Pieņemsim, ka esam jaunā augsto tehnoloģiju uzņēmumu dibinātāji. Konkurence ir sīva, bet mēs esam nopelnījuši naudu no dažiem riska kapitāla uzņēmējiem, lai samaksātu par aprīkojumu, tirgvedību un personālu.

Mēs meklējam izsalkušās nesenās koledžas absolventi inženierija, mārketings un pārdošana kuri ir gatavi smagi strādāt un pieņemt "zem tirgus" likmes algu 30 000 ASV dolāru apmērā. Apmaiņā viņi iegūs 25 000 dolāru vērtu opciju, kas sasniegs 1 ASV dolāru / akciju ar trīs gadu veste.

Mēs uzskatām, ka mūsu kompānija pieaugs par 50% gadā nākamajiem pieciem gadiem. Citiem vārdiem sakot, jauno nomu 25 000 ASV dolāru vērtībā būs pieci gadi 200 000 dolāru vērtībā, un, ja uzņēmums turpinās pieaugt par 50% vēl 5 gadus, opcijas būs vērtas 1,45 miljonu dolāru apmērā, kas ir 58 reizes lielāka par sākotnējo summu. Visbeidzot, darbinieki saņem iespējas katru gadu, kad viņi strādā ar diskontētu cenu, ti, 10 gadu laikā potenciāli var nopelnīt vairākus miljonus dolāru.

Protams, mēs arī saprotam, ka izpilde ir svarīga, jo idejas ir dūmu desmiti. Visi mūsu krājumi un iespējas varētu zaudēt spēku, ja mums nav īpašumu. Cilvēki ir tas, kas padarīs mūsu kompāniju veiksmīgu. Tā kā mēs nesamaksājam tirgus kursu 60-70 000 ASV dolāru apmērā jaunākajiem absolventiem + iespējas, mums nav atkritumu savākšanas. Ja tikai visi ticētu mūsu uzņēmumam tikpat lielā mērā kā mēs, viņi būtu gatavi strādāt pie mums.

Viena no jūsu iecienītākajām ziņām ir, "Cik maksā lielākā ienākumu gūšanas maksa", un tajā ir teikts, ka "bagātnieki vienmēr maksās vairāk par viņu taisnīgo daļu", jo top 1% pelna 20% no visiem ienākumiem, bet maksā gandrīz divas reizes nodokļu daļa 38%. 38% ir 18% vairāk nekā 20% neatkarīgi no tā, cik daudz jūs domājat, ka bagātajiem ir jāmaksā.

Pēc tam jūs saskaraties ar šo neseno absolventu, kurš meklē darbu. Viņa atstāj šo komentāru kā atbildi uz amatu. Acīmredzot viņa ir gaišāka nekā lielākā daļa, jo viņa lasījusi personīgās finanšu vietnes un pavada laiku komentēt. Viņa ir pieejama nomā un ir gatava pārvietoties jebkur, lai iegūtu darbu. Tomēr neviens to nēsā, viņai var būt grūti strādāt vairāk nekā 40 stundas nedēļā, un viņa neiebraucies uz lielisku skolu. Vai tu iet uz to? Jūs esat izmisīgi nepieciešams, lai cilvēki varētu veidot savu uzņēmumu!

Gatavs darbam, nomaina mani

Wow .. Tu patiešām patiešām dari izdomātu neapmierinātību ar nezināšanu šeit. Pirmkārt, ja strādājat vairāk nekā 40 stundas nedēļā, tad jums vai nu pašai nav savas ģimenes vai arī jūs stipri nepievēršties kādai sievai un / vai bērniem, kas jums ir (un viņi, ar 99% drošību, Viņu ienīda par šo uz visu atlikušo mūžu). Patiesībā, strādājam ar šo likmi. Neskatoties uz to, ka daudz naudas jūs varētu ienest, jūs, iespējams, atradīsit tikai sievu, kas ar tevi ir par savu naudu (ko vēl tev vajag piedāvāt, kad viņa tevi nekad neredz?), viņas neticība, bērni, kuri uzskata, ka viņi ir bārstnieki, un, iespējams, laulības šķiršana, tiklīdz sieva var apgalvot, ka viņa ir kļuvusi aklimēta ar šo dzīves stilu un ir pelnījusi 50% no visa, kas jums pieder =]

Tālāk es varu jums pateikt .. Esmu nesen absolvējis Maiami universitāte (Ohio). Nē, tas nav Hārvarda, Stanforda, Kornela, Princetona, Dartmouth vai jebkas no šāda veida, bet tas ir atklāti atzīts par vienu no top 50 universitātēm valstī. Pēc pabeigšanas es saņēmu bakalaura grādu divi lielie uzņēmumi, psiholoģija un socioloģija. Nē, tie nav uzņēmējdarbības, inženierzinātņu vai datorzinātņu grādi, taču tie tomēr ir cienījami. Esmu dziļi iesaistījies dažās studentu organizācijās un iesaistījos divu vadītāju darbā, un mana koleģiālās karjeras laikā izveidoja vienu. Es biju arī iesaistīts pētniecībā, un es strādāju pilnas slodzes laikā ar visām manām vasarām un 20 stundas / nedēļā katrā skolas gadā, vidēji katru gadu uzņemas 18-20 kredītpunktu stundā. Esmu beidzis ar latīņu godalgām: Cum Laude un GPA 3,67, kas, manuprāt, ir diezgan labs.

Kaut gan tas viss, protams, varētu nebūt sagatavojis mani daudzām darbavietām, kas ir pieejamas mūsdienu ekonomikā, es uzskatu, ka tas parāda, ka esmu vadīts, apņēmies un spēj mācīties. Tomēr pēdējo 6 mēnešu laikā (pirms un pēc absolvēšanas) esmu pieteicies un vai nu pilnībā ignorēts vai noraidīts no vairāk nekā 100 darbavietām. Es atzīšu, ka es sāku pieteikties uz darbavietām, kurās alga ir aptuveni 50k / gadā, bet laika gaitā es iemācījos ievērojami samazināt savas cerības. Es sāku pieteikties uz darbavietām, kas maksā tikai 25-30k / gadā, un būtu bijušas vairāk nekā laimīgas, bet konstatēja, ka man tā netika vēlta. Patiesībā es pat samazināju sevi, piesakoties tādās vietās kā Best Buy, vietējās rūpnīcas, Wal-Mart, Kroger utt., un joprojām ir konstatēts, ka nav nekāda darba.

Tagad, pasaki man, vai tas mani padara slinku? Es pat nevaru saņemt bezdarbu, jo man nekad nav bijis nekādu oficiālu darbu, kas netika pabeigts pēc manas vēlēšanās. Kur es gribētu strādāt šīm divām darbavietām, kad es to pat nevaru atrast? Es pat nevaru atrast vietu, kas sniegs man nepilna laika darbu, daudz mazāk nekā 40 stundas.Pat tad, kad es strādāju pilnas slodzes laikā pa manu vasaru, man bija tikai 30-35 stundas nedēļā, un man ir jāstrādā vairāk nekā 40 stundas nedēļā? Es godīgi dodu priekšroku darbam, kas maksā man 35k, lai strādātu 40 stundas nedēļā, jo man patiesībā ir draugi un dzīve ...

Tātad .. Atkal. No kurienes nāk no šīm divām darbavietām? Vai jūs plānojat mani pieņemt darbā? Ja kāds šeit vēlas pieņemt darbā, tad Es labprāt pārcelsies uz turieni, kur jums vajag mani būt = D Bet .. Es neredzu, ka tas notiek. Viss, ko es redzu, ir cilvēki, kas saka, ka bagātais rada darba vietas. Es neredzu, ka kāds no viņiem faktiski to dara. Un, starp citu .. Ir skaidrs, ka daudzi no jums šeit ir bagāti. Tikai saku…

LĒMUMS IR JUMS

Kā jūsu jaunā uzsākšanas izpilddirektors, vai jūs neesat intervē šo personu, lai jūs varētu strādāt? Jūs esat veltījis savu dzīvi un savus ietaupījumus jūsu uzsākšanai un tagad ir nepieciešams pieņemt darbā cilvēkus. Ja jūs nākamajā mēnesī neuzņemsit darbu, jūs riskēs zaudēt priekšrocības, kas saistītas ar sākšanos darbu, un jūsu konkurenti iegūst milzīgu tirgus daļu un no jums velk prom.

Vai jūs uzskatāt, ka jūs varat atrast kādu labāku ar jūsu zemākas tirgus likmes kompensāciju mēneša laikā? Vai jūs uzskatāt, ka iepriekšminētā persona būs gatavs strādāt nedēļas nogalēs, kad būsit veicis darbu? Vai jūs varat redzēt, ka cilvēks paliek izsalcis nākamajiem pieciem gadiem? Atšķirība starp veiksmi un neveiksmi ir atkarīga no jums, kungs vai kundze CEO.

Saistītie raksti: Kāpēc bagātniekam jāmaksā vairāk par visu: Airbnb darbinieki paskaidro

IETEIKUMS

Sāciet savu biznesu: Ja jūtat, ka jūs nesaņemat samaksāto naudu, sākat savu biznesu tiešsaistē no sāniem! Tas izmantoja, lai maksātu laime un daudz darbinieku, lai sāktu savu biznesu. Tagad jūs varat sākt to gandrīz neko ar hostinga kompāniju, piemēram, Bluehost par zem 4 $ / month, un viņi dos jums bezmaksas domēnu uz gadu, lai boot.

Veidojiet sevi tiešsaistē, izveidojiet savienojumu ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, atrodiet jaunus konsultāciju rīkus un vienu dienu varat tiešsaistē nopelnīt labu ienākumu daudzumu, pārdodot savu produktu vai iesakot citus lieliskus produktus. Nebija dienas, kad es neesmu pateicīgs par to, ka sāku darbu 2009. gadā.

Reāls peļņas vai zaudējumu aprēķina piemērs, izmantojot emuāru. Apskatiet visas ienākumu iespējas. Noklikšķiniet uz diagrammas, lai uzzinātu, kā sākt savu vietni mazāk nekā 15 minūtes.

Atjaunināts 2017. gadam un pēc tam.

Komentāri Par Vietnē: