CKongSavage.com ilustrācija

Neatkarīgi no tā, cik smagi es cenšos, nav iespējams pārliecināt ikvienu pieņemt Stealth Wealth mantru. Bagātie cilvēki nekad nedrīkst dalīties ar to, cik patiesi viņi dara, vai arī cik viņi patiešām ir, jo tie kļūs par skaudīgu cilvēku mērķiem, kas vēlas tos noņemt. Neviens nevēlas nolaupīt vai nogalināt vidējo cilvēku; tikai bagāta un slavena persona. Mēģiniet sajaukt, lai dzīvotu ērtāku dzīvi.

Kad 26 gadus vecais Haseebs Qureshi publicēja ziņojumu par to, ka viņam izdevās apspriest 250 000 ASV dolāru gada kompensācijas paketi Airbnb, mani interesēja. Tas ir lielisks ziņojums par to, kā viņš piespieda vairākus tehnoloģiju uzņēmumus savstarpēji sadarboties, lai piedāvātu savus pakalpojumus. Kad viņš ieguva Google interesi par 220 000 ASV dolāru, durvis uz citām kompānijām tika atklātas.

Bet parasti darba meklēšana ir privāta. Ko Google pieņems darbā pie menedžeriem tagad domā, ka viņi saprot, ka viņi spēlēja kā vijole? Kā ar simtiem AirBnB darbinieku, kas ir vecāki vai kuri tur ir garāki, kuriem nav kompensācijas paketes 250 000 ASV dolāru gadā? Kā viņi jutīsies? Vai viņa nākamais darba devējs būs nedaudz savvy? Kas zina

Pēc tam, kad Haseeb ieguvis AirBnB piedāvājumu, viņš rakstīja: "Šim uzņēmumam vajadzētu būt ārpus savas goddomas. Nav brīnums, ka tehnoloģija ir tik pārvērtēta. Es pazaudēju savu sūdi. "Tagad Haseebam patiešām ir jāpārsniedz lielas cerības vai, iespējams, jāsaskaras ar ātrāku iziešanu. Mani gandrīz sāka noskaidrot visa atalgojuma atklāšana, bet tā vietā, lai paliktu aizraujošs, es vienkārši lūdzu viņu savā ziņā, kāpēc viņš publisko savu kompensācijas paketi. Lūk viņa atbilde!

Kāpēc pasakiet pasaulei, cik daudz es to daru

Hei Sam

Jūs paaugstināt pilnīgi derīgus punktus, un tie noteikti bija lietas, par kurām es domāju, rakstot šo emuāra ziņu.

Pamatojoties uz saņemtajām atsauksmēm, es uzskatu, ka šis ziņojums cilvēkiem ir acīmredzami vērtīgs, pārredzami aprakstot darba meklēšanu, un sarunu process ir ļāvis daudziem cilvēkiem izprast SV inženiera darbā pieņemšanas tirgus. Tas acīmredzot ir bijis motivējošs cilvēkiem, kas vēlas iekļūt tech. Tas viss ir lieliski.

Es arī ceru, ka arī mans stāsts izpaustos nopelnīt-dot un izpaužas cilvēki, kurus interesē efektīvs altruisms.

Un tomēr jūs izvirziet labu punktu: amerikāņi saglabā savas kompensācijas slepenībā kāda iemesla dēļ.

(Lai gan nav nekādu iekšēju noslēpumu par kādu no minētajiem kompensācijas numuriem, jūs varētu izpētīt līdzīgus skaitļus, vienkārši uzzinot GlassDoor.)

Bet tas ir neizbēgami, daži cilvēki reaģēs negatīvi. Kā jūs sakāt, tā ir cilvēka daba. Daži cilvēki domā, ka es neesmu pelnījis to, ko es daru. Airbnb kolēģi var tikt sajaukti, ka es viņus daru vairāk par viņiem, vai arī nākamais vadītājs varētu domāt, ka mani pārmaksā.

Tas viss ir labi. Tas viss ir taisnība, tāpēc tas ir labi. Pieņemot šo darbu, es arī piekrītu pierādīšanas pienākumam. Un tas ir lai pierādītu, ka es esmu pietiekami labs, lai veiktu darbu Esmu nomāts par. Un, ja tas nozīmē, man ir jāstrādā mans ass, lai sniegtu šo vērtību, vai izrādās, ka es nevaru, tad godīgu spēli.

Dzīvo vienā no bagātākajām pasaules valstīm, un papildus tam, ka dzīvo valstī, kur lielākā daļa jauniešu ir apgrūtināti ar parādu un cīnās, lai atrastu konsekventu nodarbinātību - kāpēc man nevajadzētu apšaubīt to, kāpēc es esmu padarīt to, ko es daru? Kāpēc man nevajadzētu būt godīgam par to, un ir apstrīdams, lai pierādītu savu vērtību?

Es saprotu impulsu izvairīties no rūpīgas pārbaudes. Es noteikti sajutu daļu no šī impulsa pēc šī emuāra ziņojuma nosūtīšanas vīrusu. Bet galu galā, manuprāt, tas ir labi, ka sabiedrība to dara tādi stāsti nav slepeni. Ka cilvēki zina, cik daudz es daru, vai ko cilvēki man patīk. Ka viņi uzdod jautājumus par to. Lai to nevarētu klusēt, tas ir tikai tas, kā lietas darbojas.

Turot to noslēpumā, es kļūstu līdzdalība šajā ekonomiskajā struktūrā.

To visu es uzskatu. Un, nopelnot dot, vismaz manuprāt, es daru savu mazo daļu, lai iznīcinātu šo ekonomikas struktūru.

- Haseebs

Šī ir lieliska atbilde, un es augstu novērtēju Haseeba atbildi. Viņa nopelna-to-dot plāns ir fantastisks, un tam vajadzētu pievērst uzmanību tam, ka viņa ziņa ir pieejama tīmeklī. Pelnošais-to-dot plāns ir līdzīgs manai ienākumu piesaistīšanas koncepcijai, kur es iesaku piesaistīt vienu ienākumu plūsmu nolūkā padarīt darbu pie šādas ienākumu plūsmas nozīmīgākas, piemēram, piesaistīt tiešsaistes ienākumus, lai atmaksātu hipotēku, piesienot manu labāko no ebook ienākumiem labdarības uc

Es esmu pateicīgs, ka Haseeb nevēlas būt "līdzdalīgs šajā ekonomikas struktūrā" un ir gatavs maksāt vairāk par lietām, jo ​​viņš nopelna vairāk nekā lielākā daļa. Kad Haseebs atbildēja, es vēlējos viņam vislabāk un lika viņam palikt pie Airbnb tik ilgi, cik vien iespējams, savākt pēc iespējas vairāk RSU. Tas nav tāds, ka viņš iegūst iespējas kādā mazā uzņēmumā, kam ir maz iespēju iziet publiski. Pat ar 24B dolāru vērtējumu Airbnb ir viens liels privāts uzņēmums, kurā redzu vislielāko cenu.

Izmantojiet iespēju iespēju

Kā saimnieks Sanfrancisko, esmu varējis gūt labumu no pieaugoša mājokļu pieprasījuma pieauguma. Es jau sen sapratu, ka esmu bijis pārāk stulbs un nekvalificēts, lai darbu pie kāda no šīm karsto tehnoloģiju kompānijām. Nekustamais īpašums bija vienīgais veids, kā es varētu gūt labumu. Pārdod cērtes un lāpstas pareizi?

Bet, ja jūs domājat, ka es neesmu viens no tiem šķebinošs namīpašniekiem, kas nomāc īrniekus, lai tos renovētu un pārveidotu vai atrast jaunus tirgus procentu īrniekus. Es nekad neesmu pārtraucis esošu īrnieku. Es vienkārši esmu iegādājies dzīvesvietas, kurās nav pietiekoši daudz vietas (piemēram, tukšs fiksētājs, kas nav nodarbināts divus gadus), un pēc tam pievienojot mājokļa piedāvājumu, iznomājot savu vietu vairākiem cilvēkiem, nekā daudzi cilvēki iepriekš dzīvoja mājās.

Pārbaudiet: trīs tūlītējus risinājumus mājokļu pieejamības krīzei.

Es vienmēr esmu pārliecinājies, ka cilvēki dara daudz vairāk naudas, nekā mēs patiešām zinām, jo ​​daļēji pieaug Stealth Wealth kustība. Bet Haseebs detalizētais ziņojums par viņa 250 000 dolāru kompensācijas paketi (130K alga, 25K parakstīšana, 95K gadā RSU) ir tikai papildu apstiprinājums par manu ticību. Mēneša kā brīža ienākumi gandrīz 21 000 ASV dolāru apmērā 26 gadu vecumā ir fantastiskas. Piešķirts viņa 95K RSU nav šķidrs; Es domāju, ka no šodienas būs daudz vairāk gadu.

Kā finanšu brīvības meklētājs, kas vēlas palielināt alternatīvo ienākumu plūsmu, mēs varam uzzināt par Haseeb post:

1) Daudzi cilvēki no tehnoloģiju saņem labu samaksu un var atļauties augstu īres maksu. Ņemot vērā, ka Silīcija ielejā ir ļoti konkurētspējīgs darba tirgus, citi cilvēki savu vecumu no tādiem uzņēmumiem kā Google, Facebook, Pinterest, Apple un Uber veido līdzīgu summu gadā (+/- $ 50 000). Kāds, kas veido $ 11,000 - $ 21,000 bruto mēnesī, ir aptuveni $ 7,700 - $ 14,700 neto mēnesī. Tādēļ pieprasījums pēc vienas personas, kura maksā vismaz 3800 USD vai vairāk īrē, ir augsta (25% - 50% no algas).

2) Tech uzņēmumi veicina ienākumu pārredzamību. Airbnb nav uzdeva Haseebam saglabāt savu kompensācijas paketi klusu. Rezultātā var secināt, ka Airbnb nav problēmu ar pasauli, zinot, cik daudz to veic inženieri. No otras puses, atdalīšanas paketes absolūti jāuztur abām pusēm. Ja tehnoloģiju uzņēmumi ir tik atvērti, cik daudz viņi maksā saviem darbiniekiem, viņiem vajadzētu būt vairāk atvērtiem, lai maksātu lielākus nodokļus un palīdzētu to cilvēku kopienai, kurus negatīvi ietekmē to lielie ienākumi, kuri pelna darbiniekus.

3) Pieteikties tehnoloģiju uzņēmumiem un komandu augstu algu. Izceļot Airbnb maksā jaunos inženierus par kopējo summu 250 000 ASV dolāru, viņi uzaicina vairāk cilvēku Haseeba vecumā, lai pieteiktos līdzīgām amata vietām līdzīgā kopējā kompensācijā. Ir tikai racionāli secināt, ka, ja jūs esat jūsu 30, 40 un 50 gadu vecumā +, jūs, iespējams, iegūsit $ 300,000, $ 400,000 un $ 500,000 +. Visiem esošajiem darbiniekiem bagātīgi vērtētajos tehnoloģiju uzņēmumos nekavējoties jāuzdod saviem vadītājiem paaugstināt likmes, ja viņiem ir līdzīga vai lielāka pieredze nekā Haseeb, un viņi katru gadu saražo mazāk nekā $ 250,000.

4) IPO aktivizēs nekustamā īpašuma pirkšanas neprāts. Mazāk par 1% mājokļu tirgus tiek pārdots jebkurā brīdī. Airbnb, Uber un Pinterest IPO radīs tūkstošiem likvidēto miljonāru, kuri, visticamāk, centīsies iegādāties māju ar saviem ieņēmumiem. Ja Haseeb katru gadu saņems 95 000 ASV dolāru RSU gadā, un katrai daļai ir četru gadu garantēšanas periods, līdz 2019. gadam viņam vajadzētu būt vismaz 285 000 USD likvīdos RSU un 380 000 USD likvīdos RSU līdz 2020. gadam, ja Airbnb publicēs līdz tam brīdim, kad tas būs novērtējums šodien. Ņemot vērā to, ka Airbnb joprojām strauji attīstās, IPO laikā varēja viegli novērtēt 50B + vērtējumu trīs līdz četrus gadus. Tādēļ visiem potenciālajiem pircējiem vajadzētu iegādāties īpašumu, pirms Airbnb, Uber un Pinterest publisko, un visiem pašreizējiem nekustamā īpašuma īpašniekiem būtu jāturpina noturēties, pat ja tirgus ir izbalējis. Bez tam, maksājot 5% komisijas maksu, lai pārdotu, ir liela interneta laikmetā.

5) Īres īpašniekiem jāpalielina nomas maksa privātajiem tehnoloģiju uzņēmumu darbiniekiem. Ņemot vērā to, ka tehniskie darbinieki iegūst ļoti spēcīgus gada ienākumus, viņiem nav grūti pateikt pasaulei, ka viņi daudz darīs, un 2018. Gadā, iespējams, redzēs lielu nejaušību no IPO, zemes īpašniekiem vajadzētu pilnīgi paaugstināt īres maksu pēc maksimālā pieļaujamā apjoma pēc pirmā gada ( par 10%, paziņojot par 30 dienām, un līdz 60% ar 60 dienu paziņojumu). Nemodinot nomas maksu, namīpašnieki atstāj naudu uz galda un saasina mājokļu krīzi, radot vairāk pieprasījumu nekā nepieciešams. Augstākas īres maksas samazina mājokļu pieprasījumu, samazina sastrēgumus, samazina piesārņojumu, samazina to iedzīvotāju ilgtermiņa iedzīvotāju pārvietošanos, kuri nezina, kā nopelnīt, kā arī palielina ikviena dzīves kvalitāti.

Izmantojiet bagātīgo priekšrocību

Neveicot maksimālu cenu (P pasaulē), jūs veidojat ekonomiskus zaudējumus, pārsniedzot pieprasījumu vai deficītu (sarkanie trīsstūri / sabiedrības zaudējumi). Palieliniet cenas līdz P tarifam un novēršat atkritumus.

Lai gan mums ir nodokļu diskriminācija, ja lielāki ienākumu guvēji maksā augstāku nulles nodokļa likmi, nav pieļaujama nomas cenu diskriminācija, pamatojoties uz ienākumiem vai bagātību (piemēram, mākslinieki maksā 1500 USD, tehniķi maksās 3000 USD). Tā vietā varat norādīt tikai vienu cenu un noskaidrot, vai ir pieprasījums un no tā pielāgot.

Ja jūs vēlaties piešķirt īres atlaidi skolotājam ar mazāku ienākumu vai strādājošam dienesta darbiniekam, to noteikti izdariet. Es iznomāju nelielu vienību vidusskolas skolotājam par 30% - 50% zemāka par tirgus īres maksu gadiem, jo ​​viņa tikai veica aptuveni 36 000 ASV dolāru un strādāja, lai palīdzētu bērniem.

Nomas atjaunošanas perioda laikā jums vajadzētu būt agresīvākam, paaugstinot nomas maksas ļoti kompensētiem darbiniekiem. Mantinieki agrāk ir bijuši ļoti kautrīgi, paaugstinot īres maksu par viņu neminētajiem nekustamajiem īpašumiem. Tā kā es jutos slikti, es tikai paaugstināju īres maksu par 2-3% gadā pēc pāris gadiem, kad nomas maksu nepaaugstināja. Bet pēc Haseeba ziņu lasīšanas es nejūtos slikti, jo vairs nepārsniedzot 10% pieaugumu.

Atkal, ja Haseeb nebūtu kārtojies, maksājot augstāku nomas maksu, viņš nebūtu teicis pasaulei, ka viņa vecums būs 250 000 dolāru. Viņš varētu tikpat efektīvi dalīties savā darba sarunu stratēģijās bez precīziem skaitļiem. Bet, tā kā viņš ir īrnieks un nevis īpašnieks, viņš ir cenu turētājs un pakļauts mainīgām dzīves izmaksām. Ja Airbnb nevēlas, lai viņu darbinieki tiktu pakļauti lielākai nomas maksai, viņiem viņu darba līgumos nebūtu jāatspoguļo, kā tas ir to atlaišanas līgumos.

Viss ir racionāls. Jums ir jāatzīst, kas ir neracionāls un palielina situāciju ar rīcību. Tagad, ja Haseebam bija 45 gadi un viņam bija divi bērni un laulātais, lai to atbalstītu, tas ir savādāk. Viss ir arī relatīvs!

Ieteikumi

Meklējiet nekustamo īpašumu pārrāvuma iespējas: Ja jums nav priekšapmaksas, lai nopirktu īpašumu vai nevēlaties likvidēt fizisko nekustamo īpašumu, skatiet RealtyShares, kas šodien ir viens no lielākajiem nekustamo īpašumu krāvējiem. Nekustamais īpašums ir galvenā daudzveidīgā portfeļa sastāvdaļa. Ja jūs izpētīsiet koledžas dotāciju fondu un privātpersonu ar augstu tīro vērtību aktīvu sadales kombināciju, jūs redzēsiet, ka nekustamā īpašuma svērumi svārstās no 5% līdz 25%. Nekustamo īpašumu pārņemšana arī ļauj elastīgāk īstenot ieguldījumus nekustamajā īpašumā, ieguldot ne tikai tur, kur jūs dzīvojat, lai iegūtu vislabāko peļņu.

Apmeklējiet hipotēku: Pārbaudiet jaunākās hipotekāro kredītu procentu likmes tiešsaistē, izmantojot LendingTree. Viņiem ir viens no lielākajiem aizdevēju tīkliem, kas konkurē par jūsu biznesu. Jūsu mērķim vajadzētu būt iegūt pēc iespējas vairāk rakstisku piedāvājumu un pēc tam izmantot piedāvājumus kā sviras, lai iegūtu viszemāko iespējamo procentu likmi. Tas ir tieši tas, ko es izdarīju, lai manu jaunāko refinansēt, lai bloķētu 2,375% 5/1 ARM. Tiem, kas vēlas iegādāties īpašumu, tas pats ir kārtībā. Ja esat atradis labu darījumu, var atļauties maksājumus un plānojat piederēt īpašumam 10 gadus, es saņemtu neitrālu inflāciju un izmantotu zemās likmes.

Atjaunināts 2018. gadam un pēc tam. Gaidīt Airbnb publicēt līdz 2019.gadam un, ja vien jaunu multi-millionaires vilnis, lai palielinātu īres maksas, mājas cenas un satiksmes!

Komentāri Par Vietnē: