Partneru centrs Atrodiet brokeri

Mūžā mēs parasti attīstām atkārtotu uzvedību: mēs nomodam mūsu sejas, kad mēs pamostāmies (vismaz es ceru, ka tev būs), mēs ēdam pusdienas pusdienlaikā, mēs mazgājam savas rokas pēc ēdienreizēm un doties gulēt noteiktā laikā. Redzi, mēs izstrādājam ikdienas rutīnas, kas mūsdienās palīdz mums. Un kā ieraduma radības mēs arī tirgojam tirdzniecības modeļus.

Laika gaitā mēs veidojam kārtību, kā mēs apstrādājam un reaģējam uz mums mestošo informāciju. Piemēram, daži cilvēki melo savus partnerus pēc impulsa, pat ja viņi neko nedara, tikai lai izvairītos no ilgstošas ​​sarunas. Heck, pat bērns varētu mazliet mazliet tikai, lai izvairītos no izliešanas. Viņi pēc būtības nav mācekļi, bet viņi jau ir apņēmušies sevi reaģēt noteiktā veidā, ņemot vērā konkrētu situāciju.

Kā tas attiecas uz tirdzniecību?

Es zinu, ka tas var liek jums cīnīties, bet mēģiniet apskatīt sliktāko tirdzniecību, kāda jums kādreiz bijusi jūsu tirdzniecības žurnālā. Pārskatiet tirdzniecības iestatījumu, ko redzējāt, domājat par to, kas ir kļūdījies, un uzdodiet sev jautājumu: "Kāpēc es pirmo reizi izmantoju šo tirdzniecību? Ko es domāju?!? "

Vēl svarīgāk, "Vai es pat domāju?"

Jūs, iespējams, vienkārši ņēma šo tirdzniecību, pamatojoties uz pazīstamu iestatījumu. Šajā gadījumā jūsu lēmums bija jūsu pašu domāšanas veids, nevis tas, ko tirgus tev teica. Vai varbūt tas bija Cobbs no Sākums kas iebruka tavā prātā un pieņēma lēmumu par jums.

Jūsu sliktākā tirdzniecība ne vienmēr ir tā, kurā jūs esat radījis vislielāko zaudējumu. Tas var būt neizmantotas iespējas veidā, kad jūs nevilcinājāties ņemt to, kas varētu būt bijis jūsu gada tirdzniecības darījums, vai arī, ja jūs pietrūkst peļņas pārāk agri, nevis ļautu to braukt. Iespējams, ka esat pamīšojies, jo baidāties zaudēt, pat tad, kad tirgi parādīja visas norādes, ka šī nākamā tirdzniecība būs uzvarētāja.

Vēl viens negatīvs domāšanas veids ir tad, kad jūs kļūstat absolūti vienaldzīgs zaudēt, ka jūs galu galā akli veicot vienu tirdzniecību pēc otra tikai, lai kompensētu savus zaudējumus. Šajā gadījumā jūs joprojām uzstājat, ka jums ir taisnība, un jūs uzskatāt, ka jūs galu galā pārspēt tirgu. Atriebības tirdzniecība pārvēršas par nejauks ieradumu un, ja tas netiek labots, var izraisīt lielu izņemšanu no apgrozības.

Parastais reaģents uz sliktiem darījumiem ir tikai to atslābināšana. Līdzīgi kā atmiņā par to, ka tiek noraidīti skolotāji vidusskolā (nevis tāpēc, ka man tas notika daudz), ir vieglāk vienkārši nospiest atmiņu par sliktu tirdzniecību galvu aizmugurē un kļūdaini pārliecināt sevi, ka sagatavosit Labāk nākamajā reizē, un tad pāriet uz nākamo tirdzniecību.

Bet tas nav pietiekami!

Tev vajag TIEŠĀM izrauj problēmu un pārskatiet slikto amatu sarežģījumus. Pretējā gadījumā jūs riskējat atkārtot savas kļūdas.
Neatkarīgi no tā, cik sāpīgs vai kavēt uzdevumu, jums ir jāpiespiež sevi atvērt tirdzniecības žurnālu un uzdot sev tādus jautājumus kā:

• "Kāpēc es tirdzniecības?"
• "Vai es sekoju derīgiem signāliem, kad aizveru savu pozīciju?"
• "Vai ir" Kā jūs darāt? "Patiešām ir tik slikta pick-up līnija?"

Labi, varbūt pēdējais jautājums ir vairāk piemērots jūsu sestdienas vakarā problēmām, bet jūs zināt, ko es domāju!

Lai piesaistītu sevi, lai identificētu emocijas, kuras jūs jutāties, pieņemot sliktus lēmumus par tirdzniecību, jūs varētu redzēt negatīvu modeli savā rīcībā un veikt pasākumus, lai to novērstu. Neuzzināt sliktos ieradumus un tirdzniecības praksi var būt grūti, bet tie noteikti dos jums soli tuvāk jūsu emociju kontrolei un kļūs par labāku tirgotāju.


Komentāri Par Vietnē: