2002. gadā man bija viens gads manā jaunajā darbā Sanfrancisko, kad es nolēmu, ka man vajadzētu veidot nekustamā īpašuma impēriju. Dotcom sabrukums radīja traumatismu, un es gribēju iegūt reālus aktīvus ar stabilāku naudas plūsmu.

Pēc pāris gadiem mana vēlme pēc nekustamā īpašuma sašaurinājās, lai es agri varētu pensionēties un dzīvot pie ienākumiem. Bet pēc tam mājokļu krīze skāra, sagrābjot manu pārliecību, ka es varētu kādu brīdi atbrīvot nomas īpašumu dēļ.

Tagad lietas ir konfektes un rozes. Nomas ienākumi ir stipri. Vērtējumi ir visu laiku augsti. Hipotēku likmes joprojām ir tuvas visu laiku zemākajam līmenim. Tomēr nomas ienākumi ir samazinājušies zem 10% no maniem kopējiem ienākumiem. Tajā pašā laikā, fiziskais nekustamais īpašums ir kļuvis par manu galveno stresa avotu. Ņemot vērā, ka mana dzīve ir salīdzinoši bez stresa, jebkura veida stresu ir ironiski palielināts.

Lai maksimizētu dzīvesveidu un peļņu, man vajadzētu racionāli pārdot visas īres maksas, vienlaikus novērtējot visu laiku, un pievēršot uzmanību tiešsaistes uzņēmējdarbības veidošanai, jo tas ir daudz jautrāk un izdevīgāk. Turklāt tiešsaistes mediju novērtējumi joprojām ir relatīvi zemi, kas nozīmē, ka ir milzīgs pieaugums, lai gan Vice Media, kas piesaista 450 miljonus ASV dolāru ar 5,7 ASV dolāriem pēc naudas novērtēšanas, var apgalvot citādi.

Neskatoties uz loģiku, es atsakos pārdot visu savu īres īpašumu portfeli, jo ir viens no galvenajiem iemesliem: apdrošināšana pret sarežģītu dzīvi manam bērnam.

Dzīve var būt brutāli sarežģīta mūsu bērniem

Izpildiet jebkuru koledžu uzņemšanas pieņemšanas protokolu, un laika gaitā ievērojiet pastāvīgu sarukumu konkurences pieauguma dēļ. Vidējie GPA un SAT rādītāji elitārajām skolām nekad nav bijuši augstāki, tomēr ieiešana nekad nav bijusi grūtāka. Visu rasu bērni apzinās neapmierinātību. Āzijas bērni jau gadu gaitā iet bojā.

90% no jums neiegūs prestižā universitātē, un tas ir labi.

Lasiet jebkuru mediju publikāciju, un būs arī raksti par to, kā pārmērīgi dārgi dzīvot jebkurā lielākajā pilsētā. Tas izpaužas neticami nomācoši, it īpaši jauniešiem, kas vēlas veidot saknes.

Pievērsiet uzmanību, kurš uzņem visu seksīgāko jaunizveidoto uzņēmumu un ļoti vēlamo organizāciju darbu. Viņi visi nāk no vienām un tām pašām elites skolām atkal un atkal, tomēr daudzi joprojām sūdzas, kā viņi vienkārši skrāp.

Dzīve šķiet, ka tā tikai grasās labāk konkurēt ar globalizāciju, ne mazāk konkurētspējīgu. Mūsu bērniem ir daudz veiksmes un vecāki, kuri iepriekš plāno grūtus laikus.

Pēc definīcijas, tikai 10% strādājošo iedzīvotāju kļūst par top 10% ienākumu guvēju kronšteinu. Un tikai tie, kas top 10%, nopelna ienākumus vismaz 115,000 $ gadā, saskaņā ar IRS.

Es varētu izvēlēties būt par 25% lielāko (68 000 ASV dolāru), kas ir šī raksta ienākumu mērķis, taču ir ļoti grūti dzīvot lielā pilsētā, ja jums ir jāmaksā 2500 USD + mēnesī īres maksā vai 1,2 miljonu ASV dolāru apmērā par vidējo cenu māja. Protams, neviens nevajag dzīvot dārgā pilsētā, lai nokļūtu uz priekšu, ir vienkārši jauki, lai dotu saviem bērniem pēc iespējas vairāk iespēju.

Saistītie: Cik lielā mērā lielākā daļa ienākumu saņēmēju veido procentus

Ņemot vērā to, ka ir lielas izredzes, ka mans dēls neiegūsies top 25 koledžā, viņš neuzņems darbu 50 lielākajā uzņēmumā un nesniegs 10% lielu ienākumu, viņš varētu pilnīgi pamest visu ar noraidījumu jo viņš pieaugs kopā ar vienaudžiem, kurš būs.

Turklāt ir iespēja, ka manam dēlam būs redzes traucējumi, kas var padarīt viņu grūtāk mācīties vai arī viņus labi izturēs citi. Tas ir pārāk agri pateikt, bet es ceru, ka viņa nervi un šūnas attīstās tikai lēnām, un viņš kļūs par pilnīgi veselīgu zēnu

Man un viņa mātei būs jāpasludina, ka ir labi, ja viņš apmeklē pilsētas koledžu, strādā pie Macy's un maksā minimālo algu tik ilgi, kamēr viņš mēģina to darīt vislabāk. Man patiešām nav svarīgi, kāda veida karjeru viņam ir, kamēr viņš palīdz citiem cilvēkiem un atpazīst savu darbu par labu. Bet es baidos, ka pat ar mūsu atdevi, viņš var nebūt laimīgs.

Dzīve ir neticami veids, kā sitiens no visoptimistiskākajiem no mums. Mēs vēlētos salīdzināt mūsu progresu ar citiem, kas neizbēgami padara mūs neapmierinātu.

Divi iemesli nekustamā īpašuma impērijai

Kad esat seguši savus uzturēšanās izdevumus, jūs varat dzīvot kādā no visdārgākajām pasaules pilsētām un būt labi. Pateicoties spējai nodrošināt manam dēlam subsidētu mājokli (ja nepieciešams) dārgā pilsētā, piemēram, Sanfrancisko, tas pavērs jaunas iespējas. Es zinu tik daudzus cilvēkus, kas attur no pārcelšanās uz tādām vietām kā Ņujorkā vai Sanfrancisko augsto mājokļu izmaksu dēļ. Kāds kauns, ka izmaksas dēļ nav iespējams sapņot.

Pēc tam, kad esmu prom no darbaspēka pēdējos piecos gados, mans # 1 prieks par to, ka viņam nav jāstrādā, vairs nav jāmaina. Būtu jauki, ja viņam nebūtu jāpavada trīs stundas ceļā, lai strādātu darbā, kuru viņš nemīl.

Dzīvokļu pieauguma izmaksas ir palielinājušās par 90 vai vairāk minūtēm

Otrs iemesls, kāpēc man pieder vairāki īpašumi, ir dot manam dēlam darbu, ja viņš kādu dienu bezdarba beigās. Man ir šīs bailes, ka viņš, iespējams, pat nespēs saņemt kases darbu Macy's, jo Macy's varētu būt pat aptuveni 23 gadus. Varbūt roboti likvidēs vajadzību pēc lielākajām maznodrošinātām darbavietām, kādas mums ir šodien.

Arī ko, ja Macy nomas vadītājs ir aizspriedumi? Ko darīt, ja viņa invaliditāte neļauj viņam tikt uz priekšu? Mēs vienmēr ceram uz labāko mūsu bērniem, bet patiesībā viņi reti spēj sasniegt savu labāko dzīvi bez mazliet veiksmes un palīdzības.

Saistīts: Viens sastāvdaļa, kas nepieciešama finansiālajai neatkarībai

Pārvalda īres īpašuma portfeli, es ceru, ka, ja viss pārējais neizdodas, mans dēls var lepoties ar ģimenes īpašuma pārvaldīšanu, kas kādu dienu varētu būt viņa īpašums. Viņš uzzina par nekustamo īpašumu, sarunām, īpašuma pārvaldīšanu, cilvēku pārvaldību, tirgus tendencēm un vēl daudz vairāk. Es kļūt par visticamāko un mīlestāko mentoru viņam. No turienes viņš varētu veidot savu nekustamo īpašumu impēriju.

Mazāk nekā 50% iedzīvotāju var atļauties mājokli piekrastes reģionos, kur ir daudz darba vietu

Mātes darbs nekad nav izdarīts

Neviens īsti man teica, cik daudz jūs jāuztraucas par vecāku. Tas ir diezgan novājinošs, ja jūs nevarat aizmirst par visām lietām, kas varētu notikt ar savu bērnu, jo īpaši tādām lietām, kuras ģenētikas dēļ nav iespējams novērst. Vienīgais, ko mēs varam dot saviem bērniem, ir liela mīlestība un atbalsts.

Kā vecāki, varbūt pareizā lieta ir koncentrēties uz to, lai dzīvotu mūsu labāko dzīvi tagad, lai mūsu bērni varētu arī iegūt labāko dzīvi tagad un nākotnē. Tas ir neproduktīvs, pārvaldot īres īpašumu pāris gadu desmitus, lai dēls varētu kādu dienu izmantot, ja tas tagad no mums saņem kvalitatīvu laiku. Ņemot visas šīs cerības un sapņus saviem bērniem, nedodot viņiem iespēju pašiem izpētīt, tas ir negodīgi.

Es vienkārši nevēlos, lai viņš nokristu pa plaisām. Iespējams, ka to izplūst nožēlojams darbs radīs raksturu. Bet varbūt viss nožēlojams darbs būs padarīt viņu par bezmērķīgu bruņinieku, kas ir rūgts pasaulē. Jums vajadzētu redzēt Twitter plūsmas nekustamo īpašumu reportieriem, kuri īrē. Tas ir tikai nelaime pēc neapmierinātības pēc sašutuma.

Man tas uztraucas, ja viņam ir jāpārvar visas lietas, ko es gāju, lai uz priekšu. Es nedomāju, ka es varētu to izdarīt vēlreiz, ja man būtu jāsāk no jauna. Turklāt tik daudz manu sasniegumu bija tieši saistīts ar veiksmi. Laba lieta, mūsu bērni ir elastīgāki nekā mēs domājam.

Protams, es nepasludināšu mans dēlis par šo avārijas lūku plānu, līdz brīdim, kad būs gatavs. Tad viņš varētu iegūt pilnīgi demotīvu, lai padarītu to par savu.

Tikai tad, kad viņš centīsies vislabāk panākt savu veiksmi, es viņu uzaicināšu uz alus vienu vakaru un sacīšu:Pārsteigts dēls! Viss būs labi. Mēs esam tik lepni par tevi. Mums ir kaut kas lielisks, ka mēs ceram, ka jums patiks šis darījums."Viņam nebūs ne jausmas, kas viņam piesauksies, jo viņš būs izaugis regulārā vecā mājā ar atraktīviem vecākiem.

Saistītie: Kā ieguldīt nekustamajā īpašumā, ja nevēlaties iegādāties īpašumu

Ieteikumi

Pārlūkojiet labāku hipotēku likmi: Pārbaudiet jaunākās hipotekāro kredītu procentu likmes tiešsaistē, izmantojot LendingTree. Viņiem ir viens no lielākajiem aizdevēju tīkliem, kas konkurē par jūsu biznesu. Jūsu mērķim vajadzētu būt iegūt pēc iespējas vairāk rakstisku piedāvājumu un pēc tam izmantot piedāvājumus kā sviras, lai iegūtu zemāko procentu likmi no tiem vai jūsu esošo banku. Kad bankas konkurē, jūs uzvarējat. Procentu likmes ir atgriezušās.

Investīcijas nekustamajā īpašumā vairāk ķirurģiski: Ja jūs nevēlaties pastāvīgi maksāt masveida īpašuma nodokļus, nav priekšapmaksas, lai nopirktu īpašumu, vai nevēlaties likvidēt fizisko nekustamo īpašumu, skatiet RealtyShares, kas ir viens no lielākajiem nekustamajiem īpašumiem crowdsourcing uzņēmumiem šodien. Jūs varat ieguldīt lielākos atmaksas darījumos visā valstī par 5000 $. Vēsturiskā peļņa bija robežās no 9% līdz 15%, daudz augstāka nekā vidējā akciju tirgus peļņa. To var brīvi izpētīt, un viņiem ir labākā platforma.

Precīza pārbaude nodrošina to, ka tikai labākie operatori to dara RealtyShares platformā.

Komentāri Par Vietnē: