Q. Es esmu sajaukt par Obamacare. Kurš ir tiesīgs saņemt finansiālu palīdzību veselības apdrošināšanai saskaņā ar jauno veselības aprūpes reformas likumu?

A. Saskaņā ar Affordable Care Act, kas tika saukts par Obamacare, privātpersonas un ģimenes ar ienākumiem no 100 līdz 400% no federālā nabadzības līmeņa ir tiesīgas saņemt valdības palīdzību.

Tas nozīmē, ka indivīds, kas nopelna līdz pat 46 000 ASV dolāriem un 4 ģimene, nopelnot aptuveni 94 000 ASV dolāru, varētu saņemt sākotnējo nodokļu atlaidi vai subsīdiju, kas samazina veselības apdrošināšanas izmaksas.

Ja jūs esat pašnodarbinātais, bezdarbnieks vai jums nav veselības ieguvumu no darba devēja, jums vislabāk ir iegūt veselības aprūpes reformu. Un pat tad, ja jūsu darba devējs piedāvā veselības apdrošināšanu, jūs joprojām varat saņemt veselības aprūpes subsīdiju, ja jūsu darba izmaksas nav pieejamas jūsu ienākumiem,

Sākot ar 2014. gadu, veselības apdrošinātāji vairs nevarēs atteikt segumu vai paaugstināt likmes, ja jums jau ir veselības stāvoklis. Viņi var ņemt vērā tikai jūsu vecumu, ģimenes izmēru, uzturēšanās vietu un tabakas lietošanu (vairumā valstu), lai noteiktu jūsu veselības apdrošināšanas likmi.

Izmantojiet Obamacare piemērotības kalkulatoru vietnē InsuranceQuotes.com, lai uzzinātu, vai esat tiesīgs saņemt subsidētu veselības apdrošināšanu, izmantojot Obamacare, Medicaid, Medicare vai Bērnu veselības apdrošināšanas programmu (CHIP).

Citas saites, kas jums varētu šķist:

5 gudri veidi, kā ietaupīt naudu

Kas ir Obamacare? 8 fakti, kas jums jāzina

Vai jūs varat izmaksāt apdrošināšanas prēmijas ar HSA fondiem?

25 + labākie līdzekļi naudas pārvaldībai un produktivitātei

Get Money Girl Book!

Vai meklējat vairāk naudas padomu vai lielisku dāvanu? Paņemiet kopiju (vai vairākus!) No Naudas meitenes Smart pārceļas uz bagātību. Tas jums saka, kas jums patiešām ir jāzina par naudu, neuztraucot jūs ar to, kas jums nav. Iegūstiet ebook versiju vai brošēta grāmata jūsu mīļāko grāmatu pārdevēju jau šodien!

Obamacare "Shutterstock" skaidrās naudas attēla tiesas žetons Vairāk padomu no Money Girl

Komentāri Par Vietnē: