Tātad jūs esat izmantojis bezmaksas kredīta rezultātu piedāvājumu. Ar savu rezultātu rokā, jums var būt pat izdarīt dažus pētījumus par to, kas ir labs kredītreitings. Bet joprojām paliek jautājums, kas tieši nozīmē jūsu kredītreitings. Kā jūsu vērtējums salīdzina ar citiem? Un vēl svarīgāk, vai jums ir rādītājs, kas jums nepieciešams, lai pretendētu uz vēlamo kredītu?

Money Magazine šo mēnesi publicēja rakstu, kas atbildēja uz šiem jautājumiem. Raksts patiesībā bija par dažiem cilvēkiem, kuriem ir gandrīz ideāls kredīts (FICO rādītājs 850). Kaut arī ideāls kredīta rādītājs var dot jums bragging tiesības, kas rūpējas? Kā norāda Money Magazine, FICO rādītājs 780+ saņems vislabāko piedāvājumu par jebkuru aizdevumu.

Bet izpratne par to, vai jūsu vērtējums ir atkarīgs no kopējā kredītreitingu diapazona un vai tas ir pietiekami labs, lai pretendētu uz aizdevumu, var būt noderīga informācija. Tāpēc vispirms apskatīsim kredītreitingu klāstu. Zemāk redzamā tabula parāda to cilvēku procentuālo daudzumu, kas ietilpst dažādos FICO rādītāju diapazonos:

Kredītreitingu diapazons% cilvēku katrā diapazonā
800 = 85018%
750 - 80019%
700 - 75016%
650 - 70012%
600 - 6509%
550 - 60010%
500 - 5509%
Zem 5007%

Interesanti ir atzīmēt, ka vairāk nekā 50% cilvēku ar kredītreitingiem ir 700 un vairāk. Lai gan šajā tabulā ir norādīts, kā jūs iegūstat rezultātus salīdzinājumā ar kopējo punktu skaitu, tas nenozīmē, kāds rezultāts jums ir nepieciešams, lai iegūtu dažādu veidu kredītus. Tāpēc apskatīsim to tagad.

Auto aizdevums (nepieciešamais rādītājs: 500): Lai gan 500 rādītājs nespēs iegūt vislabāko piedāvājumu par auto aizdevumu, jūs varat pretendēt uz to. Saskaņā ar Money Magazine, 500 FICO rādītājs varētu saņemt automašīnas aizdevumu 19,1% apmērā. Ne tieši lēta nauda, ​​bet jums būtu mašīna, lai strādātu turp un atpakaļ.

Hipotēkas apstiprinājums (nepieciešamais rādītājs: 620): Lai gan hipotekāro aizdevumu noteikumi ir daudz sarežģītāki nekā viens FICO rādītājs, 620 parasti ir minimālais rādītājs, kas jums ir nepieciešams, lai pretendētu uz mājokļa aizdevumu. Tāpat kā ar auto aizdevumu ar punktu skaitu 500, FICO rādītājs 620 neiegūs jums labākās hipotēku likmes. Bet, ņemot vērā pašreizējās procentu likmes, jums vajadzētu būt iespējai saņemt aizdevumu aptuveni 5,9% apmērā.

Kredītkartes apstiprinājums (nepieciešamais rādītājs: 660): Šķiet nepāra, ka jūs varat saņemt mājokļa kredītu ar 620 punktu vērtējumu, bet, lai saņemtu kredītkarti, jums ir nepieciešams 660. Iemesls ir tāds, ka mājokļu kredītus lielā mērā regulē Fannie un Freddie, un šīs valdības atbalstītās struktūras ļauj vieglāk iegūt hipotēku, nekā tas būtu bez valdības atbalsta. Bet atpakaļ uz kredītkartēm 660 ir vērtējums, kas jums nepieciešams. Jūs varat pretendēt uz tādiem, kas tiek raksturoti kā "sliktas kredītkartes kredītkartes" ar zemāku punktu skaitu vai pat vispār nav kredītvēstures, bet daudzas no tām ir vai nu nodrošinātas kartes, vai priekšapmaksas kredītkartes.

Labākais auto kredīta likme (nepieciešamais rādītājs: 720): Lai iegūtu vislabāko auto aizdevumu, jums ir nepieciešams vērtējums 720 vai vairāk. Šodienas likmēm, jums vajadzētu neto jums aizdevumu apmēram 5,3%. Salīdzinājumā ar 19,1%, 500 rādītāji tev parādīsies, ir viegli redzēt labu kredītreitingu.

Labākā kredītkartes likme (nepieciešamais vērtējums: 740): Lai gan jūs varat saņemt kredītkartes ar zemāku punktu skaitu, lai iegūtu labākos piedāvājumus, jums jācenšas iegūt punktu skaitu 740. Tas ietvertu labākos piedāvājumus bilances nodošanas piedāvājumos, labākās naudas atmaksas kartes un ceļojumu atlīdzības kredītkartes . Un, protams, jums būs nepieciešams FICO vērtējums 740 vai labāk, lai iegūtu arī zemas procentu kredītkarti.

Labākā hipotēku likme (nepieciešamais punktu skaits: 760): Kad runa ir par labu kredītreitingu, jūsu mājas aizdevums ir kur reālā nauda ir. Ar 760 vai lielāku rezultātu jūs varat saņemt hipotēku par aptuveni 4,3% no šodienas likmēm. Salīdzinājumā ar 5,9%, ka 620 punktu rādītājs jūs saņems, ietaupījumi visā aizdevuma laikā var viegli nokļūt desmitiem tūkstošu dolāru. Tātad, ja jūs meklējat, lai nopirktu vai refinansētu māju, jūsu kredītreitings ir galvenā prioritāte.

Komentāri Par Vietnē: