Viss personīgajā finansēšanā, šķiet, iet aprindās.

Iepriekš es argumentēju, ka labāk ir koncentrēties uz neto vērtības pieaugumu, salīdzinot ar ienākumu pieaugumu. Lai to kaitētu, daudzi nekoncentrējās uz to, ko viņi turēja, tikai to, ko viņi nopelnīja. Ar neko, ko parādīt pēc pāris gadu desmitiem darba, rodas nelaime!

Ņemot vērā darba ienākumus ir galvenais ienākumu avots lielākajai daļai cilvēku, pēc definīcijas jūs nekad patiesi nebūsit brīvi, ja jūs galvenokārt pievērsīsiet ienākumiem. Tikai tad, ja jūs veidojat pietiekami lielu neto vērtību, jūs varat būt patiesi neuzticams nevienam.

Bet pēdējo vairāku gadu laikā esmu pamanījis, ka pārāk daudz uzmanības tiek pievērsts neto vērtībai un nepietiekami ar ienākumu pieaugumu, ir radījusi nepietiekamu domāšanas veidu. Pirms paskaidroju, ko es domāju, šeit ir astoņi iemesli, kāpēc galvenā uzmanība ir pievērsta neto vērtībai.

Iemesli koncentrēties uz neto vērtību

1) Valdība iet pēc ienākumiem, nevis bagātībām. Amerikā mums ir pakāpeniska nodokļu sistēma. Jo vairāk jūs veicat, jo vairāk valdība atņems. Ja jums ir lielākais nodokļu krājums tādās vietās kā Kalifornija, Ņūdžersija vai Ņujorkā, jums būs jāmaksā kopējā federālā + valsts robežlikmes likme, kas pārsniedz 50%. Bet, ja jums ir 10 miljoni dolāru, kas dividendēs gūst 200 000 dolāru gadā, jūs maksā tikai 15% nodokļa likmi. Bet galu galā valdība pēc jūsu bagātības pārsniegs 5,49 miljonu ASV dolāru marku uz vienu personu.

2) Subsidēta veselības aprūpe. Saskaņā ar Obamacare, ja jūs veidojat vairāk nekā 400% no nabadzības līmeņa, kā uzskata valdība, vairs nesaņemat subsidētu veselības aprūpi. Attiecībā uz singliem šis ienākumu limits ir apmēram 46 000 ASV dolāru, savukārt trīs vai četrām ģimenēm šis ienākumu limits ir attiecīgi aptuveni 78,00 ASV dolāri un 94 000 ASV dolāri. Bet iedomājieties, ja jūsu trīs ģimenēm ir 5 miljoni ASV dolāru tīrā vērtība, un neviens nedarbojās. Jums nav nekāda veida parādu, un viss, kas jums ir nepieciešams, ir pārtika, apģērbs un izklaide. Pieņemsim, ka no jūsu 5 miljonu dolāru neto vērtības, 3 miljoni ASV dolāru ir ieguldījumu portfelis un 2 miljoni ASV dolāru ir nekustamajā īpašumā. Jūsu 3 miljonu dolāru akciju portfelis dividendēs izmaksā 60 000 ASV dolāru gadā. Saskaņā ar ACA, jūsu ģimene saņem subsīdijas apmēram 3500 $ gadā, neskatoties uz to, ka tā ir vairāku miljonāru. Tajā pašā laikā trīs ģimenes, kas pelna $ 85,000 ar 1/20. Tīrās vērtības, saņem $ 0 subsīdijas.

3) Atbrīvojums no alternatīvā minimālā nodokļa (AMT). AMT nodokļa atbrīvojuma summa 2018. gada nodokļu gadam ir apmēram 54 300 ASV dolāri privātpersonām un ~ 84 500 $ par laulātajiem pāriem, kuri iesniedz kopīgu pieteikumu. AMT nav pienācīgi pielāgota, lai gadu gaitā sasniegtu inflāciju, jo valdība zina, ka tas ir lielisks veids, kā radīt lielākus nodokļu ieņēmumus no vidusšķiras. Kad jūs sākat veikt daudz vairāk nekā $ 200,000 MAGI, jūs sākat maksāt diezgan daudz AMT.

4) Bērnu nodokļa kredīts. Lai lietas tiktu vienkāršotas, pakāpeniski pārtraucamais slieksnis ir 55000 $ par precētiem pāriem, kas iesniegti atsevišķi, 75 000 eiro vienai personai, mājsaimniecības vadītājam un kvalificējamai atraitnei vai filiālēm, un 110 000 eiro par laulāto pāru iesniegšanu kopīgi. Par katru ienākumu 1000 $, kas pārsniedz slieksni, jūsu pieejamais bērna nodokļa kredīts tiek samazināts par 50 ASV dolāriem. Tāpēc, ja jūs domājat par bērnu, saglabājiet šos ienākumu ierobežojumus prātā, ja vēlaties iegūt vairāk no valdības vai nevērsties valdībai. Trīs ģimenes ar 1 miljonu ASV dolāru tīro vērtību un ienākumiem 40 000 ASV dolāru var saņemt bērna nodokļa atlaidi, savukārt trīs ģimenes, kas nopelnīs 60 000 ASV dolāru gadā ar 25 000 ASV dolāru tīro vērtību, nevar iegūt neko.

5) Dažādas bagātības domāšanas veids. Ja jums ir ienākumi, jūs, iespējams, esat darba ņēmējs. Ja jums ir bagātīgs domāšanas veids, jūs sapratīsit, kā veidot lielu taisnīgumu savā biznesā vai citu cilvēku biznesā nākamā līmeņa bagātībai. Daži pašlaik apgalvo, ka vienīgais veids, kā nopirkt īpašumu un radīt ģimeni dārgās vietās, piemēram, Londonā, Honkongā, Sanfrancisko un Ņujorkā, ir ar pašu kapitālu, nevis ienākumiem. Diemžēl tas kļūst arvien ticamāks, jo ilgāk šis buļļu tirgus ilgst.

6) Neto vērtība ir vairāk slepens. Neto vērtību var sadalīt daudzos dažādos uzņēmumos un investīcijās. Ir daudz grūtāk aprēķināt savu patieso tīro vērtību nekā ienākumi. Nosy cilvēki var uzminēt daļu no jūsu neto vērtības, izmantojot redzamas saimniecības, piemēram, jūsu galveno dzīvesvietu un jūsu transportlīdzekli. Bet viņiem būs neiespējami visu laiku saprast. Cilvēkiem, kuriem patīk privātums un Stealth Wealth mantra, neto vērtība ir daudz svarīgāka.

7) Mazāk kārdinājums tērēt izšķērdīgi. Ienākumi parasti nāk regulāri divas reizes nedēļā vai ikmēneša ritmā. Katru reizi, kad ir ienākumu iepludināšana, rodas kārdinājums tērēt. Ir iemesls, kāpēc kazino mēneša vidū un beigās ir daudz vairāk. Jūsu neto vērtība ir daudz sarežģītāka un daudz mazāk likvīda. Tā rezultātā ir daudz mazāk kārdinājumu, lai jūsu neto vērtība tiktu uzvilkta īstermiņa vēlmēm. Piemēram, es nevaru izstāties no saviem privātā kapitāla fondiem, nemaksājot sodu. Tas arī aizņem daudz sagatavošanās īpašuma pārdošanai. Ar ienākumiem es varu tērēt to uzreiz.

Saistītie: Ilgtermiņa ieguldījumi ir visu par ietaupīt sevi no sevis

8) Augstākā drošības sajūta. Drošības sajūta varētu būt lielākais iemesls koncentrēties uz lielu neto vērtību veidošanu vai lielas ienākumu plūsmas veidošanu. Ikviens numurs ir citāds, bet es apsolu, ka jūs jutīsieties daudz drošāk, tiklīdz būsit sasniedzis savu bagātības skaitli, salīdzinājumā ar ienākošo numuru. Jūsu neto vērtība parasti ir daudz lipīgāka, ja jūs pareizi diversificējat.Jūsu ienākumi var būt ārkārtīgi svārstīgi, it īpaši, ja jums ir ieņēmumu gūšanas loma, ja bonuss veido lielu daļu no kopējās kompensācijas. Jūs varat zaudēt 100% no jūsu ienākumiem vienā dienā, taču ir maz ticams, ka jūs jebkad zaudēsit visu savu neto vērtību, ja vien jūs nebūtu pārslodze.

Kāpēc Net Worth varētu būt nepietiekama prāta

Tātad, kāpēc koncentrēšanās uz neto vērtību var uzskatīt par nepietiekamu domāšanas veidu? Galvenie iemesli ir saistīti ar aplikšanu ar nodokļiem un valsts pabalstu saņemšanu.

Palielinot mājsaimniecības ienākumus, daudzi cilvēki var maksāt mazāk par 10% efektīvu nodokļa likmi. Dažas mājsaimniecības pēc bērna nodokļa kredītiem, pensijas pirms nodokļu nomaksas, atbrīvojumiem un atskaitījumiem (standarta vai atsevišķi) var būt faktiski maksāt neko.

Maksāt nedaudz bez nodokļiem ir labi, bet tas būtībā nozīmē, ka jūs esat pārāk nabadzīgi, lai finansiāli veicinātu Amerikas veselību. Es zinu tik daudzus cilvēkus, kas mērķtiecīgi pārtrauc darbu, atsakās no savām sāniem un fiziski ļauj pašiem iet, jo vēlas samazināt nodokļus un saņemt valsts veselības aprūpes subsīdijas. Viņi ir pilnīgi ierobežojuši savu potenciālu.

Vai jūs nevēlaties maksāt nodokļus 100 000 dolāru apmērā un saglabāt 200 000 eiro, nevis maksāt 5000 ASV dolāru nodokļus, bet tikai turēt 36 000 ASV dolāru gadā? Es pārliecināts kā heck būtu.

Nodokļu sloga samazināšana ir viens no vissvarīgākajiem uzdevumiem, jo ​​valdība ir tik iztērējusi mūsu nodokļu dolārus. Bet mērķtiecīgi ierobežojot savu ienākumu potenciālu, lai samaksātu mazāk nodokļu un saņemtu subsīdijas, ir vērts aizmirst.

Ienākumu pieauguma doma

No 22 līdz 34 gadu vecumam man bija ienākumu domāšanas veids. Ienākumu domāšanas veids ir tas, kas lika man riskēt pārcelties no NYC uz SF ar jaunu uzņēmumu. Neskatoties uz to, ka SF nezināja kāds, samaksa bija pārāk laba, lai izietu. Ienākumu domāšanas veids ir tas, kas man lika strādāt ilgāk, lai ātrāk reklamētu. Līdz 13 gadiem ietaupot līdz 80% no maniem ienākumiem pēc nodokļu nomaksas investīcijām, ienākumu izpratne galu galā ļāva man agri iziet no darbaspēka.

Bet pēc tam, kad es pametu darbaspēku, visas manas naudas ideoloģijas mainījās uz neto vērts domāšanas veidu, jo es gribēju pārtraukt un saglabāt kapitālu. Būtībā neto vērts domāšanas veids atspoguļoja izdegušo cilvēku, kurš vairs nevēlas pievilināt. Saistītie raksti: Viena no lielākajām finanšu kļūdām

No 34. līdz 36. gadam manas investīcijas atgriezās vairāk nekā mani ienākumi nevis tāpēc, ka mani ieguldījumi bija tik lieliski, bet tāpēc, ka mani ienākumi samazinājās par 80%, kad es atstāju darba pasauli. Ja es nebūtu pilnībā atstājis ienākumu domāšanas veidu, es šodien būtu finansiāli labākā stāvoklī.

Izdevējdarbības investīciju nodarbības no sirreālajiem 2017. gada ilustrēja, cik svarīgi ir koncentrēties uz ienākumu pieaugumu. Iemaksas bija 10x mana gaidītā gada atdeve. Citiem vārdiem sakot, pat ja manas ieguldījumu atdeves samazinājums būtu par 50%, es varētu atgriezties pat sešu mēnešu laikā ar nepārtrauktiem ieguldījumiem.

Citiem vārdiem sakot, investīciju peļņa vairs nav manas neto vērtības pieauguma virzītājspēks, atkal ienākumu pieaugums. Tas ir tā, kā atgriezties pie maniem 20 gadiem, bet ar lielāku dolāru summu darbā. Spēja aktīvi piedalīties jūsu neto vērtībā ir milzīga.

Ienākumu prēmijas priekšrocības

1) Palīdz izskaust slinkumu. Pēc kāda punkta, netīra domāšanas domāšana ir saistīta ar slinkumu. Ar ienākumu domāšanas veidu jūs vienmēr domājat par veidiem, kā radīt papildus ienākumus jums vai jūsu ģimenes finansiālajam nodrošinājumam. Kad esat sasniedzis savu neto vērtību mērķi, vēl jo vairāk iemeslu izmēģināt kaut ko jaunu.

2) Nodrošina milzīgu investīciju buferi. Lai gan investīciju vide kopš brīža ir bijusi brīnišķīga kopš 2009. gada, ienākumu domāšanas veids ļauj pastāvīgi veidot savu ligzdojošo olu lejupslīdes laikā. Jūsu ienākumi kļūst arvien spēcīgāki, ja katru gadu jūs varat vairāk piedalīties, nekā summa, kuru jūs katru gadu reāli varētu zaudēt, piemēram, ieguldot pietiekami daudz 2008. gadā, lai jūs būtu pat jūsu akciju portfelī, lai gan S & P 500 samazinājās par 36,55%. Labu laiku laikā varat sasniegt rezultātu.

3) saglabā tev aktīvo un veselīgo. Lai nopelnītu naudu, jums ir jāsazinās ar cilvēkiem. Kad jūs mijiedarbojat ar cilvēkiem, dažreiz jūs darāt draugus un stimulē prātu. Es atklāju, ka, pateicoties privātām 1X1 konsultācijām, uzņēmumu konsultācijām, treniņiem vidusskolu tenisā, apmeklējot tikšanos un ēdot steiku vakariņus ar biznesa partneriem, visi palīdzēja mani aktīvi un veselīgi uzturēt. Bieži vien mierinājums ir vēl svarīgāks par naudu.

4) Vairāk nekavējoties izpilda. Ja runa ir par ienākumu noteikšanu, tad, ja runa ir par neto vērtības noteikšanu, ir mazāk pelēko zonu. Piemēram, manam nekustamo īpašumu portfelim ir +/- 15% vērtējuma diapazons un iespējams, ka mans tiešsaistes bizness ir novērtējis +/- 50%. Ar ienākumiem, ko redzat, ir tas, ko jūs saņemat, un tas, visticamāk, ir visu jūsu pūļu dēļ. Tas ir kaut kas ļoti apmierinošs, nopelnot vairāk pēc smagākas mēģināšanas. Cieša sadarbība ar piepūli un atlīdzību ir tādēļ, ka uzņēmējdarbība ir tik pozitīva, un kāpēc strādāt lielā korporācijā vai valdībā var būt mazāk izpildīts.

5) Vieglāk demonstrēt labu darba ētiku. Ja esat vecāks, ienākumu domāšanas veids palīdzēs jums konsekventi demonstrēt spēcīgu darba ētiku, lai jūsu bērni neaugtu, lai viņiem būtu tiesības saņemt brāti. Stipra darba ētika arī radīs apbrīnu no jūsu partnera, drauga un ģimenes locekļiem. Jo vairāk cilvēku ciena jūs, jo laimīgāks jums būs.

Retirement ir ziņkārīgs lieta

Es vienmēr domāju, ka es gribētu dzīvot pie mana pasīvā ienākuma un izdarīt ar šo darba lieta. Bet priekšlaicīga pensionēšanās ir smieklīgi, ļaujot jums koncentrēties uz lietām, kuras patiešām patīk darīt. Manā gadījumā tas raksta par personīgo finansējumu tiešsaistē.

Dažreiz jūs tik ļoti iemīlējat ar savu kaislības projektu, ka jūs negaidīti veicat veselīgu ienākumu. Kad jūs kaut ko negaidīti nopelnījat, tas ir tad, kad jūs beidzot sajutīsiet bagātību. Tagad es atgriežos ieguldīt lielāko daļu no maniem ienākumiem aktīvos, kas, cerams, radīs pietiekami daudz pasīvo ienākumu, lai manu mūžīgi rūpējas.

Neto vērtība joprojām ir svarīgāka nekā ienākumi, kad runa ir par finanšu brīvību. Vienkārši nav get veiktas prom ar pilnīgi atstāšanu savu ienākumu gūšanas spējas, kad esat sasnieguši komfortablu numuru, jo īpaši buļļu tirgus laikā. Vismaz atrast veidus, kā pelnīt naudu, izmantojot darbības, kuras patiešām bauda. Kas zina Jūs varētu pārsteigt sevi vienā dienā!

Ieteikums veidot bagātību

Pārvaldiet savus naudu vienā vietā: Pierakstieties personīgajā galvaspilsētā, tīmekļa vietnē # 1, bezmaksas īpašuma pārvaldīšanas rīkā, lai labāk pārvaldītu savas finanses. Jūs varat izmantot personīgo kapitālu, lai palīdzētu uzraudzīt jūsu kredītkartes un citu kontu nelikumīgu izmantošanu, izmantojot to izsekošanas programmatūru. Papildus labākai naudas pārraudzībai, veiciet ieguldījumus, izmantojot savu godalgoto ieguldījumu pārbaudes instrumentu, lai precīzi redzētu, cik daudz jūs maksājat par maksām. Es katru gadu maksāju 1700 dolāru apmērā, par kuriem man nebija ne jausmas.

Kad esat saistījis visus savus kontus, izmantojiet viņu Retirement Planning kalkulatoru, kas pavelk jūsu reālos datus, lai pēc iespējas precīzāk noteiktu jūsu finansiālo nākotni, izmantojot Monte Carlo simulācijas algoritmus. Noteikti palaidiet savus numurus, lai redzētu, kā jūs darāt. Esmu izmantojis personīgo kapitālu kopš 2012. gada, un, pateicoties labākai naudas pārvaldībai, šajā laikā esmu redzējis manu neto vērtību raķete.

Vai jūs esat ceļā? Reģistrējieties, lai plānotu savu pensijas nākotni

Komentāri Par Vietnē: