Partneru centrs Atrodiet brokeri

Atkal 1. pakāpē, mēs teicām, ka atbalsta un pretestības līmeņi beidzas.

Nu, redzot, kā Fibonacci līmeņus izmanto, lai atrastu atbalsta un pretestības līmeņus, tas attiecas arī uz Fibonacci!

Fibonacci atkārtojumi nedarbojas vienmēr! Tie nav droši.

Apskatīsim piemēru, kad neizdosies Fibonacci retracement rīks.

Tālāk ir norādīta 4 stundu GBP / USD diagramma.

Šeit jūs redzat, ka pāris ir bijis lejupslīdes virzienā, tāpēc jūs nolēmāt izņemt savu Fibonacci retracement rīku, lai palīdzētu jums atrast labu ieejas punktu. Jūs izmantojat Swing High pie 1,5383, ar maksimālo spiedienu 1,4799.

Jūs redzat, ka pāris ir apstājies pie 50,0% līmeņa pagātnes pāris svecēm.

Jūs sakāt sev: "Ak cilvēks, tas 50,0% Fib līmenis! Tas tur baby! Laiks īsā laikā to sucka! "

Jūs īsā tirgū un sākat dienu, sapņojot, ka jūs pavada Rodeo Drive savā jaunajā Maserati ar Scarlett Johansson (vai, ja jūs esat dāma tirgotājs Ryan Gosling) pasažiera sēdeklī ...

Tagad, ja jūs patiešām uzliktu pasūtījumu šajā līmenī, ne tikai jūsu sapņi pieaugs dūmu dēļ, bet jūsu konts varētu nopietni ietekmēt, ja nepareizi pārvaldītu savu risku!

Apskatiet notikušo.

Izrādās, ka Swing Low bija lejupslīdes apakšā, un tirgus sāka virzīties virs Swing High punkta.

Kāda ir mācība šeit?

Lai gan Fibonacci korekcijas līmeņi jums sniedz lielāku veiksmes varbūtību, tāpat kā citi tehniskie rīki, tie ne vienmēr darbojas. Jūs nezināt, vai cena mainīsies līdz 38,2% līmenim, pirms atsāksit tendenci.

Dažreiz tas var sasniegt 50,0% vai 61,8% līmeni pirms pagrieziena. Heck, reizēm cena vienkārši ignorēs Mr Fibonači un samazinās visus līmeņus, tāpat kā Lebrons Džeimss vilina ceļu caur joslu ar milzīgu spēku.

Atcerieties, ka tirgus pēc tam, kad atradīsit pagaidu atbalstu vai pretestību, ne vienmēr atsāks savu augšupejošu tendenci, bet tā vietā turpināsies nesenā Swing High vai Low.

Vēl viena bieži sastopama problēma, izmantojot Fibonacci retracement rīku, ir noteikt, kura Swing Low un Swing High jāizmanto.

Cilvēki skatās diagrammas atšķirīgi, skatās dažādus laika posmus, un tiem ir savas pamatprincipi. Iespējams, ka Stephenam no Pipbuktu un meitenei no Pipanema ir dažādas idejas par to, kur būtu jābūt Swing High un Swing Low points.

Apakšējā līnija ir tāda, ka nav absolūti taisnības, kā to izdarīt, jo īpaši, ja diagrammas tendence nav tik skaidra. Dažreiz tā kļūst par guessing spēli.

Tieši tāpēc jums ir jāpalielina savas prasmes un jāapvieno Fibonacci retracement rīks ar citiem instrumentiem savā forex toolbox, lai palīdzētu jums iegūt lielāku veiksmes varbūtību.

Nākamajā nodarbībā mēs parādīsim, kā izmantot Fibonacci retracement rīku kombinācijā ar citiem atbalsta un pretestības līmeņiem un svečturiem.

Komentāri Par Vietnē: