Kad es biju jauns puisis, es strādāju kā maniaks. Man bija bāzēts Manhetenā un viņam bija jāaptver klienti Floridā, Bahamos, Aiovā, Teksasā, Kolorādos un Kalifornijā. Tad vajadzīgie ceturkšņa vai pusgada svētceļojumi Honkongā skāra gredzenu. Ja jums ir korporatīva karte ar neierobežotu kredītvēsturi, jūs jūtaties mazliet labāk par sarkano acu pieskārienu tavām 8 am sanāksmēm. Bet pēc brīža, jaunums nēsā un viss, ko vēlaties izdarīt, ir vadītāja lidojums (lidot darba dienas vidū).

Ceļojošās jūdzes un kredītkaršu atlīdzības punkti bija mana izvēles kombinācija, jo ne tikai es iegūtu vairāk punktus, kas peld ar vairākām jūdzēm, bet es gūtu labumu punktus par katru dolāru, ko es pavadīju biļetē, viesnīcās, pārtikā un izklaidēs. Piemēram, es nopelnītu 16 100 punktus par lidojumu uz Honkongu no Ņujorkas lidostas + 5000 punktus par biznesa klases biļetes izmaksu + 2500 punkti septiņām naktīm viesnīcā + 1000 punkti par ēdienu + 500 punkti izklaidei. Līdz ar to uzkrātās kopējās atlīdzības punkti būtu vienādi nedēļas darba brauciens uz Āziju aptuveni 25 000.

Es izmantoju Delta Skymiles kredītkarti, American Airlines kredītkarti un AMEX korporatīvo karti kā daļu no mana izdevumu rīku arsenāla. Pēc tam, kad viena gada garumā tika reģistrētas 130 000 braucienu jūdžu un tika uzkrāti apmēram 180 000 kredītkaršu balvu punktus, es sapratu, ka trīs ceļojumu kredītkartes bija neefektīvas, tāpēc es apvienoju tikai divus. (Skatīt: Kas ir ideālais kredītkartes numurs, kādam vajadzētu būt?)

Es biju tik lepns par savām 130 000 ceļa jūdzēm, ko es faktiski iekļāva šajā statistikā rindas postenī manā CV manā 20 gadu vecumā. Es zinu, jauniesaucamais. Retrospektīvi es nezinu, cik iespaidīgs stat bija, jo esmu dzirdējis, ka cilvēki ceļo pa 300 000 - 500 000 jūdzēm gadā, un es uzskatu, ka tas ir absolūti pārsteidzošs. Bet šie ļaudis bija vai nu vadītāji, kuri pastāvīgi lidoja pirmā vai biznesa klasē starptautiski vai strādāja aviosabiedrību nozarē.

DID NOT BREAK 100 000 MILES VĒLREIZ

Pēc 1999. gada es nekad nepārtraucu 100 000 ceļa jūdžu vienu gadu. Lai gan pēdējo četru gadu laikā es esmu bijis vidēji septiņas nedēļas ilga brauciena brauciena, manas kopējās ceļa jūdžu skaits gadā nepārsniedz 30 000 jūdžu. Viens no lielākajiem trūkumiem, kas vairs nedarbojas lielā korporācijā, ir visu šo bezmaksas priekšrocību trūkums. Neraugoties uz to, ka mantai pieder AMEX, es saņēmu visus punktus.

Es glāboju kredītkaršu atlīdzības punktus, piemēram, ietaupī naudu: agresīvi. Faktiski katru gadu mans mērķis ir nopelnīt 50 000 atlīdzības punktus (~ $ 400- $ 500 vērtība, nosakot jūsu kredītkartes atlīdzības punktu vērtību), lai es varētu doties turp un atpakaļ uz Honolulu un atpakaļ. Es domāju, ka kopš Havaju salas ir mana mīļākā vieta uz Zemes, kāds cienītājs vienmēr var paradīzi baudīt bez maksas.

Pat mans lielais brauciens no Sanfrancisko uz Londonu šai vasarai Vimbledonā tikai papildinās mani 10,700 jūdzes no manas ceļojumu siksnas.

Pēc apmēram četriem uzlādes un ietaupīšanas gadiem es tikko sapratu, ka beidzot esmu pārvarējis 100 000 kredītkaršu atlīdzības punktu par manu galveno personīgo kredītkarti, kuru es izmantoju visās lietās, izņemot ceļošanu. Tagad jautājums ir: ko man vajadzētu iegādāties? Es domāju, ka es turpināšu ietaupīt.

Wealth Building ieteikums

Izsekojiet savu bagātību par brīvu: Lai optimizētu savas finanses, vispirms ir jāuzrauga savas finanses. Es iesaku pierakstīties uz Personal Capital bezmaksas finanšu instrumentiem, lai jūs varētu izsekot savu neto vērtību, analizēt savus ieguldījumu portfeļus par pārmērīgām maksām un vadīt savus finanšu līdzekļus, izmantojot savu fantastisko pensiju plānošanas kalkulatoru. Tie, kas ir viņu finanšu jomā, veido daudz lielāku labklājību ilgāk nekā tie, kas to nedara. Esmu izmantojis personīgo kapitālu kopš 2012. gada. Tas ir labākais bezmaksas finanšu pakalpojums, kurā varat pārvaldīt savu naudu.

Vai jums ir pareizais pensionēšanās ceļš? Nav pogas "attīt atpakaļ".

Vai meklējat lielisku ceļojumu atlīdzības kredītkarti? Noklikšķiniet uz banner par vislabāk novērtētajām kredītkartēm šodien. Chase Sapphire ir viens no maniem mīļotājiem un ceļojuma kredītkarte, kuru izmantoju, lai stiprinātu visas manas atlīdzības punktus.

Atjaunināts 2017. gadam un pēc tam.

Komentāri Par Vietnē: