IRS piedāvā nodokļu atlaides gados vecākiem cilvēkiem un cilvēkiem ar invaliditāti, kuri atbilst noteiktiem kritērijiem. Ja tas ir piemērots, varat izmantot šo kredītu, lai būtiski samazinātu nodokļu saistības. Lai saņemtu šo kredītu, jums jāaizpilda Rokas 1040. grafiks.

R saraksts palīdzēs jums noteikt, vai jums ir tiesības saņemt kredītu vecāka gadagājuma cilvēkiem un cilvēkiem ar invaliditāti, kā arī kredīta summu, par kuru jums ir tiesības. Lai kvalificētos, jums jābūt vecākam par 65 gadiem. Jūs arī pretendējat, ja jūs esat jaunāks par 65 gadiem, bet esat pensionēts ar pastāvīgu, pilnīgu invaliditāti un saņemat ar nodokli apliekamu ienākumu par invaliditāti.

  • Nodokļu veidlapa Nr. 1040 R

R tabula sākas ar dažiem ļoti vienkāršiem personīgiem jautājumiem, kas atšķiras atkarībā no pieteikuma statusa. Ja jūs esat viens filers, jūs atbildēsiet, vai esat 65 gadi vai vecāks vai esat pensionējies par kopējo pastāvīgo invaliditāti. Precējies fileri, kas kopīgi iesniegs pieteikumu, norādīs, kuras kategorijas abas laulātajās ietilpst. (Iespējamās atbildes ietver gan 65 gadu vecumu, gan vienu no 65 gadiem, vienu invalīdu, abus invalīdus, vienu no 65 gadiem un vienu invalīdu).

Precējies fileri, kas iesniedz atsevišķi, atbildēs uz tiem pašiem jautājumiem, kā arī viņiem vajadzēja dzīvot atsevišķi no viņu laulātajiem visa taksācijas gada laikā. Invalidēto filiāļu rīcībā būs arī jānorāda, ka viņi nevarēja iesaistīties nekādās nozīmīgās algotās darbībās.

Nākamais solis R sarakstā ir darba lapa, lai noteiktu kredīta summu. Lai to paveiktu, jums ir vajadzīga noteikta informācija.

Savāciet visus dokumentus, kas attiecas uz ienākumiem no invaliditātes, kurus saņēmāt jūs un / vai jūsu laulātais. Jums arī ir vajadzīgi dokumenti, kas kopā ietver visus jūsu nesaņemtos sociālās nodrošināšanas pabalstus vai jebkādus nelabvēlīgus atvieglojumus pensijai, kurus uzskata par sociālās nodrošināšanas pabalstiem.

Vajadzīgi arī kopsummas par jebkādām neapliekamo veterānu pensijām vai jebkādām pensijām, ikgadējiem pabalstiem vai invaliditātes pabalstiem, kas nav iekļauti ienākumos, pamatojoties uz kādiem tiesību aktiem. Visbeidzot, jums ir nepieciešams kopsumma no formas 1040A 28 rindiņas vai jūsu 1040. veidlapas 46 rindas (jūsu pielāgotais bruto ienākums).

Ar visiem šiem numuriem ir ērti, R plāna vadība palīdzēs jums aprēķināt savu vecāka gadagājuma cilvēku vai invalīdu kredītu. Process ir vienkārša papildinājumu un atņemšanas virkne.

Atkarībā no ienākumiem no jūsu līmeņa jūs nevarat pretendēt uz kredītu. Šajā darblapā būs jāņem vērā jūsu koriģētie bruto ienākumi un neapliekamā ienākuma summa, kas saņemta no IRS sliekšņa. Šīs robežvērtības mainās atkarībā no jūsu iesniegšanas statusa un cik laulāto mājsaimniecības locekļi ir gados veci vai invalīdi. Ja jūsu ienākumi pārsniedz attiecīgo slieksni, jūs nevarat saņemt kredītu.

Parasti vienreizējie filiāles, mājsaimniecības vadītāji un atbilstošie atraitņi nevar pieprasīt kredītu, ja viņu koriģētie bruto ienākumi pārsniedz 17 500 USD. Precētiem fileriem šis skaitlis ir 20 000 ASV dolāru, ja viens laulātais ir gados vecs vai invalīds, un 25 000 ASV dolāru, ja abi laulātie ir gados veci vai invalīdi. Pāriem, kuri atsevišķi iesniedz pieteikumus, parasti nedrīkst pārsniegt 12 500 USD.

Neapliekami sliekšņi parasti ir 5000 USD vieniniekiem, mājsaimniecību vadītājiem un kvalificētiem atraitņiem, pāriem iesniedzot atsevišķi un pāriem ar vienu gados vecāku vai invalīdu dzīvesbiedru. Mājsaimniecību ar diviem vecākiem vai nepilngadīgiem laulātajiem slieksnis palielinās līdz 7500 $. R plāna rēķinā tiks ņemtas vērā visas saņemtās summas, lai noteiktu, vai pārsniedzat attiecīgo slieksni.

Process ir daudz vienkāršāks nekā tas izklausās. Ja jums ir visa lietderīgā informācija, process aizņems ne vairāk kā 20 minūtes. Jūs vienkārši apkopojat dažādus ienākumu avotus un veiciet dažus vienkāršus aprēķinus.

Komentāri Par Vietnē: