Wells Fargo Vizu paraksta kredītkarte piedāvā ne vairāk kā 5x bonusa punktus, neuzliekot gada maksu. Tālāk ir sniegta informācija, tostarp kredītkaršu prēmijas, ko piedāvā šī karte.

Kredītkartes uzņēmumi pēdējā laikā ir veikuši diezgan labu darbu, lai atšķirtu sevi. Daži emitenti piedāvā lielas priekšlaicīgas prēmijas. Citi vēlas popularizēt savu zīmolu ar spēcīgiem aprīļa piedāvātajiem piedāvājumiem un zemu līdz nepilnīgu pārsūtīšanas maksu. Wells Fargo ir iepazīstinājis ar Wells Fargo Visa Signature® karti. Vēlreiz tas nedaudz atšķiras no visa pārējā.

Wells Fargo Visa Signature® karte pieskaras augstajām piezīmēm daudzās dažādās jomās. Ja jums ir nepieciešams lielisks intro APR, lieliska ceļojumu atlīdzības programma vai karte ar precīzām cenām, jūs to atradīsiet šeit. Jūs arī atradīsit spēcīgu priekšlaicīgu bonusu piedāvājumu (bet ne parastā veidā), kas ir man, ņemot vērā šo karti.

Sīki izklīdīsim karti un uzzināsim, kur ir plusi un mīnusi.

5x punktu bonuss

Lielākā daļa kredītkartes, kas vēlas radīt šļakatām tirgū, piedāvā lielus punktus vai naudas prēmijas patērētājiem. Visbiežāk jūs atradīsit kaut ko līdzīgu 200 ASV dolāra bonusam par izdevumiem 1000 dolāru 3 mēnešu laikā vai 50 000 punktu bonusu, lai trīs mēnešus iztērētu 5000 ASV dolāru. Lielākā daļa kartes vērtības patiesībā ir izmantota, vienkārši reģistrējoties. Tā ir problēma, ka gan emitents, gan patērētājs ilgtermiņā ir apmierināti.

TheWells Fargo Vīzas paraksta karte ir unikāla, jo tā piedāvā NO sākotnējo parakstīšanas prēmiju. Tā vietā tas piedāvā 5x punktus par gāzes, pārtikas preču un aptieku pirkumiem (līdz 12,500 tērpiem) pirmajos sešos karšu dalības mēnešos. Cik daudz papildu punktu faktiski ir vērts? Nu, ja man būtu jāreģistrējas šai kartei, tas ir to punktu skaits, kurus es varētu gaidīt nopelnīt par šiem pirkumiem sešu mēnešu laikā:

 • Pārtikas preces: 4,500 dolāri
 • Benzīns: 1000 ASV dolāri
 • Aptieka: 750 ASV dolāri

Izmantojot 5x punktus par katru iztērēto dolāru, man paaugstināšanas brīdī es varētu palielināt 31,250 punktus. Tas ir diezgan ievērojams skaits, bet cik vērtīgi ir punkti? Kā izrādās, viņi ir ļoti vērtīgi.

Wells Fargo Vīzu paraksta kartes atlīdzības programma

Pēc reklāmas perioda beigām visi pirkumi nopelnīs vienu punktu par iztērēto dolāru. Pirkumi, kas nav iekļauti gāzes, pārtikas preču vai aptieku kategorijā, arī nopelnīs tikai vienu punktu par iztērēto dolāru, pat reklāmas periodā. Tas nav tik lieliski manā pazemīgā domā. Bet tur ir vērpjot.

Izmantojot savus punktus, lai rezervētu aviobiļešu cenas, tie ir par 50% vairāk. Wells Fargo Vīzu paraksta karte, kas līdzinās Chase Sapphire Reserve, ceļojuma rezervācijas brīdī piedāvā 50% lielu punktu skaitu. Un šāda veida vērtība padara karti par ļoti pievilcīgu.

Atgriežoties pie iepriekšējā piemēru, es varētu izpirkt 31,250 punktus, kas nopelnīti par 312,50 ASV dolāriem skaidrā naudā vai 468,75 ASV dolārus ceļa izdevumos. Salīdzinot to ar kartēm, kas piedāvā 30 000 - 50 000 bonusa punktus tērēšanas šķēršļu sasniegšanai, vērtība darbojas ļoti līdzīgi. Tomēr ir vēl viens ieguvums no šīs kartes, kas padara to par daudz pievilcīgāku iespēju.

Citas galvenās ceļojuma priekšrocības, ko sniedz šī karte, ir šādas:

 • Ceļojuma atcelšanas aizsardzība un zaudētās bagāžas atmaksa
 • Ceļojumu negadījumu apdrošināšana
 • Avārijas karšu nomaiņa un skaidras naudas izmaksa
 • Auto nomas sadursmes segums
 • Ceļojumu un neatliekamās palīdzības sniegšana 24 stundas diennaktī, nosūtīšana uz ceļa

Nav gada maksas

Jebkura kredītkarte, kas piedāvā augstu priekšapmaksu, parasti ietver gada maksu (dažreiz atteikšanās no pirmā gada). Tomēr Wells Fargo kartei nav ikgadējas maksas, kas padara to vēl pievilcīgāku. Daudzi patērētāji iecienījuši apsvērt 40 000 bonusa punktus, par kuriem viņi apsolīja, un var pieņemt pirmā gada $ 95 gada maksu. Bet, kad 2. gads atkārtojas, un bonuss ir pagājis, kamēr 95 ASV dolāru gada maksa paliek, viņiem ir jāizdara grūts risinājums, vai saglabāt karti. Ne jau šeit.

Papildus maksas atlīdzībai,Wells Fargo Vīzas paraksta karte ietver arī 0% iemaksas par pirkumiem un bilances pārskaitījumiem par 15 mēnešiem. Tas ir ārkārtīgi ilgs kartīte, kas neuzskata sevi par "bilances pārskaitījumu" un ieejas kursu, lai izmantotu to. Ja jums ir atlikumi uz citām kredītkartēm, apsveriet iespēju to pārskaitīt uz šo kredītkarti. Vai arī vienkārši izmantojiet šo karti ikdienas izdevumiem, maksājot vairāk par šīm kartēm, lai ātrāk samazinātu to bilanci.

Kad ieejas tarifs beidzas, APR būs 13,65% - 27,49%, pamatojoties uz jūsu kredītspēju. Tas ir plašs izplatījums. Bet tiem, kam ir lielisks kredīts, 13,65% ir viens no zemākajiem APR ceļojumu atlīdzības kredītkarte piedāvās.

Kas šī karte ir perfekta?

Lai izmantotu šo reklāmu, jums ir jāpārsniedz benzīns un pārtikas preces, kā arī aptiekās. Tas nozīmē māmiņām un lielāku ģimeņu tētām, kurām vislabāk ir jādara daudz braukšanas darba un izklaides ziņā. Vieni, mājās paliekošie darba ņēmēji to nedara.

Tā kā Wells Fargo Visa Signature® kartei nav ikgadējas maksas, vienīgais risks, ka tai tiks piešķirts izmēģinājuma brauciens, ir neliels pagaidu ding par jūsu kredītreitingu. Tiem, kas pietiekami gudri, lai maksimāli palielinātu pirmos sešus mēnešus, ietaupījumi var būt lielāki par 900 dolāriem, padarot to par drausmīgu ceļojumu atlīdzības kredītkarte iespēja.

Wells Fargo Vīzas paraksta karte

9.4

Intro APR

9.5 /10

  Kartes bonuss

  9.0 /10

   Atlīdzības programma

   9.5 /10

    Pievienots perks

    9.0 /10

     Gada maksa

     10.0 /10

      Plusi

      • 0% Intro APR uz 15 mēnešiem
      • 5x bonusa punkti 6 mēnešiem
      • Nav gada maksas
      • 50% pievienotā vērtība ceļojumā

      Cons

      • 1x punkti par visiem pirkumiem
      • Nr Big Up Front bonuss

      Komentāri Par Vietnē: