Šeit ir aizraujošs ieskats, ko es atklāju no miljoniem e-pasta ziņojumu, ko esmu pārbaudījis un nosūtījis savam IWT Insider sarakstam: jūs domājat, ka labākie e-pasta ziņojumi, kurus es nosūta, ir vērtīgie psiholoģiskie atklājumi vai tirgvedības tīrradņi vai manas intervijas ar tuviem draugiem, piemēram, BJ Fogg un Tim Ferriss.

Nē.

Vienkāršākais e-pasts, ko es sūtu, ir tas, kur es jums saku, ko es gribu sniegt jums.

Piezīme. Šis nav faktiskais e-pasta ziņojums ar pārsteidzošu materiālu vai ieskatu, kas mainās uz dzīvību. Tā vietā tas ir e-pasta ziņojums, kurā jums tiek ziņots, ko jūs grasāties iegūt.

Kāda ideja, kāpēc

Divi iemesli:

  1. Tāpēc, ka mums patīk gaidīt bezmaksas dāvanu
  2. Tāpēc, ka kāds, kas mums saka, ko mēs gribam iegūt, nav darba

Citiem vārdiem sakot, ir vieglāk justies labi par labu stuff, kas nāk, nekā faktiski izmantot labu stuff!

Patiešām tā ir ļoti dziļa cilvēka uzvedības mācība.

Mēs "apgalvo" mēs vēlamies kaut ko darīt ... bet mēs to nedarīsim

Vai kāds no tiem ir pazīstams?

  • "Jā, man patiešām būtu jāstrādā vairāk"
  • "Jā, man patiešām vajag iegūt manas finanses kopā"
  • "Uhh, es ienīstu savu darbu. Man vajag izdomāt šo sūdi no "

Mēs intuitīvi to zinām. Mūsu rīcībā ir kaut kas tāds, kas parasti ir saistīts ar naudu, veselību, attiecībām un karjeru. Un, kad jūs lūdzat cilvēkiem, kāpēc, viņi bieži nespēj izskaidrot savu uzvedību, bet viņi priecājas par citiem izteikties.

Jautājums: Kāpēc daži cilvēki skandina, kamēr citi rīkojas? Atbilde: 380+ atbildes. Atbildes, piemēram, "Tas ir ļoti vienkārši ... cilvēki ir vienkārši slinks" vai "Viņš ir skaidri baidījies no XYZ, un, ja viņš tikko darītu ABC, viņš būtu veiksmīgs".

Jautājums: Kāpēc jūs nerīkoties? Atbilde: "Es nezinu ..." vai "Es esmu tikai slinks ..." vai "Man bija ļoti aizņemts projekts pagājušajā gadā, bet šogad ir atšķirīgs ..."

Citiem vārdiem sakot, mēs jūtamies ļoti pārliecināti par Cilvēka uzvedības iemeslu piešķiršanu ... bet mēs esam neuzticīgi par sevi. Patiesībā, mēs esam briesmīgi gan!

Esiet godīgi: mums visiem ir kaut kas tāds, ko mēs "apgalvojam", ko mēs vēlamies darīt, bet mēs neesam pieņēmuši lēmumu par to. Kāpēc Vai jūs patiešām domājat, ka vēlies to izdomāt? Vai jūs patiešām zināt, kāpēc jūs to vēl neesat izdarījis?

Ja jūsu atbilde ir "es esmu slinks" vai "es neesmu motivēts", tad jums trūkst visa punkta. Jūs jau esat pazaudējis, jo izmantojat nepareizu valodu. Redziet, ja jūs uzskatāt, ka esat "slinks", tad vienīgais risinājums ir "mēģināt grūtāk" - un mēs zinām, ka vienkāršs gribasspēks to neizdosies. Tātad, ko mēs darām?

Mēs mēģinām izlases taktiku. Ja mēs meklējam mūsu sapņu darbu, mēs nolemjam izmainīt mūsu atsākumu ... vai iepirkties jaunām drēbēm, jo ​​tā ir "investīcija" ... vai pārlūkot "intervijas padomu". Bet mēs nesaprotam, kāpēc. Kad tas nedarbojas, mēs to darām vēlreiz. Un atkal un atkal! Nogalini mani, lūdzu. Sliktākajā gadījumā mums nav ieskatu, kā mūsu veiktie pasākumi atmaksāsies.

"Kā šī atsaukšanās ir piemērota manai visai darba meklēšanai? Ak, labi ... es tikai to jādara. Tas nevar kaitēt ... '

Mūsu bailes sāk stāties:

"... ja šodien es tikos ar kādu cilvēku, kura brālis bija kāda laba literārā žurnāla daiļliteratūras redaktors, es biju šausmīgi lūgt saikni, jo tad man vajadzētu parādīt savu darbu redaktoram, un tad viņš sniedziet atgriezenisko saiti, un tad man būtu jādara vairāk lietas, lai uzlabotu. " -Lindsa

"Es uzzināju par nepilnībām, par kurām es nezināju, ka man bija komunikācija, vilcināšanās, sabotāžu. Es atceros sakām, kā tas šķita tik smags darbs, bet, atskatoties uz to, es strādāju daudz grūtāk, nevis gudrāk, baidoties no manis paša. " -Katelyn

"Pašnoteikšanās ir galvenais faktors. Esmu daudzus gadus lasījis un atslēdzis Ramitu, nekad neīstenoju nevienu no viņa stratēģijām. Es racionalizēju to, ka esmu mūžīgais zaudētājs un ka tas viss bija lieliski, lai kāds tiešām kopā un talantīgi darītu. Tā rezultātā esmu cīnījies kā zemais darbinieks totem pole ar viszemāko algu, lielāko daļu stundu un visnabadzīgākās priekšrocības. Mājās es tikko atstāju lielo rēķinu daudzumu, tur sēdēju uz MĒNEŠI neieslēdzas, jo es biju pārāk nobijies, lai stātos pretī savam parādam. Un es esmu ļautu manai personiskajai un ģimenes saitēm iet uz elli, jo es tik izlietojos katra darba dienas beigās. " -Tracey

Ir labāks veids. Ir veids, kā reāli redzēt visu skulptoru priekšā, nevis vienlaikus pārvietot vienu gabalu. Tā vietā, lai izmantotu izlases taktiku, ir iespējams, ka visai spēlei ir putna lidojuma redzējums.

Tātad, izlases taktikas vietā pēc izlases taktikas, ko mums jādara?

Atbilde ir izmantot sistēmas.

Sistēmas un taktika: ko personīgais treneris mācīja mani

Es vienmēr esmu garš, vājš puisis. Koledžā man bija supermodeļa ķermenis ... sievietes supermodelis. Tāpēc es nolēmu mainīt to un sākt strādāt. Un tuvāko gadu laikā es mēģināju virkni taktiku, lai redzētu, kas darbosies.

Kopš es sāku, esmu nopelnījis £ 45 (apzināti) un uzzināju, kā izskatīties kā normāls cilvēks.

Tas, kā es to izdarīju, ir tieši saistīts ar to, kā jūs varat atrast savu Dream Job.

Redzi, es tikko būtu izvēlējies izlases taktiku.Pieņemsim, pacelšana. Vai ēst vairāk. Vai lasīt grāmatu tonu vai likmes ar saviem draugiem (ko es darīju).

Nesen es nolēmu iegūt treneri, lai nokļūtu nākamajā līmenī. Apskatiet psiholoģiju, kas ir šī lēmuma pamatā, un kā jūs varat to pielietot nākamajām 8 nedēļām.

Psiholoģija par personīgā trenera izmantošanu

(Piezīme: ja jūsu pirmā doma ir, "Taču Ramits, waa .... mēs nevaram atļauties personīgo treneri", tad jūs esat aizmirsuši šo punktu. Pirmkārt, tas ir piemērs taktikai, kuru jūs varat izmantot. sistēma ir svarīga, nevis atsevišķa taktika. Treškārt, lielākā daļa cilvēku, kas to izlasīja, varēja atļauties treneri, ja viņi to nosaka par prioritāti, ko es iekļauju savā grāmatā.)

Šeit redzama spēle, kas tiek atskaņota tev apkārt. Neticami cilvēki meklē izlases taktiku. Viņi lēkt par iedoma diētu, spīdīgu budžetu programmatūru, vieglākais produktivitātes rīks. Viedie cilvēki redz aiz tā un saprot, ka jebkura individuāla taktika ir tikai izlases taktika, bet dažādu pieeju testēšanas SISTĒMA ir ļoti svarīga.

Kā izmantot šo sistēmu pieeju, lai radikāli uzlabotu jūsu CV

Es tev parādīšu taktisko pieeju, lai uzlabotu savu CV un padarītu to izceļot vairāk nekā 99% citu cilvēku. Patiesībā, mūsu pētījumā, mēs esam redzējuši šo pieeju, palīdzot cilvēkiem atsākt "daļēji automātiski" peldēt uz kaudzes virsotni.

Tad es gatavojas parādīs, kā šī taktika iekļaujas sistēmā, kurā atrod jūsu Dream Job. Faktiskā psiholoģija un uzgriežņi un skrūves aiz tā.

Lūk, kā es to darīšu:

  • Es rādīšu jums faktisko atsākšanu, ko es izmantoju, lai saņemtu darba piedāvājumus Google, Intuit utt., Kā arī pamatiņus un argumentus, ko izmantoju EXACT vārdiem, kurus es izmantoju
  • Jūs uzzināsiet, kā iegrimaties pie vadītāja, lai jūs varētu izlasīt viņu prātus
  • Līdz šī gada beigām jums būs ieskats par atsākumiem, kurus jūs TIEK NEDERĪGA varat nodot darbam

Kad jūs zināt, kā padarīt savu CV izceļas, jūs arī redzēsiet, kā tas iekļaujas jūsu visu Dream darba meklēšanā. Šī ir spēcīga stratēģija + taktikas pieeja.

Daudzi no jums uzskaitīti jūsu # 1 uzdevums, kā uzlabot savu CV. Daži no jums teica: "Es atsūtīšu atsāktu pēc atsākšanas, bet nekad nesaņemu atbildi." Tā ir problēma ar skaidru labojumu - JĀ, ja jums nav lielas pieredzes, VAI, ja jūs neieviesat labāko koledža, pat ja jums ir plankumaina darba pieredze. Faktiskā lietotā valoda, pieņemtā pozicionēšana, izmantotās metodes - tās ir ārkārtīgi spēcīgas.

To es vēlos jums palīdzēt, jo pat ar šo mazo taktiku jūs varat redzēt tūlītējus, pārsteidzošus rezultātus.

Komentāri Par Vietnē: