Mēs visi vēlamies zināt, kā mēs tērējam mūsu grūti nopelnīto mīklas (vai vismaz mēs vajadzētu gribu zināt). Budžets tiek atzīts par galveno finanšu instrumentu, jo viņi detalizēti sīki informē, kā mēs tērējam naudu. Bet ko par mūsu laiku? Kaut arī laiks, kad klients ir nauda, ​​var tikt pārmērīgi izmantots, tomēr ir grūti nokļūt noteiktos pasākumos un pavadīt daudz vairāk laika, nekā mēs plānojam, kaitējot mūsu kabatas grāmatām vai citām mūsu dzīves jomām.

Problēma ir tāda, ka laiks, it īpaši brīvā laika pavadīšana, šķiet liekama darbība, kas pati atņemtu stundas, kurās mēs varam pavadīt to, ko mēs vēlamies. (Budžets, viss, ko vidusmēra cilvēks to ienīst, vismaz nemaksā naudu!) Labās ziņas ir tas, ka Firefox ir daži noderīgi paplašinājumi, kas var palīdzēt neskaidri izsekot laiku, ko jūs tērējat gan tiešsaistē, gan bez maksas.

Izsekojiet savu mobilā tālruņa protokolu

Vai aizmirsāt, ka jūsu māte sauca jūsu mobilo šūnu un runāja piecas stundas savā norēķinu cikla pirmajā dienā? Nekad īsti pārliecinieties, cik minūtes esat aizgājuši? Firefox ir paplašinājums visiem lielākajiem ASV šūnu pakalpojumu sniedzējiem, parādot tieši to, cik daudz laika esat atstājis savā mobilajā telefonā mēnesī.

T-Mobile (ASV) minūtes Lietotā versija 1.4

Šķiet, ka tai nav SMS atbalsta, taču, ņemot vērā komentārus, šķiet, ka jaunākā versija darbojas labi.

Lietotne Verizon Minūtes versija 1.4

No tā paša cilvēka, kurš uzrakstīja T-Mobile paplašinājumu. Acīmredzot ir grūti izsekot vienu tālruni, ja jums ir ģimenes plāns, bet, izņemot tos, tie, kuri komentēja, šķiet apmierināti.

Cingular Minute Minder 1.0

Var lejupielādēt, izmantojot saiti Cingular Minute Minder 1.0 sadaļā "Pārskatīšana" izstrādātāja emuāra labajā sānjoslā.

Tas pats izstrādātājs strādā pie versijas AT & T lietotājiem. Izskatās, ka tas darbojas dažiem cilvēkiem, un izstrādātājs strādā pie tā jaunināšanas.

Sprint protokolu biļete

Es izmantoju Sprint, un mans lietotājvārds un parole ir saglabāta Sprint vietnē (nesen modernizētā). Es biju patīkami pārsteigts, atklājot, ka Sprint paplašinājums ne tikai strādāja, tiklīdz es to instalēju, bet arī deva man savu tālruņa numuru (dzēsts no zemāk redzamā ekrāna), info par īsziņu izmantošanu, nākamā norēķinu cikla beigas un pēdējais datums, kad viņš bija velk manas minūtes izmanto.

sprint-extension.jpg

Izsekojiet savus iepakojumus

Vai jūs iepirkties tiešsaistē? Pārdot tiešsaistē? Vai jums jāzina par dažiem centiem, kas nepieciešami, lai jūsu ziņā tiktu iekļauts izsekošanas numurs? Lai gan es vēlos, lai tā varētu padarīt pakas sasniegt cilvēkus ātrāk, šis Firefox paplašinājums vismaz jums palīdzēs pateikt, kur jūsu paketes ir iestrēdzis, un cik ilgi viņi ir veikuši, lai iegūtu tik daudz, cik viņiem ir.

Track Package paplašinājums

Vispiemērotākais, šis paplašinājums ļauj izcelt izsekošanas numuru un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet, lai to novirzītu uz izsekošanas lapu katrai kuģniecības kompānijai, kuru izmantojāt. Tas atbalsta UPS, FedEx, DHL, USPS, Kanādas Post un Purolator, ar iespēju pašiem pievienot citus pārvadātājus.

Lai mēs vairāk redzētu mūsu vidū, Track Package ietver arī iespēju izveidot saiti uz PackageMapping.com, kur jūs varat redzēt sava paketes ceļu pakalpojumā Google Maps. Tiem, kas sūta vai saņem daudz pastu, tajā iekļauta vēsture par pakotnēm, kuras ir izsekotas, izmantojot paplašinājumu, un rīkjoslas pievienojumprogramma, kas ļauj automātiski izveidot saites no nesaistītiem izsekošanas numuriem. Visa funkcionalitāte ir aprakstīta ar jaukiem ekrānuzņēmumiem izstrādātāju vietnes instrukciju sadaļā.

Izsekot sevi

Neuzsvertu, ka laiks, kas pavadīts tiešsaistē, ir izšķiests laiks (piemēram, lasot šo emuāru, ir brīnišķīga ideja, jums tas jādara biežāk), bet dažkārt internets var sūkāt daudz vairāk no mūsu nomoda stundām vai daudz stundu ka mums vajadzētu gulēt, nekā mēs to domājam.

TimeTracker 1.2.3

Ļoti vienkāršs taimeris, kas atrodas pārlūkprogrammas loga apakšā un informē, cik ilgi jūs esat pavadījis Firefox. Tas nav uzmācīgs, tas tiek apturēts, ja jūsu pārlūkprogramma nav aktīvais logs (vai arī, kad to noklikšķinait, lai pauzētu), un tas dod iespēju norādīt konkrētas vietnes kā "darba vietas", kuras neietilpst kopējā pārlūkošanas laikā . Es jau kādu laiku izmantoju šo taimeri, un man tas patiešām patīk.

PageAddict

Ļauj grupēt vietnes kategorijās, piemēram, "vilcināšanās" un "darbs". Pēc tam tiek rādīti daudz laika, ko esat iztērējis katrā kategorijā, un, kad apmeklējat lapu Addict.com, tiek parādīts krāsains grafiskais sadalījums.

MeeTimer

Sarežģītākā no laika izsekošanas sistēmām, MeeTimer arī ļauj klasificēt vietnes. Tad jūs informēs, kāda procentuālā daļa no pārlūkošanas laika ir iztērēta katrai kategorijai. Varat arī iestatīt, lai tajā iekļautu "atturēšanās", kas parādās, kad jūs apmeklējat lapu savā vilcināšanās kategorijā, informējot jūs par to, cik daudz laika esat iztērējis nedēļas laikā. Teicami MeeTimer ekrānuzņēmumi ir atrodami šeit.

Atšķirībā no naudas, laiks ir tērēt. Kaut arī iepriekš minētos paplašinājumus nevar izmantot, lai sniegtu detalizētu jūsu laika budžetu, viņi var vismaz sniegt nedaudz vairāk informācijas par to, kā jūs to izmantojat.

Komentāri Par Vietnē: