Partneru centrs Atrodiet brokeri

Atjaunināts, sākot ar sākotnējo norīkojumu 2012. gada 5. aprīlī

Vai esat kādreiz atraduši stresu, lai atgrieztos tirdzniecībā pēc labi pelnītas brīvdienas? Nu, jūs neesat viens. Daudzi tirgotāji, par kuriem esmu sarunājis, ir grūti atgriezties pie smalcināšanas, jo īpaši pēc ilgstošas ​​atvaļinājuma prom no tirgiem.

Lielāko daļu no šiem tirgotājiem parasti saasina visi notikumi, par kuriem viņi ir nokavējuši, un ļauj viņiem izdarīt stresu. Daudzkārt viņi galu galā kļūst par tirdzniecības kļūdām sagatavošanās un pašapziņas trūkuma dēļ.

Šeit ir trīs padomi, kas varētu palīdzēt jums pārvarēt post-brīvdienas stresu tirdzniecībā.

1. Veikt laiku, lai sasniegtu

Tas ir labi, ļaudīm. Nav vienkāršs veids, kā saprast, kas noticis pēdējo pāris dienu laikā, bet izlasīt informāciju par to, ko esat aizmirsis. Neuzskatu kļūdu, pieņemot, ka jūsu tirgotās valūtas pāri reaģē uz visām vienām un tām pašām tirgus tēmām un paliek to vidējā tirdzniecības diapazonā.

Jums pat nav jādara viss tirgus un diagrammu analīzes pats. Viss, kas jums jādara, ir lasīt un saprast, kāpēc jūsu mīļākie pāri pārcēlās tā, kā viņi to darīja, kamēr esat aizgājuši.

2. Sagatavoties nākamajai tirdzniecības nedēļai

Atgriezieties pie laika, pirms atvaļinājāt. Esmu pārliecināts, ka lielākajai daļai no jums bija viss ceļvedis, kurā bija idejas par to, ko jūs darījāt no 1. dienas. Es esmu pārliecināts, ka jūs veicāt pētījumu, plānojis, kādus tūristu novērojumus uzņemt, kādus klubus piedalīties, ko ceļa izdevumi būs utt. Galu galā, jūs gribējāt, lai vislabāk izmantotu savu atvaļinājumu?

Tas pats attiecas uz tirdzniecību. Jums jau iepriekš jāplāno un jāzina, kas ir priekšā. Par laimi, FX vīrieši ir šeit, ikdienas un dienas laikā, lai palīdzētu jums izveidot stabilu pirmstirgus tirdzniecības rutīnu.

Happy Pip un Cyclopip abiem ir iknedēļas ziņas, kas norāda, cik lielā mērā koncentrēties uz comdolls un starpvalūtu pāriem. Papildus tam, Pip Diddy ir savu Pipnoculars emuāru, kurā uzsvērti, kādi ekonomiskie dati varētu piesaistīt tirgus. Vai arī es pieminēju, ka mums ir vissliktākais ekonomiskais kalendārs blokā?

Sagaidot agri, cerams, ka pirms tirdzniecības sesijas sākuma, tas palīdzēs nomierināt nervus un sniegs jums lielāku uzticību. Turklāt jūs nesaņemsiet to, kā uzsvēra, jo jums būs mazāka tendence uz pārsteigumiem tirgū.

3. Pārejiet uz tirgu

Ja jūs esat gājis ilgu laiku, nebūtu prātīgi ienākt ugunī. Neatkarīgi no tā, vai esat jauns puksis, piemēram, Hucks vai vecais, bet labais, piemēram, Pipcrawler, post-vacation stress var uzlikt jums naudu.

Viens no paņēmieniem, ar kuriem jūs varat rīkoties, ir mazāku partiju tirdzniecība. Ja jūs parasti riskējat 2% no jūsu konta katrā tirdzniecības darījumā, varbūt jūs varat sākt ar tikai 1% vai pat tikai 0,50%. Jūsu smadzeņu (un šajā jautājumā sirds) dēļ jūs vairs nevarat pieradināties pie riska līmeņiem, ar kuriem jūs tirgojāt pirms jūsu atvaļinājuma. Es iesaku jums izveidot atpakaļ uz šo līmeni, vienā līmenī vienlaikus.

Vēl viena laba ideja ir saīsināt jūsu tirdzniecības stundas. Papildus tam, ka jūs atkal izmantojat tirdzniecības stresu, jums arī jāņem vērā, cik smagas tirdzniecības iespējas var būt ilgajām stundām. Jūs vairs nevarat izmantot tirdzniecībā 6 līdz 8 stundas taisni, kā rezultātā slikti lēmumi tuvojas jūsu tirdzniecības sesijas beigām. Mēģiniet sākt, pārdodot pusi no sesijas, un strādāt sev līdz atvaļinājuma līmenim.

Šie ir tikai daži padomi, kas palīdzēs jums atgriezties ceļā pēc ilgas atvaļinājuma prom no tirgu. Vai jums ir kādi citi noderīgi padomi un idejas? Kopīgojiet tos ar saviem kolēģiem tirgotājiem, uzspiežot komentāru lodziņu zemāk!

Komentāri Par Vietnē: