Teorija: vēlme par prestižu ir tādēļ, ka mēs: 1) iztērējam ārkārtīgi lielu naudas summu par izglītību, 2) nogalam sevi darbos, kas mums nepatīk, 3) izturas pret saviem kolēģiem un priekšniekiem, 4) nekad nepārtraucam savus sapņus , un 5) galu galā piepildīsim mūsu sirdis ar nožēlu. Ja mēs varam noskaidrot, kā atbrīvoties no vēlmes pēc prestiža, mēs kļūsim daudz laimīgāki šajā procesā!

Apmēram pirms pusotra gada, kad piedalījos finansu inovāciju konferencē Finovate, es satiku zvejnieku uzņēmēju Džonu. Viņš man teica, ka viņa revolucionāra ideja bija vienkāršot dokumentācijas vākšanas procesu cilvēkiem, kas vēlas refinansēt vai saņemt jaunu hipotēku. Tā kā ikviens, kurš kādreiz ir izņemts no hipotēkas, var apliecināt, ka tas ir reālas sāpes ass.

Es biju intrigēts, jo kopš 2003. gada esmu pabeidzis aptuveni desmit refinansējumu četriem īpašumiem, un pēdējo reizi plānoju refinansēt, kad es tikos ar viņu. Bet, kad Džons parādīja man savu produktu, tas joprojām bija vajadzīgs, lai lietotājs augšupielādētu visus dokumentus, kurus banka vēlas savā vietnē. Bez tam, bankas rīcībā vienmēr ir papildu dokumentu pieprasījumi, lai to augšupielādēt savā platformā. Kāda jēga?

Nevajadzīgas barjeras veidošana starp patērētāju un aizdevēju nešķita laba biznesa ideja. Vismaz Džons mēģināja atrisināt problēmu. Es pateicos viņam par savu laiku un vēlējos viņu labi.

Tad tikai pagājušajā mēnesī man aizbēga Džonā citā fintech konferencē. Man ir tendence iet reizi ceturksnī ar bezmaksas mediju caurlaide. Pretējā gadījumā es braucu retāk, jo šīs biļetes maksā no $ 300 līdz $ 2000 par katru! Konferenču vadīšana interneta uzplaukuma laikā ir līdzīga saimniekam. Tas ir viens no labākajiem veidiem, kā gūt peļņu.

Es jautāju Džonam, kā viņa produkts dara, un viņš teica, ka viņš vēlas pieņemt darbā izpilddirektoru ar vairāk produktu pieredzi. Viens puisis paslīdēja prom, pateicoties Google piedāvājumu, bet vēl viens puisis bija tuvu pievienoties.

Fantastisks! Es viņam pateicu. Lai kāds, kam ir izpilddirektora līmeņa pieredze, pamestu savu darbu, lai pievienotos viņa startēšanai, ir jādomā, ka viņa produkts dara diezgan labi. Bet, kad es viņam tālāk sarunājos, viņš teica, ka viņš joprojām vēlas uzsākt savu MVP vai minimālu dzīvotspējīgu produktu.

Huh? Ja uzņēmējs nav uzsācis MVP, klienti vai ieņēmumi nav pieejami. Visam uzņēmējam ir ideja. Tātad pēc 1,5 gadiem John galvenokārt iztērēja 10 000 ASV dolāru + piedalījās finanšu konferencēs, nesaņēma ieņēmumus un pat nav izveidojis darba vietni. Pilnīgi neloģiski, vai ne?

Nepareizi.

Džons pieminēja, ka viņš ar savām sievām un meitām nogāja mājās Sietlā. Tāda pati vecā stuff, katru dienu. Kopš tā laika viņš aizgāja no hipotēkas nozares pēc tam, kad tas tika ievainots 2010. gadā, viņš ir sajukums. Viņš nolēma apmeklēt biznesa skolu nepilnu darba laiku, un no turienes viņš atklāja savu aizraušanos ar fintech.

Kad es viņam jautāju, vai viņš uzskata, ka lidojums uz Sanfrancisko uz konferenci 2-3 dienas laikā ir bijis dārgs, viņš minēja: "vispār nav!"

"Es jūtos tik dzīvs, kas nāk uz visām šīm konferencēm. Man iziet manu vizītkarti, kas saka "dibinātājs un izpilddirektors"! Pirms es biju tikai viens no daudziem hipotēku darbiniekiem, kuri cenšas izdarīt buksu. Tagad es satikt tik daudzus vēloties uzņēmējus, kuri vēlas kaut ko darīt jaunu ar savu dzīvi. Viņi pret mani uzskata par vienādu. Tas ir brīnišķīgi!"

Viņš turpināja: "Arī esmu spējis apmierināt daudz interesantu sieviešu. Es vienmēr viņiem pateicos, ka esmu nolēmis pieņemt darbā viceprezidentu mārketingu vai kādu lomu, kādu viņi pašlaik veic, lai saglabātu viņu interesi. Tiklīdz es viņiem to saku, viņu acis iedegas, jo pēkšņi esmu sapņu cilvēks! Esmu redzējis šo vienu sievieti vairāk nekā gadu Bay Area. Pat ja viņa dzīvo 45 minūtes uz dienvidiem no Sanfrancisko, viņai vienmēr ir laiks pacelties un vakariņot un dzert kopā ar mani. Es nezinu, cik ilgi es varu turpināt virpot viņu kopā ar mārketinga lomu VP, bet viņai patīk uzmanība un ideja par potenciāli strādā pie manis, tad kāpēc tas nav prieks, kamēr tas ilgst? "

Tas vienmēr ir par meiteni, vai ne? Ieņēmumi, produkts, palīdzot citiem ar viņu finansiālajām problēmām ir nomocīts. No vienas puses, ir slikti, ka Jānis šai sievietei garšo tik ilgi, kamēr precējies cilvēks. No otras puses, viņa ir pieaugušais, kurš pieņem savus lēmumus. Diemžēl man ir sajūta, ka Džons virzās uz dažiem grūtajiem laikiem gan finansiāli, gan personīgi, jo šis fintech starta režīms ir viņa vienīgais koncerts.

Neveselīga prieku par prestižu

Vai tu atceries kazlēnu vidusskolā, kas bija diezgan dumjš, un mēģinājis nedaudz pārāk grūti iekļauties? Es domāju, ka tas ir Jānis. Tagad, kad Jānim ir prestižs par viņa paša starta ģenerāldirektoru, viņš mīl katru minūti. Nav svarīgi, vai viņa palaišana jebkad kļūst veiksmīga vai nē. Viņam pievilcīgas sievietes pievērš uzmanību ir vislabākā veida pārbaude, kādu kādreiz varētu būt cilvēks.

Es centīšos domāt, ka kādā brīdī mūsu dzīvē ir viss vēlamais prestižs. Kā bērns, man patika prestižs, ka viņam pieder Air Jordans un Armani džinsi. Manā 20 gadu vecumā koledžas absolvents man patika prestižu strādāt finanšu nozarē pirms 2008. gada finanšu krīzes. Pēc tam, strādājot finanšu nozarē, jutās kā apgrūtinājums, pat ja jums nebija nekāda sakara ar cilvēkiem, kuri nemaksā savus hipotēkas.

Kā jau drīz būs 40 gadus vecs vīrietis, es vairs nedomāju, ka žurku kauss par prestižu vairs nav! Patiesībā es nedomāju, ka esmu rūpējies par prestižu kopš 2010. gada, tieši laikā, kad es nopietni domāju, ka es daru kaut ko citu ar savu dzīvi. Ja es rūpētos par prestižu, es nebūtu vadījis veco automobiļu ar nosaukumu Moos 10 gadus. Ja es rūpējos par prestižu, es nebūtu atstājis savu darbu, lai padarītu mazliet naudu kā blogger. Ja es rūpētos par prestižu, es neesmu iznomājis savu māju dārgajā ziemeļu pusē Sanfrancisko, lai dzīvotu daudz lētākajā pilsētas daļā, par ko neviens nekad nav dzirdējis.

Ir nulles prestižs ir personīgo finanšu blogger, bet man patīk būt 95% laika. Tas ir tikai apmēram 5% no laika, kad mani sajūsmina daži kliņiska piezīmes no svešiniekiem bez intelektuālā atbalsta. Es esmu pārliecināts, ka lielākajai daļai cilvēku nav ne jausmas par to, cik ienesīgs ir jūsu neatkarīgais izdevējs, kas man ir kārtībā. Katru dienu ir prieks iepazīstināt ar jaunām tēmām, lai uzrakstītu vai stiprinātu jaunas uzņēmējdarbības iniciatīvas, pamatojoties uz zīmolu, kuru esmu izveidojis tiešsaistē.

Man ir arī ļoti maz enerģijas. Let's to izmēģināt. Visiem lasītājiem, kas lasījuši kopš 2014. gada 1. janvāra, lūdzu, atsūtiet man vismaz 100 dolārus, izmantojot Paypal, uz manu e-pasta adresi savas lapas "About" beigās. Tas prasa lielu darbu, rakstot šos ziņojumus un atbildot uz komentāriem! Vai tu neesi vismaz izklaidējies? Diemžēl es nedomāju, ka kāds sekos, jo mēs dzīvojam pasaulē bez maksas.

Avots: Glassdoor. Man šķiet, ka daži no šiem uzņēmumiem ir prestiži. Bet kurš pēc kāda laika rūpējas?

Kā atļauties iet

1) Atrod savu mērķi. Vai Facebook strādā patiešām prestižā, ja jūsu uzdevums ir mēģināt piesaistīt vairāk reklāmdevēju par viltus ziņu plūsmām? Vai McKinsey strādā patiešām prestižā, ja jūsu uzdevums ir sniegt iemeslus, kāpēc jūsu klientam vajadzētu uzņemt vairāk cilvēku? Vai jūs strādājat Uberā prestižā, ja jūsu uzdevums ir izdomāt, kā manipulēt autovadītājus ar smieklīgajām prasībām, lai viņus varētu vadīt, pirms jūsu automašīnu vadīšanas automašīnas pārņems? Vai Goldman Sachs strādā patiešām prestižā, ja jūsu galvenais mērķis ir analizēt to, kā nopelnīt vairāk naudas miljardierim, kurš turpina uzkrāt savu bagātību, kad viņa dzimtenē ir izsalkuši cilvēki?

Nāciet puišus. Neviens no šiem uzņēmumiem nav īsti prestižs, tikai tas, ka jums ir daudz naudas, nekā lielākā daļa cilvēku. Ja jūs varat iekļūt, lieliski. Veiciet un ietaupiet tik daudz naudas, cik vien iespējams, lai jūs varētu izkļūt un pēc iespējas ātrāk izdarīt kaut ko nozīmīgāku. Ja tev patīk tavs darbs, tas ir fantastisks. Bet, ja jums tā nav, nav vērts palikt.

Mūsu mērķis bieži vien tiek zaudēts, jo mēs esam saistīti ar to, ko sabiedrība mums saka, ka mums jādara. Labākās darba vietas ir tādas, kuru uzdevums ir palīdzēt atrisināt reālas problēmas: badu, vardarbību pret bērniem, bezpajumtniecību, slimības, garīgās slimības, finansiālās katastrofas, vardarbību ģimenē, nabadzību utt. Ņemot vērā mūsu "vislabākos un spilgtākos" pievienotos uzņēmumus izstrādāt jaunus attēlu filtrus pašizdevumiem ir smieklīgi!

Piezīme. Es atzīstu, ka šajos uzņēmumos ir daži lieli pozitīvi rezultāti, piemēram, savienojot pasauli, samazinot transporta izmaksas cilvēkiem, kuri nevar atļauties dzīvot tuvu darbam, nodrošinot kapitālu mazajiem uzņēmumiem utt.

Saistītie: Pārvarot "Vairāk gadu sindromu", lai kaut ko paveiktu

2) Izveidojiet kaut ko no sava. Ja vissmagākā daļa par dzīvi nokļūst prestižā universitātē vai uzņēmumā, tad vismazākās pretestības ceļš ir pēc krasta. Kad jūs piekrītat, jūs paļauties uz iestādes prestižu, lai attaisnotu savu sev vērtu. Laika gaitā jūs būsiet piepildījušies ar paša šaubām, vai jūsu sasniegumi ir jūsu pašu vai jūsu uzņēmuma dēļ. Kāpēc jūs domājat, ka daži cilvēki nekad neatstās? Viņi baidās, ka bez viņu uzņēmuma viņi nav nekas! Lai novērstu šos pašsaprotamos šaubas, jums ir jāsagatavo kaut kas oriģināls. Dariet to, kamēr strādājat, lai jūs varētu atkārtot bez neticama spiediena.

Pirms publicēju presei, es brīnos, kā tiks saņemts katrs rakstītais raksts. Reizēm es baidos, ka to publicē, bet es tomēr publicēšu, jo es zinu, ka, ja tāda nebūs, es nekad neaudzīšu. Jūs atradīsiet ārkārtēju apmierinātību, nododot pasaulē jaunas lietas. Apmierinātība ar kaut kādas vietas veidošanu no augšas ir vairāk apmierinoša nekā jebkas, ko jūs jebkad varētu sasniegt kāda cita pavadībā.

Veikt dažus riskus un radīt kaut ko par sevi neatkarīgi no tā, cik mazs. Sākumā jūs jūtaties neērti vai ievainoti. Bet laika gaitā tas vienkārši kļūst labāk. Neviens nevar noņemt kaut ko, ko esat izveidojis.

3) Prakses pateicība. Mūsu pašu panākumu dēļ ir viegli domāt, ka mūsu panākumi ir 100%. Realitāte ir tā, ka ar daudzu cilvēku palīdzību tika radīts nekas labs. Pateicoties tik daudziem veiksmīgajiem naktiņiem, Silikona ielejā notiek savdabīgā mocītības narcisms. Rezultātā lielākā daļa cilvēku, kas nav guvuši panākumus tajā pašā līmenī vai laika periodā, izjūt intensīvu neapmierinātības līmeni, lai gan attiecībā uz miljoniem citu cilvēku viņi ir lieliski panākumi!

Uzmodiniet katru dienu un atpazīstiet cilvēkus, kuri palīdzēja jums nokļūt tur, kur jūs esat. Saglabājiet pateicības žurnālu. Es esmu pateicīgs par to, ka mans tēvs man bija pateicīgs par to, ka 2006. gadā man bija ideja izveidot personīgo finanšu portālu, mana sieva, kas kopš sākuma ir bijusi mans finanšu direktors un COO, un mana māte vienmēr atbalsta jebkuru, ko esmu gribēja turpināt.Un, protams, es pateicos ikvienam lasītājam, kurš dalās ar kādu ieskatu komentāru un piekrīt manam darbam tīmeklī. Paldies!

Paldies piezīmju lasīšana ir daudz vērtīgāka nekā jebkurš prestižs, kādu es jebkad gribētu.

Saistītie: Life After Financial Independence

Kas jūs mēģināt iespaidot?

Neveselīga vēlme pēc prestiža un naudas padara cilvēkus nomāktu

Jānim viņš varētu mēģināt pārsteigt savu sievu, viņa meitu un citas izlases sievietes, lai pierādītu, ka viņš var atkārtoti izgudrot sevi pēc tam, kad hipotēku nozare sabruka. Manuprāt, es galvenokārt mēģinu ieskaidrot sevi par to, ka neaizmirstu tik ilgi, cik vien iespējams. Katru dienu es piecēlos, es sev jautāju, vai es gribu sasmalcināt vai atpūsties. Neizbēgami es nolemju sasmalcināt vismaz pāris stundas pat tad, kad pazūd okeāns.

Jūsu dzīves beigās neviens negrasās par jūsu prestižu un varu. Visiem, kas viņiem rūpējas, ir tas, vai jūs esat pietiekami jauks cilvēks, kas pieskārās viņu dzīvībai un vēlas palīdzēt citiem cilvēkiem. Es stingri ticu, ka, ja jūs varat saprast, kā atbrīvoties no jūsu vēlmes pēc prestiža, naudas, varas, slavas un visa cita dumjš lieta, dzīve uzlabosies, jo jūs pārtrauksiet rūpējas tik daudz par to, ko citi domā un sākat koncentrēties uz to, kas jums vissvarīgākais.

Ieteikums

Skrūve prestižs! Tas, ko jūs vēlaties, ir brīvība darīt to, ko vēlaties, kad vien vēlaties. Ja jūs patiešām ticat sev, tad jums vajadzētu sākt savu vietni un veidot savu zīmolu tiešsaistē. Don "t ļaujiet Facebook, LinkedIn un Twitter iegūt bagātīgu no jums. Esiet bagāti ar sevi! Tās nav nekas vairāk noderīgi, ka padarīt savu naudu no nekas.

Es sāku darbu 2009. gadā, un trīs gadus vēlāk man bija iespēja atstāt savu banku darbu, jo šī vietne pelna pietiekami daudz naudas. Tagad šī vietne pelna vairāk nekā jebkad, kad esmu kļuvusi par izpilddirektoru, jo ir daudz mazāk darba un daudz jautrības.

Šis ir mans soli-pa-solis ceļvedis, lai sāktu savu mājas lapu šodien.

Sveicieni,

SamPriekšsēdētājs, dibinātājs un izpilddirektorsrakstnieks

Komentāri Par Vietnē:

Noderīga Informācija Aug 12 2020