Pirmkārt, es gribētu pateikties daudziem no jums, sniedzot dažus komentārus par to, kurus īrniekus izvēlēties. Esmu pieņēmis lēmumu par to, kam īrēt, un tas tiešām nav neviens no saraksta!

28 gadus vecais Googleri, kurš katru gadu saražo 450 000 dolāru, ietaupot 400 000 dolāru, izskatījās fenomenāli uz papīra, taču, domāju, viņš vienkārši nešķita par labo vietu šajā vietā. Jauns puisis, padarot tik daudz, vairāk nekā iespējams, meklēs labāku vietu īrēt vai nopirkt gadu no šī brīža, jo viņš ir transplantācijas no New York City.

Pieņemsim, ka viņš nesaņem nekādu paaugstinājumu un 2012.gadā sasniedz 450 000 dolārus, savukārt viņam būs aptuveni USD 500 000 ietaupījumos par 29 gadiem. Ar šiem finanšu veidiem un draudzenei, kas arī strādā Google, manā prātā ir maz šaubu, ka viņi 20% uz 1 līdz 1,5 miljoniem dolāru mājās kaut kur pilsētā. Kā saimnieks, ilgums ir svarīgs rādītājs, un es nevēlos atkārtot šo procesu vēlreiz, jo īpaši, kad pēdējie mani četri gadi ir bijuši turēti.

Google darbinieki un es tirgojām e-pastus no vienas uz otras uz otru. Es būtībā ierosināju, ka viņš patiešām ņem laiku, lai izpētītu visus lieliskos rajonus Sanfrancisko. Mēs nonācām pie savstarpējas vienošanās, ka viņa vieta viņam nebija.

Dzīvo zem sava līdzekļa

Ir slavējami, ka kāds, kurš tik daudz dara, ir gatavs īrēt vietu, kas līdz šim ir mazāka par to, ko viņš var atļauties. Cilvēki ar šāda veida ienākumiem parasti atrodas $ 5000- $ 6,000 + / mēn. Īres diapazonā vai pieder. Ja es zinātu, ka viņš dzīvos vismaz 2 gadus, protams, es viņam īstu. Bet es zinu, ka šīs iespējas ir mazas.

Dzīvošana salīdzinoši ekonomiskajā ziņā bija pamatā manas atsauksmes no visiem ieinteresētajiem pretendentiem, jo ​​viņi tērē tikai 10-13% no viņu bruto ienākumiem par īri, cerams ieguldīt un saglabāt atpūtu. Tas dod man pārliecību, ka cilvēki neuzņem piesātinājumu un neprot ar viņu patēriņu.

Pēdējā lieta, ko vēlamies, ir vēl viens 2008.-2009. Gada recidīvs, kad kredīts tiek izslēgts, miljoniem cilvēku zaudē darbu, un sociālekonomiskā kara sāk sabojāt. Man šķiet, jūs jau to redzat ar okupēt Wall St. protestētājiem, kuri šo laiku var izmantot savu prasmju attīstīšanai.

Saistītie: Dzīves prieks labi zem jūsu līdzekļiem

VĒLES LĪGA

Dzīvokļu loterijas "uzvarētājs" nav neviena no pieciem augsti kvalificētiem kandidātiem, bet uzvarētājs ir viena 55 gadus veca sieviete ar jauku personību. Viņa pārcēlās no austrumu piekrastes, pateicoties trīs gadu darba piedāvājumam strādāt mākslā kā valdes loceklis. Ienākot 140 000 ASV dolāru apmērā, viņa maksā apmēram 200 000 ASV dolāru mazāk nekā pārējie lielākie kandidāti, taču ikmēneša īres maksa joprojām tiek nopelnīta 40 reizes. Viņas likvīdie ietaupījumi bija arī par 60% mazāki nekā vidēji, bet viņas 401K ir simtiem tūkstošu.

Ja es neredzu citu augsto kandidātu finansējumu, es domāju, ka šī īrnieka finanses bija lieliskas. Viņi ir labi individuāli, un es ticu, ka viņa maksās īri savlaicīgi un rūpēsies par vietu. Viņa bija māju īpašniece pirms tam un ļoti labi organizēja visus savus dokumentus manilas mapē. Viņa daudz pasmaidīja, uzrakstīja pāris jokus un pēc tam nosūtījās pa e-pastu. Es tūdaļ uzzināju, ka mēs izveidojām lielisku sapratni, kas varētu ilgstoši ilga.

Pie $ 140,000 gadā, maksājot $ 3,300 - $ 3700, iespējams, visvairāk jūs varat ērti maksāt īri pēc nodokļiem. Kā rezultātā, mana vieta ir augšējā galā, ko viņa var atļauties, jo viņa "mazina to uz augšu". Es arī uztraucu, ka viņa novērtēs vietu daudz vienkāršāk, jo viņa sasniedza nedaudz, un es teicu, ka es to cenas 6% lētāk nekā tirgus, lai atrastu vislabāko nomnieku. Pēdējā lieta, ko viņa teica, ka noslēgtais darījums bija noslēgts, bija viņas vēlme palikt 2-3 gadus, saskaņojot viņas darba līgumu. Tā ir mūzika manām ausīm!

PARĀLES UZ NODARBINĀTĪBAS PĀRSKATĪŠANAS JAUTĀJUMIEM

Pēc noteikta ienākuma līmeņa / kvalifikācijas vairāk naudas un vairāk pieredzes nav nepieciešams. Pārkvalificēšana nopietni var kļūt par risku prasītājas izredzēm kaut ko izkraut. Darba devējam, kurš meklē personu ar trīs gadu vecumu no bakalaura, būs grūti noregulēt kādu, kam ir 10 gadu pieredze, kurš vēlas pieņemt tādu pašu atalgojumu. Kāpēc Tā kā darba devējs baidās, ka kandidāts ielīksies, tiklīdz darba tirgus atjaunosies.

Paralēli ar dzīvokļa atrašanu un darba atrašanu ir ļoti līdzīgas! Vadītāji un saimnieki nevēlas apgrozījumu. Mēs nāvīgi ir alerģija pret apgrozījumu, tāpēc, ja jūs ik pa diviem gadiem turpināsit lēkt, jūs galu galā sasniegsiet vecumu un punktu, kurā neviens neuzņemsies pret jums risku.

Es drīzāk būtu īrnieks, kurš paliek piecus gadus un nopelnīs par 6% mazāk nekā tirgus, nekā samaksāt tirgus nomas maksu, un katru gadu tas jāpārvar. Kā menedžeris, es labāk gribētu būt labs darbinieks, kas piecos gados paliek pie manis, nekā lielisks darbinieks, kurš pēc 1 gada atskata zaļākās ganības. Funny enough, skaistas sievietes man pateikt, ka viņiem būtu daudz, nevis vidēji meklējat puisis, nevis zelta smalkmaizītes, jo viņi baidās konkurēt ar citām sievietēm un zaudēt viņu!

PIETEIKTIES JŪSU DIAPAZONĀ UN MISLĀDĀ AR LABU NODROŠINĀŠANU

Darbinieki, namīpašnieki un pat sievietes, kas meklē mīlestību, domā par neapstrādātiem lādiņiem. Ja jūs esat zem vai virs grupas, jūsu izredzes diezgan daudz izstumj logu, jo tajā ir tik daudz piemērotu cilvēku, kas jau atrodas joslā.

Ja jums ir maģistra grāds, bet esat gatavs strādāt darbu, kas maksā bakalaura grādu algu, tad paceliet šo maģistra grādu no sava CV. Ja jums patīk dzīvoklis, kas maksā 3500 dolāru gadā, bet jūs veicat 1 miljonu dolāru gadā un ir nolēmis palikt tur 2 gadus vai ilgāk, nosakot, ka jūs maksā tikai 200 000 USD.

Daži domā, ka tas ir maldinošs, bet, ja jūsu gala nodomi ir labi, piemēram, jums nav jārūpējas par naudu un patīk šis darbs, vai patiešām bauda vietu un vienkāršu dzīvi, plānojot palikt dzīvoklī gadiem, tad iet uz to ! Esot "pārāk gudriem", "pārāk kvalificētiem", "pārāk skaistiem" vai "pārāk bagātiem", nevajadzētu izskaust savas izredzes. Jūs vienmēr varat paļauties uz saviem akreditācijas datiem, ja viņi to prasa, bet līdz tam jūs būsiet parādījis darba devējam, cik lielā mērā tu mīli darbu, vai īpašniekam, cik tev patīk dzīvoklis, ka tas patiešām nebūs vienaldzīgs.

IETEIKUMS

Sāciet savu biznesu: Ja jūtat, ka jūs nesaņemat samaksāto naudu, sākat savu biznesu tiešsaistē no sāniem! Šis ir mans soli pa solim norādījums par to, kā izveidot savu vietni 30 minūtēs vai mazāk. Tas izmantoja, lai maksātu laime un daudz darbinieku, lai sāktu savu biznesu. Tagad jūs varat sākt to gandrīz neko ar hostinga kompāniju, piemēram, Bluehost par mazāk nekā 3 $ / mēnesī, un viņi dos jums bezmaksas domēnu uz gadu, lai boot.

Veidojiet sevi tiešsaistē, izveidojiet savienojumu ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, atrodiet jaunus konsultāciju rīkus un vienu dienu varat tiešsaistē nopelnīt labu ienākumu daudzumu, pārdodot savu produktu vai iesakot citus lieliskus produktus. Nebija dienas, kad es neesmu pateicīgs par to, ka sāku darbu 2009. gadā.

Reāls peļņas vai zaudējumu aprēķina piemērs, izmantojot emuāru. Apskatiet visas ienākumu iespējas. Noklikšķiniet uz diagrammas, lai uzzinātu, kā sākt savu vietni mazāk nekā 15 minūtes.

Atjaunināts 2018. gadam un pēc tam.

Komentāri Par Vietnē:

Noderīga Informācija Sep 27 2020