Tālāk ir Hime, viens no pirmajiem lasītājiem, viesa ziņa. Hime ir uzņēmuma stratēģijas konsultanta vadītājs, kam patīk vijole un notiek neplānotie piedzīvojumi. Ceru, ka jums patiks!

Labi, ikviens, cik reizes esat lasījis e-pastu un teicis sev "Es nejūtos kā atbildēt tagad, es tikai to izdarīšu vēlāk"Tikai, lai šis e-pasts pazūd dziļā bezdibenī un pilnībā aizmirstu, ka jūs atstājat sūtītāju, kas karājas?"

Nāc, es zinu, ka esat to izdarījis vismaz vienu reizi. Ja jūs darāt to vairāk kā katrs trešais e-pasts - CLUNK! Tā es pieskaros jums virs galvas ar lielizmēra gumijas āmuru, jo es pretošu vēlmei, lai krata spītību no jums. Domāju, ka es esmu pārāk reaģējusi? Varbūt nedaudz, bet es cenšos saglabāt savu karjeru un attiecības, tāpēc, lūdzu, pievērsiet uzmanību!

NEDRĪKST KĀDU VEIDU

Es parasti esmu ātri un konsekventi atbildējis uz e-pasta ziņojumiem uzreiz (ne vēlāk kā 24 stundas), it īpaši draugiem, ģimenei, klientiem un kolēģiem, kuriem man patīk ... es domāju visus manus kolēģus. Tomēr vienu reizi pagājušajā gadā es aizbēdzu lielu laiku ...

Man ir sarežģīts klients, kas pazīstams kā ļoti nepacietīgs un prasīgs, bieži vien ar pieprasījumiem, kurus mans uzņēmums nevar uzņemt sakarā ar līguma pārkāpumiem vai finansiāliem ierobežojumiem. Kādu dienu es saņēmu īsu vēstuli no viņa, sūdzoties par projektu, ko mana komanda radīja vēlu. Viņš noliedza, ka iemesls, kādēļ ziņojums bija novēlots, radās no viņa komandas, sniedzot mums nepilnīgus datus, kas mums bija jāpārvar no vairākiem gadījumiem.

Es biju tik izbijies, ka viņš mūs vainoja par viņu nekompetenci, ka es paņēmu e-pastu, ka pasta sūtījums ir iekļauts manā iesūtnē, kamēr es pārcēlos uz citām lietām. Viņš nebija pelnījis vairāk laika! Zēns bija esmu stulba Tas, ko es nesapratu, bija tas, ka, tā kā mans klients bija sajukums (pamatots vai nē), viņš beidzās kļūst negants, ka es ignorēju viņa e-pastu, un viņš beidzot aicināja manu boss boss, lai košļāt viņu par manu insolence. Oks Pēkšņi pēkšņi es kļuvu par idiotu, kas nav saistīts ar situāciju, un man ir jācērt man, kurš paraksta manu paycheck. Hops!

Lai gan mēs katru dienu saņemam 100 e-pasta ziņojumu, ir svarīgi aktīvi skatīties e-pastus, kas adresēti tieši jums vai jūsu komandai. Būs reizes, kad klients var piesaistīt kaut ko tādu, kas nav jūsu vaina, bet tas ir jūsu pienākums to savlaicīgi paskaidrot viņam vai nu pa tālruni, vai arī ar ne agresīvu e-pasta atbildi. Jūsu karjera no tā atkarīga. Neizmantojiet risku zaudēt klientu, draugu vai savu reputāciju, jo jūs esat pazīstams kā draņķīgs bez atbildes.

Padomi, kā kontrolēt e-pastu:

  • Nevaru atbildēt tieši šajā minūtē? Izmantojiet atzīmi kā nelasītu funkciju, lai jūs atcerētos atbildi vēlāk.
  • Izveidojiet e-pasta noteikumus, lai jūs automātiski sakārtotu un nosūtītu e-pastu.
  • Turpiniet organizēt un izstrādāt sistēmu, kas jums palīdzēs. Mana iesūtne satur tikai e-pasta ziņojumus, kurus es neesmu minējis. Viss, kas man pabeigts, tiek fiksēts mapē.
  • Izveidojiet nozīmīgas mapes un apakšmapes. Dokumentēšanas sistēma ir efektīva tikai tad, kad jūs zināt, kur doties, lai atrastu kaut ko.
  • Prioritārā kārtā vispirms izvēlieties un vispirms apstrādājiet neatliekamos e-pasta ziņojumus. Daudzās programmās, piemēram, Outlook, varat piešķirt dažādus krāsu karogus prioritāšu noteikšanai. Jūs pat varat piešķirt kategoriju nosaukumu katram krāsu karodziņam, kas ir ļoti noderīgs!
  • Pirms atbildes uz klienta e-pastu ir jādara pētījums. Atbildiet tūlīt, lai klients viņiem zinātu, ka jūs izmeklēat šo problēmu, un pēc dažām dienām sekos.
  • Noskatieties kopējo iesūtnes lielumu un iztukšojiet atkritni. Daudzu serveru darbība pārtrauks jaunu e-pasta ziņojumu sūtīšanu, ja jūsu kontā ir pārsniegts lieluma ierobežojums.
  • Nevilcinieties sūdzēties, neizsakot komentārus e-pastā. E-pasta vēstules atstāj pastāvīgu taku, kuru nevēlaties izkļūt un pārvarēt vēlāk.
  • Mēs visi esam aizņemti, taču tas nenozīmē, ka jūs varat ignorēt e-pasta ziņojumus no saviem draugiem. Ģimene, iespējams, jums piedod, ka jūs esat neprecējies, bet draugi to aizturēs pret jums, ja jūs nekad viņiem neatbildēsit.
  • Regulāri pārbaudiet savu surogātpasta mapi. Surogātpasta filtri nav perfekti, un reizēm svarīgi e-

SECINĀJUMS

Ja jūs varat regulāri izmantot visus šos padomus, jūs aktīvi uzlabojat savu saziņu! Nelietojiet mazināt e-pasta prasmes - saglabājot e-pastu un atbildot savlaicīgi un pieklājīgi, galvenās prasmes tagad ir vienlīdz svarīgas, piemēram, aci pret aci sanāksmēs mūsu pašreizējā darba vidē. Daudzās darba vietās netiek ierakstītas tālruņa sarunas, bet es varu garantēt, ka lielākā daļa no viņiem arhivē katru e-pastu, kuru esat kādreiz nosūtījis! Esiet aktīvs savā e-pastā un izvairieties no tā, ka esat pazīstams kā persona ar melno caurumu iesūtni!

Lasītāji, cik daudz e-pasta esat savā iesūtnē kopā? Cik daudzi no tiem ir nelasīti?

Ko jūs teiktu, jūsu vidējais reaģēšanas laiks ir pa e-pastu?

Vai e-pasts ir jūsu vēlamais komunikācijas veids? Ja nē, kas ir?

Keigu

Sam @ "Šķēlēšana ar naudas mistērijām"

Folllow par čivināt @FinancialSamurai un abonējiet mūsu RSS plūsmu.

Komentāri Par Vietnē: