Iedomājieties, ka nekontrolējams uguns negaidīti sāka dusmīgs jūsu mājas vai dzīvokļa aizmugurējā stūrī.

Jums ir jārīkojas ātri. Jums ir pietiekami daudz laika, lai droši noņemtu 5 dzīvās būtnes un dzīvus priekšmetus (visu ģimeni = 1 kopā un visus mājdzīvniekus = 1 kopā), pirms uguns un dūmi nokļūst jūsu mājokļa iekšpusē, un jums ir pilnībā jālikvidē. Viss pārējais ir pilnībā zaudēts liesmām.

Ko jūs glābjat? Kādā kārtībā? Un kāpēc?

Let's dub šo "House Burning Down Exercise". Pietiek pāris minūtes, lai to padomātu, tad lasiet tālāk.

Ko jūs vērtē dzīvē?

Lai gan šis uzdevums var būt stresa iztēloties un strādāt, tā mērķis ir jums konceptualizēt un noteikt prioritātes, kas jums tiešām ir svarīgs jūsu dzīvē, un cik lielu nozīmi jūs piešķirat konkrētiem priekšmetiem un kāpēc.

Es nevaru iedomāties, ka kāds nevar izvēlēties savus ģimenes locekļus un mājdzīvniekus kā # 1 un # 2 (iespējams, šādā secībā, bet hei - daži cilvēki tiešām mīlu savus lolojumdzīvniekus!) Cilvēkam patīk kaut ko tuvināties, es varētu iedomāties (bet, ja jums ir kaut kas tāds - man patīk dzirdēt par to komentāros).

No turienes - man vismaz, tas izpaužas ļoti grūti.

Man bija ļoti grūts laiks, kad nāca klajā ar # 3, # 4 un # 5.

Ja jūs īrējat savu mājokli, varbūt es vienkārši netīši pārliecinājos, ka jums ir nepieciešama nomnieka apdrošināšana. Bet, ja jums tas nav, varbūt jūsu uzmanība ir mazliet atšķirīga. Lai atvieglotu atgūšanas finansiālo slogu, vislabākā stratēģija, visticamāk, varētu sagrābt 3 visdārgākās preces jūsu mājās.

Ja jums pieder mājoklis un jums ir mājas apdrošināšana (jūs vajadzētu Starp citu, māju īpašnieka apdrošināšana), tāpat kā es, lielākā daļa no jūsu lietām ir nomaināma. Tātad, jūsu uzmanība, iespējams, būtu neaizstājamas preces. Viena-of-a-kind objekti vai mantojums, kas jums ir sentimentāli.

Manā gadījumā man ir daži sentimentālas vērtības, par kurām es būtu nedaudz noraizējies par zaudēšanu, bet nekas, kas man būtu postošs. Esmu pārliecināts, ka neatkarīgi no tā, cik unikāls ir vienums vai cik svarīga ir tā nozīmes atmiņa, tā ir atmiņa / pieredze, kurai ir patiesa vērtība un nozīme. Es uzskatu, ka ir tik bīstami, ka varam tik daudz vērtēt noteiktu priekšmetu, ka bez tā mēs nevaram iedomāties dzīvošanu.

Tātad, tā vietā, lai dotos uz sentimentāliem priekšmetiem, es drīzāk izvēlētos 3 lietas, kas visvieglāk ļaus man sākt pārveidot savu apkārtni un mazinātu stresu un nepieciešamo pārejas laiku:

  1. mans seifs (ar ID, lai apietu un kredītkartes, lai nopirktu pārtiku, tualetes piederumus, pagaidu dzīvesvietu utt.)
  2. manu viedtālruni viegli sazināties ar manu apdrošināšanas sabiedrību, ģimeni, draugiem utt.
  3. manas automašīnas atslēgas (es izlikšu, ka automašīna bija novietota piebraucamā ceļā, nevis garāžā!), lai apietu.

Tas, ko es mīlu par šo uzdevumu, ir tas, ka tas atkārtoti uzsver:

  • cik liela nozīme ir manai ģimenei / mājdzīvniekiem un kā nekas cits nav tuvu.
  • cik maz man patiešām vajag izkļūt ar manu dzīvi - kas dod man pievienoto pateicību par visām izlases ērtībām, kas man ir.
  • cik daudz stuff es varētu (un, iespējams, vajadzētu) efektīvi novērst.

Tās ir manas domas. Kāds ir tavs?

Komentāri Par Vietnē: