Svētku notika vakar, kad mans draugs un es gaidījām vietu klubu autostāvvietā. Mēs bijām daži izstiepuši ārā, kad vecais vīrietis ar bambusu aizlidoja pāri plecam un pārāk vidēji somām katrā galā nāca cirksnis. Kur pasaulē viņš dodas, mēs jautāja sev. Mūsu acis sekoja viņam uz muguras stūra partiju, kas stiepjas apkārt klubam. Tāpat kā ninja, viņš pāriet uz lielo pārstrādes atkritumu konteineru un sāks raudināties!

Pēc apmēram 5 minūtēm viņš parādījās, un šie vidēja lieluma maisiņi katrā pusē pārvērsa maisiņos par sava ķermeņa izmēru. Šoreiz viņš ar prieku aizgāja prom un neapcelsies pie mums. Atdzist, viņš nolēma samazināt atkritumu tvertnes slodzi un ņemt sev dažas plastmasas pudeles un kārbas. Varbūt vecais puisis var nopelnīt nelielu vērtspapīru tirdzniecību, lai gan es nevaru ļoti iedomāties.

Ar mani draugs un es 5 minūtes vēl gaidām vietu, kad ierodas otrais cilvēks ar bambusa stick un plastmasas maisiņus katrā galā. Šī fella bija jaunāka, varbūt viņa 30 gadu vecumā un burtiski varētu būt vecāka cilvēka dēls. Viņš nedarīja nekādu cīpslu, viņš vienkārši staigāja pa labi un uzkāpa uz atkritumu tvertni. Pēc apmēram 10 minūtēm viņš pats izlēca un mierā mutē: "Vai cilvēki vairs nelieto ?!" un aizgāja prom.


Mēs jutām mazliet nevietā, jo turpinājām stiept mūsu balsteņus uz ietves grīdas. Vai stāvvietas kamera tika pagriezta, un mēs pārbaudām, vai mēs būtu pārstrādes policija? Nah, tā bija tikai nedaudz realitāte.

Trīs novērojumi:

1) Pieredze skaitās. Vecākais vīrietis bija veterāns, ņemot vērā viņa vecumu un laiku. Kad viņš nonāca autostāvvietā, viņš pārcēlās kā kaķis, uzmanīgi nepievēršot uzmanību. Viņš bija izšķirošs savā lēcienā un ātri uzņemt savas bagātības. In un ārā viņš gāja smaidoši. Jaunākais puisis, no otras puses, bija satraukts pie ieejas, paņēma divkāršu laiku un bija par 5 minūtēm pārāk vēlu.

2) Konkurence ir visur, visu laiku. Ja vecais vīrs nebūtu bijis, jauneklis būtu savācis visus labumus vai arī viņš būtu? Tagad, kad es atnāku par to domāt, šie atkritumu tvertņu mednieki ir visur pilsētā, kas visu cīnās par to pašu ciklisko ikdienas piedāvājumu. Kad jauneklis kliedza: "Vai cilvēki vairs netiks pārstrādāti?" Viņš vaino pārējiem par viņa nelaime. Viņš neteica "Damn, es liku, ka kāds cits šeit bija pirms manis", un viņš arī nejautāja par gadījumiem, kad mēs novērotājus, vai kāds viņu nesen ieradās. Konkursa atzīšana vai lūgšana pēc palīdzības nenoved pie pastāvīgas vidusavienības.

3) Darīt visu, lai izdzīvotu. Lielākajā kontekstā lietas, gan vīrieši ir apbrīnojami, darot visu, ko viņi var, lai nopelnītu naudu šajos izmēģinājuma laikos. Viņi, iespējams, nebūtu izdarījuši sestdienas pēcpusdienu un sūdzējās par viņu ekonomisko situāciju, bet viņi izvēlējās riskēt vajāšanu, lai savāktu otrreizējās pārstrādes produktus. Viņiem nebija ego, vienkārši griba izdzīvot un izdzīvot 5 centus vienlaikus.

PIEPRASĪJUMS
Vienkāršā matemātika saka, ka 200 pudeles ir vienādas ar 10 dolāriem. Pārstrādes stacija aizņem 20%, taču, ņemot vērā, ka viņi nemaksā nodokļus no saviem ienākumiem, bruto segums sasniedz 10 ASV dolārus. Viņam, iespējams, piecas minūtes aizgāja apmēram 50 pudeles. Pieņemsim, ka vienu stundu viņš varēja apmeklēt sešus citus dumpsters, atstājot 30 minūtes ceļojuma laikā, viņš gribētu savākt 300 pudeles un nopelnīt 15 dolārus stundā! Nav slikti, salīdzinot ar mūsu valsts minimālo darba algu 8 USD / h.

Nebija kauna tādā veidā, kā vakar vakarieņi devās uz savu biznesu, un tas ir apbrīnojams. Kad es strādāju pie sava pirmā darba McDonald's laikā vidusskolā, es teicu manam vadītājam novietot man atpakaļ, lai padarītu Olu McMuffins, jo man bija slepeni kauns par to, ka mani redzēja mani draugi. Es atceros, ka vadītājs man sacīja: "RB, tu runā vislabāko angļu valodu no saimes, vai tu neesi mans sveiciens un frontes vadītājs? Jūs saņemsiet 30% paaugstinājumu (1 USD / hr vairāk), ja pēc mēneša veiksit labu darbu! "Paldies vadītājam, bet es labāk gribētu ēst bezmaksas ābolu pīrāgus un praktizēt svešvalodu, nekā to var redzēt kāds! Tur bija kāda meitene vai divas, man bija sabrukums uz muguras, tad tas notika, lai vadītu jaukas automašīnas salīdzinājumā ar manu velosipēdu. Man nebija pietiekami naudas pabalstu, lai saņemtu viņiem kaut ko, tāpēc es strādāju, bet mēģināju izvairīties no tiem visu cenu laikā! Es nekad neesmu pabeidzis iegūt meiteni, bet tas ir vēl viens stāsts!

Pēc 19 mēnešiem mēs jau esam izgājuši garāko lejupslīdi vēsturē, kas ir ilgāk nekā pat 16 mēnešu lejupslīdes 1973.-75. Un 1981.-82. Mēs visi esam savainoti dažādos lielumos ("Mazāk esat ..."), bet mēs atradīsim gribu, lai to paveiktu. Laba lieta par pēdējiem 19 mēnešiem ir tā, ka tas ir beidzies un tiek paveikts. Nav nekas tāds kauns, kas jums jādara, lai izdzīvotu, jo tas patiešām nav atkarīgs no tā, ko jūs darāt. Cik svarīgi ir tas, cik labi jūs to darāt un vai jūs to darāt ar aizrautību.

Lasītāji, brīvi daloties ar visiem jūsu stāstiem, dod jums cerību. Jebkura blakusdarba vai interesantas lietas, ko esat paveicis, lai palīdzētu apmaksāt rēķinus? Man patīk dzirdēt tos. Iespējams, mums ir dažas lietas, ko mēs labprāt darām, nekā vidusmēra cilvēks. Kāpēc neiegūt naudu, ja jums ir nauda? Ģitāra nodarbības kāds?

Saistītie raksti:

"Ja Panda izskatījās kā panda, vai pasaule joprojām rūpējas?"

"Tu neesi klubbinga! Intervija Attire 101 "

Atjaunots: 8/2014

Keigu

"Šķēlēšana ar naudas mistērijām"

Komentāri Par Vietnē: