Angkor Wat, Kambodža

Liela daļa no mūsu kultūras ir par dažādu pasaules mēroga perspektīvu uzņemšanu finanšu jautājumos, par kuriem mums rūpējas. Ja mēs varam apkopot vislabākos katras kultūras aspektus vienā vietā, mēs varētu radīt vērtīgu bagātības un laimes resursu miljoniem.

No 2011. gada līdz 2017. gadam es vairākas nedēļas braucu uz Eiropu, lai saprastu vislaimīgākos cilvēkus uz Zemes. Mēs izpētījām vairāk jutīgas tēmas, piemēram, apaticības apkarošana un vai tā bija tik slikta, ka Amerika pārvērsās Eiropā ar lielākiem nodokļiem, labklājības palielināšanos un vispārēju lielāku valdības klātbūtni.

Es varētu doties atpakaļ uz Havaju salām vai Tahoe ezeru, lai atvaļinājumu, bet es nolēmu, ka ir pienācis laiks atgriezties reģionā, kur es pavadīju pirmajos 13 dzīves gadus. Ir bijuši četri gadi, kopš esmu atgriezies, un es esmu ziņkārīgs, lai redzētu, kā lietas ir mainījušās.

Šajā darījumu braucienā es vēlētos izpētīt šādus jautājumus:

* Kāpēc Ķīnā ir tik dominējošs bizness Malaizijā? Malaiziju pārsvarā veido malas, ķīnieši un indieši, un vairāki noteikumi ir labvēlīgi malaizēm. Nez, vai šie noteikumi joprojām pastāv. Vai ekvatora valstis ir mazāk produktīvas? Vai arī tas ir kāda veida nepareizs priekšstats? No 1988. līdz 1991. gadam es uzaugu KL un vēlos labāk izprast valsti kā pieaugušo.

* Kāds ir jaunākais noskaņojums attiecībā uz Ķīnu no Taivānas? Kad es dzīvoju Taipejā no 1984. līdz 1988. gadam, baidās, ka Ķīna iebruks Taivānā un pārņems valsti. Tagad, kad Ķīna un Taivāna ir tik veiksmīgi attīstījušās pēdējo 25 gadu laikā, vai viņi uzdrošinās pārtraukt savu likteni par politiku?

* Kā Dienvidkorejas izjūt situāciju Ziemeļkorejā? Kāda ir Dienvidkoreju pašreizējā attieksme pret Japānu un Amerikas Savienotajām Valstīm? Vai ģimenes impērijas (ķeboļi) iegūst vai zaudē nozīmi? Kā ražošanas nozare labi konkurē ar Japānas ražošanas nozari? Es esmu bijis tikai Seulā vienreiz, bet Seula šķita kautrīgāka, jaukāka Tokijas versija. Korejas kultūra ir viena kultūra, ar kuru es nekad neesmu spējusi pilnībā savienoties.

Āzijas uzņēmējdarbības piedzīvojums

Ja es dodos uz Āziju, tad vislabāk es braucu vismaz pēc trim nedēļām, jo ​​tas ir tik tālu prom. Jo vecāki esmu ieguvuši, jo vairāk es nepatīk, ka esmu sēžot lidmašīnā stundas ilgi. Turklāt es esmu pārāk lēts tērēt 5x vairāk par biznesa klases biļetēm. Kad es laimīgi maksāju 8000 ASV dolāru par 1600 ASV dolāru biļeti uz Honkongu no Sanfrancisko, tad es zinu, ka es esmu bagāts.

Ceļojot, tas padara man vislaimīgāko tiešsaistē. Tas ir tāds, ka jums ir tikai pareizais apģērba gabals vai ir četri cilvēki automašīnā. Maksimizējot potenciālu, vienkārši jūtas labi. Es joprojām varu rakstīt, atbildēt uz komentāriem un palikt pie darba maniem konsultatīvajiem klientiem. Paldies Dievam visuresošajam wifi!

KUR VARIETIES ATZĪMĒ Āzijā?

Šeit ir šāds ceļvedis, par kuru es apsveru aptuvenās izmaksas.

Taivāna Malaizijai

Es domāju, ka Taivānā sākas (vai beidzas) apmēram četras dienas, un es patiešām patiks, jo esmu domājis par vecāku atgriešanos. Man ir iespēja praktizēt manu mandarīnu, kas ir viens no maniem galvenajiem mērķiem 2015. gadā, un katru dienu ēd Din Tai Fungā kādu no labākajiem pelmeņiem pasaulē. Esmu ceļojis pa visu Ķīnu, Taivānu, Honkongu un citām Āzijas daļām, un DTF nopietni ir vislabākais ēdiens pasaulē.

Batu alas, Malaizija

No Taivānas man vajadzētu lidot uz Kualalumpuru drauga kāzām un pavadīt kādu laiku, atceroties savu veco stomping vietu, kur es uzaugu. Malaizijas pārtika ir arī neticami. Cilvēki ir draudzīgi un ekskursijas uz tādām vietām kā Batu alas, lai redzētu tūkstošiem sikspārņu un cilvēki, kas kāpel ar milzīgiem poliem, lai iegūtu putnu ēdienus, ir diezgan interesanti. Protams, tas ir arī mazliet nervu satricinājums, kas dodas uz dienvidaustrumu Āziju, ņemot vērā Malaizijas aviosabiedrības un AirAsia lidojumu traģēdijas, taču mēs nevaram ļaut teroristiem paralizēt mūs ar bailēm.

Malaizija uz Taizemi Tad Angkor Wat, Kambodža?

No KL es domāju peld uz Puketu, Taizemi. Es jau kādu laiku esmu vēlējies vairāk izpētīt Taizemi, jo es esmu bijis tikai Bangkokā, un šķiet, ka tas ir # 1 "digitālo klejotāju" galamērķis, pateicoties aizraujošai kultūrai, zemām dzīves dārdzībām un drausmīgam ēdienam .

Kho Phi Phi, Taizeme

Plus, no Phuket es varēšu ērti nokļūt prāmi uz krāšņajām Ko Phi Phi salām. Ūdens izskatās neiedomājami, un man ir iespēja doties niršanai (pirms dažiem gadiem sertificēts) un snorkelēšana elektriskajos zilajos ūdeņos. Pēc jaukas nirt, cik lieliski būtu tas, vai ieturēt kādu grilētu zivtiņu un kariju pusdienām, un tango mangozu. Tad es gribētu ēst un pamost stundu vēlāk, lai veiktu dažus rakstus un atbildētu uz jūsu komentāriem. Izklausās jautri!

Tālāk man pāris dienas braucu uz ziemeļiem uz Bangkoku. Es jau esmu bijis tur, tāpēc tas nav īsti tik aizraujošs, ka tas ir pitstops, bet es redzēšu tempļus un vēlreiz pārbaudīšu upes tirgu. Bangkoka šķiet visvieglākais tranzīts uz Siem Ripu un Angkor Wat Kambodžā. Es domāju, vai šajā brīdī esmu nogurusi, bet es domāju, ka tas būtu tā vērts. Ja es esmu jau visu ceļu Taizemē, es varēšu sevi nožēlot par nožēlu, ka nenokļūšos Angkor Wat, UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, jo tā ir viena no vietām manā atkritumu sarakstā.

Tad nu Seula vai Honkonga

Tad no Siem Reapas, Kambodžas, visvieglākais veids, kā atgriezties Sanfrancisko pilsētā, ir vai nu caur Honkongu vai Seulu. Tā kā es mēģinu maksimāli palielināt savu ceļojumu, es domāju, ka es arī varētu pavadīt dažas dienas Seulā vai Honkongā, lai sadalītu lidojumus. Izdevumu atšķirība starp abām pilsētām, šķiet, nav arī nozīmīga.

Tas nav visērtākais veids, kā beigt savu ceļojumu, jo esmu bijis abās pilsētās agrāk. Patiesībā esmu bijis Honkongā aptuveni 10 reizes pēdējo 15 gadu laikā darbam. Neskatoties uz to, ka tik daudzkārt esmu viesojies Honkongā, es patiešām vienkārši pavadīju lielāko daļu savu laiku konferenču centrā, un pēc tam devos dzērienus un vakariņas ar klientiem. Varbūt šis ceļojums var būt daudz piedzīvojis.

Honkonga ir slavena ar iepirkšanos, ko es nedaudz paveicu. Honkonga ir arī lieliska vieta, kur iegūt pielāgotu apģērbu. Pārāk slikti. Man vairs nav jāstrādā, lai strādātu, un man jau ir pārāk daudz drēbju. Ja es atgriezīšos SF caur Honkongu, visvairāk, ko es paliksšu, ir pāris dienas.

Seula, šķiet, ir aizraujošāks ceļš.

CUSTOM ASIAN ITINARARY KARTES

Neskatoties uz desmitiem stundu sēž nožēlojami uz lidmašīnas, šim Āzijas ceļojumam vajadzētu būt vienam piedzīvojumam. Piešķirtais tas varētu būt nogurdinošs veselīgs apkārt starp tik daudzām vietām. Bet man ir dažas lieliskas dienas pludmales pusceļā, lai mani paceltu un baudītu tirkīza ūdeņus. Iespējams, ka kādu brīdi es neatgriezīšos atpakaļ uz Āziju, tāpēc es varētu redzēt tik daudz vietas, cik es varu, vienā braucienā.

Lūk, kāds ir mans ceļvedis kartē:

Alternatīvi, ja es nolemtu pārtraukt ceļojumu Taivānā, vispirms es lidosim uz Seulu vai Honkongu, pēc tam ar Malaiziju, Taizemi un Kambodžu. Tad, tā kā nav tieša lidojuma uz Taivānu no Siem Reap, es droši vien pavadītu pāris dienas Ho Chi Minhā, Vjetnamā kā apstāšanās un beidzas Taivānā.

LIDOJUMI UN ATRAŠANĀS VIESNĪCAS ATRAŠANĀS VIETĀ AR ĀZIJU Trīs nedēļas

Šeit ir ļoti aptuvena aplēse par to, kādi lidojumi un viesnīcas maksās, lai redzētu visas šīs vietas. Izmaksu svārstības būs atkarīgas no viesnīcas un ekskursiju kvalitātes. Es paskatījos uz 3 un 4 starta viesnīcām, un esmu pārsteigts par to, kā dārgas viesnīcas maksā. Āzijā ēdieni ir daudz lētāki nekā Sanfrancisko. Kopumā ceļojums diviem nedrīkst izmaksāt vairāk kā USD 8000, jo viesnīcu cenas ir balstītas uz divvietīgu uzturēšanos.

Kā redzat, šķiet, nav būtiskas cenu atšķirības starp atgriešanās mājām caur Seulu (4 143 ASV dolāri) vai Honkongu (3 909 ASV dolāri).

Tātad tev tas ir! Trīs nedēļu laikā es plānoju apmeklēt sešas pilsētas, iespējams, septiņas. Tas nešķiet pārāk drudžains, vai ne? Katrā pilsētā es vēlētos izpētīt dažādas kultūras un finanšu tēmas, ko publicēt. Darbs ceļojumā ir tad, kad man visvairāk satraukti par tiešsaistes biznesu! Katram jāsāk šodien šodien. Tas nekad nav bijis lētāks un vieglāk iezīmēt sevi tiešsaistē. Jūs varat pat iegūt daudz bezmaksas labumu, ceļojot jūsu vietnes dēļ, piemēram, esmu saņēmis.

Wealth Building ieteikums

Izsekojiet savu bagātību par brīvu: Lai optimizētu savas finanses, vispirms ir jāuzrauga savas finanses. Es iesaku pierakstīties uz Personal Capital bezmaksas finanšu instrumentiem, lai jūs varētu izsekot savu neto vērtību, analizēt savus ieguldījumu portfeļus par pārmērīgām maksām un vadīt savus finanšu līdzekļus, izmantojot savu fantastisko pensiju plānošanas kalkulatoru. Tie, kas ir viņu finanšu jomā, veido daudz lielāku labklājību ilgāk nekā tie, kas to nedara. Esmu izmantojis personīgo kapitālu kopš 2012. gada. Tas ir labākais bezmaksas finanšu pakalpojums, kurā varat pārvaldīt savu naudu.

Vai jums ir pareizais pensionēšanās ceļš? Nav pogas "attīt atpakaļ".

Vai meklējat lielisku ceļojumu atlīdzības kredītkarti? Noklikšķiniet uz banner par vislabāk novērtētajām kredītkartēm šodien. Chase Sapphire ir viens no maniem mīļotājiem un ceļojuma kredītkarte, kuru izmantoju, lai stiprinātu visas manas atlīdzības punktus.

Atjaunināts 2017. gadam un pēc tam.

Komentāri Par Vietnē: