Vai jūs zinājāt, ka 37 valstis pašlaik neapliek sociālās apdrošināšanas iemaksas? Tagad, kad jūs zināt, mums visiem ir jāpārceļas uz pensiju uz valstīm ar fantastisku laika apstākļiem, lielisku ēdienu un pārsteidzošu ainavu!

Nodokļi un arvien pieaugošās veselības aprūpes izmaksas ir lielākie izdevumi pensionāriem. Mēs arī varētu pielikt zināmas pūles, lai kontrolētu to, ko mēs varam kontrolēt. Ja darba gados jau esam samaksājuši lielu FICA nodokļa summu, vai nešķiet, ka tā ir laupīšana, ka mēs saņemam nodokļus no jauna, kad mēs iegūstam? Es, no vienas puses, atsakos ļaut valdībai vairāk izmantot manas priekšrocības pensijā.

LIVE LABĀKAIS PABALSTS

Lasītāji zina, ka esmu novirzījies uz Rietumkrasta dzīvi, pēc tam, kad vairāk nekā 10 gadus pavadīju abos krastos. Tātad, ja sociālais nodrošinājums ir jūsu galvenais ienākumu avots vai ja jums ir liels ienākumu līmenis, kas ļauj daudz elastības, kāpēc aiziet pensijā Jūtā, Kolorādos, Ņūmeksikā, Nebraska, Kansasā, Misūri, Montānā, Ziemeļdakotā, Minesotā, Rietumvirdžīnija, Vermont, Konektikuta vaiRodailenda? Es tiešām gribu dzirdēt no tiem no tiem, kuri plāno doties pensijā šajās valstīs.

Daudzi cilvēki citē ģimeni un draugus kā iemeslu, kāpēc viņi nekad neatstās. Bet nāc, vienkārši nokļūstiet autobusā un pavada visu apkārtni ar tevi. Bez tam, internets ir padarījis sazināties daudz vieglāk. Vienkārši aktivizējiet Skype vai Google video tērzēšanu, un dažu sekunžu laikā varat redzēt savus mīļotos bez maksas.

Ziemā ne tikai daudzas valstis, kurās nodokļi tiek piemēroti sociālajam nodrošinājumam, ir auksti kā ellē, bet vasarā tie ir karsts kā ellē. Aplūkojot iepriekšminēto karti, ir skaidrs, ka vislabākie stāvokļi ir pensijā Kalifornijā, Havaju salās un Floridā. Oregon nav slikti arī tad, ja viņiem nav tirdzniecības nodokļa.

Lai gan viens pētījums liecina, ka bagātākie cilvēki dzīvo austrumos un dienvidos, es uzdrošinos teikt, ka vislaimīgākie cilvēki dzīvo Rietumu krastā un Floridā. Ņemot vērā sociālā nodrošinājuma nodokļa nemaksāšanas priekšrocības, mēs visi būsim miljoniem miljonu sociālā nodrošinājuma, kad mēs pensionēsim!

Lielākajai daļai amerikāņu pensijas vecumā būs vairāk nekā 1 miljons dolāru

PRAKSE, KURĀM ATTIECAS UZ JŪSU PASĀKUMIEM

Pārsteidzošā lieta par sociālo nodrošinājumu ir tā, ka lielākā daļa cilvēku, kuriem esmu 40 gadus vecs, ar kuriem es runāju, negaida sociālā nodrošinājuma pienākumu, kad viņi aiziet pensijā. Bieži minētie iemesli ir, ka viņi vai nu būs miruši, pirms tos varēs iegūt, vai arī valdība vienkārši samazina pabalstus līdz neko.

Ja jūs varat samazināt savus izdevumus niecīgā apmērā pensionēšanās laikā, iespējams, ka jūs pilnībā varētu izdzīvot no sociālā nodrošinājuma. Bez parādiem, viss, par ko jūs patiešām maksājat, ir ēdiens, izklaide, veselības apdrošināšana, federālie nodokļi, tirdzniecības nodokļi un īpašuma nodokļi, ja jums pieder. Ja jums ir zems ienākums, jūs arī varēsit saņemt Medicare vai Medicaid.

Tagad iedomājieties, ja jūs faktiski ietaupījāt naudu 401k vai konsekventi veicinājāt pēc nodokļu digitālo īpašuma pārvaldīšanas kontu, kas radīja komplicētu peļņu vairāku gadu desmitu laikā. Jūs varētu dzīvot diezgan ērtu dzīvi, atpūšoties pludmalē vienā no Amerikas jaukākajām valstīm!

Lasītāji, kāpēc jūs domājat, ka pensionāri izvēlas pensionēties valstī, kas apmaksā sociālo apdrošināšanu? Būtu viena lieta, ja Ziemeļdakota vai Rietumvirdžīnija būtu kā paradīze .. Ja jūs plānojat doties pensijā Amerikā, kur jūs plānojat doties pensijā?

Tiem, kuri plāno doties pensijā Jūtā, Colorado, Ņūmeksikā, Nebraska, Kansasā, Misūri, Montānā, Ziemeļdakotā, Minesota, Rietumvirdžīnijā, Vermontos, Konektikutā un Rodailendā, lūdzu, dalieties savās domās un izceļiet savas valsts pozitīvos atribūtus. ? Es teicu, ka man patika mans laiks, kad viņš dzīvo kādā bārdajā Billingsā, Montānā, katru dienu braucot ar zirgiem un makšķerēšanu.

Saistītie: Kuras valstis ir labākās pensijai?

Komentāri Par Vietnē: