Partneru centrs Atrodiet brokeri

Tagad jūs, iespējams, jautā sev, kas ir labāk?

Vienkāršs vai eksponenciālais mainīgais vidējais rādītājs?

Vispirms sāksim ar eksponenciālais slīdošais vidējais rādītājs.

Ja vēlaties, lai mainīgais vidējais rādītājs, kas reaģētu uz cenu darbību diezgan ātri, tad īstais EMA ir labākais veids, kā iet.

Tie var palīdzēt jums sasniegt tendences ļoti agri (vairāk par to vēlāk), kas radīs lielāku peļņu. Patiesībā, jo agrāk tu saskata tendenci, jo ilgāk tu vari to braukt un grābēt šajās peļņās (boo yeah!).

Negatīvie apstākļi, kad tiek izmantots eksponenciālais slīdošais vidējais rādītājs, ir tas, ka konsolidācijas periodos jūs varēsiet izlocīties (oh no!).

Tā kā mainīgais vidējais līmenis tik ātri reaģē uz cenu, jūs domājat, ka veidojas tendence, kad tā varētu būt tikai cenu kāpums. Tas būtu gadījumā, kad rādītājs ir pārāk ātrs jūsu labā.

Ar vienkāršs kustīgais vidējais rādītājs, pretēji ir taisnība.

Ja vēlaties mainīt vidējo rādītāju, kas ir vienmērīgāks un lēnāks, lai reaģētu uz cenu darbību, tad labākais veids, kā rīkoties, ir garāks laika periods SMA.

Tas būtu noderīgi, aplūkojot garākus laika posmus, jo tas var dot jums priekšstatu par vispārējo tendenci.

Lai gan tas ir lēns, lai reaģētu uz cenu darbību, tas varētu ietaupīt jūs no daudziem viltus outs.

Negatīvie ir tas, ka tas var kavēt jūs pārāk ilgi, un jūs varētu palaist garām par labu ieejas cenu vai tirdzniecību pavisam.

Viegla analoģija, lai atcerētos atšķirību starp diviem ir domāt par zaķiem un bruņurupučiem.

Bruņurupucis ir lēns, tāpat kā SMA, tāpēc jūs varat palaist garām, lai agri sāktu darboties.

Tomēr tam ir stingrs apvalks, lai aizsargātu sevi, un līdzīgi, izmantojot SMA, jūs varētu izvairīties no iekļūšanas izspiešanas.

No otras puses, zaķis ir ātra, tāpat kā EMA. Tas palīdz jums uzzināt tendences sākumu, bet jūs riskējat sazināties ar fakeouts (vai naps, ja esat miega tirgotājs).

Zemāk ir tabula, kas palīdzēs jums atcerēties katra plusi un mīnusus.

SMAEMA
PlusiParāda vienmērīgu diagrammu, kas novērš lielāko daļu kļūdu novēršanas.Ātri pārvietojas, un ir labi parādīt neseno cenu svārstības.
ConsLēna kustība, kas var izraisīt novēlošanos signālu pirkšanā un pārdošanāVairāk ir tendence izraisīt fakeouts un dot nepareizu signālus.

Tātad kāds ir labāks?

Tas ir atkarīgs no jums, lai izlemtu.

Daudzi tirgotāji ieskauj vairākus dažādus slīdošos vidējos rādītājus, lai sniegtu viņiem abas vēstures puses.

Viņi var izmantot vienkāršu mainīgo vidējo ilgtermiņa periodu, lai noskaidrotu, kāda ir vispārējā tendence, un pēc tam izmantot īsāku periodu, kas ir eksponenciāls mainīgais vidējais, lai atrastu labu laiku, lai sāktu tirdzniecību.

Pastāv virkne tirdzniecības stratēģiju, kas balstās uz slīdošo vidējo rādītāju izmantošanu. Sekojošajās stundās mēs iemācīsim jums:

  1. Kā izmantot slīdošos vidējos rādītājus, lai noteiktu tendenci
  2. Kā iekļaut slīdošo vidējo rādītāju krossoveru jūsu tirdzniecības sistēmā
  3. Kā slīdošos vidējos rādītājus var izmantot kā dinamisku atbalstu un pretestību

Laiks padziļinājumam! Ejiet atrodiet diagrammu un sāciet spēlēt ar dažiem mainīgiem vidējiem rādītājiem! Izmēģiniet dažādus veidus un mēģiniet eksperimentēt ar dažādiem periodiem. Laika gaitā jūs uzzināsiet, kādi slīdošie vidējie rādītāji jums vislabāk darbojas.

Komentāri Par Vietnē: