Ta Prohm, Kambodža - 2015. Gada kasešu saraksta pārbaude

Dzīvo līdz 60 gadiem un pēc tam pasakām. Tas ir mans domāšanas veids, kopš es pārcēlos uz Sanfrancisko 2001. gadā. Es zinu, ka gaidot mirt ar 60 skaņām ir nedaudz nomācošs, bet tas ir racionāls pamats, lai palīdzētu sagatavoties savai finansiālajai nākotnei.

Gaidot mirt 20 gadus pirms vidējā amerikāņu vīriešu dzīves ilguma, esmu spiests sevi uzkrāt bagātāk ātrāk, lai agrāk izbaudītu dzīvi. Daži no jums varētu domāt, "kāpēc ne pelnīt naudu un vienlaikus baudīt dzīvi pilnīgi?"Es piekrītu, to var izdarīt.

Bet es runāju par ekstremālām darbībām, piemēram, uz trīs gadu uzņēmējdarbības skolu, strādājot 60 stundas nedēļā, nevis uz divu gadu darba atvaļinājumu. Vai ietaupīt 50-75% no jūsu ienākumiem pēc nodokļu ieņēmumiem katru gadu. Vai arī sākt sānu sabiezieni, kas aizņem vēl 20 stundas nedēļā un kas vienā dienā varētu pieaugt pietiekami lielā apjomā, lai jūsu mikrominansi varētu izslēgt!

VESELĪBAS MĒRĶI VS LIFE EXPECTANCY

Finanšu pasaule raksta par noteiktu neto vērtības noteikšanu, pirms var ērti aiziet pensijā. Man ir vidējā neto vērtība virs vidējā personāla ziņā, kas mudina ļaudis uzņemt aptuveni $ 2 miljonus + neto vērtību līdz 60 gadu vecumam. Skatiet tālāk redzamo tabulu un noklikšķiniet, lai to izprastu, ja vēlaties.

Šī diagramma ir tikai pamatnostādne tiem, kas domā, kāda ir tīrā vērtība vai pensijas skaitlis, lai šautu. Pabeidzot visus finanšu drošību, tas nav viss. Lai uzzinātu, kā jūs darāt, jums vajadzētu palaist savus numurus, izmantojot bezmaksas pensijas plānošanas kalkulatoru. Mēģiniet sasniegt vismaz 90% varbūtību sasniegt savus pensionēšanās mērķus, izmantojot Monte Carlo simulāciju.

Es stingri uzskatu, ka daudzi lasītāji šeit varēs sasniegt šos mērķa neto vērtības skaitļus. Patiesībā es to zinu, pamatojoties uz aptaujas rezultātiem tūkstošiem lasītāju, kuri līdz šim esam piedalījušies. Tomēr, ja mēs pētīsim pieejamos bagātības datus, ko sniedzis ASV federālā rezerve, Fidelity, un citiem finanšu behemoths, mēs zinām, daudzi citi būs īss.

Ja jūs nevarat sasniegt šos skaitļus, neuztraucieties! Pateicoties infrastruktūrai un sociālās drošības tīkliem, kurus mēs esam ieviesuši šeit Amerikā un daudzās citās attīstītajās valstīs pasaulē, jūs joprojām veiksmīgi pavadīsit labu dzīvi. Dzīvošana valstīs ir kā pastaiga parkā salīdzinājumā ar daudzām citām vietām.

Bet dzīvē ir viena pārliecība: nāve. Un pēc miljoniem nāves gadījumu mēs zinām, ka vidējais paredzamais dzīves ilgums vīriešiem ir 78 gadi un sievietes - 82 gadi. Mēs visi vēlamies pateikt, ka mūsdienās mēs dzīvojam ilgāk, izmantojot labākas medicīnas tehnoloģijas un dzīvesveidu. Bet kā mēs patiešām zināsim, ja mēs to vairs neuzvarēsim?

Iedomājieties, ka izdevusi 38 gadus pēc savas koledžas strādāšanas, lai ietaupītu un ieguldītu naudu tikai, lai uzzinātu, ka jūsu smadzenēs esat saslimuši ar ļaundabīgu audzēju 60 gadu vecumā ar vienu gadu, kas palicis dzīvot. Kāds kauns! Jūs, iespējams, būtu iztērējuši šos 38 gadus mazliet savādāk, ja būtu zināms par jūsu iznākumu.

Flip Saunders, ilgu laiku NBA treneris tikko nomira 60 gadu vecumā no Hodžkina limfomas pēc tam, kad tas tika diagnosticēts piecus mēnešus agrāk.

Mums ir jāiziet no domāšanas, cenšoties uzkrāt X naudas daudzumu, un vairāk pievērsties ceļojuma baudīšanai. Pie kāda vecuma jūs izvēlaties aiziet pensijā, veiciet pārvietošanos ar jebkādu bagātību, ko esat uzkrājis.

TOP PIEZĪMES PAR DZIMŠANU

Šeit ir pieci pieci nožēlu par mirstību, ko rakstījusi paliatīvā medmāsa Bronnie Ware, kas savās pēdējās dienās rūpējās par saviem pacientiem. Iespējams, ka esat izlasījis šo ieskatu, kad to pirmo reizi publicēja pirms vairākiem gadiem. Man patīk lasīt šos piecus punktus tik bieži, cik vien iespējams.

1. Es gribētu, lai man būtu drosme dzīvot ar mani pazīstamu dzīvi, nevis citu dzīvi, kas no manis sagaidīta.

"Tas bija visbiežāk nožēlu par visiem. Kad cilvēki apzinās, ka viņu dzīve ir gandrīz pabeigta un skaidri tiek apskatīta, tas ir viegli redzēt, cik daudz sapņi nav sasniegti. Lielākā daļa cilvēku nebija pagodinājuši pat pusi no saviem sapņiem, un viņiem bija jāzudzē, zinot, ka tas bija saistīts ar izvēli, ko tie bija izdarījuši vai neveidojuši. Veselība rada brīvību, un ļoti maz to sapņo, kamēr viņiem vairs nav tā. "

2. Es novēlu, ka es nebiju tik smagi strādājis.

"Tas bija no katra vīriešu kārtas, ko es baroju. Viņi neatbilda viņu bērnu jauniešiem un viņu partneru biedriskumam. Sievietes arī runāja par šo nožēlu, bet, tā kā lielākā daļa no viņiem bija no vecākas paaudzes, daudzas no sievietēm nebija aptaujātas. Visi vīrieši, kurus es esmu barojis, dziļi nožēlojās, ka tik daudz savas dzīves viņi pavadīja darba eksistences skrejceļš. "

3. Es vēlos, lai man būtu drosme izteikt savas jūtas.

"Daudzi cilvēki nomāca savas jūtas, lai uzturētu mieru ar citiem. Rezultātā viņi apņēmās panākt viduvēju pastāvēšanu un nekad nav kļuvuši par to, kas viņi patiešām spēj kļūt. Daudzi attīstījušās slimības, kas saistītas ar rūgtumu un aizvainojumu, ko tās izraisīja. "

4. Es vēlos, lai es būtu sazinājies ar saviem draugiem.

"Bieži viņi patiešām neizprata veco draugu priekšrocības līdz viņu mirstām nedēļām, un ne vienmēr bija iespējams tos izsekot. Daudzi bija tik ļoti iemīlējušies savā dzīvē, ka gadiem ilgi viņi bija devuši zelta draudzību. Bija daudzi dziļi nožēlojami par to, ka viņi nesadarbojās ar laiku un pūlēm, kas viņiem bija pelnījuši. Ikvienam nepiemīt viņu draugi, kad viņi mirst. "

5Es vēlos, lai es būtu ļāvis būt laimīgākam.

"Tas ir pārsteidzoši izplatīts. Daudzi līdz galam neapzinājās, ka laime ir izvēle. Viņi bija noturējušies vecos modeļos un paradumos. Tā sauktais "komforta" zināšanas pārpludina viņu emocijas, kā arī viņu fizisko dzīvi. Bailes no pārmaiņām bija, ja viņi izlikās citiem un sev pašiem, ka viņi bija apmierināti, kad viņi dziļi gāja, viņi ilga pareizi smeigās un atkal bija nomākti savā dzīvē. "

Nevienā no šīm piecām nožēlu dēļ cilvēki nerunāja par to, kā iegūt vairāk naudas! Tikmēr nožēloju divas sarunas par divām sarunām, īpaši par to, ka viņi nedeva pārāk smagu darbu.

Labi lietām, kas notiek, kad jūs maināt savu MINDSET

Kad jūs nolemjat uzņemt pensijas vecumu, nevis pensionēšanās numuru, šeit ir tas, kas notiek:

1) Jūs kļūstat daudz vērtīgāks par visu un visiem apkārtējiem. Jūs vienkārši esat priecīgi būt dzīviem, jo ​​jūs nedomājat, ka jūs dzīvosit mūžīgi. Jūs vienmēr domājat par visu, kas atrodas ap jums, tā vietā, lai dzīvotu ar tuneļa redzējumu.

2) Jūs uzņemas vairāk risku, balstoties uz lietām, ko jūs vienmēr gribējāt darīt. Cik daudz talantīgu cilvēku jūs zināt, pavadīja savu dzīvi, runājot par kaut ko lielu darījumu, bet nekad nav bijusi sāpīgums pēc viņu sapņiem? Man bija lieli sapņi pārcelties uz Ķīnu un kļūt par uzņēmēju tieši no koledžas, bet es iegāju, kad esmu ieguvis darbu finanšu jomā. Es izvēlējos drošu maršrutu nākamajiem 13 gadiem, līdz es beidzot sapratu, kā vienoties par atteikuma tiesību paketi, lai tiešsaistē veidotu dzīvesveidu. Tagad es stingri apsver iespēju izveidot ļoti mērogojams produkts, ja es varu pārliecināt ļaudis ticēt manai idejai.

3) Jūs lietojat savas finanses neticami nopietni. Ņemot vērā, ka jums ir saīsināts laiks, lai izveidotu savu riekstu, jums ir daudz grūtāk. Piemēram, ņemot vērā, ka es gribēju iziet no Corporate America līdz 40 gadiem, es piespiedu sevi ietaupīt pēc iespējas vairāk un veidot vairāku ienākumu plūsmu, lai aptvertu vēl 20 + gadus tikai tad, ja es nemirtu līdz 60! Kontrastiet šo domāšanas veidu ar tiem, kas tērē visu savu naudu un domā, ka sociālais nodrošinājums par tiem parūpēsies vai vismaz samaksās lielu daļu no viņu izdevumiem pensijā.

4) Jūs atradīsiet savu "pietiekami daudz" ātrāk nekā citi. Cilvēki, kuri ir vislaimīgākie, ir tie, kas ir apmierināti ar to, kas viņiem ir. Daži no bagātākajiem cilvēkiem ir arī daži no neveiklākajiem, jo ​​viņi uzskata, ka vienmēr nopelnīt vēl vienu dolāru. Finansu nozare ir cilts vietas, kas vienkārši nespēj pelnīt pietiekami daudz naudas, kaut arī tie veido vairāk nekā lielākā daļa darba ņēmēju. Mainot mirstības perspektīvu, jūs varat atklāt minimumu summa, jums jābūt laimīgai - tieši pretēja vairumam cilvēku, kuri pastāvīgi cenšas atrast maksimālo summu.

KĀDI JŪS SASTĀVĀJĀS REDZAMĀS NĀVES GADS?

Jūsu personīgā izvēle ir izlemt, kura agrīna vecuma mirst, lai motivētu sevi dzīvot brīvāk.

Es nolēmu 60 gadu vecumā trīs iemeslu dēļ:

1) Vienu nedēļu pirms pagrieziena 30, man bija nomākts. Es nekad tādu nekad nebiju pieredzējis. Viss man tūlīt skāra mani: tāpat kā manas 20 gadu vecumā, domāju, ka mani agrāk mirušie draugi izskatās kā tagad, kā mani vecāki pieauga un kā darbs kļūst mazāk piepildīts. Es to esmu izvirzījuši mērķi maksimāli priecāties dzīvot savu otro 30 gadu laikā.

2) Kad enkotājs Pēteris Jeningss nomira 2005. gadā 67 gadu vecumā no plaušu vēža, man tikko bija pagājuši 28 gadi. Tas bija šokējoši, lai redzētu kādu, kuru es katru dienu redzēju TV, miru tik jauni. Viņam likās pilnīgi normāli, līdz viņš kādu dienu pazuda, tāpat kā Stuart Scott no ESPN likās normāls, kamēr viņš nomira. Jo vairāk jaunos ļaudis es redzēju mirst, jo vairāk es gribēju steigties un dzīvot uz maniem noteikumiem.

3) Es negribēju dzīvot savu dzīvi ar nožēlu. Pēc tam, kad Ķīnā tika nodibināta lieliska uzņēmējdarbības iespēja stabilākam maršrutam, es jau uzdrošinājos, vai es izdarīju pareizo rīcību. Tad septembris 11 notika, apšaubot visu punktu mēģina iegūt vairāk naudas no naudas. Protams, ka īstajā laikā, kad mēs esam šeit, ir jāpiedalās kaut kas vairāk atalgojošs.Atcelt vēl 11 gadus, bet es esmu tik priecīgs, ka es beidzot izdarīju.

TŪLES UPSĒT

Daži jautā, kas tad, ja konkrēta vecuma dēļ nav iespējams aiziet pensijā? Tad es aicinu jūs visbeidzot atrast darbu, kuru jūs vienmēr gribējāt izdarīt, bet pārāk baidījāties, jo tas ir zemāks atalgojums, dīvaina atrašanās vieta vai kāds cits iemesls. Es zināju, ka bankas atstāšana 34 gadu vecumā nozīmētu lielu algu samazinājumu. Bet kurš rūpējas, ja es garīgi tiku atstāšu tikai 26 gadus?

Uzņemšana, lai izietu uz noteiktu laiku, neatkarīgi no tā, vai esat sasniedzis savu finansiālo mērķi, vai ne, ir lielisks veids, kā nodrošināt pret vilšanos. Tiem no jums, kas rūpīgi ietaupa un iegulda savu naudu, man nav šaubu, ka jūs beigsiet ar pārāk daudz naudas, nevis pārāk maz. Katru gadu, kad jūs dzīvojat pāri jūsu nāves datumam, jūs novērtēsit laiku vēl vairāk!

Wealth Building ieteikums

Ja meklējat bezmaksas rīku, lai palīdzētu pārvaldīt savas finanses, izskatiet personīgo kapitālu. Jūs varat vadīt savus finanšu datus ar savu Retirement Calculator, izsekot savu neto vērtību, rentgena jūsu portfolio par pārmērīgu maksu, un vissvarīgāk, izmantot programmatūru, lai izveidotu finanšu plānu. Tie, kas seko viņu finansēm, rada par 70% lielāku bagātību nekā tie, kas to nedara. Esmu izmantojis personīgo kapitālu kopš 2012. gada, un kopš tā laika esmu redzējis manu neto vērts debesīs raķeti. Tā ir labākā bezmaksas finanšu lietojumprogramma, lai pārvaldītu savu naudu.

Vai jūsu pensijas plāns ir uz pareizā ceļa? Uzziniet par to bez maksas pēc tam, kad esat izveidojis savu kontu saistīšanu.

Atjaunināts 2017. gadam un pēc tam. Mēs nesaņemam jaunāku!

Komentāri Par Vietnē: