Atjaunots 2Q2017

LIBOR kopš 2015. gada beigām ir krasi pieaudzis. Katalizators bija Fed, kas pirmoreiz palielināja Fed fondu likmi gados, sākot no mērķa likmes 0% - 0,25% līdz mērķim 0,25% - 0,5%. Bet tas ir pārsteidzoši, kā LIBOR ir pieaudzis gandrīz par 1,4%, bet Fed ir palielinājies tikai par 0,5% no 2Q2017.

Ja jums ir mainīgas likmes hipotēkas, ja jūsu sākotnējais fiksēta procentu likmes periods mainīsies pāris gadu laikā, jūs maksājat augstāku likmi, ja neveicat refinansēšanu, jo ARM parasti tiek piesaistīti LIBOR + ar nemainīgu peļņu.

Tālāk ir sniegts pārskats par maniem hipotekāro refinansēšanas nosacījumiem no 2016. gada sākuma. Norādiet, kā mana 2.375% ARM likme ir balstīta uz 1 gada LIBOR + starpību 2,25%. Arī novērojiet, kā matemātika nesamazinās: LIBOR tajā laikā bija 0,42% + 2,25% peļņa = 2,67%, nevis 2,375%. Citiem vārdiem sakot, aizdevēji jums subsidē sākotnējo 3, 5, 7, 10 gadu fiksēto termiņu, lai uzvarētu jūsu biznesu.

Ja mans ARM pludiņš šodien, mana 2,375% hipotēkas procentu faktiski pāriet līdz aptuveni 3,82% (2,25% rezerve + 1 gada LIBOR 1,57%). Lai gan hipotekāro kredītu procentu likmju vēsturē 3,82% nav īpaši augsts, tas joprojām ir par 60% lielāks nekā es maksāju. Viss ir relatīvs finansēs.

Ja jūs refinansējat tagad, jūs arī atkārtoti bloķēsit subsidēto likmi savai ARM vai vienkārši saņemsiet augstāku, nedubizētu likmi ar 30 gadu ilgu fiksētu hipotēku. Pārbaudiet jaunākās hipotēku likmes tiešsaistē. Jūsu mērķim vajadzētu būt, lai bez maksas saņemtu vairākas cenas un pēc tam iznīcinātu tos viens otram, lai iegūtu vislabāko likmi. Tas ir tieši tas, ko esmu paveicis, lai saņemtu 2,375% 5/1 ARM par manu jaunāko refinansējumu.

Regulējošās izmaiņas

Tad kāpēc izplatība starp bezriska likmēm un LIBOR tik ievērojami palielinājās? Saskaņā ar BlackRock fiksēto ienākumu galvenā investīciju stratēģa Jeffu ​​Rosenbergu teikto, LIBOR pieaugums nav finanšu sektora kredītresursu signāls; Tā vietā, LIBOR pieaugums ir saistīts ar gaidāmo regulējošas izmaiņas ASV naudas tirgus fondos (NTF).

Jeff raksta: "Vērtspapīru un biržas komisijas 2014. gadā pieņemtās reformas stāsies spēkā šā gada 14. oktobrī m. Jaunie noteikumi mainīs naudas tirgus fondu struktūru, pārejot no fiksētas 1 USD neto aktīvu vērtības (NAV) uz peldošo NAV institucionālajiem "galvenajiem" naudas līdzekļiem un nosakot iespējamās izpirkšanas maksas un apturošos maksājumus dažu citu NTF gadījumā. "

Jaunā likuma rezultātā naudas tirgus fondi ir mainījušies no galvenajiem līdzekļiem un valdības fondos (galvenie fondi galvenokārt iegulda uzņēmumu parāda vērtspapīros). "Šī neskaidrība ir fondu pārvaldnieki, kas palielina likviditāti un saīsina termiņus, sākot ar 14. oktobri. Rezultāts ir īstermiņa (t.i., trīs mēnešu) finansējuma piedāvājuma samazinājums korporatīvās finansēšanas tirgū un aizņēmumu izmaksu pieaugums, "turpina Džefs.

Pārsteidzoši! Visbeidzot, pateicoties valdības brīvā tirgus regulējumam, atkal ir vēl viena sistēma.

Ko vēl vajadzētu darīt bez refinansēšanas?

1) Palieliniet savu uzkrājumu līmeni. Augstākas procentu likmes mazina pieprasījumu, jo tas aizņem naudu dārgāk. Jo vairāk naudas jums ir, jo mazāk jums ir nepieciešams aizņemties. Jo vairāk naudas jums ir, jo vairāk jums jāaizņem. Īslaicīgie atvilkumi ir kopīgi ar riska aktīviem, jo ​​ir jāpārrēķina ienesīguma starpība atpakaļ tā vēsturiskajā diapazonā. Tā rezultātā nav riska iegādāties riska aktīvus. S & P 500 un Dow Jones indekss ir gandrīz rekordaugsts 2017. gadā.

2) Izpētīt ienākumus palielinošus aktīvus. Tā kā pensionārs, kurš paradoksāli strādā savu slēgšanu un tādēļ ir augstāks nulles nodokļa krājums, es esmu salivating, lai beidzot spētu veidot ievērojamu pašvaldību obligāciju portfeļa, kas ir valsts un federālās nodokļu bezmaksas. Pēc lejupslīdes iegādājoties krājumus ar pieauguma tendenci, mans mērķis tagad ir mainīt galvenos ieguvumus ienākumu gūšanas aktīvos, jo globālā izaugsme palēninās.

Vienmēr ir svarīgi koncentrēties uz "smieklīgas naudas" pārvēršanu par reālu aktīvu, kas neietilpst * POOF * nākamajā lejupslīdē vai stabilā ienākumu gūšanas aktīvā. Es zinu tik daudzus cilvēkus, kuri 2000. Gada dotcom biroja laikā bija papīra miljardieri un kas nonāca ar NEKŪSMU, bet aktīvu nodokļa rēķinu arī par vērts NEDĪ.

A) Konservatīvie Muni Bond ETF

MUB: iShares National AMT-Free Muni Bond ETF. Tajā ir vairāk nekā 2750 dažādu muni obligāciju ar 10 lielākajām savām daļām, kas veido tikai 2,47% no kopējā. 99% no MUB obligācijām ir piešķirts kredītvērtējums starp A un AAA. 56,3% ir atzīti par AA.

Es arī pievērsos uzmanību CMF, Kalifornijas Muni Bond fonds, tāpēc man arī nav jāmaksā valsts ienākuma nodokļi. Pārbaudiet savas vietējās valsts muni obligāciju ETF, tāpēc jums nav jāmaksā valsts ienākuma nodokļi, kā arī par dividenžu ienākumiem.

B) Augstākā Real Estate Crowdfunding ieguldījumi

Nekustamo īpašumu portfeļa popularizēšana ir atvērusi reizēm neiegūstamās investīcijas nekustamo īpašumu jomā masām. Multi-ģimenes īpašums un komerciālais nekustamais īpašums tradicionāli ir pieejams tikai iestādēm un ārkārtīgi augstiem neto vērts privātpersonām. Tagad, kad ir RealtyShares un Fundrise, divas vadošās nekustamo īpašumu pārcēlušās platformas, kuras ir palielinājušas visvairāk kapitāla un ir piešķīrušas lielāko daļu kapitāla, tagad investori var ieguldīt dažādos darījumos ar nekustamo īpašumu tikai no 1000 līdz 5000 $.

Es domāju, ka nekustamo īpašumu popularizēšana nākamajos 10 gados ir viena no vispievilcīgākajām iespējām. Spēja ieguldīt Amerikas centrālo daļu, kur pieļaujamās likmes ir 10% +, savukārt piekrastes pilsētās - mazāk nekā 4%, ir pievilcīga.

RealtyShares darījumu piemēri, kas ir slēgti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk.

Jūs varat arī izlasīt manu visaptverošo RealtyShares pārskata pastu un Fundrise pārskata ziņojumu.

3) Palieliniet savu pārliecību par ienākumiem. Tā kā mums ir politiskais un procentu likmju pārejas periods, mums ir neskaidrība. Ja ir tik daudz nenoteiktības, investīcijas parasti nedarbojas. Tādēļ ir loģiski palielināt jūsu "pārliecību ienākumus" ar papildu pūlēm.

Tagad ir laiks veikt šo otro darbu vai pievienot citam konsultāciju klientam. Tagad ir laiks sākt savu vietni, lai izaugtu savu personīgo zīmolu. Veidojiet savu biznesa grāmatu šodien, lai varētu izzust. Un, ja 2017. gadā situācija izrādīsies ļoti labi, tad jums vienkārši būs papildu raķešu pastiprinātājs no jūsu puses.

Esmu pabeidzis trīs mēnešu konsultāciju līgumu ar SF apdrošināšanas sabiedrību šajā mēnesī intervijas laikā ar veselības tehnoloģiju ieviešanu, pagājušajā nedēļā apsēdās ar potenciālās partnerības / iegādes CFO un KTO, un tikko ieguva atpakaļ no 1,5 dienas apmaksātā gig Sietlā ar lielu finanšu iestādi. Ak, jā, un pēc tam 3x nedēļā tiek izdots bērns! Vienmēr apstājieties un meklējiet jaunas iespējas.

Ja 20% - 39% no jūsu kopējiem ienākumiem var gūt no aktīviem ienākumiem, es domāju, ka tas ir ideāls.

Bullish vai Bearish nav nozīmes

LIBOR pieaugums ir īstermiņa negatīvs, bet, iespējams, ilgtermiņa pozitīvs. Ja nav ilgstoša lielāka pieprasījums pēc naudas, nevar būt ilgstoši augstāka likme. Ja naudas pieprasījums zūd, tā būs LIBOR. Finansējums ne tikai ir viss relatīvs, bet arī ilgtermiņā viss ir racionāls.

Tas vienmēr ir jauki, ja jūsu investīcijas darbojas kā netīrās vērtības pieauguma ietekme. Vienkārši ziniet, ka tas ir pat jauki, ja jūs varat izveidot pietiekami daudz ienākumu plūsmu, tāpēc jūs vispār neesat atkarīgs no savām investīcijām. Turklāt aktīvie ienākumi ir patīkamāki nekā pasīvie ienākumi. Sēdēt atpakaļ un vākt digitālo Benjamins nav īsti jautri vai atalgojot. Izejot tur un darot darbu, kas ir nozīmīgs, kamēr nopelnīt ir.

Atjaunots 2Q2017

Komentāri Par Vietnē: