Katru gadu man ir tendence atklāt vienu nozīmīgu lieta, ka zivs-slaps man sejā, pamatojoties uz kādu pieredzi. Šogad šī desmitgades nākamā lielā pieprasījuma darba realizēšana.

Jūs zināt, kā datorzinātnes un programmatūras inženierzinātņu darbs ir kļuvis par visu dusmu pēdējo 10 gadu laikā? Es prognozē, ka jebkurš darbs, kas saistīts ar tiešsaistes satura izveidi, 2016. gadā un pēc tam tiks pārspīlēts. Tiem no jums, kas joprojām ir koledžā, pēc iespējas vairāk nodarbojieties ar tīmekļa izstrādi, radošo rakstīšanu un tiešsaistes mārketingu. Cilvēkiem, kas vēlas mainīt karjeru, tagad ir laiks izveidot savu CV un veikt lēcienu, ja jums patīk šis lauks.

Visvairāk no šīm ar saturu saistītām darbavietām ir galvenais satura darbinieks, kam seko satura un SEO direktors un iesaistīšanās un sociālo mediju direktors. Pēdējo 12 mēnešu laikā esmu cieši iesaistījies finanšu tehnoloģiju kompānijas satura mārketinga stratēģijas izstrādē. Esmu rediģējis, rakstījis, iegādājies, iegādājies kurortu, optimizējis SEO un palīdzētu palielināt uzņēmuma zīmolu tiešsaistē, izmantojot emuāru un sociālo mediju kanālus. Ir pieaudzis zīmola apzināšanās, ir samazinājušās mārketinga izmaksas par rezultātu, un svina paaudzes ir pieaudzis. Šāds darbs pēkšņi sāk parādīties visā vietā.

Uzņēmumam vairs nav tikai mājas lapas, lai veiktu uzņēmējdarbību. Kompānijai jābūt arī saskaņotai un efektīvai satura mārketinga stratēģijai. Katru starta uzņēmumu vai izveidotu uzņēmumu darbs būs galvenā satura amatpersona vai satura direktora pieņemšana pietiekami drīz. Tas ir piemērots, lai cīnītos par tradicionālo mediju uzņēmumu žurnālistiem vai redaktoriem, kuri ir iztukšojušies bezsaistes satura patēriņa mazināšanas dēļ. Augstākās vadības dabiskais ceļš ir tādu žurnālistu un redaktoru pieņemšana darbā viņu ģenealoģijas dēļ.

Bet es apgalvoju, ka kāds vēl labāk ir aizpildīt CCO lomu: pro blogger, kurš organiski izveidojis zīmolu no zemes un demonstrē radošuma un uzņēmējdarbības savdabības kombināciju.

KĀPĒC PIEDĀVĀJOT PRO BLOGGERU, KĀ VADĪTĀS SATURA IZPILDĪTĀJS IR DARBOJAS

Kā padomdevējs, kurš tiešsaistes uzņēmumos sniedz padomus jaunajiem uzņēmumiem, ikreiz, kad izpilddirektors jautā, kādi kritēriji viņiem būtu jāņem vērā, pieņemot darbā ar darbu, kas saistīts ar saturu, es viņiem saku:

Jums ir jāiedala tas, ko persona ir izveidojusi, un tas, ko uzņēmums jau ir uzcēlis. Citiem vārdiem sakot, vai persona bija neatņemama satura radīšanas un izaugsmes sastāvdaļa? Vai arī šī persona vienkārši pievienojās jau strauji augošam vai izveidotajam uzņēmumam, kas turpinās attīstīties ar šo personu vai bez tā? Sākotnēji no redaktora vai rakstnieka, kurš pievienojās Business Insider, Autoblog, Huffington Post utt, pieņemšana darbā ir daudz ietekmīgāka nekā darbā pie redaktora vai rakstnieka, kurš pirms pieciem gadiem pievienojās The Washington Post. Esmu redzējis daudzus ex-bulge bracket darbinieki iet uz kausu veikalos par milzīgu samaksas paketes tikai, lai neizdevās nožēlojami divu gadu laikā, jo viņi un viņu darbā vadītāji pārvērtēt savas spējas, salīdzinot ar iegulto pieprasījumu Goldman, Morgan vai Merrill jau komandu.

Žurnālists ir karavīrs satura ražotāju armijā. Žurnālista darbs ir vērsts uz to, lai atklātu interesantu stāstu ar ticamiem avotiem. Jo ātrāk žurnālists var publicēt lopu, jo labāk. Redaktora uzdevums ir rediģēt rakstus, lai padarītu tos spožākus, nekā tad, ja viņi stāvētu viens pats. Viņi pārvalda redakcionālo kalendāru un izlemj, kas tiek publicēts un kas tiek izlaists. Redaktors reti raksta, neraugoties uz to, ka tam ir laba uzmanība. Redaktors mēģina ģenerēt pēc iespējas vairāk abonentu, lasītāju un klikšķu, bet patiesībā nav vislabākās izpratnes par to, kā maksimāli palielināt peļņu, jo viņa / viņai nav visas vertikāles, un viņa / viņas fons tiek rediģēts , nevis biznesā.

Tagad pieņemsim apskatīt pro blogger. Pro blogger uzcēla savu biznesu no nulles. Viņš nāca klajā ar zīmolu, kultivēja zīmolu, uzcēla kopienu, raksta saturu, rediģē saturu, izlemj par redakcionālo kalendāru, optimizē saturu SEO, mijiedarbojas ar lasītājiem, izveido vairākus izplatīšanas kanālus (RSS, e-pastu, partnerattiecības, sociālie mediji), pieprasa rakstniekus, pārvalda rakstniekus, strādā ar dizaineriem, veic PR, sabojājas, kad plūdmaiņas ieslēdzas, un rada jaunus produktus, ko pārdot. Citiem vārdiem sakot, pro blogger ir vertikāli integrēta mašīna.

Tā kā pro bloggeris ir atkarīgs no viņas emuāra, lai izdzīvotu, viņa ir arī finanšu direktors, kurš saprot ienākumu radīšanas, izdevumu pārvaldības nozīmi, koncentrējoties uz operatīvo sviras efektu un līdzsvarojot uzņēmējdarbības saturu un sociālo saturu. Ja visu pro bloggeru bija mēģināt pārdot, pārdot, pārdot, tad lasītāju skaits nekad nebūtu augsts. Ir māksla, lai radītu pareizo satura kombināciju, kas ne tikai pārveido, bet arī piesaista un piesaista jaunus lasītājus.

Pro blogger ir ideāls KCO kandidāts, jo viņš vai viņa ir ne tikai radošs, bet arī uzņēmējs. Pro blogger vienmēr testē, lai atrastu pareizo līdzsvaru. Viņa var jums pastāstīt, kuri raksti SEO darbā ir veiksmīgi, un kuriem rakstiem ir zemi klikšķu skaits un kādi raksti rada diskusijas. Uzņēmumam ir vajadzīga šāda pieredzējusi persona, kas palīdz veidot zīmolu un pārdot.

KAS NO BRAINER, RIGHT?

Vienīgā problēma, pieņemot darbā pro bloggeru kā nākamo galveno satura amatpersonu, ir tas, ka pro blogger, iespējams, jau rada ērtu ienākumu.Ne tikai pro blogger, kas dara pienācīgu naudu, viņam ir arī daudz brīvības, kas, iespējams, ir vēl svarīgāks par naudu.

Ņemot vērā tipisko CCO algu, sākot no $ 150,000 - $ 300,000, visticamāk vislabāk ir meklēt profesionālus emuāru autori, kuru satiksmes rādītāji ir no 150 000 līdz 400 000 mēnesī, kā arī atbilstošas ​​zināšanas un pieredze jūsu uzņēmuma telpā. Emuāru autori, kuri katru mēnesi rada vairāk nekā 400 000 apmeklētāju, var nopelnīt vairāk nekā 200 000 ASV dolāru ieņēmumos gadā vai vairāk, tādēļ bloggeram ir ļoti grūti pāriet uz pilnu slodzi. Emuāru autori, kuri katru mēnesi nerada vismaz 150 000 apmeklētāju, var kļūt par CCO, lai iegūtu vairāk garšvielu. Turpretī es apgalvoju, ka blogger, kurš uz 100 000 apmeklētāju mēnesī izveidojis vietni, ir labāk piemērots nekā citi iepriekš minēto iemeslu dēļ. Nekas nevar aizstāt faktisko pieredzi darot.

Ja jūs atradīsit ideālu emuāru par CCO lomu, viens no labākajiem kompromisiem ir turpināt ļaut viņam palaist savu vietni ārpus darba laika. Emuārs ir viņa mazulis, kuru viņš, iespējams, nekad neatteiktos, jo neviens neatstās bērnu, ja vien viņi nav izmisuši. Otrs risinājums ir nolīgt pro bloggerus nepilnu darba laiku, lai viņi varētu saglabāt savu brīvību un arī veicinātu jūsu uzņēmuma vērtību. Ja jūs varat atrast blogger, kurš ir izveidojis vietni ar iepriekšminētajiem rādītājiem un kam ir atbilstoša nozares pieredze, lai radītu autoritatīvu saturu, jūs, iespējams, esat atradis perfektu noma.

Uzziniet, kā šodien sākt savu ienesīgo emuāru. Jums būs prieks, ka jūs to darījāt. Nebija dienas, kad es nepalīšos manām veiksmīgām zvaigznēm 2009. gada sākumā. 2012. gada sākumā esmu spējis pamest stresa dienu darbu, un man nekad vairs nevajadzēs strādāt kādam vai korporācijai!

Visbiežāk lasīt ziņojumus rakstiski 2014. gadā

2014. gads bija labs gads. 2014. gadā es rakstīju vairāk nekā 180 amatus (vidēji 3,5 nedēļas). Bioloģiskā satiksme pieauga par 50%, ieņēmumi palielinājās par 74%, un darbības ienākumi palielinājās trīs reizes, pateicoties operatīvajiem sviras efektiem un jaunām reklāmas partnerībām. Meklētājprogrammu datplūsma veidoja apmēram 75% no visas satiksmes, kas ir labs, jo cilvēkiem, kuriem meklējama problēma, ir jāatrisina. Meklētājprogrammu datplūsma var būt slikta, ja meklētājprogrammas nolemj mazināt savus rakstus.

Viens no labākajiem atsauksmēm, ko es reizēm saņemu no lasītājiem, ir tas, kad viņi jautā, vai es tiešsaistē daru naudu. Mēģinot atrast līdzsvaru starp komerciāliem brīvajiem amatiem, saglabāt ziņas par amata vietām un hibrīdu ziņas vienmēr ir izaicinājums. Neatkarīgi no raksta veida, mans mērķis ir vienmēr mēģināt padarīt katru rakstu tik interesantu, kā ļauj tēma.

Šeit ir norādītas 10 vispopulārākās ziņas, kas rakstītas 2014. gadā.

1) Kā cilvēki dzīvo mazāk par sešiem skaitļiem dārgās pilsētās? - Es saku, ka tas ir diezgan grūti, ja vien jūs nevēlaties dzīvot kā kolēģijas students pārējā jūsu dzīvē.

2) izskaidrojums ar bojātu bagātu mazuļiem - lielisks lasītāja Marco ieskats viņa bagātīgajā audzināšanā šeit Sanfrancisko līča rajonā.

3) vidējais uzkrājumu līmenis pēc ienākumiem (bagātības klase) - plašsaziņas līdzekļiem patīk meldēties par to, kā amerikāņi neglābj; pat ne augsti pelnoši amerikāņi. Jūs būsiet pārsteigti par vidējo uzkrājumu līmeni 10% lielākajai daļai.

4) Koncentrējieties uz ēkas tīro vērtību vairāk nekā pieaugošie ienākumi - man nav vienalga, vai jūs veicat 100 000 ASV dolāru gadā, 500 000 ASV dolāru gadā vai 1 000 000 ASV dolāru gadā. Jums ir jāuzrāda kaut kas, kas liecina par jūsu ienākumiem, jo ​​pastāv liela iespēja, ka jūsu ienākumi vienā dienā pazudīs vai samazināsies.

5) Kāpēc es sāku samaksāt manu hipotēku agri un kāpēc jums vajadzētu pārāk - Ir daudz ieguvumu, samaksājot jūsu hipotēku. Pēc šī piecu gadu bikses izmantošanas ir ieteicams nobloķēt dažus ieguvumus, lai samaksātu parādus un sāktu pilnībā piederēt jūsu reālajiem aktīviem.

6) Ja jūs negatavojat, kā gaidāt naudu? - Lai nopelnītu naudu, tev ir kaut ko jārada. Tomēr es uzzināju, ka jūs joprojām varat veikt daudz naudas, tikai pastāstot cilvēkiem, ko darīt. Par to es uzrakstīt par šo ziņu nākotnē.

7) Cik man jāuzņemas uzņēmējam vai darbuzņēmējam, lai aizstātu darba dienas ienākumus? - Es izveidoju ļoti detalizētu izmaksu analīzi tiem, kuri vēlas kļūt par līgumslēdzējiem vai uzņēmējiem. Noteikti izlasiet šo rakstu, pirms uzņemsit ticības lēcienu.

8) Vai jūs pietiekami gudri, lai dotos pietiekami droši, lai saņemtu priekšu? - Jums jāizvēlas savas vietas, lai parādītu savas prasmes un zināšanas. Es iesaku darboties nedaudz mēms vai pa malām, lai jūs varētu vieglāk pārsteigt augšupēju. Ir iemesls, kāpēc vienmēr ir patīkami strādāt telpā dzīvojošajam cilvēkam.

9) Masveida pārejas labklājības pārcelšana ir tas, kāpēc viss būs kārtībā - vairs nav grūti strādāt, neuzņemoties risku un neuzticas vienīgais veids, kā kļūt bagāts. Mūsu vecāki ir ieguldījuši ar lielāko bull tirgus vēsturē. Kur jūs domājat, ka visa nauda iet?

10) Baņķieri, ārsti un tehniķi: jūs nekad nespēsiet strādāt kādam citam - bēdīgi aplūkot ienākumus un labklājības potenciālu trīs augstu peļņas profesiju vidū. Baņķieri, ārsti un tehniķi, iespējams, dzīvos komfortablu dzīvi, ja viņi paliks nodarbināti, taču maz ticams, ka tie kādreiz padarīs mega buki.

VISPĀRĒJĀ PIEKĻŪT PIEPRASIET VISUS

1) vidējā neto vērtība virs vidējā persona - visi uzskata, ka tie ir virs vidējā līmeņa, bet statistiski tas nav iespējams. Esmu izveidojis detalizētu aprēķinu par to, ko es domāju, ka virs vidējiem cilvēkiem ir vērts. Komentāri par šo ziņu ir diezgan slikti!

2) Cik daudz ietaupījumu man vajadzētu ietaupīt pēc vecuma? - Daudzi cilvēki meklē informāciju par ietaupījumiem internetā.Tālāk ir norādīti daži mērķa ietaupījumi, lai šautu pēc vecuma.

3) Kā padarīt sešus skaitļus gandrīz jebkurā vecumā - Es stingri uzskatu, ka ikviens ar pietiekamu vēlmi var nopelnīt vairāk nekā 100 000 ASV dolāru gadā. Mūsdienās ir daudz profesiju un bezgalīgas iespējas, kā pelnīt naudu.

4) Kāds ienākumu līmenis tiek uzskatīts par bagātu? - Diskusija par bagātību, kas turpinās. Obama saka, ka mājsaimniecības ienākumi gadā ir 250 000 ASV dolāru, kad cilvēki uzskata sevi par bagātiem. Ko tu domā?

5) 1/10 noteikums par automašīnu pirkšanu ikvienam jāievēro - Šis automašīnas pirkšanas noteikums ir turpinājis izplatīties visā tīmeklī. Esmu saņēmis desmitiem un desmitiem "pateicību" e-pastus no cilvēkiem, kuri ir tik pateicīgi, ka viņi neveltīja to, ko viņi sākotnēji vēlējās tērēt automašīnai. Ir arī t komentāri, kas saka, ka es esmu traks. Mīlu to!

NAV IEROBEŽOJUMI JŪSU X FAKTORAM

Lai gan 2014. gadā manā personīgajā ziņojuma rakstā es piešķiršu tikai "B" burtu, es lepojos, ka mana entuziasma rakstīšana nav samazinājusies. Patiesībā es tikko teicu draugam laikā, kad mūsu āra gada karstais kubls stratēģiskās sesijas Lake Tahoe, cik daudz es joprojām mīlu blogošana. Skolotāju lasīšanas iespējas dažādās pasaules valstīs ir pārsteidzošas. Manas domas daloties, pamatojoties uz faktisko pieredzi, jūtas lieliski. Ņemot vērā šo vietni, jaunas iespējas ir vienmēr aizraujošas.

Paldies visiem, ka jūs visu laiku komentējat, kopīgojat, mīli, piespraužat, e-pastu, tweets, apstulbinaties, redditējat un pievienojāt manu rakstu. Sociālā sadale ir lielākā dāvana, kuru jūs varat dot man. Esmu smagi strādājusi, lai visas lietās visu laiku būtu izglītojošs un interesants. Es to arī novērtēju, kad lasītāji uzsvēra arī gramatiskās kļūdas. Punkti uzlabojas dienas pēc publicēšanas, jo es vienmēr pievienoju saturu un labo savas kļūdas.

Pasīvā ienākuma X Factor - Sākot savu vietni

Kopš es sāku būt vairāk nekā septiņi gadi, un es tiešām nopelnēju labu pasīvo ienākumu plūsmu tiešsaistē. Ja jūs vēlaties satricināt galveno satura amatpersonas darbu, noteikti noteikti sāciet savu vietni. Esmu saņēmis daudzus sešu zīmju satura mārketinga darbus, jo.

Es nekad domāju, ka es varētu atslēgt savu darbu 2012.gadā tikai trīs gadus pēc sākuma. Bet, uzsākot vienu finanšu krīzes dienu 2009.gadā, faktiski tiek radīts vairāk nekā viss mans pasīvo ienākumu apjoms, kas pagāja 15 gadus. Ja jums patīk rakstīt, sazināties ar cilvēkiem tiešsaistē un baudīt vairāk brīvības, uzziniet, kā jūs varat izveidot WordPress emuāru 15 minūtēs ar Bluehost. Tas ir lēts un viegli sākt. Tie arī dod jums bezmaksas domēna vārdu gadu arī.

Reāls peļņas vai zaudējumu aprēķina piemērs, izmantojot emuāru. Apskatiet visas ienākumu iespējas! Noklikšķiniet, lai redzētu vairāk piemēru par to, cik daudz jūs varat veikt blogošana.

Atjaunināts 2017. gadam un pēc tam. Ikvienam šodien jāsāk emuārs!

Komentāri Par Vietnē: