Jauns vai vecs, amatieris vai veterāns, zina, ka jūsu vidū ir raķešu pacēlāji, kas gatavi braukšanai. Rakešu nūja ir kāds, kurš dodas uz vietām, un, cerams, ar viņa vai viņas bīdes spēku jūs varat apstāt uz klāja un palielināt savus panākumus.

Apskatiet biroju un noskaidrojiet, vai jūs varat identificēt raķešu nūju. Persona, visticamāk, ir ciets darbinieks, kuru ievēro gandrīz visi uz grīdas. Ja jūs būtu redzējis katru personu, piemēram, krājumu, jūs varētu nopirkt raķešu saites, jo tur ir tikai kaut kas par tiem, kas pastāstīs, ka viņi dodas uz vietām. Jo augstāka ir lidmašīna, jo lielāka iespēja, ka viņi to veicinās.

Tas pats notiek ar sociālo mediju un blogu sabiedrību. Neskaitīt mazus puišus. Tā vietā mijiedarboties ar tiem, kuriem ir neparasti liels solis un radošums. Ar cieņu iepazīstieties un palīdziet viņiem. Kādu dienu viņi varētu būt nākamais Pete Cashmore no Mashable, jūs nekad zināt. Negaidiet neko, jo, ja jūsu attiecības ir patiesas, lietas vienkārši nāks.

Daudz ļaudis runā par lielu spēli. Sargieties! Jo vairāk ir jārunā par viņu panākumiem, jo ​​mazāka ir iespēja, ka tie ir raķešs. Iespējams, ka tie ir nedroši, tieksme pastāvīgi ir pārliecināti, lai attaisnotu viņu pašu saistību. Neaizmirstiet skatīties to, ko viņi dara, nevis to, ko viņi saka. Ir pārāk daudz tukšu solījumu, ka nekad netiks piegādāts.

Ikvienam patīk uzvarēt. Bet vispirms jums ir jānosaka iespējamie uzvarētāji. Kad tu to dari, tas ir tikai jautājums par laiku, pirms tu esi ieskauts un planējošs pret mēness!

Lasītāji, vai jums ir pietiekami daudz degvielas, lai būtu raķešs? Vai esat guvuši labumu no citiem ar saviem panākumiem un iniciatīvām?

Sveicieni,

Sam @ - "šķēlēšana caur naudas mistērijām"

Sekojiet Twitter @FinancialSamura un abonējiet mūsu RSS vai e-pasta barību.

Komentāri Par Vietnē: