Es nekad neesmu daudz rūpējies par velosipēdu. Man ir kaut kas tāds, ka esmu tik pievilcīgs, ka esmu automašīnā neatkarīgs. Tomēr, ņemot vērā gāzes izmaksas, apdrošināšanu, autostāvvietu un automašīnu apkopi, arvien vairāk cilvēku meklē iespējas izmantot ikdienas braucienu. Izmantojot sabiedriskā transporta pakalpojumu, riteņbraukšana strādāt un braukt ar braukšanu ir daudz populārākas iespējas ceļošanai uz mājām.

Ņemot vērā mūsu mainīgos transportēšanas ieradumus, šeit ir izskaidrots, kādus priekšrocības var iegūt no transportlīdzekļa vadītājiem, kam seko dažas saites uz noderīgiem resursiem, lai sāktu darbu.

Autostāvvietu izmaksas un priekšrocības

American Automobile Association ziņo, ka tā maksā vidēji 54,1 centu par kilometru, lai vadītu automašīnu. Šis vidējais lielums ņem vērā benzīnu, eļļu, tehnisko apkopi, riepas un transportlīdzekļu nolietojumu. 50 jūdžu brauciena attālumā no lidostas izmaksas ir 27,50 ASV dolāri dienā, 577 ASV dolāri mēnesī un 6,924 dolāri gadā. Kad jūs veicat ceļa nodevu iekasēšanu un stāvvietas izmaksas, jūsu pārvietošanās kļūst arvien dārgāka.

Mazāk izmantojot savu automašīnu, samazināsies benzīna daudzums un tehniskā apkope, kas jums to jādara, tādējādi ietaupīsiet naudu. Dažas apdrošināšanas kompānijas pat piedāvā atlaides samazināt braukšanu. Tāpat, ja jūs nomājat automašīnu, iespējams, ka jūs varat samazināt ikmēneša maksājumu, nomājot par zemāku gada atskaites vērtību, ja plānojat kopīgot braucienu.

Carpools piedāvā elastību

Jums nav jāturpina dalīties katru dienu vai pat apbraukt, kas padara to par ļoti elastīgu iespēju. Ja ir noteiktas nedēļas dienas, kas vislabāk jums palīdzēs, vienkārši dodieties uz šīm dienām. Daudzi braucienu akcijas padara lietas pēc iespējas ērtāk visiem braucējiem, veicot pasākumus pēc iespējas tuvāk durvīm līdz durvīm. Braucot ar braukšanu, bieži vien var ātrāk pārvietoties, jo jūs varat izmantot HOV (High Occupancy Vehicle) joslas, kuras ir pieejamas tikai transportlīdzekļiem ar vairāk kā vienu braucēju.

Autoparošanas ietekme uz vidi

Automašīnu salūšana var ievērojami samazināt siltumnīcefekta gāzu emisijas Saskaņā ar vienu ziņojumu, braucot tikai par 10 procentiem mazāk, ar kājām, riteņbraukšanu, autostāvvietu izmantošanu vai sabiedriskā transporta izmantošanu var samazināt siltumnīcefekta gāzu emisijas par 0,2 līdz 0,8 tonnām gadā. Braukšanas laikā tas palīdzēs uzlabot gaisa kvalitāti un radīt tīru gaisu. Faktiski, trīs diennaktis nedēļā var samazināt individuālās ozona radītās emisijas par 30 procentiem (avots).

Autostāvvietu resursi

Ja neesat pārliecināts, kā sākt darboties, ir pieejamas dažādas tīmekļa vietnes, kurās var piedalīties ceļojumi, kas var palīdzēt jums sazināties ar citiem jūsu reģionā strādājošajiem strādājošajiem. Zemāk ir pieejami pieci tiešsaistes resursi, lai palīdzētu jums ietaupīt naudu un samazināt transporta pēdu.

  • Ridesearch - palīdz atrast citus strādājošos šajā reģionā, lai droši un droši saņemtu ekskursijas.
  • Ride Share Directory - piedāvā valsts un reģionālo direktoriju ride share links
  • eRideShare - savieno jūs ar pārējiem pasažieriem un sniedz padomus par braucienu kopīgošanu
  • Commute Smart - savieno pasažierus dienvidu Kalifornijas apgabalā
  • Ride Share Online - palīdz organizēt ikdienas pārvietojumus un braucienus pa apkārtni
  • nuride - ir tiešsaistes kopiena, kurā jūs varat ietaupīt naudu un nopelnīt atlīdzību, kad jūs lietojat autokrāvēju, velosipēdu, velosipēdu, staigāt pa tālruni vai dodieties uz sabiedrisko transportu.
  • Craigslist - piedāvā rideshare sarakstus pa pilsētu.
  • Carpool World: Piedāvā bezmaksas zvanu centra resursus un lietotni.
  • iCarPool: šī lietojumprogramma palīdz jums atrast ātrās reaģēšanas un autostāvvietas iespējas.

Autostāvvietu nākotne

Tā kā mēs sākotnēji rakstījām šo gabalu, transporta nozarē notika vairāki nozīmīgi notikumi. Pirmkārt, pakalpojumi, piemēram, Uber un Lyft, ir nonākuši tirgū. Otrkārt, mēs esam tuvu autonomo transportlīdzekļu realitātei. Abas šīs attīstības tendences var paaugstināt automašīnu vadīšanu, bet tās to neizslēdz. Jo īpaši pilsētās, piemēram, kur es dzīvoju (Washington, D.C. apgabals), ridesharing var ietaupīt gan laiku, gan naudu.

Ja izmantojat citus karotoru pakalpojumus, lūdzu, atstājiet komentāru zemāk.

Un, lai saņemtu vairāk naudas taupīšanas padomus, izskatiet mūsu 51 Bezspēks, kā ietaupīt naudu.

Komentāri Par Vietnē: