Riteņbraukšana ir atjaunojusies, jo cilvēki ir meklējuši vienkāršus veidus, kā ietaupīt naudu, mazināt to ietekmi uz vidi un iegūt fizisko aktivitāti.

Pārdoto velosipēdu skaits tagad sāk pārdot pārdoto automašīnu skaitu.

Pirms dažiem gadiem es nolēmu pārdot savu automašīnu. Es sāku iepirkties, pēc tam pārgāja uz riteņbraukšanu, lai strādātu.

Katru gadu es braucu no diviem kilometriem uz ceļa un no darba no maija līdz novembrim. Tad ziemas mēnešos es braucu ar vietējo autobusu.

Un es to ļoti mīlu.

Tik daudz tā, ka neatkarīgi no tā, kur es strādāju nākotnē, es pārliecinātos, ka es dzīvoju tikai īsā, ar velosipēdu saistītā maršrutā. Šeit ir 5 iemesli, kāpēc man tas patīk, un jūs, iespējams, arī atlaidīsit, ja jūs to vienkārši atlaidīsiet.

1. Zema apkope

Daudzi vietējie velosipēdu veikali pasniedz bezmaksas velosipēdu tehniskās apkopes 101 kursus. Un, kad esat mainījis plakanu cauruli, jūsu velosipēds ir nomaksāts vai esat pabeidzis citu velosipēdu apkopi, ikviens to var izdarīt. Tas maksā, lai būtu labs vietējais velosipēdu veikals, no kura nopirkt, ja jūs pērkat jaunu vai pērkot no lielas kafijas veikalu - tie kopā veido labākus, parasti ir vairāki bezmaksas melodijas un daudz zinošāki.

2. Tas ir lieliski Exercise

Jūs varat sadedzināt jebkurā vietā no 35-70 kalorijas uz jūdzes ar riteņbraukšanu, atkarībā no jūsu svara un cik ātri jūs riteņbraukšana. Mana ātruma, svara un attāluma dēļ es domāju, ka es dedzinu aptuveni 250 kalorijas dienā, tikai dodas uz darbu un no darba. Manā automašīnā sadedzinātas kalorijas? Iespējams, mazāk par 5. Šeit ir velosipēdu kaloriju kalkulators, lai pievienotu savu metriku.

15 minūšu laikā man ir jādara ceļojums, es esmu sadedzinājis tik daudz kaloriju, cik es būtu, ja es devos uz sporta zāli, lai palaistu skrejceļš pāris jūdzes. Un nevis stundu vai vairāk, lai dotos uz sporta zāli, esmu to paveicis pēc 15 minūtēm. Un tas bija elle daudz jautrības. Kas ved uz mani nākamo punktu.

3. Tas ir jautri

Atcerieties, kad pirmā reize, kad mācību braucēji pameta pirmo reālo velosipēdu, jūs jutāties kā jūs varētu lidot? Man atkal no jauna izkāpj un maza apsēstība ar Tour de France (pēdējos gados esmu skatījies visus 21 posmus - congrats Cadel!) - ir novedis pie tā, ka atkal atklāju, ka bērnam līdzīga velosipēdu mīlestība man nepatīk daudzu gadu starpā.

Ja gados gados tu neesi braucis ar velosipēdu, šis jautrības faktors atkal atkal skar tevi - es to garantēju.

4. Tas ir liels stresa atbrīvojums

Man ir liels stress, augstspiediena dienas darbs. Šis stress veidojas dienas laikā un līdz brīdim, kad es nokļuvu mājās, es esmu diezgan likvidēts. Es patiešām ceru nokļūt uz šo velosipēdu un iet tik ātri, kā es varu, lai apturētu šo stresu. Līdz tam brīdim, kad es nokļuvu mājās, mani atjauno. Tas darbojas katru dienu. Man parasti nav tik jautri, ka esmu apmēram ziemā, kad man nav šī kontaktligzdas.

5. Tas ir milzīgs izmaksu ietaupījums

Mīnusa 6 dolāru tūbiņas, kad saņemat dzīvokļa vai par 6 / pauza bremžu klučus, pastāvīgās izmaksas par velosipēdu īpašumtiesībām ir gandrīz nekas. Uzsākšanas izmaksas ir salīdzinoši netīrumi arī lēti. Ja jums nav velosipēda, jūs varat iegūt sev ļoti jauku vienu reizi mēneša automašīnu maksājumos vai iegūt sev Craigslist "projektu" par 10 dolāriem vai dažreiz bez maksas un salabot to.

Es esmu daudz runājis par velosipēdu vai braukšanas izmaksu ietaupījumu. Man bija salīdzinoši lēta lietotā automašīna, kurā bija vairāk nekā 30 mpg, bet es varēju ietaupīt vairāk nekā 5000 dolāru gadā, veicot pārcelšanos uz velosipēdu. Un es domāju, ka tas, visticamāk, būs mazākais, ko lielākā daļa faktiski ietaupīs, kad jūs ietekmēsiet ikmēneša maksājumus, degvielu, apdrošināšanu, apkopi un autostāvvietu.

Viena no šīm lietām ir grūti iekļaut skaitli. Tomēr man nesen tika informēts par awesome riteņbraukšanu vs braukšanas kalkulatoru, lai jūs varētu pieslēgt savus numurus. Un ticiet vai nē, dzīves laikā jūs varētu burtiski ietaupiet $ 1 miljonus vai vairāk (bez joks), veicot kustību. Tas nav mani pārsteidzoši - automašīnas ir lielākais naudas izlietojums no jebko, ko jūs, iespējams, varētu piederēt, pat vairāk nekā māju, ja skatīsies kopējās izmaksas.

Braukšana ar velosipēdu darbam

Izkļūt no sava velosipēda, noregulējiet to un izdodiet to. Mēģiniet izbraukt ar velosipēdu, lai strādātu nākamajā nedēļā, lai redzētu, ko jūs domājat. Tad mēģiniet divas reizes nedēļā, tad visu nedēļu. Jūs varētu būt pārsteigts, cik daudz jūs nevēlaties atdot. Un ja tas darbojas - kāpēc nevar pārdot automašīnu?

Bike to Work Diskusija:

  • Vai esat pabeidzis strādāt ar velosipēdu?
  • Ja tā, kā jūs esat guvis labumu?
  • Ja nē, kas tur jūs atpakaļ?

Komentāri Par Vietnē: