Mana Townhouse savrupmāja vidusskolā

Galvenais iemesls, kāpēc es pārtraucu strādāt pie McDonald's, nebija 3.75 ASV dolāru stundas darba samaksa vai ļaunprātīgs, ego-offping vadītājs. Galu galā bezšķautņaini ābolu pīrāgi piegādāja daudz, lai kompensētu nepatīkamās problēmas darbā.

Man ir kauns to teikt, bet galvenais iemesls, kāpēc es pametu, bija tāpēc, ka Man bija neērti.

Es dzīvoju McLeanā, Virdžīnijā, tagad vidējā un augšējā vidusšķiras apkaimē, kur bērni brauc mācīties jaunos apvidus auto, kuru vecāki tos nopirka. Vienam no maniem draugiem pat bija atsevišķa māja tikai savam iekštelpu baseinam! Tas bija dīvains bagātības un normāla sajaukums.

Kā ASV Valsts departamenta darbinieku dēls, dzīve bija ļoti zema atslēga. Mums bija septiņu gadu vecs Toyota Camry un dzīvojis mājīgā 3/2 pilsētas ēkā (Google Maps attēla pieklājīgi). Es braucu ar velosipēdu vai gāju uz skolu. Mani vecāki sniedza manai māsai un man visām iespējām, kādas mēs jebkad varētu lūgt. Es tikko zināju, ka neesam bagāti, pamatojoties uz to, ko es redzēju salīdzinājumā.

MINIMĀLĀ APKALPOŠANA

Kā pusaudzis, manas vislielākās bailes bija McDonald's kases aparāta darbībā, un to redzēja meitene, kuru man patīk vai ko atrada vēsie bērni skolā. Viņai bija pārāk liels purpura krāsas krekls, purpursarkana un melnas bikses bija pretēji vēsai. Es biju neērti, ka viņi redzētu, ka es strādāju par saviem tēriņiem, jo ​​nebiju bagāts!

Kā pieaugušais atskatoties, cik traks ir tas, ka neērti strādā dzīvošanai? Pusaudži ir tik nedroši. Katru reizi, kad es dodos uz ātrās ēdināšanas restorānu, viss, kas, manuprāt, ir lepnums par to, ka ļaudis pietrūkst tur, lai saņemtu minimālo algu. Tā vietā, lai radītu nepatikšanas vai bumbiņas apkārt mājās, viņi strādā ar savām astēm, lai kādu laiku tiktu nopelnīti pietiekami daudz naudas, lai samaksātu par skolu un panāktu labāku dzīvi.

Ja es nedarbosim McDonald's atpakaļ vidusskolā, es neesmu pārliecināts, ka es būtu nopelnījis labu darbu finanšu jomā, kas ilga 13 gadus pēc kārtas, vienlaikus iegūstot MBA vienlaicīgi. Abas bija nepārtraukti ass pātagas brīžus!

Pieaugšana plkst. 5:30, lai atvērtu veikalu plkst. 6:00, bija nepatīkams pusaudzim. Mēģinot sešas pilnīgi apaļas olas McMuffins laikā trīs stundas pēc karses priekšā karstā plīts, kamēr jūsu vadītājs ērglis-eyed jums bija ļoti stresa. Darbs ar briesmīgajiem klientiem, vienlaikus tikko pārbaudot manu pacietību.

Vai man patiešām vajadzēja strādāt vēl piecas stundas, lai atļautu dienu meiteni?

Līdz brīdim, kad es pievienojos GS, 1999.gadā, viss uzbrukums, kas parasti jūtas kā pirmā gada analītiķis Wall Street tirdzniecības stāvā, nebija liels darījums.

Pat suns var to izdarīt!"Viens VP būtu pastāvīgi miza padotajā. Dažreiz var tikt izsaukts arī tālrunis.

Izkļūt no manas sejas! Vai jūs neredzat, ka esmu aizņemts darījumu veikšanā?"Vienu reizi es teicu vecākais tirdzniecības pārdevējs, kad jautāju, vai viņš gribētu kādu kafiju. Viņš nekad no manis neko nesaņēmis, ka stīp!

Salīdzinājumam, mana McDonald's vadītāja spiediens uz rasi, un mani Hispanic kolēģi bija daudz sliktāki par kritieniem tirdzniecības stāvā. Vismaz tirgotāji mutiski ļaunprātīgi izmantoja cits citu, pamatojoties uz kompetenci, nevis viņu etnisko izcelsmi.

Katrs uguns bumba mani izlēca pēc tam, kad koledža jutās kā mazuļu skūpsti tā vietā. Mwah!

Esmu ilgi gribējis izpirkt sevi, lai atmestu McDonald's pārāk agri. Ja es tikko satiku savu jaunāko seju tagad, es būtu stipri vīlušies, jo tagad es zinu, ka pārāk drīz atmest ir gļēvulis. Esmu nogalinājis savus dēmonus, jo nesniedzu vislabāko tenisa spēlēšanu, padarot to USTA 5.o, tagad ir pienācis laiks vēl vienam.

Ar Uber es atklāju labu tuvu minimālās algas alternatīvai, kas palīdzēja nodrošināt kādu izpirkšanu. Pēc vairāk nekā 200 braucienu izsniegšanas mēneša laikā es vēlētos dalīties ar jums dažiem svarīgiem iemesliem, kāpēc visiem, kas ir bagāti vai nabadzīgi, ar tiesībām vai pateicību, vismaz divas reizes vajadzētu apsvērt kāda veida minimālā algas dienesta darbu pieaugušajiem dzīvo.

Iemesli strādāt ar minimālo algu

* Jūs esat spiesti attīstīt savas sociālās prasmes.Kā vadītājs, jūs esat pakalpojumu bizness. Jūsu mērķis ir ērti pārvietot savu pasažieri no punkta A uz punktu B. Daļa no tā, kā padarīt pasažieri justies komfortabli, ir, zinot, kā sazināties. Viena no svarīgākajām darba prasmēm ir labs komunikators ar izcilām sociālajām prasmēm. Spēcīga atbalsta tīkla izveide ir tas, kā jūs veicat un apmaksājat jebkurā nozarē.

Jūs zināt, kā daži cilvēki ir kaitinoši, jo viņi nevar STFU? Tas ir tāpēc, ka viņiem nav pietiekami daudz sociālo prasmju, lai saprastu, kad runāt un kad klausīties. Ir daudz taisni A studenti ar enciklopēdijas tipa prātiem. Bet šie puiši nekad nedos ļoti tālu, jo tie ir neērti kā ellē! Ja braucat ar Uber, jūs atradīsit ikvienu iedomājamu personu veidu un uzzināsiet, kā labāk sadarboties ar katru no viņiem.

Sāciet dienu plkst. 5:15!

* Jūs attīstāt milzīgu darba ētiku. Daži no labākajiem brauciena laikiem ir pulksten 4:00, 5:00 - 8:00, 18:00 līdz 20:00 un 11:00 līdz 2:30. Šīs vietas ir kur vislielākais pieprasījums. Tie arī notiek tādos laikos, kad regulāra persona nevēlas strādāt! Lai nopelnītu naudu, jums jāupurē un dariet to, ko citi cilvēki dažreiz nevēlas darīt. Bet jebkura persona ar milzīgu grūstību var vadīt trīs stundas pirms vai pēc dienas darba, lai iegūtu papildu naudu.Vai šīs dubultās maiņas gadu, un es apsolu jums attīstīsies milzīgs disciplīnas apjoms. Nepieciešamības gadījumā jūs arī kļūsiet daudz efektīvāk darbā. Ja nāk diena, kad vairs nevajadzēsies vadīt Uberu, tad vienkārši darot savu dienu, šķiet, būs daudz vieglāk.

Laikā no 2003. līdz 2006. gadam es strādāju 60 stundas un pavadīju papildu 25 stundas nedēļā uz biznesa skolu nepilna laika darbu. Kad es beidzu, es nezināju, ko kādu laiku ar sevi nodarboties. Tad es izmantoju papildu laiku, lai uzzinātu vairāk klientu darbā, kā rezultātā tika iegūti labāki rezultāti, labāka samaksa un veicināšana. 2009. gadā es nolēmu pavadīt 25 stundas nedēļā, strādājot pēc darba no 9:00 līdz pusnaktij. Tas bija tik daudz jautrības un vispār neuzskatīja par darbu!

* Tu kļūsi jauka, vairāk empatējoša persona. Vai jūs zināt, kas vislabāk padomi? Cilvēki, kuri strādā pārtikas un dzērienu rūpniecībā. Kāpēc Tā kā viņi zina, ka ir smags darbs, lai padarītu iztiku par viesmīli, pavāru, autobusa zēnu, bārmeni vai apsveikumu. Tas ir vidējais cilvēks, kurš nekad nav slaved aiz grila sešām stundām taisni, kas visvairāk padomi. Viņi sagaida pilnību un nevainojamu apkalpošanu par naudu, ko viņi maksā. Maz viņi saprot, ka neviens nedarīt ļoti daudz, un ka daudzi šajā nozarē nedaudz papildu lietas, cerībā jūs atstāt kaut ko papildus.

Būdams vadītājs, jūs novērtējat miljoniem cilvēku, kas cīnās par mērķu sasniegšanu. Tagad jūs vairs neuztraucējat par mazajām lietām, jo ​​jūs saprotat, ko viņi iet cauri! Tā vietā jūs sākat lielu paldies cilvēkiem par viņu darbu.

Atkāpšanās no slēgtajiem pasažieriem, kuri turpināja atteikties no mājām uz Sunnydale, vienu no lielākajiem projektiem Bay Area

* Jūs izkļūsit no burbuļa. Es vienmēr mudinu ļaudis ceļot starptautiski, lai gūtu perspektīvu. Kad jūs uzzināsit par to, cik Amerikā ir pārsteidzoša, jūs vairs neesat sūdzējies par to, kas jums tas traucē. Es šobrīd dzīvoju burbuļā, kur es neatceros pēdējo reizi, kad man bija jāuztraucas par naudu par pārtiku. Bet ar Uberu jūs varat ļoti labi atgādināt, ka daži cilvēki nav tik laimīgi.

Vienu dienu es braucu mājās no pokera, kad es saņēmu norādi, kā pacelt pasažieri pie tirdzniecības centra. Tiklīdz es to pieņēmu, pasažieris man iedeva gredzenu! "Labdien, vienkārši vēlamies jūs informēt, ka mēs esam taisni Target priekšā aukstumā. Trīs iepriekšējie Uber draiveri tika atcelti uz mums. Mums ir daudz lietas, divvietīga ratiņi un pāris bērni. Es ceru, ka tu vari nākt."Viņš teica dīvaini.

Tas ir daudz, lai ietilptu manā Honda Fit! Bet es devos uzņemt tos jebkurā gadījumā. Pēc apmēram 10 minūtēm viss tika iepakots manā automašīnā, un mēs aizgājām pa tumšajiem San Bruno kalniem virzienā uz Sunnydale - vienu no lielākajiem nabadzīgo māju projektiem Sanfrancisko dienvidos.

Mamma un tētis bija neticami pateicīgi, ka es atbraucu tos uzņemt. Gandrīz visi viņu darbi bija nepieciešami; Pine-Sol rūpnieciskā izmēra pudele, mops un viss logu salvetes. Tēvs teica, ka viņš ir Sanfrancisko lidostas sētnieks, un māte teica, ka viņa palīdz, kad var. Viņiem nebija automašīnas, jo viņš neatbildēja uz pienācīgu apkopi, tāpēc tas nomira. Tagad viņiem ir zināma nauda, ​​bet viņi nav pārliecināti, ko nopirkt.

Tā vietā, lai izkļūtu no Projektiem tik ātri, kā es varētu, ņemot vērā, ka tas bija apmēram plkst. 10:45, un tur bija policijas automašīna ar gaismām, kas savijās tikai vienu bloku uz ziemeļiem, pavadīju vēl nedaudz runāt ar māti, kas gribēja tērzēt kā vīru izkrauj viņu lietas. Viņa man teica nedaudz par dzīves ekonomiku Sunnydale.

Ja jūs esat viena māte, pēc kanālu pārbaudēm saņemsiet vismaz vienu guļamistabu. Tam nevajadzētu maksāt vairāk par 100 ASV dolāriem mēnesī. Cilvēkiem, piemēram, mums ir divi bērni un pastāvīgs darbs, mēs saņemam divu istabu dzīvokli par apmēram 200 ASV dolārus mēnesī.

Es priecājos par saviem pasažieriem, jo ​​viņi, šķiet, bija laimīga ģimene. Es priecājos, ka viņi saņem subsidētu mājokli, jo kā cits ir sētnieks, kurš pat nevar atļauties veco automobiļu, kas domājams dzīvot Bay Area? Jebkuru satraukumu par pārmērīgu nodokļu summas samazišanu izzuda.

Tad, kad es atgriezos mājās, es sāku justies vainīgs par savu dzīves situāciju. Tātad es atkal devos tiešsaistē un braucu vēl stundu.

* Jūs kļūsiet par disciplinētu spenderu. Ja jūs veicat vidēji 10 līdz 22 ASV dolārus stundā neto, jūs kļūstat par jūsu izdevumu paradumiem. Kādreiz pēc pusdienlaika Burger King laikā es apsveru Whopper Junior par 2,6 dolāriem, jo ​​parastās Whopper izmaksas bija milzīgas par 3,8 ASV dolāriem! Bet tā vietā es devos uz dubultā čezburgera par 1,69 ASV dolāriem, jo ​​es gribēju ietaupīt to, cik maz naudas man bija nopelnījis šajā dienā!

Es tagad daudz vairāk zinu, cik daudz es tērē par pārtiku, apģērbu un citiem ne-essentials. Jūs, protams, pielāgojat savus izdevumu ieradumus, pamatojoties uz jūsu ienākumiem. Tātad tiem, kuri baidās, ka viņu dzīves kvalitāte cieš priekšlaicīgā pensionēšanās laikā, nebūs.

Pērc Top Drivers par tarifiem / h, jo esmu kļuvis daudz izveicīgs ar manu braukšanu. 4,95 vērtējums ir arī topi.

* Jūs kļūsiet daudz biznesa gudriem un uzņēmējdarbības. Nav labāka skolotāja nekā pieredze. Pēc tam, kad esmu pavadījis mēnesi ceļā, izmantojot dažādus izmēģinājumus un kļūdas, esmu sapratuši veidu, kā vislabāk palielināt savu peļņu. Piemēram, es atklāju, ka SFO lidostā sagaidīšana ir laika tērēšana. Es uzzināju, ka braukšana uz pārsprieguma cenu apgabaliem gandrīz nekad nenokļūst. Es ļoti labi apzinos, kādas reizes tiek nodrošināta maksimāla atdeve no pūlēm.

Kā ārštata autovadītājs, jūs būtībā esat jūsu mazo uzņēmumu īpašnieks. Jūs saprotat, kā palielināt ieņēmumus, uzlabot produktivitāti un samazināt izdevumus. Šīs ir pamatprasmes, kuras var nostiprināt, ja jūs kādreiz izietat paši. Un pat tad, ja jūs nekļūsiet pilna laika uzņēmējs, jūs kļūsiet par daudz labāku darbinieku.

* Jūs pieradīsities, ka dzīve nav taisnīga. Daudzi cilvēki dusmojas tiem, kas dzimuši bagāti, pievilcīgi, gudri un saistīti. Daži cilvēki patiešām ir visu veiksmi. Tā vietā, lai pieņemtu, kurš jūs esat un cenšas uzlabot, vislabāk ir vienkārši pamest un ticēt, ka lietas ir bezcerīgas.

Bet braukšana Uberi garīgi uzlabo jūs, jo jūs pastāvīgi nonākat negodīgās situācijās. Vieglākais piemērs ir UberPool draiveru uzņemšana. Aptuveni 30% laika, būs kāda veida snafu, parasti viena pasažiera forma ir novēlota. Kad viens pasažieris ir novēlots, jūsu esošais pasažieris izjūt satraukumu braucēja pieredzē. Rezultātā jūsu vērtējums iegūst iespaidu, lai gan tas bija otra pasažiera vaina par novēlošanos.

Pēc kāda brīža jūs sākat saprast, ka pasaule ir piepildīta ar cilvēkiem, kas vaino nevainīgus cilvēkus, un jūs neko nevarat izdarīt. Pēc pietiekami daudz neveiksmju, jūs noķerat no upura mentalitātes un vienkārši turpināsiet. Jūs kļūstat laimīgāki un iekļaujat šādu lūgšanu,

Dievs, iedod mani bezrūpību, lai pieņemtu lietas, kuras es nevaru mainīt,

Drosme mainīt lietas, ko es varu,

Un gudrība, lai uzzinātu atšķirību.

NEKAD NEPĀRTRAUKIET JŪSU DZĪVU

Pēc tik daudziem gadiem ir viegli pieņemt lietas par pašsaprotamu.

Mēs izkļūstam no formas, jo aizmirstam, ka pasaulē ir daudzi badā cilvēki, kas kaut ko darītu tikai, lai ēst vienu ceturto daļu no tā, ko mēs ēdam.

Mēs kļūstam slinki, jo vairs neatceramies, ko tā vēlētos cīnīties. Varbūt mēs nekad nezināja.

Mēs kļūstam par nepareiziem komunikatoriem, jo ​​vairs vairs nepiemin, kā rakstīt roku rakstīt pateicības vēstules. Tiks veikta īsa īsziņa.

Mēs nespējam apgūt citu valodu, jo mēs esam pieraduši pie visiem, kas runā angļu valodā.

Mēs aizmirstam pastāstīt saviem laulātajiem un mūsu vecākiem par to, cik mēs augstu novērtējam viņu atbalstu, jo viņi vienmēr esam turējuši pie mums.

Mēs pārtraucam riskēt, jo dzīve kļūst pārāk ērta. Tad mēs ar nožēlu brīnās, kad mēs esam vecāki, kāpēc mēs nekad nebaidāmies izmēģināt.

Es apstāsosies šeit, jo tas faktiski ir divu posmu ziņa. Jūs neizmaksāsiet daudz naudas kā ārštata vadītājs, bet jūs iegūsiet daudz nenovērtējamu pieredzi, kas padarīs jūs par labāku cilvēku. Atgriežoties pie minimālā algu servisa darba, esmu iemācījies un sapratu daudzas lietas, ko es kopā ar jums pievienosimies nākamajos amatos.

Esi sava boss: Nekas nav labāks, nekā sākt savu vietni, lai jūsu zīmols būtu tiešsaistē un nopelnītu papildu ienākumus no sāniem. Kāpēc LinkedIn, FB un Twitter parādās, kad kāds Google ir jūsu vārds? Izmantojot savu vietni, jūs varat sazināties ar potenciāli miljoniem cilvēku tiešsaistē, pārdot produktu, pārdot kādu citu produktu, padarīt pasīvus ienākumus un atrast daudz jaunu konsultāciju un FT darba iespēju.

Atjaunināts 2018. gadam un pēc tam. Nekad neuztveri to, kas jums šodien ir. Viss varētu notikt rīt.

Komentāri Par Vietnē: