Es spēlēju tenisu galvenokārt divās dažādās vietās.

Pirmā atrašanās vieta ir parks San Francisco Parkside rajonā. Katru otrdienu un ceturtdienu tur ir Tai Qi no 8:30 līdz 10:00. Katru trešdienu tur ir Zumba pietrūkst fonā no pulksten 10:30 līdz pusdienlaikam. Un katru piektdienu tur esialu kannas un cigarešu kūpinātas plūst pa visu tiesu, vienkārši gaida spēlētāji, piemēram, es, lai tos sakoptu. Graffiti sienas ir jauks pēdējais pieskāriens. Tā ir cena par brīvu.

Otra vieta ir mans tenisa klubs. Lai pievienotos, ir nepieciešams galvenais sponsors, četras ieteikuma vēstules, kā arī viena mēneša pārbaudes periods, kura laikā kāds no dalībniekiem var nobloķēt bumbu kāda iemesla dēļ. Klubam ir sākotnējā dalības maksa 12 000 ASV dolāru apmērā, pēc kura jūs maksājat ikmēneša maksājumus apmēram no 225 līdz 500 ASV dolāriem atkarībā no patēriņa.

Tiesas ir senatnīgas, nav trokšņa piesārņojuma, izņemot gadalaiku pārmērīgu grunts. Krēslu krēsli rotāj malā kopā ar kārtīgi salocītām dvieļiem blakus vienmēr pilna ūdens dzesētājiem. Pēc spēles, spēlētāji bieži bāra dzērienu bārā, spēlē dažus kauliņus, un pēc tam doties uz saunu pirms došanās.

Acīmredzami daudz labāk ir spēlēt manā klubā, nevis publiskajās tiesās. Tomēr es spēšu par brīvām valsts tiesām divas reizes biežāk. Kāpēc ir šis? Vienkāršs Lielākajai daļai cilvēku manā klubā nav laiks spēlēt!

Spēlētāju profili

Sanfrancisko labākais laiks spēlēt tenisu ir no pulksten 10:00 līdz 15:00. Rīta rasa līdz tam ir iztvaikojusi. Temperatūra ir siltāka. Un jums nekad nav jāgaida tiesa, jo lielākā daļa cilvēku strādā. Diemžēl šajos laikos var spēlēt ļoti maz cilvēku savā klubā.

Pat mans bagātākais draugs var spēlēt tikai pirms 9:00, jo viņam jāstrādā līdz 10:30. Nāc pie drauga. YOLO! Ja es biju lielais boss, ar megabikiem es tiktu aizliegts tikties pirms 11:00 un uzturēt tos ne vairāk kā 15 minūtes.

Šeit ir četru spēlētāju profili, kurus es nesen spēlēju ar tenisu ar savu klubu:

1) Top 5 undergrad, Top 3 MBA, uzņēmējs, augsta līmeņa amatpersonas dēls. Vecums 42. Balta. 4.0 USTA vērtējums.

2) Lielais valsts skolas undergrad, Top 3 MBA, bijušais vadītājs Private Wealth Management nodaļa par top ieguldījumu banku, šobrīd privātā īpašuma pārvaldnieks mazākos veikalos. Vecums 52. Balts. 4.0 USTA vērtējums.

3) Top 3 undergrad, Top 20 MBA, un uzņēmējs. Tēvs bija privātkapitāla biznesa vadītājs, kurš nogalināja to 90. gadu beigās. Vecums 46. Balts. 4.0 USTA vērtējums.

4) Top 3 undergrad, Top 3 MBA, VC līdzdibinātājs, kas agrāk investējis Uber, Airbnb un Slack patīk. Vecums 44. Balts. 4.0 USTA vērtējums.

Skaidrs, ka visiem šiem spēlētājiem ir izcils akadēmisks un profesionāls atsākums. Viņu bērniem būs neticamas priekšrocības, un es nedomāju, ka kādam no viņiem nekad nebūs jāuztraucas par naudu. Vēl svarīgāk ir tas, ka tie ir arī pazemīgi un draudzīgi cilvēki, ar kuriem sarunāties. Viņiem ir tādas pašas problēmas kā ikvienam, kad runa ir par attiecībām, cerībām un sapņiem par saviem bērniem, labākiem darbiem utt.

Neskatoties uz to, ka viss darba laiks ir vairāk nekā 40 stundas nedēļā, es vienmēr liek domāt, ka mēs spēlēs saprātīgāk, plkst. 16:30, lai izvairītos no pēcnodarbinātības. Bet es nekad veiksmīgi, jo neviens līdz galam nevar nokļūt līdz plkst. 16:30! Pat tad, ja tie tiek izdarīti retos gadījumos, vienmēr ir vismaz divi, kas ierodas 15-30 minūtes vēlāk. Līdz brīdim, kad mēs sasildāmies, mēs bieži vien nesācamies tikai 45 minūtes vēlāk.

Šeit ir redzami to puišu spēlētāju profili, kurus nesen skāra publiskā parkā:

1) Neiesniedza koledžu. Darbojas kā invalīdu ratiņu palīdzības sniedzējs Sanfrancisko starptautiskajā lidostā. Vecums 43. Filipīnas. 4.5 / 5.0. USTA vērtējums.

2) Neieradās uz koledžu. Vēlēšanās 52 gadu vecumā pēc tam, kad viņš strādāja 20 gadus IT palīdzības speciālistam lielākajā mazumtirdzniecības bankā rietumu krastā. Pirms 25 gadiem iegādājies četrvienību ēku un dzīvo pie nomas ienākumiem. Drives 1986 Nissan 240Z. Vecums 62. Indijas. 4.5 USTA vērtējums. Mēs burtiski spēlēja 32 spēles pagājušajā gadā.

3) Neieradās uz koledžu. Strādā kā pavārs ķīniešu restorānā. Katru reizi, kad es apmeklēju viņa darbu, man ar dažiem bezmaksas pīrāgu audzē mani. Vecums 38. ķīniešu. 5.0 USTA vērtējums.

4) devās uz vietējo valsts universitāti. Māca pamatskolu. Vecums 39. Puse balta, puse ķīniešu. 4.5 USTA vērtējums.

Uzmini, kad mēs vienmēr spēlējam? No plkst. 10:00 līdz 15:00 Neviens no šiem spēlētājiem nesamaksā vairāk nekā 65 000 ASV dolāru gadā, tomēr viņi var spēlēt labākajā laikā, jo viņi ir vai nu pensionējušies, vai arī ir novēloti mainījušies.

Turklāt reti ir kādreiz kādreiz vēlu. Mēs pastāvīgi spēlējam 2 - 3 stundas sesijā, jo mums nekur nav steidzami doties. Tāpat arī pamanīsit, ka visi viņu USTA reitingi ir augstāki, iespējams, tāpēc, ka viņiem ir vairāk laika praksē.

Manā klubā vidējais spēlēšanas laiks ir tikai aptuveni 1,15 stundas, jo pēc steigas uz klubu no darba, spēlētājiem ir jāsteidzas mājās, lai redzētu viņu ģimenes, apmeklētu kādu ar darbu saistītu notikumu vai doties uz kādu fondu piesaistītāju.

"Mana sieva mani nogalina," ir bieži attaisnojums, ko es dzirdu, lai ļaudis dotos agri. Lielākajai daļai publisko tiesu spēlētāju ir arī ģimenes, bet viņu bērni parasti strādā skolā, kamēr viņi spēlē. Vai arī viņu bērni spēlē laukumā blakus tēvam. Līdz brīdim, kad tie beidzas, viņiem vēl ir daudz laika, lai brauktu kopā ar saviem bērniem un ēst vakariņas.

Kura ir labāka dzīvesveids?

Jūs varat saņemt visu naudu pasaulē, bet, ja jums nav brīva laika pavadīt, kāda ir būtība par bagātību? Sabiedriskie tiesneši nav slikti, viņi vienkārši nav ļoti bagāti. Tomēr viņu dzīvesveids ir diezgan brīnišķīgs, ja jūs man jautā. Privātajiem klubu spēlētājiem ir arī jauki dzīvi, viņu darba dēļ ir tikai laika ierobežojums.

Tiem no jums, kas ir apsēsta par bagātību, ļoti rūpīgi domā par mēģinājumu nogalināt sevi, lai kādu dienu jūs varētu dzīvot dzīvesveidu, ar kuru ikdienā vidusšķiras cilvēki dzīvo tieši tagad. Un tiem, kas jau ir sasnieguši labu bagātības līmeni, ko jūs patiešām cenšaties pierādīt? Padarot vairāk naudas, ja jums jau ir daudz vairāk nekā lielākā daļa cilvēku, tas ir bezjēdzīgi. Veikt soli atpakaļ un domāt par to, ka tā vietā tiek izveidots plašāks mērķis.

Lūk, kas notiek, kad jūs iegūstat bagātību:

 • Jūs maksājat lielāku procentu no jūsu ienākuma nodokļiem.
 • Jūs tiekat apsūdzēts par to, ka nemaksāit savu taisnīgo daļu, lai gan jūs maksājat vairāk nodokļu nekā persona, kas apsūdz jūs par to, ka nemaksāit savu taisnīgo daļu.
 • Jums tiek piemēroti atpakaļejoši nodokļi, par kuriem balsos cilvēki, kuriem nav jāmaksā vairāk nodokļu.
 • Daudzi politiķi, kas pervēšanā par balsošanu, demonizē jūs, vienlaikus lūdzot jūs arī kampaņas iemaksas no sāniem.
 • Plašsaziņas līdzekļi arī jūs demonizē, lai gan žurnālisti bieži dodas no samērā labām ģimenēm, citādi viņi nespētu atļauties pievienoties strukturāli samazinošai nozarei.
 • Jūs sagaidāt, ka nepieredzes apstākļi palielināsies.
 • Cilvēki sāk patīk jums par savu naudu, nevis savu personību.
 • Kāds vienmēr grib kaut ko no jums.
 • Jūsu laika pieprasījums iet uz augšu.
 • Jūs nevarat spēlēt dienas vidū, jo jūs esat pārāk svarīgs vai pārāk aizņemts.
 • Jūs nekad nevarat pamest bērnus skolā vai arī aizbraukt uz viņiem, nemaz nerunājot par to, ka viņi kopā ar viņiem aiziet, jo jūs vienmēr ceļojat uz darbu.
 • Jūs savā darbā tikat iegremdējat, ka pametat citas attiecības un intereses.

Kā nopelnošs korporatīvs darbinieks 13 gadus un pēc tam kā piecu gadu bezdarbnieks, esmu redzējis abas žoga puses.Es varu teikt ar 100% drošībudzīve labāk pelna mazāk! Nav nabadzības līmeņa mazāk, tikai pietiekami, lai būtu visas jūsu vajadzības, un daži grib ietvert.

Man nav garām izklaides ēdieni vai biznesa klases braucieni uz Āziju, jo dienas beigās tas vēl bija darbs. Es esmu pilnīgi pārliecināts, ka ēst $ 2.60 In N'out cheeseburger, nevis $ 80 wagyu steiku, kā arī. Bez tam, es nevarēju dot paviānu prātu par prestižu vai varu. Būdams uzņēmuma viceprezidents, kura galvenais mērķis ir panākt, lai jūs noķertu par saldu dzērienu, nav ļoti godājams. Uzņēmuma, kas cenšas piesaistīt vēl 24,99% APR kredītkarti, kas jums nav vajadzīga, ir netīrs.

Vislabākā kombinācija, iespējams, ir bagāta un brīva. Bet pat šis dzīves veids nav daudz labāks nekā parasta ienākumu gūstoša persona, kas dzīvo mērķtiecīgu dzīvesveidu. Novērtējiet to, kas jums patlaban ir. Bagātība nav brīnumains panaceja. Brīva ar pastāvīgu spēju palīdzēt citiem cilvēkiem ir.

Ieteikums

Stay On Your Finances: Labākais veids, kā palielināt savu neto vērtību, lai jūs, visbeidzot, varētu būt bez maksas, ir izsekot jūsu neto vērtībai. Esmu izmantojis Personal Capital bezmaksas finanšu instrumentus un lietojumprogrammu, lai optimizētu savu mantu labumu kopš 2012. gada. Tas ir labākais bezmaksas naudas līdzekļu pārvaldības rīks tīmeklī. Vienkārši piesaistiet visus savus finanšu kontus, lai noteiktu savu naudas plūsmu, rentgena jūsu portfolio par pārmērīgām maksām, aprēķināt savus pensijas ienākumus un daudz ko citu. Dzīvē nav atpakaļgaitas pogas. Tāpēc jums ir jādara viss iespējamais, lai optimizētu bagātību, kāda jums ir tagad.

Personāla kapitāla paraugu aiziešanas pensijas plānotāja kalkulators. Vai jūs esat ceļā? Noklikšķiniet, lai uzzinātu.

Komentāri Par Vietnē: