Celtniecība bagātība ir ilga spēle. Tā rezultātā dažreiz ir ļoti viegli sajust drosmi. Neskatoties uz veiksmīgu ieguldījumu, kad man bija 22 gadi, es agrāk 20 gadu laikā sajutu ļoti maz prieks, ka man ir liels krājkonts. Nauda degenerē tikai uz skaitļiem uz ekrāna, kas nesniedz nekādu lietderību, ja vien netiek iztērēta.

Es patiešām apsvēra atmest savu jauniegūto darbu Sanfrancisko pēc diviem gadiem 2003. gadā, lai dzīvotu bēguļojošajā dzīvesveidā Havaju salās. Sērfot no rīta, masāžas pēcpusdienā un maiju Tais vakarā nevar būt tik slikti. Manuprāt, manas domas pārņēma arī Eurovan VW iegādes ceļu, kas aizlidoja visā kontinentā, kad es gāju dušā atpūtas pārtraukumos.

Ir bīstami saņemt finansiālu neparasti tik agru dzīvi, jo pastāv risks, ka tev viss būs jāšanās. Jūs pēkšņi domājat, ka būtisks finansiāls rieksts ir tik vienkārši, ja īsā laika posmā ir acīmredzami grūti. Ar pēkšņu bagātības iegādi jūs nekad nevarat sasniegt savu potenciālu, jo jūs vienkārši neuztraucat mēģināt tik grūti.

Pēc daudzām apspriedēm un pastāvīgi piedzēries augšā kaimiņam, es nolēmu nopirkt savu īpašumu, lai "atbrīvotos" no manas naudas. Man bija slims noma, un es arī nebiju motivēts strādāt naudā, liela problēma, ja strādājat finanšu jomā! Tiklīdz es seku figūru pārbaudījusi, es jutu atvieglojumu. Nav naudas nekad nebija tik labi!

Visbeidzot, es strādā kaut ko vairākEs atceros, ka domāju pēc pirmā hipotēkas maksājuma apmaksas. Dzīvošana labākā īpašumā, nevis dingy viena guļamistaba bija atlīdzība par četru gadu smaga darba un riska uzņemšanos. Slacking off nebija izvēle, jo, ja es varētu, es varētu pazaudēt savu māju!

Varbūt īstais iemesls, kāpēc es tik ļoti mīlu īpašumu, ir ne tik daudz par atdevi, bet arī par to, kā tas tiek novirzīts. Hipotekārā parāds ietaupīja mani no cita zināma bērna, kurš viņa dzīves laikā atmeta pēc 26 gadu vecuma pacietības un perspektīvas trūkuma dēļ. Hipotēka bija enkurs, kas mani aizkavēja.

Gadu vēlāk 32 gadu vecumā mans entuziasms darbam atkal sāka izbalēt. Pēc 10 gadiem koledža skrēja, bet es baidījos iziet uz sevi, jo darbs bija viss, ko es zināju. Tumšā puse agrīnās atvaļināšanās laikā tika ierakstīta, lai pārliecinātos, ka man nekļūst vienā un tajā pašā slazdā bez jebkāda mērķa. Kad ziņa tika publicēta, mani nekavējoties pamāja priekšlaicīgas pensionēšanās kopiena, ja izlasījāt komentārus. Mazi viņi zināja, ka mans mērķis ir mērķtiecīgi uzmundrināt savas trakajās domas, lai pārliecinātos, ka man nav trūka nekas pirms lēmuma pieņemšanas par ticības lēcienu divus gadus vēlāk!

CELEBRATE MORE OFTEN LŪDZU

Lai gan es tikai 1400 dolārus no sava Apple strukturētās piezīmes, es ļoti labi varētu zaudēt 10 000 ASV dolāru, ja Apple 17. jūnija streika datumā slēgts zem 415 ASV dolāriem. Pašlaik šī akta rakstīšanas brīdī akciju tirdzniecība ir mazāka par 400 ASV dolāriem. Vai izvairīšanās no zaudējumiem ir ieguvums? ES tā domāju! Ar nelielo Apple win esmu nolēmis tērēt lielu daļu no 10 000 ASV dolāru, ko es varētu zaudēt, atkal redzot pasauli.

Ceļojums ir manā DNS. Kad jūs pirms četrpadsmitā dzimšanas jūs izaugat, dzīvojat sešās dažādās valstīs, neiespējami nevēlēties turpināt redzēt, kas tur atrodas. Nav nekas labāks, kā pacelt vietējās tradīcijas un apgūt jaunas valodas, kaut arī esmu diezgan briesmīgs valodniecībā. Tā ir ideja izlikties par citu personu citā zemē, kas visvairāk mani aizrauj.

Katru gadu kopš koledžas esmu izgājis kādu starptautisku piedzīvojumu. Pagājušajā gadā bija Amsterdama, Helsinki, Kopenhāgena, Brugge un Sanktpēterburga, lai saprastu vislaimīgākos cilvēkus uz zemes. Pagājušais gads bija Roma, Barselona, ​​Malta, Santorini, Olimpija un Stambula. Šogad es apmeklēu Maljorku, Spāniju, lai saprastu, kā atrast laimi valstī, kur bezdarba līmenis ir 20%. Savukārt, pavadosim nedēļu Šveicē, lai uzzinātu par viņu neitralitāti. Ceļojumā atpakaļ, Frankfurtē es braucu uz pieturu, lai, protams, varētu pavadīt vācu precizitāti, alu un bratwurst.

Man ir daļa no manis, kas uzskata, ka ASV lēnām kļūst par Eiropu mūsu valdības pieaugošā apjoma dēļ. Strukturālais bezdarbs saglabāsies stingri augsts, nodokļu likmes pieaugs visiem, un būs mazāk inovācijas, jo amerikāņi iemācās atgriezties vairāk un dzīvot labā dzīvē. Kad pēdējā laikā kaut kas liels iznāca no Eiropas vai Kanādas? Tieši

Esmu redzējis Amerikas nākotni, pateicoties savai pieredzei Eiropā, un man jāatzīst, ka nākotne izskatās labi. Ja jums nav jāuztraucas par ārkārtīgi lielajām veselības aprūpes izmaksām, jums būs daudz piedzīvojumu. Ja jums ir milzīgs valsts drošības tīkls, kas jums nodrošinās 70% no jūsu pagājušā gada darba samaksas par pāris gadiem, neatkarīgi no tā, cik daudz jūs veicat, jums vairs nevajadzēs inženierēt jūsu atlaišanu, lai aizsargātu jūsu atlikto kompensāciju. Mēs visi būsim viens liels laimīgs ģimenes loceklis, kurš ir pilns ar sociālekonomisko vienlīdzību.

Pirms jūs kritizējat mani par manu optimismu, es aicinu jūs pavadīt vismaz mēnesi Eiropā un redzēt sev. Es esmu reālists, kurš pieņem lietas kā tas ir. Kam nepatīk šokolāde, siers, alus, sarkanā māla tiesa, bikini pludinātas pludmales un pēcnācēju siestas tradīcijas? Eiropas dzīvesveids ir brīnišķīgs.

NAUDA IR SVARĪGA

Nav tiešām nekādas jēgas pelnīt naudu, ja jūs to nedara par lietām, kuras jums patīk. Galvenais ir noskaidrot, cik daudz jūs varat atļauties, lai nenāktu īsā laikā.Ievadiet manu ietaupījumu rokasgrāmatu pēc vecuma, lai palīdzētu jums sekot līdzi. Nosakiet mērķus, kāpēc jūs ietaupat naudu. Piemēri var ietvert ceļošanu, bērna izglītību, sapņu īpašumu, labdarību vai arī apkārt pasaulei kruīzu jūsu vecākiem. Finanšu brīvība kā iemesls var nebūt pietiekami konkrēta.

Ikvienam ir jāatrod savs līdzsvars. Pastāv risks, ka jūs vienkārši varētu uzkrāties vairāk naudas, nekā jūs kādreiz domājat, ka tas ir iespējams jaunā vecumā un velciet rip akordu pārāk agri. Līdz tam laikam, kad jūs saprastu, ka būtu labāk sabalansēt savus izdevumu un ietaupījumu ieradumus, nevis dotos uz abām galējībām, tas būtu par vēlu!

Motivācijas kategorija

Wealth Management ieteikums:

* Pārvaldiet savas finanses vienā vietā: Labākais veids, kā kļūt finansiāli neatkarīgam un sevi pasargāt, ir, lai saņemtu savu finanšu līdzekļuspierakstīšanās ar Personīgais kapitāls. Tās ir bezmaksas tiešsaistes platforma, kas apkopo visus jūsu finanšu kontus vienā vietā, lai jūs varētu redzēt, kur jūs varat optimizēt. Pirms personiskā kapitāla man bija jāpiesakās astoņās dažādās sistēmās, lai izsekotu 25 + atšķirīgu kontu (starpniecības, vairāku banku, 401K utt.), Lai pārvaldītu manas finanses. Tagad es varu vienkārši pieslēgties personīgajam kapitālam, lai redzētu, kā darbojas mans krājumu konti un kā tiek uzlabota mana neto vērtība. Es varu arī redzēt, cik daudz es katru mēnesi iztērēju.

Labākais rīks ir to Portfolio Fee Analyzer, kas vada jūsu investīciju portfeli, izmantojot savu programmatūru, lai redzētu, ko jūs maksājat. Es uzzināju, ka es katru gadu maksāju 1700 dolāru par portfeļa maksām, par kurām man nebija ne jausmas. Internetā nav labāka finanšu instrumenta, kas man ir palīdzējis sasniegt lielāku finansiālo brīvību. Lai reģistrētos, tas aizņem tikai vienu minūti.

Foto: dzīve ir kā ķiršu spainis. Ēd pārāk daudz, un jūs sēdēsiet tronī ļoti ilgu laiku. Brentwood, CA, 2018.

Komentāri Par Vietnē: