Katra vecāka pienākums ir mēģināt dot saviem bērniem pēc iespējas vairāk iespēju dzīvē. Tā rezultātā mēs saņemam dzīvības apdrošināšanu, izveidojām 529 plānu, izveidosim gribu, ieguldīsim savu nākotni un pavadīsim pēc iespējas vairāk laika. Tas, ko es vēl neesmu pieskāries, ir izveidot atceļamu dzīvo uzticību, ko es plānoju pēc iespējas paveikt, jo īpaši pēc iepazīšanās ar šo amatu.

Esmu uzaicinājis Tomu, ārstu, FS lasītāju, piecu tēvu un HighIncomeParents.com dibinātāju, lai pastāstītu mums, kāpēc laba ideja ir izveidot atceļamu dzīvošanas uzticību. Lielākā daļa dzīvojamo uzticību ir "atsaukumi", jo jūs varat tos mainīt, mainoties jūsu apstākļiem vai vēlmēm. Atvainojamie dzīvie tresti ir "dzīvo", jo tos veicat savas mūža laikā.

Atdzīvināmās uzticības izcelšanās

Iespējams, ka fondi ir izveidoti 8th gadsimtā, bet kļuva par biežāk krusta karu laikā. Bruņinieki dodas uz tālu zemēm, cīnoties par savu baznīcu un karali. Šie vīrieši atstājuši savas ģimenes vairākus mēnešus, ja ne gadus, ar nelielu saziņu mājās.

Viņi atstāja sievas un bērnus, lai viņi mājotos mājās, nezinot, vai viņi atgriezīsies, līdz viņi vai nu parādīsies pie durvīm, vai arī citi bruņinieki atgriezīsies mājās un pastāstīs savām ģimenēm, ka viņi to neuzlabos no kaujas.

Ja šai dienai neuzticējās, Crown varēja pieprasīt jebkuru īpašumu, kas pieder bruņiniekam saskaņā ar karaliskajām tiesībām, un sieva un bērni veic beznaudas.

Par laimi, mēs šodien neesam tik arhaisks, bet joprojām pastāv uzticības priekšrocības, it īpaši tiem, kam ir augsta tīrā vērtība.

Galvenās definīcijas

Lai zinātu, par ko mēs runājam, mums ir jādefinē daži noteikumi.

Trasta pamatmērķis ir nodrošināt atbildīgu personu (vai uzņēmumu) ar kāda cita aktīviem. The cienītājs (ko dažkārt sauc par uzticību, piešķīrēju vai donoru) ir persona ar aktīviem. The pilnvarotais ir atbildīgs par šiem aktīviem. Pilnvarnieks darbojas, lai gūtu labumu cilvēkiem, kuri saņem aktīvus, kad pastāvīgais darbinieks ir miris vai nespējīgs. The saņēmēji ir cilvēki, kas saņem aktīvus.

Augsti ienākumiem, kuriem ir liela tīrā vērtība, un jo īpaši tiem, kuriem ir bērni, jāapsver iespēja atsaukties uz dzīvības uzticību, lai uzzinātu, vai viņiem ir tiesības.

Atšķirības starp gribu un uzticību

Pēc tam, kad būsiet miris, tas tiks uzspiests. Trests var palīdzēt nodot aktīvus pirms un pēc tu mirst.

Gribai būs nepieciešama testēšana. Pārbaude ir process, kurā tiesa pierāda, ka mirušā personas griba ir derīga. Tas var būt diezgan vienkāršs vai reālas sāpes jums-know-what atkarībā no īpašuma.

Vaidījums ir publisks. Uzticība ir Privāts.

Viņš pilnīgi izdalīs jūsu līdzekļus saviem saņēmējiem pēc nāves, ja viņiem ir pilngadības vecums. Ja jums ir mazi saņēmēji, saņēmēju aizbildnis (bērni) nesaņem neko, lai palīdzētu paaugstināt savus bērnus no mantojuma.

Ar uzticību jūsu aktīvi var palikt uzticībā, un pilnvarnieks var sadalīt aktīvus, kā norādīts jūsu norādījumos. Tas nozīmē, ka jūs varat pakāpeniski dot naudu bērniem, lai palīdzētu aizbildņiem viņu aprūpēt.

Privātuma priekšrocības

Ja jūs nevēlaties, lai daži klienti, kuri zina jūsu īpašumus un vērtu, uzticība var palīdzēt saglabāt šo konfidencialitāti. Tas nav 100% pilnīgs pierādījums, jo neapmierināti ģimenes locekļi joprojām var apstrīdēt uzticību tiesā, un pēc tam trasta aktīvi kļūst par publisku reģistru. Tas joprojām ir vairāk privāts nekā griba, jo gribas kļūs par publiskām zināšanām automātiski.

Daži cilvēki kļūst noplūduši, kad viņu advokāts iekļauj personas datus testā. Tas varētu ietvert sociālās apdrošināšanas numurus, dzimšanas dienas un bērnu vārdus.

Saistītie: Pieņemt Stealth Wealth Jūsu Life

Zemākas potenciālās izmaksas

Kad misionārs mirst, visi viņa aktīvi nodod uzticību. Visiem aktīviem jābūt nosauktiem no uzticības vārda, kamēr norēķinu veicējs ir dzīvs, bet, ja jūs iekļaujat "pārslodzes", pat tie, kas nosaukti ar nosaukumu "confidenti", galu galā nonāk uzticībā.

Piemēram, pārlejoša griba varētu aptvert automašīnu, kas nav nosaukts uzticības vārdā, bet uzvārds ir reģistrēts.

Aktīvi, uz kuriem attiecas pārejas griba, joprojām ir publiski, un tiem joprojām ir jāpārliecinās, ka gadījumā, ja konfidencialitāte ir liela problēma, pārliecinieties, ka esat nododat īpašumtiesības uz uzticību.

Henrija Abta III grāmatā "Dzīvā uzticība"viņš aprēķina izmaksas par testamentu no 5 līdz 15%, bet tas ir ļoti situāciju specifisks. Maksas ietver tiesas ieskaitīšanas maksu, personiskās pārstāvniecības maksu, obligāto obligāciju izsniegšanu, juridisko paziņojumu publicēšanu, nodokļu iekasēšanas maksas, īpašuma novērtēšanas maksas un advokāta honorārus.

Ja ģimene sāk karstu tiesisku cīņu par gribas leģitimitāti, mantiniekiem var palikt ļoti maz, tiklīdz tiesas saņems viņu izgriezumu. Paskatieties, kā Elvisa muiža tika uzpeldēta.

Maksas būs atkarīgas no valsts, bet dažās valstīs ir standartizētas maksas. Tikai pārbaudiet Kaliforniju:

Pārbaudes maksa ir ABSURD, ja jums nav pazīstamas dzīves uzticības

Šis ir ērts kalibristu krāpnieku kalkulators. Runājiet par smieklīgu naudas summu maksās. Tātad, kas saņem maksas? Advokāti, grāmatveži, tiesas izdevumi, obligātās nodevas maksa, dokumentu apstrāde, nodokļu iekasēšana gada beigās, starpniecības maksas pārskaitīšana. tas viss papildina. Valdība tikai jūs saņem, ja jūs par īpašuma nodokļa limitu. kamēr īpašums ir mazāks par 1098 miljoniem, tu turi labi.Dažās valstīs var būt atšķirīgas nekustamā īpašuma nodokļa likmes, tāpēc jums tas ir jāuzskata.

Kad mēs uzstādījāmies, tas maksāja 1500 USD. Tas bija aptuveni pirms pieciem gadiem. Mantojuma plānošanas advokāts es izmantoju, lai pilnveidotu procesu. Mums bija konsultācija par pirmo stundu, ka, ja mēs nolemtu turpināt uzticību, viņš iekļāva kopējo cenu.

Tad viņš nosūtīja mums ilgu darblapu, kas palīdzēja manai sievai, un es domāju, ka caur procesu un nododam mūsu vēlmes. I bet mēs pavadām četras vai piecas stundas, pārņemot šo darba lapu. Tā bija gara diskusija, bet arī ļoti laba, lai mēs varētu izšķiest visas mūsu vēlmes, ja notiks vissliktākais notikums.

Pēc tam viņš deva mums vēl vienu 20-30 minūšu konsultāciju tālrunī, lai pārskatītu mūsu vēlmes un precizētu visus viņa uzdotos jautājumus. Dažas dienas vēlāk viņš visus dokumentus nosūtīja mums, lai tos pārskatītu. Pēc tam, kad mēs to visu pārskatījām, viņš nosūtīja mums dokumentus notariālam un lieciniekam. Mēs to izdarījām, un dokuments pēc visa tā ir juridiski saistošs.

Uzticas arī dzīvo

Ja jūs kļūstat nespējīgi un nespējat rūpēties par sevi, bez uzticēšanās, jūsu mantinieki sēž, lai jūs gaidat, kamēr jūs mirstat, pirms viņi saņems jūsu līdzekļus. Atkarībā no jūsu ģimenes attiecībām var būt mierīgs spriedums par to, vai viņi vēlas turpināt medicīnisko aprūpi vai citus dzīvojošus lēmumus.

No otras puses, ja jums ir uzticēšanās, jūsu saņēmēji varētu būt pārliecināti, ka jūs esat pasludinājis par nekompetentu, ja viņi var pieprasīt informāciju no pilnvarnieka un redzēt, ko viņi vēlas saņemt no uzticības.

Cerams, ka jūsu labuma guvēji, piemēram, jūs saņemsit vairāk par jūsu naudu.

Lēmums par to, cik daudz jāmaksā bērniem

Šeit ir vieta, kur uzticībai ir priekšrocība salīdzinājumā ar gribu. Ir miljons un viens veids, kā izlemt, cik daudz un ko dot jūsu bērniem. Šī situācija ir īpaša, bet šeit ir domāšanas veids par to, kā un ko es nolēmu dot saviem bērniem.

1) Izskatiet savu īpašuma vērtību

Tas varētu ietvert dzīvības apdrošināšanas polisi, investīciju kontus, nekustamo īpašumu, preces, būtībā visu vērtību. Neaizmirstiet iekļaut izmaksas par nekustamā īpašuma un citu slikti likvīdo aktīvu pārdošanu. Jums var nebūt nepieciešams pārdot aktīvus, piemēram, nomas īpašumu vai krājumus. Pilnvarnieks var tos pārvaldīt, kamēr nav pienācis laiks finansēt citus saņēmēju izdevumus.

2) Prioritātes jūsu mērķiem saviem labuma guvējiem

Ko jūs vispirms gribat, lai jūsu mantinieki, kad esat aizgājuši? Tēmas, par kurām es domāju, bija dzīves pamatvajadzības, pirmās mājas pirkšana, izglītība, dzīves pieredze un kāzu izmaksas.

3) izlemt par aizbildņiem

Ar sievu es izdomāju, ko mēs gribējām rūpēties par saviem bērniem. Mūsu galvenā izvēle ir mans brālis un māsa. Mūsu otrā izvēle ir mūsu labākie draugi. Protams, mēs lūdzām šos ļaudis, ja viņi uzņemtos šo atbildību. Mēs arī apspriedām, kā mēs plānojām viņiem kompensēt rūpes par saviem bērniem. Tas ir obligāts.

4) Izvēlieties pilnvaroto

Mēs nolēmām izmantot mūsu ģimenes locekli kā mūsu pilnvaroto. Mums ir paveicies, ka mums ir uzticams brālis, kurš ir zinošs personīgajā finansēšanā un vēlas uzņemties atbildību. Liela īpašuma īpašnieks nav viegls uzdevums. Pārliecinieties, ka jūsu pilnvarotais zina, ko viņš iekāpj, kad viņš piekrīt.

Citi izvēlas advokātu vai citu profesionālu. Pilnvarniekam ir tiesības uz kompensāciju un atkarībā no saņēmēju uzticības vai vajadzību sarežģītības, nodevas, kas pienākas pilnvarotajam, varētu būt līdzvērtīgas, neatkarīgi no tā, vai tas ir ģimenes loceklis vai advokāts, kas pilda pienākumus.

5) Izveidojiet mērķus saviem labuma guvējiem

Tad jums ir jāizdara daži pieņēmumi un mērķi, kurus vēlaties saņemt saņēmējiem, manā gadījumā, mūsu bērniem.

Mūsu pieņēmumi ietver ikgadējās izmaksas par bērna audzināšanu līdz 18 gadu vecumam. Patlaban starp mūsu 5 bērniem mums ir vēl 35 gadu vecāki, lai viņu vecumā līdz 18 gadiem. Ja vidējās izmaksas par bērnu audzināšanu ir ~ 233 610 $, tad šis ir aptuveni 13 000 USD gadā.

13 000 $ X 35 = 455 000 USD

Atkarībā no dzīvošanas izdevumiem jūsu teritorijā vai vietās, kur dzīvo potenciālie aizbildņi, jūs varat to koriģēt uz augšu vai uz leju.

6) Izglītības izmaksas

Daži no jums var nosūtīt savus bērnus privātajā skolā. Atcerieties, ka jāņem vērā mācību izmaksas. Mēs mājokļi mūsu bērni. Viņi dotos uz valsts skolu, ja mūsu izvēlētie aizbildņi aizturējušies, tāpēc mums tas nav jāņem vērā.

Ja es neesmu apkārt, es vēl gribētu dot viņiem priekšrocību, lai viņi varētu sākt savu finansiālo neatkarību. Tas ietver samaksu par koledžu. Vidējā mācību maksa ar istabu un galdiņu manā atrašanās vietā ir 26 322 USD gadā.

Ja es gribētu finansēt pilnīgu braucienu par katru no maniem pieciem bērniem, man būtu vajadzīgi 4 x 26 322 indeksēti ar inflāciju. Jūs varētu arī finansēt tikai procentus.

Manai 6 gadus vecai prognozētajai koledžai vidējās valsts skolas izmaksas ir $ 203,742 ar 5% inflācijas līmeni. Šeit ir pārējie:

 • 6 gadus vecs - 203 742 $
 • 10 gadu vecs 167 619 $
 • 12 gadu vecs 152 035 ASV dolāri
 • 13 gadu vecs 144 796 $
 • 16 gadus vecs 125 080 ASV dolāri

Kopā = 793 272 $

Šeit ir kalkulators, ko izmantoju, lai atrastu šīs mācību izmaksas.

Kopā ar pamata dzīves dārdzību, mēs esam līdz$1,248,272.

Vēl viens apsvērums palīdzēja ar viņu pirmās mājas pirkšanu.

Mēs uzdeva pilnvarotajam izplatīt $ 100,000 katram bērnam par priekšapmaksu viņu pirmajās mājās.

Manā gadījumā pievienojiet vēl 500 000 ASV dolāru.

Mēs nevēlējāmies sadalīt visus līdzekļus, tiklīdz tie kļūst par 18 gadiem, un nolēma to aizkavēt līdz 30 gadu vecumam. Mēs uzskatījām, ka viņiem bija pietiekami vecs, lai izveidotu karjeru vai uzsāktu uzņēmējdarbību.Papildus savai finansiālajai izglītībai mēs ceram, ka citu īpašumu izplatīšanas aizkavēšana no mantojuma mudinās viņus kļūt par produktīviem sabiedrības locekļiem un nav atkarīga no mātes un tēva naudas, lai tos atbalstītu.

Jūs varat iekļaut arī tolerances joslas, kā arī dažādos izdevumus, ko vēlaties finansēt. Piemēram, jūs varētu finansēt vidējo valsts universitātes mācību maksu, bet pievienot papildu 10-20%, kā vajadzīgs situācijai.

Saistītie: Viss, kas jums jāzina par 529 kolēģijas ietaupījumu plānu

Ievietot to kopā

Ja es vēlos visu šīs lietas darīt, man ir nepieciešams $1,7248,272 lai dabūtu savus bērnus koledžā un nopirkt pienācīgu māju Teksasā.

Mana neto vērtība vēl nav tur, un daudzi mani aktīvi ir nelikvīdi. Es nevēlos, lai mans pilnvarotais cīkstētu pārdot visu, lai finansētu savu saņēmēju dzīvi.

Kas par dzīvības apdrošināšanu?

Es negribu, lai mana sieva, kad es esmu aizgājusi, uztrauktu par finansēm. Es nopirku pietiekamu dzīvības apdrošināšanu, lai segtu savu spēju ieguldīt un gūt peļņu. Viņa un es esam pirmie uzticības saņēmēji, bet, ja mēs abi mirst, mēs vēlamies, lai bērni tiktu segti finansiāli. Ja tas prasa vairāk dzīvības apdrošināšanas, tad jums vajadzētu nopirkt pietiekami, lai segtu lielāku izdevumu kopumu.

Saistītie: Cik Dzīvības Apdrošināšana Vai tiešām ir nepieciešams?

Reklāmas iegūšana

Protams, jums nav jādara kaut kas, ko es daru, bet es skaitlis, vai es varu manu bērnus novirzīt uz pieaugušo laiku un veicināt augstāko izglītību arī pēc tam, kad esmu miris, esmu paveicis savu darbu. Cerams, ka es viņiem dos daudz vairāk nekā dzīvojot ilgu laiku.

Jūs varētu iegūt patiešām radošu un ieviest noteikumu, ka ikviens bērns, kurš Nobela prēmijas laureāts automātiski saņem $ 100,000 prēmiju. Varbūt jūs vēlaties iedvesmot fizisko sagatavotību un katru gadu piešķirt 10 000 ASV dolāru bonusu ikvienam, kurš var uzturēt 90 minūšu pusmaratona apakšgrupu.

Jūs varētu arī likvidēt uzvedību. Piemēram, ja jūsu saņēmējs neizdodas veikt narkotiku testu, viņš nesaņem neko. Iespējas, kas pieejamas caur uzticību ierobežo tikai jūsu iztēle.

Trasta atjaunināšana

Nav standarta laika intervāla, lai veiktu izmaiņas jūsu uzticamības dokumentos. Jums to vajadzētu pārskatīt katru gadu, bet šeit ir dažas lietas, kas var izraisīt nepieciešamību pārskatīt dokumentus.

 • Laulības šķiršana (jūs vai jūsu labuma guvēji)
 • Jauna laulība (jūs vai jūsu labuma guvēji)
 • Cita bērna dzimšana
 • Saņēmēja vai pilnvarotās personas nāvi vai nespēju
 • Pārcelšanās uz jauno dzīvesvietu
 • Finanšu neparedzēts vai noraidījums
 • Nodokļu likuma izmaiņas, kas ietekmē aktīvu klases uzticībā

Priekšrocības, kas paļaujas uz daudzām īpašībām

Tas ir, ja jūs nekustamā īpašuma moguls acis iedegties. Viena no revolucionālas dzīvības uzticības milzīgajām priekšrocībām ir vairāku rekvizītu daudzās valstīs. Ja izveidojat uzticību un patiešām ņemat laiku uz īpašuma nosaukumu uzticībai, jūs varētu izvairīties no testamenta, izmantojot vairākus štatus.

Tas ir atkarīgs no valsts, jo dažādās valstīs ir atšķirīgi noteikumi, taču, ja jūs veidojat nekustamo īpašumu portfeli, tas var ietaupīt laiku un naudu, ja īpašumi jebkad tiek nodoti saņēmējiem, izmantojot uzticību.

Saistītie: Buy Utility, Rent Luxury: atslēga uz nekustamo īpašumu bagātību un laimi

Nodokļu minimizēšana

Tas ir atkarīgs no tā, kāda veida uzticēšanās mēs runājam, bet atceļama uzticēšanās dzīvībai neattur nodokļus. Mūsu galvenā problēma varētu būt īpašuma nodoklis. Tieši tagad, ja jūsu mantojums ir vairāk nekā 5,49 miljoni ASV dolāru par vienu vecāku, jums ir jāmaksā progresīvs nekustamā īpašuma nodokļa līmenis atkarībā no tā, cik daudz jūs pārsniedzat 5,49 miljonus ASV dolāru.

Pārdzīvojušajam laulātajam ir neierobežots bagātības nodošana, bet jums IRS jāiesniedz īpaša forma. Tas nav vienkāršs uzdevums, tādēļ, ja jums tas nav jādara, es negribētu. Daži cilvēki nonāk nepatikšanās brīdī, kad otrais laulātais mirst, neiesniedzot 706. veidlapu. Tas ir 31 lappuses garš, un instrukcijas ir 54 lapas. Šī forma ir jāiesniedz gadā, kad pirmie laulātie izmanto atbrīvojumu, pretējā gadījumā jūs nesaņemat kopējo summu.

Piemēram, pieņemsim, ka jūsu īpašums ir vērts 9 miljonus dolāru. Jūs varat nodot visu savu bagātību jūsu laulātajam. Tad viņa / viņa var iesniegt 706. Veidlapu un 10,98 miljonus pieejams nodošanai mantiniekiem, nemaksājot nodokļus.

Saistītie: Kā maksāt maz, lai neapliktu nodokļus pārējai jūsu dzīvībai

Citi tresti

Ja jums ir īpašums, kura vērtība ir lielāka par to, jūs varētu atdalīt savu dzīvības apdrošināšanu uz neatceļamo dzīvības apdrošināšanas trastu (ILIT). Tas nozīmē, ka jūsu dzīvības apdrošināšana jāuzņemas šajā uzticībā. Tik ilgi, kamēr jūs nemirstat trīs gadu laikā pēc ILIT izveidošanas, tā netiek uzskatīta par īpašuma daļu.

Pēc nāves ILIT saņem apdrošināšanas naudu, un saņēmēji var saņemt sadali. Lai gan dzīvs, jums ir jāpārskaita pietiekami daudz naudas ILIT, lai atbalstītu apdrošināšanas prēmijas, un šī nauda ir pakļauta dāvanu nodokļa noteikumiem. (maksimāli 14 000 ASV dolāri vienai personai gadā)

> Citi tresti, piemēram, kvalificētas personīgās dzīvesvietas tresti, piešķīruma saglabātie annuity fondi, labdarības atlikušie fondi un labdarības vadošie fondi arī var palīdzēt samazināt īpašuma nodokli.

Ja konstatējat, ka esat peldējies vairāk naudas, nekā jūs zināt, ko darīt, jūs vienmēr varētu piešķirt 14 000 ASV dolāru vienam saņēmējam gadā, lai samazinātu īpašuma nodokli, kamēr jūs esat dzīvs.

Starp manu sievu un es saviem bērniem varētu piešķirt 140 000 ASV dolāru gadā. Ja katram bērnam ir laulātais, dubultojiet to līdz 280 000 dolāriem.

Vairāk nekā 10 gadu laikā tas ir vēl 1,4 miljonu ASV dolāru - 2,8 miljonu ASV dolāru apmērā. Es varētu paturēt no īpašuma nodokļa ietaupīt līdz 560 000 līdz 1 120 000 USD, ja nodokļu likumi paliek nemainīgi. Tāpat tiek pieņemts, ka gada pieļaujamā dāvanu summa nepalielinās.

Ja vien neesat pārliecināts, ka jūs atradīsit virs atbrīvošanas no kalpošanas laika, visi šie stīpām var nebūt vērts lekt. Ja 40. vai 50. gados mēs aiziet pensijā ar vairākiem miljoniem dolāru, ir pilnīgi iespējams, ka mēs palielināsim vai pārsniegsim atbrīvojuma līmeni, ja mēs dzīvosim vēl 40 vai 50 gadus.

Bottom Line

Ja jums ir cilvēki, kas jūs interesē, tas varētu mantot jūsu bagātību, uzticēšanās varētu būt labākais veids, kā ļaut jūsu bagātībām konstruktīvi nodot ar samērā zemām izmaksām. Ar mūsu uzticību, ja kaut kas kādreiz būtu noticis ar manu sievu un mani, mēs bērni būtu finansiāli apdrošināti un viņiem būtu labs sākums pieaugušā vecumā.

Tom - HighIncomeParents.com

Lasītāji, kāds ir izveidojis atsaucīgu dzīvo uzticību? Ja jā, tad kāpēc? Cik tas tev izmaksāja, lai izveidotu uzticību? Jebkādi smieklīgi nosacījumi, kas jums uzticas jūsu saņēmējiem? Vai nav dzīvības apdrošināšanas vieglākais veids, lai pārliecinātos, ka jūsu izdzīvojušais ir atkarīgs no tā? Kad jūs sakāt saviem bērniem, ja kādreiz viņiem ir uzticības fonds? Cik daudz finansiālās drošības ir pārāk daudz? Tas būs tēmas par jaunu ziņu.

Komentāri Par Vietnē: