Kā ārštata darbinieks, mani nodokļi ir daudz sarežģītāki nekā jūsu vidējais Džo. Bet kā rakstnieks - ar ļoti mazu biznesa izdevumu - mani nodokļi nav tik sarežģīti, ka man šķiet, ka ir nepieciešams nolīgt nodokļu maksātāju. Tā vietā es vienkārši izmantoju TurboTax Home and Business.

Izņemot manu pirmo gadu ārštata, kad C plāna doma lika mani panikā, Es esmu izmantojis TurboTax kopš esmu nodarbojies ar sevi. Un man nekad nav bijusi problēma.

Tādējādi apskatīsim TurboTax programmatūras versiju 2014. gadā, jo es to izmantoju, lai sagatavotu nodokļus par gadu:

Labais

Darīt matemātiku

Esmu angļu valoda. Un kā angļu lielais Es naida dara matemātiku.

Nopietni, kad mans vīrs un es spēlētu stratēģijas spēles, es viņam pievienoju savus punktus, jo es sūkāšu, veicot matemātiku manā galvā.

TurboTax ir pietiekami laipns, lai mani veiktu matemātikuarī. Un man nekad nav bijusi problēma ar programmatūras aprēķiniem - vismaz tas, kurš ar IRS izvilka sarkano karogu.

Arī turboTax veic matemātiku, kā jums iet, kas ir veida jautri. (Vai arī, ja jums būs jāmaksā nauda, ​​tāpat kā mani, nomācošs.) Ekrāna augšējā kreisā roka saglabā kopējo summu, cik daudz jums būs jāmaksā vai jāatgriežas no abiem federālajiem un valsts nodokļiem.

(Jūs to varat redzēt pirmajā ekrānuzņēmumā zemāk, lai gan es esmu sajaucis skaitļus, jo šī ir mana faktiskā nodokļu deklarācija!)

Soli pa solim

Vēl viena lieliska lieta par TurboTax ir tā, ka tā jūs aizvedīs katru iespējamo ienākumu daļu un atskaitījumu pakāpeniski, kā šis:

Tas ir tikai izlases ekrānuzņēmums par vienu no daudzajiem jautājumiem par TurboTax jautā par nodokļu jautājumiem. Tajā būs arī jāaizpilda sagataves vairākiem pamatjautājumiem, piemēram, šādi:

Šīs attēlu sērijas parāda, kā to izdarīt TurboTax aizvedīs jūs uz jaunu W-2 ieviešanu. Šķiet, ka tas ir daudz nevajadzīgu jautājumu, bet TurboTax patiesībā izmanto jūsu atbildes, lai aizpildītu veidlapas. Piemēram, kad es izvēlos sava vīra nosaukumu W-2, TurboTax automātiski ievieto savu sociālās apdrošināšanas numuru un citu informāciju, kur tai ir jāiet mūsu nodokļu veidlapās, tādēļ man tā vairs nav jāievada.

Acīmredzot TurboTax ir šī jauna funkcija, kur viņi var automātiski importēt jūsu W-2 informāciju. Man tas nedarbojās, jo acīmredzot programmā nebija piedalījies neviens no Ben darba devējiem. (Nav pārsteidzoši, jo divi ir diezgan mazi un visi trīs ir bezpeļņas!)

Bet tas varētu būt lieliska laika taupīšanas ierīce ja tas jums strādā. (Lai gan jums noteikti jāpārliecinās, vai importētie numuri atbilst jūsu W-2 kopijai!)

Šī pakāpeniskā iestatīšana ir tikpat rūpīga kā TurboTax biznesa daļa. Tas aizvedīs jūs pa visu visizplatītākie uzņēmējdarbības ienākumu avoti, ieskaitot 1099-MISC veidlapas un dažādus ienākumus no uzņēmuma. Tas arī iet pa tevi visizplatītākie darījumu atskaitījumi,kā arī daži citi neskaidri norakstījumi.

(Tā kā es ņemu tikai pamatdarbības atskaitījumus, es neesmu pārliecināts, vai TurboTax aptver vairāk neskaidru iespēju. Ja jūs varētu pretendēt uz īpaši neskaidra uzņēmuma atskaitījumiem - vai ja jums ir daudz kapitalizētu atskaitījumu utt., Jūs, iespējams, vēlēsieties konsultēties ar profesionāls.)

Elastīgums

Kamēr tuvar Turpiniet TurboTax soli pa solim, jūs varat arī izvēlieties aizpildīt savas peļņas daļas pati. Tas ir lieliski man, personīgi, jo es reti daru savus nodokļus vienā sēdē.

Tā kā es esmu vienīgi pašnodarbinātais, Es varu ievietot savu informāciju jau 1. gada laikā. Un es parasti sāku aizpildīt savu grafiku C diezgan agri - labi, pirms mēs saņemam Ben W-2 un mūsu citu informāciju, kas mums jāgaida.

Tāpēc es varu iet cauri un sākt ar saviem nodokļiem, bet tad atgriezīsieties, lai saņemtu jaunas veidlapas, lai tos iekļautu. Tātad, tā vietā, lai iztērētu vienu daļu no dažām stundām, kas strādā pie mūsu nodokļiem, es tos daru sprauslās no janvāra līdz aprīlim. Tas patiešām labi darbojas man.

Lūk, kā tas izskatās, izvēloties šo opciju:

TurboTax lūgs tev katru reizi, kad atgriezīsies darbā pie sadaļas, vai vēlaties, lai tu sekotu vai izpētītu savas iespējas. Ja izvēlēsieties "izpētīt pats par sevi", ekrāns izskatīsies šādi:

Šī ir privāto ienākumu sadaļa. Kā redzat, jūs varat pievienot dažāda veida ienākumus atsevišķi.

Šis ir uzņēmējdarbības atskaitījumu ekrāns. Atkal, jūs varat viegli izvēlēties, kuri atskaitījumi pievienot jebkurā brīdī.

Es esmu pārliecināts, ka ne visi faktiski izmanto šo elastību. Bet tas labi darbojas man!

Atjaunina katru gadu

Es ticu TurboTax daļēji, jo tas ir Intuit produkts, un viņi ir kapteiņi pēc šāda veida lietām. Bet arī es zinu, ka TurboTax atjauno savu programmatūru, lai katru gadu saskaņotu jaunos nodokļu likumus. Tātad jums nav jāuztraucas par pieprasījumu par atskaitījumu, kas vairs nav pieejams, vai arī trūkst tāda, kas tikko tiktu izveidots.

Sliktais

Tāpat kā es teicu, es jau gadus izmantoju TurboTax. Tātad Man nav daudz sliktu lietu par to teikt. Bet šeit ir pāris potenciālie jautājumi:

Nav faktisku padomu

Es esmu priecīgs, ka es nomāju nodokļu pro, ka pirmajā gadā es biju ārštata. Viņš spēja norādīt dažādus atskaitījumus, kurus es citādi varētu aizmirst, un viņš varēja sniegt man padziļinātu padomu. Un reizēm es joprojām uztraucos, ka varētu būt trūkstoši atskaitījumi, jo es neesmu profesionāļa pieņemšanas darbā.

Bet es uzskatu, ka minēto profesionālo darbinieku pieņemšanas izmaksas pārsniedz to, ko es varētu saņemt atpakaļ, vienkārši tāpēc, ka TurboTax ir ļoti rūpīgi.

Tomēr, ja man būtu radušies jautājumi par noteiktu atskaitījumu piemērošanu - it īpaši tādi, kā mājas biroja atskaitīšana vai zaudējumu saņemšana, kas ir IRS sarkanie karogi - es noteikti vēlētos pieņemt darbā kādu. Labāk maksāt par nodokļu palīdzības sniegšanu priekšā, nevis apgrūtinājumiem, vēlāk veicot revīziju!

Trūkst valsts atskaitīšanas

Līdz šim gadam Es neesmu apzināti izlaiduši atskaitījumu, izmantojot TurboTax. Bet, tāpat kā es teicu, mūsu atskaitījumi parasti ir diezgan pamati.

Tomēr šogad Man ir problēmas ar valsts nodokļu daļu (kas, starp citu, ir papildu izmaksas). TurboTaxdara iet cauri daudziem valstij raksturīgiem nodokļu atvieglojumiem. Piemēram, Indianā, mēs saņemam atskaitījumus par īres maksu un ieguldījumu mūsu meitas 529 koledžu krājkontā. Ne visas valstis ir šos atskaitījumus, tāpēc es zinu, ka sistēma ir specifiska Indianai.

Tomēr, šogad mums ir neparasts atskaitījums mūsu sarakstā - NAP kredīti.

NAP - Kaimiņattiecību palīdzības programma - ir pieejami kredīti ziedojumu saņemšanai dažām labdarības organizācijām, kas vietējā sabiedrībā veic konkrētus darba veidus. Kad jūs ziedojat NAP organizācijai Indianā, jūs saņemat regulāru federālo atskaitījumu par labdarības ziedojumu (ja, protams, jūs precizējat savus nodokļus).

Bet jūs arī saņemat dolāru par dolāru samazinājumu par jūsu valsts nodokļiem, kas atbilst 50% no jūsu ziedojuma. Tātad, ja jūs ziedojat 500 ASV dolārus, jums vajadzētu saņemt ASV dolāru par dolāru samazinājumu par jūsu Indianas nodokļiem.

Problēma? Es nevaru atrast TurboTax vietā pieprasīt šo atskaitījumu! Tāpēc, iespējams, būs jāiesniedz valsts nodokļi atsevišķi vai kaut kas, kas ir kaitinošas. Es esmu pārliecināts, ka es saņemšu to sapratu, bet tas ir neapmierinātība.

Bottom Line

Šeit ir redzams, ka TurboTax ir lieliska programma, kas palīdz ātri un ērti veikt savus nodokļus - pat ja jūs iesniedzat C sarakstu kā mazo uzņēmumu īpašnieku. Es neesmu mēģinājis kādu citu nodokļu sagatavošanas programmatūru, un mani nodokļi nav īpaši sarežģīti.

Ja jūsu nodokļi ir līdzīgi nekomplicēti, es noteikti piešķiršu TurboTax izmēģinājumu šogad!

(PS jūs faktiski varat aizpildīt savu informāciju un pārbaudīt, cik liela būs jūsu kompensācija, pirms jūs pat samaksājat par mājas un biznesa izdevumu. Jūs vienkārši nevarat iesniegt savus nodokļus, kamēr nebūs jāmaksā!)

  • Izmantojiet šo saiti, lai dotos uz TurboTax oficiālo vietni

Komentāri Par Vietnē: