Studentu kredīta refinansēšana izklausās kā sarežģīts process, taču jums tiks atvieglota zināt, ka to var izdarīt tikai 15 minūtes, izmantojot SoFi. Lūk, kā tas darbojas.

SoFi (īss Sociālie fondi)nav peer-to-peer aizdevumu platforma. Tās galvenā uzmanība ir studējošo kredītu refinansēšana, un tā piedāvā gan fiksētu, gan mainīgu procentu likmi dažādu termiņu aizdevumiem, no 5 līdz 20 gadiem. Tas ir augusi popularitāte gadu gaitā, daļēji tāpēc, ka tā piedāvā dažas no zemākajām refinansēšanas likmēm, kas pieejamas koledžu absolventiem.

Ņemot vērā studentu parādu pieaugumu pēdējos gados, mēs domājām, ka SoFi pārskatīšana ir kārtībā.

Kas ir SoFi?

Četri studenti no Stanfordas biznesa augstskolas dibināja 2011. gadā SoFi. Viņu ideja bija dot iespēju absolventiem, dodot viņiem iespēju palīdzēt nesenajiem koledžu absolventiem samazināt izglītības aizdevumu likmes. Ņemot vērā ierobežotās iespējas, kas pieejamas refinansēšanas studentu aizdevumu parādos, viņi gribēja izveidot vairāk pieejamu refinansējuma aizdevumu un racionalizēt procesu.

Kad tie tika uzsākti, tā bija kā izmēģinājuma programma, kuru sākotnēji finansēja no $ 40 miljoniem no Stanfordi universitātes biznesa augstskolas absolventiem. Aizdevumi bija pieejami tikai Stanfordas absolventiem, un ieguldītie līdzekļi nodrošināja aizdevumus 100 studentiem.

Pēc Stanforda izmēģinājuma aizdevuma programmas panākumiem dibinātāji paplašinājās, iekļaujot papildu koledžas un vairāk studentu visā valstī. Kopš tā dibināšanas SoFi ir nodrošinājis refinansēt aizdevumus, kas pārsniedz 30 miljardus dolāru, un tajā ir vairāk nekā 500 000 dalībnieku kopiena. Vietne samazina aizdevumu saistību neizpildes gadījumus, koncentrējoties uz zemu riska studentiem un absolventiem.

Kā SoFi darbojas

Papildus hipotēkām, personiskajiem aizdevumiem un MBA aizdevumiem (izmēģinājuma aizdevumu programma noteiktām skolām), SoFi vislabāk pazīstama ar studentu kredītu parādu konsolidāciju. Studentu kredīta parāda refinansēšanas programmas pamatkoncepcija ir nodrošināt apmaiņu - tādu, kas atbilst studentiem un jaunākajiem absolventiem gan ar institucionālajiem, gan absolventu ieguldītājiem. Kopā viņi piedāvā skolu īpašu studentu kredīta refinansējuma fondus, kas ļauj aizņēmējiem samazināt procentu likmes.

SoFi piedāvā studentu kredīta refinansēšanas paketes 49 valstīs un Kolumbijas apgabalā (Nevada ir vienīgais izņēmums). Tie piedāvā gan fiksētu, gan mainīgu procentu likmes aizdevumus, taču maiņas kursa aizdevumi nav pieejami Minesotas un Tenesī iedzīvotājiem. SoFi apvienos visus kvalificētos izglītības aizdevumus, gan federālos, gan privātos.

Studentu aizdevumu refinansēšanas programma

Lai pretendēt uz aizdevumu ar SoFi tev vajag:

 1. Esi likumīgā vecumā jūsu valstī
 2. Esiet ASV pilsonis vai pastāvīgais iedzīvotājs (tas ir jūs un jūsu līdzparakstītājs, ja piemērojams)
 3. Turiet 4 gadu bakalaura grādu vai grādu pēc IV sadaļas akreditētas iestādes
 4. Vai jums ir laba darba vēsture - tas nozīmē, ka jūs pašlaik esat nodarbināts vai tur apstiprināts darba piedāvājums (kas jāsākas 90 dienu laikā)
 5. Esiet labā stāvoklī par pašreizējiem studentu aizdevumiem
 6. Demonstrējiet spēcīgu ikmēneša naudas plūsmu
 7. Ir lielisks FICO rezultāts
 8. Meklējiet refinansēt izglītojošo parādu (šajā brīdī refinansēšanai nav atļauts izmantot aizdevumus un rezidentu aizdevumus)

Ja jūs neatbilstat iepriekš minētajiem kritērijiem, jūsu pieteikumu var noraidīt. Uzņēmums iesaka atkal pieteikties vēlāk, kad ir uzlabojušās jūsu nepilnības kādā no iepriekš minētajām jomām.

Dažas studentu kredīta konsolidācijas iezīmes ir šādas:

 • Izmantojot platformu, varat refinansēt gan federālos, gan privātos studentu kredītus.
 • Netiek piemērots, izveidots vai tiek piemērota priekšapmaksas maksa.
 • Fiksētās likmes aizdevumi svārstās no 3,899% aprīlī līdz 7,804% aprīlī (ar AutoPay, likmes var mainīties).
 • Mainīgo procentu likmes aizdevumi svārstās no 2,51% aprīlī līdz 7,554% aprīlī (ar AutoPay, likmes var mainīties).
 • Procentu likmes mainīgas procentu likmes aizdevumiem ir ierobežotas vai nu par 8,95%, vai 9,95%, atkarībā no aizdevuma termiņa.
 • Kredīta termiņš ir no 5 gadiem līdz 20 gadiem.
 • Minimālā aizdevuma summa ir 5000 ASV dolāru, un maksimālā summa nav norādīta.

Auto maksa dod jums 0,25% likmes samazinājumu, ja jūs piekrītat veikt ikmēneša maksājumus ar automātisko melnrakstu no sava čeku vai krājkonta.

Ja jūs kvalificējat, varat aizpildīt tiešsaistes kredīta pieteikuma procesu mazāk nekā 15 minūtēs.

Kā SoFi var jums palīdzēt

Ja esat meklējis aizdevēju, kas ļaus jums refinansēt savus studentu kredīta parādus ar vienu aizdevumu ar izdevīgāku likmi, tad jums ir labi zināms, ka valstī ir tikai vairāki potenciālie aizdevēji. SoFi apgalvo, ka valstī ir lielākais studentu kredīta refinansēšanas avots, tādēļ tas var būt pirmā vieta, kas jums jāpārbauda, ​​vai jūs meklējat šādu aizdevumu.

Cik daudz jūs faktiski ietaupīsiet, būs atkarīgs no jūsu nesamaksāto aizdevumu atlikumu lieluma, kā arī no procentu likmes un noteikumiem, kas tiks piemēroti jūsu jaunajam aizdevumam.

Bezdarba aizsardzība

Tas ir interesanta SoFi aizdevuma iezīme. Uzņēmums atzīst, ka gandrīz katrs var zaudēt darbu. Ja jūs - bez vainas pašas - jūs varat pieteikties bezdarba aizsardzībai. Saskaņā ar šo programmu SoFi aptur jūsu ikmēneša aizdevuma maksājumus uz laiku līdz 12 mēnešiem. Viņi arī sniegs palīdzību darbā iekārtošanas jomā, lai palīdzētu jums atrast jaunu darbu. Aizdevuma procenti turpinās uzkrāt un tiks pieskaitīti jūsu neapmaksātajam pamatsummam katra noturības perioda beigās.

Lai varētu pretendēt uz aizsardzību, jums jāuzrāda apliecinājums, ka esat iesniedzis pieteikumu un ir tiesīgs saņemt bezdarbnieka pabalstu, un ka jūs aktīvi strādāsiet ar SoFi karjeras pakalpojumu departamentu, lai meklētu jaunu darbu. Labums ir pieejams arī tad, ja jums ir cosigner, kurš zaudē darbu.

Vai SoFi ir piemērots tieši Jums?

Ja esat gribējis refinansēt savus studentu kredīta parādus, bet jums nav izdevies atrast labprātīgu aizdevēju, izbraukšana no SoFi. Viņiem ir interesants kreditēšanas modelis, kas pēdējos sešos gados ir nepārtraukti augošs. Un vispirmām kārtām, nav nepieciešams vērsties vietējā bankā, lai aizpildītu dokumentus; jūs varat darīt to visu tiešsaistē dažu minūšu laikā.

 • Pārbaudiet savas procentu likmes ar SoFi

SoFi studentu aizdevumi

8.9

Produktu šķirne

9.5 /10

  Maksas

  8.5 /10

   Klientu apkalpošana

   9.5 /10

    Procentu likmes

    8.0 /10

     Plusi

     • Labas kredīta iespējas
     • Vidējas procentu likmes
     • Zemas slēgšanas izmaksas
     • Bezdarba aizsardzība
     • Auto Pay atlaide

     Cons

     • Nepieciešams lielisks kredīts
     • Nr. 30 gadu piezīmes
     Uzzināt vairāk

     Komentāri Par Vietnē: