Realty Income, REIT vislabāk pazīstama kā ikmēneša dividendes uzņēmums, dod investoriem pakļaušanos nekustamajam īpašumam. Šeit ir tā plusi un mīnusi.

Realty Income ir nekustamā īpašuma investīciju trests (REIT) un S & P 500 uzņēmums. Uzņēmums ir veltīts, lai sniegtu akcionāriem drošus ikmēneša ienākumus. Viņi iegādājas un pārvalda atsevišķas komerciālas īpašības, kas rada nomas ienākumus saskaņā ar ilgtermiņa nomas līgumiem.

Uzņēmums, kas atrodas San Diego, tika dibināts 1969. gadā un kopš 1994. gada ir publiski tirgots (NYSE: "O"). Uzņēmums pārvalda vairāk nekā 5000 īpašumu 49 valstīs un Puertoriko, un kopējā izmaksu vērtība ir 14,6 miljardi ASV dolāru , kas katru gadu rada vairāk nekā 1 miljardu dolāru.

Mēneša dividendes maksājumi. Atšķirībā no citiem publiski tirgotiem akcijām, Realty Income maksā saviem akcionāriem ikmēneša dividendes, nevis reizi ceturksnī. Tas var būt īpaši svarīgi pensionāriem, kuri vēlas izveidot prognozējamu ieguldījumu ienākumu plūsmu.

Nekustamā īpašuma ienākumu dividendes un dividenžu vēsture

Sākot ar 2017. gada 15. decembri, Realty Income akcijas tirgoja par 57,40 $ par akciju. Ar pašreizējo dividenžu izmaksu 2,55 ASV dolāri par akciju, akciju cena ir 4,40%. Tas ir augstāks par pašreizējo dividenžu izmaksu par kopējo REIT tirgu (Equity REIT Index), kā arī S & P 500, Dow Jones rūpniecības krājumiem un 10 gadu ASV Valsts kases piezīmi.

Kopš tās dibināšanas 1969. gadā Realty Income 48 gadu laikā ir izmaksājusi dividendēs 4,9 miljardus dolāru. Kopš uzņēmuma sāka publiskot 1994. gadā, tai skaitā 81 kārtas ceturkšņa pieaugums, tam bija liels dividenžu pieaugums. Mēneša dividendes ir izmaksātas 568 mēnešus pēc kārtas, kas gandrīz katru mēnesi kopš uzņēmuma dibināšanas.

Vidējais gada vidējais dividenžu pieauguma temps ir apmēram 4,6%. Gada dividenžu pieaugums ir šāds:

Lai gan nekustamā īpašuma ienākumi negarantē, ka katru ceturksni viņi palielinās dividendes, tie katru ceturksni vēsturiski palielinās.

Realty Income dividenžu maksātspēja atšķiras no tipisko publiski tirgotu korporāciju ienākumiem. Viņi nemaksā dividendes no neto ienākumiem. Tā vietā viņi tiek apmaksāti no koriģētiem līdzekļiem no operācijām vai AFFO.

AFFO ir piemērotāks ieguldījumiem uz nekustamo īpašumu, jo tie ietver ievērojamu nolietojuma un amortizācijas izdevumu summu. AFFO ņem vērā šos bezskaidros izdevumus, kā arī neto īpašuma pārdošanas guvumus un zaudējumus. Tad dividendes tiek izmaksātas no AFFO, nevis no neto ienākumiem. Rezultātā dividendes par akciju var būt mazākas par neto ienākumiem par akciju.

Kā REIT, Realty Income ir sadalījusi 90% no apliekamā ienākuma kā dividendes akcionāriem. Tāpat REIT nav jāmaksā federālais ienākuma nodoklis par peļņu pirms dividenžu sadales. Tas novērš nodokļu dubultu uzlikšanu. Dividendes tiek apliktas ar nodokļiem akcionāriem pēc to individuālajām nodokļu likmēm.

Realty ienākumu kopējā atdeves vēsture

Nākamā tabula salīdzina Realty Income kopējo peļņu, salīdzinot ar Equity REIT indeksu (vispārējo REIT tirgus) un S & P 500 pēdējo 10 gadu laikā, kā arī 2017. gada trīs ceturkšņus.

GadsNekustamā īpašuma ienākumu kopējā peļņa (zaudējumi)Kapitāls REIT indekss Kopējā atdeve (zaudējumi)S & P 500 kopējā peļņa (zaudējumi)
20073.2%(15.7%)5.5%
2008(8.2%)(37.7%)(37.0%)
200919.3%28.0%26.5%
201038.6%27.9%15.1%
20117.3%8.3%2.1%
201220.1%19.7%16.0%
2013(1.8%)2.9%32.4%
201433.7%28.0%13.7%
201513.0%2.8%1.4%
201616.0%8.6%12.0%
Līdz 30.09.201716.4%10.8%9.7%

Ievērojiet, ka Realty Income parādīja pozitīvu peļņu astoņos no pēdējiem 10 gadiem. Astoņos no šiem 10 gadiem tas arī pārsniedza Equity REIT indeksu. Septiņos pēdējos 10 gados tas pārsniedza S & P 500 indeksu. Turpinās pārspēt gan 2017. gada pirmajos trīs ceturkšņos.

Nekustamā īpašuma ienākumu kopējā atdeve finanšu krīzes laikā

Īpaša interese par šiem datiem ir nekustamo īpašumu ienākumu izpilde Finanšu krīzes laikā, kura centrā bija nekustamā īpašuma sektors:

 • 2007: Realty Income parādīja pozitīvu peļņu, lai gan tas nedaudz pārsniedza abus indeksus.
 • 2008: tas cieta zaudējumus, bet pārsniedza gan Equity REIT indeksu, gan S & P 500 indeksu.
 • 2009: tas nedaudz pārsniedza abus indeksus, bet joprojām nodrošināja gandrīz 20% atdevi.
 • 2010. gads: uzlabojoties ekonomikai un nekustamā īpašuma tirgum, Realty Income nodrošināja kopēju peļņu 38,6% apmērā, kas vienkārši pārsniedz abus indeksus.

Tas nenozīmē, ka nekustamo īpašumu ienākumi ir neaizskarami pret ekonomisko lejupslīdi, jo īpaši tiem, kuri skar nekustamo īpašumu. Bet tas parāda, ka uzņēmums ir pārsteidzoši veiksmīgs vissliktākajā nekustamā īpašuma krīzē kopš Otrā pasaules kara. 2007./2008. Gada periodam kopējā peļņa bija neliels zaudējums. Bet 2009./2010. Gada laikposmā Realty Income kļuva rēgājoša un nodrošināja veselīgu vidējo peļņu četru gadu laikā.

Daļa no iemesla, kādēļ Real Estate Income spēj veiksmīgi novērot nekustamā īpašuma lejupslīdi, ir saistīts ar to ļoti augstu portfeļa ietilpību. Šī likme nekad nav bijusi zemāka par 96%, tai skaitā līdz 96,6% zemam līmenim līdz 2010. gada beigām. Tas ir saistīts ar īrnieku stabilāku raksturu, par ko Realty Income uzņēmējdarbības modelis spēj. Tāpat uzņēmums saglabā ļoti zemu parādu līdz kopējam tirgus kapitalizācijas rādītājam. Tikai 26,5% (no 30.09.2017.) Šī attiecība ir zema nekustamā īpašuma kompānijai.

Pavisam nesen Realty Income ērti pārspēja abus rādītājus 2014. gadā, 2015. gadā - 2016. gadā.

Šis ir viens no tiem laikiem, kad ir svarīgi atcerēties, ka pagātnes sniegums negarantē nākotnes atdevi.Bet tas ir pārliecinoši viss pats, ka Realty Income pārsteidzoši izdarīja grūtajā laikā un pat kopš tā laika.

Veidi nekustamo īpašumu nekustamo īpašumu ienākumi tiek ieguldīti

Nekustamais īpašums Ienākumi galvenokārt tiek ieguldīti mazumtirdzniecības veikalos (80%), kas piedāvā nediskrecionāras preces un pakalpojumus par zemām cenām. Šajos uzņēmumos ietilpst ērtības veikalos, dolāru veikalos, kinoteātros, veselības un fitnesa iestādēs un aptiekās. Tie pārstāv uzņēmumus, kas parasti ir elastīgi dažādos biznesa ciklos.

Neatkarīgo īpašumu gadījumā Realty Income ir domāts rūpnieciskām un izplatīšanas īpašībām, kas iznomātas ar Fortune 1000 uzņēmumiem, kas atzīti par ieguldījumiem.

Trīskāršu noma. Nekustamais īpašums Ienākumu struktūras nomā, tādā veidā, ka īrnieks maksā nodokļus, uzturēšanu un apdrošināšanu papildus ikmēneša nomas maksai. Tas tiek darīts, lai samazinātu uzņēmuma pakļautību nekustamā īpašuma darbības izmaksu pieaugumam. Tas arī nodrošina naudas plūsmas paredzamību, lai atbalstītu dividenžu izmaksas.

Prognozējamais īres pieaugums. Nekustamo īpašumu ienākumi arī veido nomas līgumos prognozējamu īres pieaugumu. Šie palielinājumi paaugstina vienas veikala nomas ienākumus par 2% gadā. Tos veido fiksētas īres maksas pieaugums, mainīgas procentu likmes pieaugums (īpatsvars no bruto pārdošanas apjoma procentos) vai abu metožu kombinācija.

Īpašuma iegāde. Lai gan Realty Income iegādājas jaunas īpašības no naudas vai no iegādājamās kredītlīnijas, pastāvīgu finansējumu iegūst no ieņēmumiem no parasto un pievilcīgo akciju pārdošanas vai obligāciju piedāvājumiem. Viņi cenšas saglabāt kapitāla struktūru, kas sastāv no divām trešdaļām kapitāla un viena trešdaļa ilgtermiņa fiksētas likmes parādu.

Zemāk ir saraksts ar Realty Income's Top 20 Īrniekiem:

MĒRĶA AVOTS: https://www.realtyincome.com/portfolio/top-20-tenants/default.aspx.

Realty Income vs REIT Mutual Fund

Ja jūs vēlaties ieguldīt nekustamajā īpašumā ar REIT, tad kāpēc izvēlēties REIT kopfondu vai ETF, nevis Realty Income, kas pārstāv vienu REIT?

REIT ieguldījumu fondi iegulda gan REITs, gan ar nekustamo īpašumu saistītos krājumos. REIT ETF iegulda tikai REITs un parasti cenšas saskaņot REIT indeksu, līdzīgi kā S & P 500 ETF atbilst šim indeksam.

Piemēram, Vanguard REIT ETF (VNQ), iespējams, vispopulārākais no visiem REIT ETF, izseko MSCI US REIT indeksu.

Tas var būt lielisks veids, kā dažādot jūsu REIT līdzdalību. Trūkums ir tāds, ka REIT ETF var nedarīt neko labāku nekā saskaņot kopējo REIT tirgu. Jums vairs nav iespējas to pārvarēt.

REIT ETF un ieguldījumu fondiem ir vēl viens trūkums. Daži REIT ir daļēji vai pilnīgi ieguldīti dzīvojamā nekustamā īpašuma objektos. Tas parasti ir lielu dzīvokļu kompleksu vai daudzdzīvokļu ēku veidā. Mājokļu nekustamais īpašums ir kļuvis daudz nestabilāks nekā komerciālais nekustamais īpašums, jo īpaši lejupslīdes laikā.

Ar REIT ieguldījumu fondiem ir papildu ierobežojumi. Tā kā tie sastāv no vairākiem REITs, tie faktiski atbilst tirgum. Un, lai gan nekustamā īpašuma krājumu kombinācija dod iespēju pārsniegt vispārējo REIT tirgu, pastāv ievērojams potenciāls zaudēt naudu nozīmīgā nekustamā īpašuma lejupslīdē.

Piemēram, Realty Shares ir sasniegušas vidējo apvienoto gada peļņas likmi 16,4% apmērā kopš publiskās raidīšanas 1994. gadā. Iepriekš minētā VNQ ETF vidējā peļņa 7,11% apmērā pēdējo 10 gadu laikā.

Priekšrocība, ka Realty Income pārsniedz REIT kopfondu un ETF, ir tā, ka tai ir ilga pieredze, pārspējot kopējo REIT tirgu. Tā atdeve arī ir daudz konsekventāka nekā nekustamā īpašuma krājumi.

Realty Income plusi un mīnusi

Realty Income Pros

 • Realty Income maksā ikmēneša dividendes, nevis reizi ceturksnī.
 • REIT, Realty Income neto ienākumi novērš dubultu aplikšanu ar nodokļiem. 90% neto naudas plūsmas tiek nodoti akcionāriem, kuri maksā nodokli, pamatojoties uz viņu pašu nodokļu situāciju.
 • Nekustamā īpašuma ienākumu dividendes ienesīgums ir ievērojami augstāks nekā zilās mikroshēmas krājumos, kā arī 10 gadu ASV obligāciju. Tas ir arī lielāks nekā Equity REIT indekss visiem REIT.
 • Uzņēmums ir nodrošinājis 81 divus gadus pēc kārtas dividenžu pieaugumu.
 • Pateicoties investīciju metodoloģijai, Realty Income finanšu krīzes laikā izrādījās ārkārtīgi elastīga, kas īpaši ietekmēja nekustamo īpašumu.
 • Nekustamo īpašumu ienākumu krājums ir sniedzis vidējo gada apvienoto peļņu 16,4% apmērā, kopš uzņēmums tika publiskots 1994. gadā. Tas ietver dividenžu ienākumus un akciju cenu pieaugumu.
 • Krājums ir piemērots ar nodokli apliekamam ieguldījumu kontam vai tradicionālajam Roth IRA kontam.

Nekustamā īpašuma ienākumi

Nav. Nopietni. Es nevarēju atrast nevienu negatīvu.

Vai jūs ieguldāt ar nekustamā īpašuma ienākumiem?

Ņemot vērā ilgstošo, veiksmīgo nekustamo īpašumu vēsturi, ir lietderīgi pievienot sektoru savam portfelim. Ieguldījumi nekustamajā īpašumā ar īpašumu, piemēram, īres īpašums, ir gan kapitālieguldījumi, gan laikietilpīgi. Lielākajai daļai cilvēku ir jēga investēt caur REIT.

Jūs varat turēt nelielu daļu no jūsu portfeļa REITs, kā daļa no līdzsvarota līdzekļu sadalījuma.

Realty Income veiksmīgais uzņēmējdarbības modelis un vairāku gadu desmitu pieredze gan maksājumu, gan dividenžu palielināšanā padara to par lielisku izvēli jūsu nekustamo īpašumu piešķiršanai. Augsta kopējā peļņa, kā arī augstāk minētā vidējā dividenžu peļņa padara to piemērotu gan izaugsmei, gan ienākumiem.

Tas būtu īpaši izdevīgs pensiju plānā. Tas var pieaugt uzkrāšanās fāzē, vienlaikus nodrošinot dāsnu regulāru ienākumu, kad nāk no pensijas.

Ar pašreizējo dividenžu ienesīgumu 4,4%, ienākumi no dividendēm var būt lieliski piemēroti drošai noņemšanas likmei, kas parasti tiek noteikts aptuveni 4% gadā.Tikmēr akciju cenas pieaugumam vajadzētu saglabāt savu investīciju pozīcijas pieaugumu pēc gada.

Jūs varat iegādāties Nekustamā īpašuma ienākumi vai nu izmantojot starpnieku (NYSE: simbols "O"), vai arī izmantojot tiešo akciju pirkšanu un dividenžu reinvestēšanas plānu, kuru pārvalda Wells Fargo Shareowner Services. Tiešā pirkuma plānam ir nepieciešama vienreizēja 5 USD uzstādīšanas maksa un minimālais ieguldījums 1500 USD. Alternatīvi, jūs varat finansēt plānu nepārtraukti, veicot ikmēneša pirkumus 100 ASV dolāru apmērā.

Nekustamā īpašuma ienākumi

8.9

Ieguldījumu atdevi

9.5 /10

  Konta drošība

  9.5 /10

   Šķirne un iespējas

   7.0 /10

    Maksas struktūra

    9.0 /10

     Klientu apkalpošana

     9.5 /10

      Plusi

      • Izmaksu ikmēneša dividendes
      • 80 + secīgas dividenžu pieaugums
      • Pieejams IRA

      Cons

      • Potenciāls ir ierobežots (izaugsmes noturība)
      Uzzināt vairāk

      Komentāri Par Vietnē: