Kad runa ir par kredītkartes izvēli, mana personīgā izvēle ir paredzēta kartēm ar labām ikdienas izdevumu atlīdzībām. Ja jūs bieži ceļojat daudz vai vakariņas bieži, karti, kas dod labu labumu no gāzes, pārtikas preču un citu pamata izdevumu, ir lieliska iespēja. Tas ir, kad The Amex Everyday® American Express un Amex Everyday kredītkarte® American Express piedāvā vēlamo kredītkarti.

Abas šīs kartes ir lieliskas, lai novērtētu atlīdzību par lietām, ko jau esat izdevis. Kā jūs domājat, izvēlētajai kartei ir labākas priekšrocības, bet arī augstākas maksas un stingrāka kredīta prasība. Bet abas iespējas ir vērts aplūkot.

Amex Everyday® American Express kredītkarte

Šī punktu bāzes kredītkarte piedāvā bonusa punktus lielveikalu pirkumiem, un tagad ir lielisks prēmiju piedāvājums. Lūk, kas jums jāzina:

 • 2x punkti par ASV lielveikalu pirkumiem (līdz pat 6000 ASV dolāru pirkumiem gadā)
 • 1x punktipar visiem pārējiem pirkumiem
 • gada maksa
 • 0% ievada aprīlis par pirkumiem un bilances pārskaitījumiem uz 15 mēnešiem bez balances pārskaitīšanas maksas, ja pārskaitījums tiek veikts pirmās 60 dienu laikā pēc kartes īpašumtiesību.
 • 20% bonusa punkti ja jūs izmantojat savu karti vismaz 20 reizes pirkumiem norēķinu periodā
 • 10000 bonusa punkti kad tērējat $ 1000 pirmajos trīs mēnešu laikā, kad esat pievienojies kartēm

Kā jūs varat redzēt, šī karte ir lieliska, ja jūs daudz tērējat savas ģimenes pārtikas preces. Un tā kā "lielveikali" tagad ir definēti diezgan plaši, jūs faktiski var nopelnīt 2X punktus ne tikai par pārtiku. Saskaņā ar Amex tīmekļa vietni, ASV lielveikals ir veikals, kas pārvadā "plašu pārtikas un mājsaimniecības produktu klāstu".

Daži Amex piemēru lielveikali ietver Foodtown, Meijer, Shoprite, Visa Foods, Winn-Dixie un Gristedes. Tas pat ietver tiešsaistes lielveikalus, piemēram, FreshDirect. Īpašu preču veikali, piemēram, zivju tirgi un vīna veikali, netiek skaitīti, nav noliktavu klubi (BJ Club vai Costco) vai lielveikali (Amazon, Target vai Wal-Mart).

Man ir jābūt godīgam, es neesmu pārliecināts, kā Meijers to dara, un Target un Wal-Mart to nedara, bet tāds ir lietu veids. Ko darīt, ja jūsu mīļākais lielveikals nav šajā sarakstā? Nu, saraksts nav visaptverošs. Pirms pieteikties kartei, ir vērts piezvanīt Amex, lai noskaidrotu, vai tiks iekļauta jūsu iecienītā iepirkšanās vieta.

Šeit varat iegūt plašāku informāciju par karti.

Amex Everyday® Vēlamā kredītkarte no American Express

Ar gada maksu jūs varat sagaidīt, ka šajā kartē būs arī vairāk vērtīgu punktu atlīdzību. Un tas notiek. Lūk, ko jūs varat saņemt ar Amex Everyday® Vēlamā karte:

 • 3X punkti ASV lielveikalos (līdz pat 6000 ASV dolāru pirkumiem gadā)
 • 2X punktiU.S. degvielas uzpildes stacijās
 • 1Xpunktus par visu citu
 • $95 gada maksa
 • 0% ievada maksa par bilances pārskaitījumiem un pirkumiem uz 12 mēnešiem
 • 50% bonusa punkti ja jūs izmantojat savu karti 30 vai vairāk reizes pirkumiem norēķinu periodā
 • 15000 bonusa punkti kad pirmo trīs mēnešu laikā iegādājieties 1000 ASV dolāru

Skaidrs, ka jums ir jāpārliecinās, ka ar šo karti jūs nopelnīsiet 95 ASV dolāru gada maksu, ja izlemjat iet ar šo opciju. Turpmāk mēs apspriedīsim, kas tas varētu izskatīties. Bet, ja jūs tērējat pietiekami daudz pārtikas un gāzes, it īpaši tas, visticamāk, nebūs jums problēma.

Atkal pārliecinieties, lai pārbaudītu sarakstu Amex tīmekļa vietnē, kas tiek uzskatīts par lielveikalu un kas tiek uzskatīts par degvielas uzpildes staciju. Ja jūsu izbraukšanas vietas nav skaidri uzskaitītas, apsveriet iespēju zvanīt Amex, lai uzzinātu, vai tās piešķirs bonusa punktuspirms tam jūs piesakāties.

Šeit varat iegūt plašāku informāciju par karti.

Potenciālo punktu aprēķināšana

Tātad, cik daudz punktus jūs varat sagaidīt nopelnīt? Un kur ir jūsu bezatlīdzības punkts, pēc kura ir lietderīgi katru nedēļu maksāt 95 ASV dolārus® Vēlamā karte? Šeit ir nedaudz matemātikas, pamatojoties uz "vidējo" amerikāņu budžetu.

USDA atzīmē, ka 2015. gada decembrī (jaunākie pieejamie dati) četru ģimenē, kas strādā ar mērenām cenām, pārtikas produktu plāns patērētājiem iztērēs aptuveni 245 dolārus nedēļā. Tātad tas ir 12 740 $ gadā. Un EIA teikts, ka amerikāņi 2015. gadā tērēs aptuveni 1962 dolārus par gāzi.

Ja jūs izmantojat tikai savu Amex karti par šīm divām izmaksām, šeit ir redzams, kā jūsu punkti tiek sadalīti karšu dalības gadam:

Amex ikdienas®12 000 punkti lielveikalu pirkumos + 8 702 punkti par citiem pirkumiem =20 702 punkti

Amex ikdienas® Vēlamais:24 000 punkti par lielveikalu pirkumiem + 3,924 punkti par gāzes pirkumiem =27,924 punkti

Ja jūs iegūstat punktu vērtējumu 0,01., Jums būs nopelnījis $207.02 ar savu Amex ikdienas® vai$279.24 ar savu Amex ikdienas® Ieteicams Kā redzat, jūs neizmaksājaties, nopelnot savu $ 95 gada maksu, ja vien jūs nesaņemat labāku punktu vērtību.

Šis ir tikai viens piemērs, kas balstīts uz vidējiem rādītājiem. Tāpēc jums ir jādara matemātika, pamatojoties uz jūsu pašu budžetu. Un neaizmirstiet ņemt vērā 20% vai 50% punktu prēmijas, ja mēneša laikā veicat daudz atsevišķu pirkumu.

Bet, kā jūs varat redzēt, ir vērts darīt matemātiku, lai noteiktu, kura karte vislabāk darbojas jūsu īpašajām vajadzībām un izdevumu modeļiem.

Punktu izpirkšana

Abas šīs kartes apkopo Amex Membership Rewards, norāda, ka varat izpirkt dažādos veidos. Tomēr ir svarīgi saprast, ka, tāpat kā lielākajā daļā punktu programmu, jūsu punktiem būs atšķirīga vērtība atkarībā no tā, kā tos izmantosit.

Saskaņā ar šo diagrammu visvērtīgākā iespēja ir pārskaitīt savus punktus uz ceļojumu atlīdzības programmu, lai gan dažas programmas dod jums lielāku banku par jūsu valūtu nekā citiem. Citas vērtīgas iespējas ir iegādāties dāvanu kartes no Amex veikala un rezervēt lidojumus ar jūsu punktiem.

Ir svarīgi saprast, kāda veida vērtību jūs saņemsiet par saviem punktiem, tos lietojot, it īpaši, ja jūs uzkrājat lielu ceļojumu vai pirkumu. Izmantojot atlīdzību, kas tiek vērtēta ceļā, jums labāk ir izmantot ikdienas kartes atlaides, lai ietaupītu nākamā gada pavasara pārtraukuma braucienu.

Tāpat ir svarīgi spēlēt ar to, kā jūsu punkti tiks iztērēti. Daudz vietņu, kas koncentrējas vienīgi uz kredītkaršu punktiem, pastāstīs par to, ko jūsu punkti būs vērti dažādām izpirkšanām. Bet tie ne vienmēr ir pilnīgi jaunāki. Tāpēc, iztērējot punktus, pārbaudiet faktisko Amex tīmekļa vietni. Izmēģiniet dažādas kombinācijas, lai redzētu, kas tajā laikā ir visvērtīgākais.

Bottom Line

Apakšējā līnija ir tā, ka abi šie ir lieliski ikdienas tēriņu kredītkartes, jo īpaši, ja jūsu mērķis ir iegūt punktus tērēt ceļojumiem. Tomēr tie nav piemēroti faktiskajai izmantošanai starptautiskajos ceļojumos, jo tiem ir ārvalstu darījumu maksa.

Tomēr, ja jūs vispirms izvēlētos vienu, kas vislabāk atbilst jūsu izdevumu modeļiem, jūs tikai saņemsiet labu sprādzienu par savu buksu no šīm kartēm, un pēc tam iemācieties izpirkt savus punktus, lai iegūtu maksimālo vērtību. Lai izdomātu šīs lietas, ir vajadzīgs tikai nedaudz darbs, taču pēc tam jūs varēsiet labi izmantot cepeškrāsu izdevumus, lai nopelnītu punktus par brīvu pavasara paužu lidojumiem!

Komentāri Par Vietnē: