Pēdējo gadu laikā vairāki jauni uzņēmumi ir izveidojuši līdzekļus, lai palīdzētu automatizēt investīcijas. Šos uzņēmumus sauc par robo konsultantiem, izmantojot dažādas pieejas, lai palīdzētu vienkāršot ieguldījumus. Vienu no šiem uzņēmumiem sauc par nākotnes padomdevēju. Šajā pārskatā mēs aplūkosim, kā nākotnes padomnieks strādā, cik tas maksā, un kā tas var palīdzēt jums kļūt par labāku investoru.

Piezīme: Šī raksta beigās es arī dalīšos, kā veterāni un aktīvais nodoklis var bez maksas izmantot Future Advisor.

Kas ir nākotnes padomnieks?

Galvenā mītne atrodas Sanfrancisko, nākotnes padomnieks ir reģistrēta ieguldījumu konsultantu firma. Ar Chartered Investment Advisors un matemātikas doktorantu komandu viņi izmanto programmatūru, lai pārvaldītu klientu IRA, Roth un ar nodokļiem apliekamo ieguldījumu kontus.

Uzņēmumu investīciju filozofiju var apkopot ar četriem pamatprincipiem:

 • IlgtermiĦa portfeĜu pamatā jābūt objektīvai konsultācijai, diversifikācijai, nodokĜu efektivitātei un zemu maksu indeksu fondiem. Pētījumi rāda, ka mēģina "pārspēt" tirgu, kas nedarbojas ikdienas investoriem.
 • Investoriem nevajadzētu aktīvi pārvaldīt savus ieguldījumu kontus: pareizās lietas vajadzētu notikt automātiski.
 • Visi ieguldītāji - ne tikai tie, kuriem ir miljons dolāru kontu atlikumi - ir pelnījuši augstākā līmeņa ieguldījumu pārvaldību saviem portfeļiem.
 • Automātiskajai portfeļa pārvaldībai vajadzētu maksāt daļu no tā, ko maksā tradicionālais investīciju konsultants.

Kā darbojas nākotnes padomnieks

Piezīme: Esmu izmantojis nākotnes padomdevēju, lai varētu uzrakstīt atsauksmi, pamatojoties uz manu personīgo pieredzi. Zemāk redzamie ekrānuzņēmumi nāk no mana konta, kas izveidots ar Future Advisor.

1. darbība: importējiet savus investīciju datus

Kad esat reģistrējies ar Future Advisor (kas ir bezmaksas), pirmais solis ir savienot savus ieguldījumu kontus. To var izdarīt divējādi. Pirmkārt, jūs varat ievadīt savu lietotājvārdu un paroli katram no saviem ieguldījumu kontiem un ļaut Future Advisor automātiski importēt visus savus investīciju datus. Tas ir ātrākais un vienkāršākais veids, kā iegūt savus datus uz nākotnes padomnieku. Tas ir arī process, uz kuru es sekoju.

Sākotnēji man bija problēmas savienot manu Vanguard kontu. Izrādījās, ka tā ir problēma ar Yodlee - uzņēmumu, kas pārvalda saikni starp tādiem rīkiem kā Future Advisor un ieguldījumu sabiedrībām un bankām. Nākamā padomnieka ļaudis varēja ātri to (ātri minūti) fiksēt, un manu Vanguard kontu importēja bez turpmākas izsniegšanas.

Ja vēlaties, jūs varat manuāli ievadīt savus ieguldījumu kontus.

2. darbība: pārskatiet savu līdzekļu sadalījumu

Ņemot vērā jūsu vecumu un paredzamos datus par pensionēšanos, nākamais padomnieks izveido jums aktīvu sadalījuma plānu. Pēc tam jūs varat mainīt plānu, balstoties uz jūsu riska toleranci: konservatīvu, mērenu vai agresīvu. Es izvēlējos agresīvu portfeļu, kurā bija šādi:

Šeit jāņem vērā dažas lietas. Pirmkārt, tas ir agresīvs sadalījums ar 84% akcijām un 16% obligācijām. Tas faktiski ir daudz agresīvāki nekā pašreizējais 75% akciju sadalījums. Protams, ja es būtu vēlējies, es būtu izvēlējies vidēju piešķiršanu. Otrkārt, tāpat kā daudzi ieguldījumu konsultanti, nākotnes padomnieks pārveido portfeļus, lai novērtētu krājumus un nelielas summas. Visbeidzot, tie sniedz jums veselīgu jauno tirgu un REITs devu, divas aktīvu kategorijas, kas, manuprāt, ir svarīga sastāvdaļa lielākajai daļai portfeļu.

3. solis: pārskatiet savu rīcības plānu

Šajā vietā jautrība patiešām sākas. Nākamais padomnieks pēc tam aplūko jūsu portfeli un piedāvā konkrētus pirkšanas un pārdošanas ieteikumus, lai iegūtu pašreizējo portfeli savos ieteicamajos portfeļos. Viņi aizvedīs jūs pa rokām un pakāpeniski pieturas pie katras jūsu investīcijas.

Ļaujiet man parādīt, kā tas izskatās, tad mēs aplūkosim dažus ļoti svarīgus datus. Pirmkārt, rīcības plāni nosaka jūsu pašreizējo portfeli, pamatojoties uz četriem kritērijiem. Šeit ir manas atzīmes:

Katra no mana kategorijām ir lieliska, izņemot dažādošanu. Kas šeit notiek? Patiesībā tas nebija pārsteigums. Es zināju, ka mana nodeva un nodokļa kategorijas būs lielas, jo es uzmanīgi tos uzraudzīju. Taču diversifikācija ir zema, jo man ir ievērojama daļa no manām investīcijām atsevišķos krājumos. Ja jūs noklikšķināsit uz katras savas kategorijas, nākamais padomnieks sniegs sīkāku informāciju. Attiecībā uz manu "C" diversifikāciju viņi kā problēma identificē vairāk kā tikai atsevišķus krājumus:

Kad esat pārskatījis katru no jūsu kategorijām, varat pāriet pie pakāpeniskām pirkšanas un pārdošanas rekomendācijām. Piedāvājam ekrānuzņēmumu daļai no manis izveidotā rīcības plāna "Nākamais padomnieks":

Šis ekrānuzņēmums nāk no manas SEP IRA starpniecības daļas. Jāpiezīmē vairākas svarīgas lietas:

 1. Norādiet atslēgas simbolu blakus manai Wells Fargo un GM akcijai? Es varu noklikšķināt uz šīs bloķēšanas, lai to aizvērtu. Tas norāda Future Advisor, ka es nevēlos pārdot šo pozīciju. Tad viņi atkārtoti kalibrēs manu rīcības plānu, pamatojoties uz šo lēmumu.
 2. Lai gan jūs to neredzat šeit, katrā rīcības plānā varat novietot kursoru virs katra ieteikuma, un nākotnes padomnieks sniegs sīkāku informāciju par to, kāpēc tas sniedz ieteikumu.
 3. Attiecībā uz nodokļiem apliekamiem kontiem viņi uzskata nodokļu pozīcijas pārdošanas ietekmi. Dažos gadījumos viņi iesaka saglabāt ieguldījumu, pamatojoties uz nodokļu apsvērumiem.
 4. Ieteikumos ir iekļauti 401k konti. Daudzi robo konsultanti nepiedāvā nekādus ieteikumus vai ieteikumus par darba vietas aiziešanas kontiem.

Šajā brīdī jums ir izvēle. Jūs varat īstenot šos ieteikumus pati vai izmantot nākamo padomnieku, lai jūs varētu pārvaldīt šos ieteikumus. Ja pats pats veicat, nākamajam padomniekam nav jāmaksā. Jūs saņemat rīcības plānu par brīvu.

Ja izvēlēsieties augstākā līmeņa pakalpojumu, Future Advisor veiks jums piedāvātos pirkšanas un pārdošanas ieteikumus un pārraudzīsiet un līdzsvarosiet savus ieguldījumus. Izmaksas ir 0,50% gadā.

Premium serviss

Tiem, kas apsver Premium pakalpojumu, ir dažas lietas, kas jāzina:

 1. Nākotnes konsultants izmanto gan Fidelity, gan TD Ameritrade, lai turētu savus klientus. Ja jūsu konti jau ir vienā no šiem brokeri, izmaiņas nav nepieciešamas. Ja nē, nākotnes padomnieks palīdzēs jums pārvietot savus kontus uz vienu no tiem. Ieguldījumus ar nodokli apliekamajos kontos var pārvietot atsevišķi, lai izvairītos no kapitāla pieauguma nodokļa.
 2. Nākotnes investīcijas nākotnes padomnieks automātiski ieguldīs pareizajās investīcijās, lai izsekotu jūsu rīcības plānu.
 3. Tie izmanto izsmalcinātus rīkus, lai automatizētu nodokļa zaudējumu noietu ar nodokli apliekamajos kontos.
 4. Tie automātiski līdzsvaro jūsu ieguldījumus, lai tie atbilstu jūsu rīcības plānam.
 5. Ja jums ir Fidelity Brokeru saite kā daļa no jūsu 401k, viņi var arī pārvaldīt šo kontu. Un viņi to pārvalda bez maksas. Ja jums nav Brokeru saites, tie jūsu darbavietas pensionēšanās kontā tiks iekļauti kā daļa no kopējā rīcības plāna.

Veterāni un apkalpes locekļi

2014. gada 31. decembrī Future Advisor piedāvā bezmaksas prēmijas pakalpojumus veterāniem un militāriem:

 • Visi ASV veterāni, rezervāti, pensionāri un nacionālā gvarde bez maksas saņem 6 mēnešu prēmiju ieguldījumu pārvaldību;
 • Visi U.S Active Duty saņem 12 mēnešu prēmiju ieguldījumu pārvaldību BEZMAKSAS

Ar mūsu dēlu Parīzes salā boot nometnē es īpaši novērtēju to, ko nākotnes padomnieks veic militārajā jomā.

Komentāri Par Vietnē: