Daudzi lasītāji ir iepazinušies ar pārpilnību personīgo finanšu izsekošanas vietnēs, kas pieejamas šajās dienās. Tagad tur ir jaunpienācējs šajā arēnā: DoughHound.com. Vietne, ko radījis precēts pāris Daniels un Jillian Tobias, tika izveidota šā gada sākumā, un ir savs personīgais projekts, lai ietaupītu pietiekami daudz naudas ceļojumam pa visu pasauli.

Galvenā atšķirība starp DoughHound.com un citām vietnēm, piemēram, Mint.com, ir tāda, ka DoughHound tiek veidots, ievērojot privātumu. Dough Hound neprasa lietotājiem piedāvāt savu privāto, personas konta informāciju.

Šī funkcija ir ar plusi un mīnusi. Tiem, kas skittish par informācijas apmaiņu, šī opcija nodrošina mieru. No otras puses, DoughHound neļauj automātiski izsekot un kategorizēt izdevumus. Lietotājiem ir manuāli jāievada izdevumi un atzīmējiet tos vienā vai vairākās kategorijās. Tas rada lietotāju ar daudz smagāku laika slogu: minūtes pavadīt ierakstu izmaksas var pievienot. Tomēr tas arī novērš kļūdas, kas dažreiz rodas, ja vietnes automātiski šķiro izdevumus kategorijās.

DoughHound ļauj lietotājiem tieši kontrolēt savu finansējumu. Dalībnieki var izveidot budžetu, lai laika gaitā sekotu kategoriju izdevumiem, un izmantot savus datus, lai izveidotu pielāgotas diagrammas un skatījumus. Katru reizi, kad viņi piesakās, lietotāji var redzēt, kā pa ceļam viņi sasniedz savus mērķus.

Jūs domājat, ka DoughHound neizklausās kā viss, ko nevarat paveikt ar mājas izklājlapu programmu, un lielākoties jums ir taisnība. Bet galvenā DoughHound priekšrocība attiecībā uz šīm programmām ir tā, ka jums nav jāuztraucas izveidot sarežģītas formulas. Jūs varat koncentrēties tikai uz to, ko jūs tērējat, par to, ko jūs tērējat, un par to, vai tas atbilst jūsu mērķiem.

Tiem, kas vēlas izmēģināt DoughHound, labās ziņas ir tas, ka tas ir bez maksas. Vietne neko nemaksā par lietošanu, jūsu dati tiek saglabāti privāti un saites uz ārpus kontiem. Tā pieņems reklāmdevējus, bet nekad nevēlēsies maksāt par pakalpojumu. Jūs varat izdzēst savus datus jebkurā laikā. Katram e-pasta adresēm var būt viens konts. Vietnē ir arī apmācība, ko izmantot, lai sāktu darbu.

Ikvienam, kas interesējas par citu numuru izsekošanu, varat arī to darīt. Kā Dough Hound lepojas ar FAQ, jūs varat izmantot savu rīku, lai izsekotu kaloriju vai finansējumu īpašam projektam. Varat arī iespējot Dough Hound pieņemt tiešos e-pasta ziņojumus par datiem, tādējādi jebkurā laikā ir viegli pievienot jaunus informāciju par izdevumiem jūsu kontam.

Neatkarīgi no tā, vai jūs esat pārdevis DoughHound vai kādā citā personīgā finanšu izsekošanas vietnē, ir svarīgi laiku pa laikam apskatīt kopējo priekšstatu par savām finansēm. Ir labi apsēsties un paskatīties uz saviem mērķiem, jūsu izdevumiem un to saskaņošanu.

Vai esat pilnīgi finansējis savus pensijas kontus? Saglabāt pietiekami daudz par bērna izglītību? Nākamā atvaļinājums? Laiku pa laikam rakstīt savu romānu? Kāda ir jūsu nākamā automašīna? Vai ir kādas budžeta daļas, kuras jūs varētu izgriezt? Vislabāk ir uzdot sev šos jautājumus bieži. Tādā veidā jūs vienmēr zināt, ka jūsu izdevumi ir vērsti uz jūsu mērķiem.

Komentāri Par Vietnē: