Crowdfunding ir nonācis studentu aizdevumu pasaulē, un to vadīja platforma, kas pazīstama kā CommonBond. Pamatojoties uz Ņujorku, CommonBond ir tīmekļa platforma, kas paredzēta studējošo kredītu piešķiršanai absolventiem. Līdz šim "CommonBond" ir finansējis vai refinansējis vairāk nekā 200 miljonus ASV dolāru studentu kredītiem. Uzņēmuma mērķis, kas tika izveidots 2012. gadā, ir samazināt izmaksas par aizņēmumiem naudā augstskolā. Redzēsim, kā viņi to izdarījuši šajā detalizētajā CommonBond pārskatā.

Turklāt šī nav vienkārša studentu kredītu refinansēšanas shēma. Piemēram, platforma ļauj jums refinansēt visus studentu kredītus vienā aizdevumā. Bet tas arī ļauj aizņemties līdzekļus, kas nepieciešami, lai samaksātu par savu izglītību jau no paša sākuma.

Atšķirībā no daudzām bezpeļņas kompānijām, kas atrodas tur, šim ir arī sociāls solījums: "Attiecībā uz katru grādu, kas pilnībā tiek finansēts uzņēmuma platformā, CommonBond finansē studenta izglītību, kas ārvalstīs ir nepieciešama pilnu gadu." Šajā sakarā uzņēmums ir sadarbojies ar bezpeļņas organizācijām "Promises Pencils", kas abas veido skolas un kalpo studentiem mazāk attīstītajās pasaules daļās.

Kā CommonBond darbojas

Izmantojot CommonBond, pretendenti sāk procesu, aizpildot vienkāršu un viegli lasāmu lietojumprogrammu, kas tiek apstrādāta tikai tiešsaistē. Pabeidzot darbu, viņi var izvēlēties aizņemties naudu pašreizējai augstskolas apmeklēšanai (MBA aizdevums) vai refinansēt / konsolidēt esošos studentu kredītus pēc absolvēšanas.

Pretēji izplatītajam uzskatam, aizdevumi, kas veikti, izmantojot CommonBond, nav piedāvājumi pašam uzņēmumam. Tā vietā aizdevumus izsniedz vai nu Lake Mills Banka, vai arī Union Bank un Lincoln Trust Company, Nebraska.

Lai pieteiktos aizdevumam, ir jāievēro šādas prasības:

 • Jūsu aizdevumam (-iem) jābūt attaisnotajam periodam, atmaksai vai atlikšanai, lai tas būtu piemērots.
 • Jums ir jābūt ASV pilsonim vai ārzemniekam, kas pastāvīgi dzīvo.
 • Gan privātos studentu kredītus, gan federālos studentu aizdevumus var refinansēt ar CommonBond. Federālie aizņēmumi ietver tiešās stafford aizdevumus, grad PLUS aizdevumus un visas citas ASV valdības pārvaldītās aizdevumu programmas.
 • Jums ir jāpiedalās kādā no CommonBond tīkla skolām. Ja jūs esat pašreizējais students, apmeklējumam jābūt uz pilnu slodzi.
 • Jums ir jābūt kredītam, kuru apstiprinājusi vai nu Lake Mills Banka, vai Union Bank un Lincoln, Nebraska Trasta Kompānija.
 • Jūsu aizdevumam var pievienot cosigner, ja jūs neatbilstat minimālajiem parakstīšanas kritērijiem.
 • Jūs varat pieteikties vai nu MBA aizdevumu, ja esat absolvents, vai arī refinansēt vai konsolidācijas aizdevumu, ja esat jau beidzis.

Lai saņemtu MBA kredītus, apstiprināšana parasti ilgst 1-3 darba dienas pēc nepieciešamās dokumentācijas pārsūtīšanas. Tomēr, tiklīdz jūsu aizdevums ir apstiprināts, pieteikums tiks nosūtīts uz jūsu skolu, lai apstiprinātu jūsu apmeklējumu un jūsu aizdevuma summu. Šis process var notikt jebkur no 5 dienām līdz 3 nedēļām.

Dokumentācija, kas jums var būt nepieciešama, var ietvert nodarbinātības pierādījumu, neseno aizdevuma pārskatu par katru aizdevumu, uz kuru vēlaties refinansēt, un dzīvesvietas pierādījumu.

Par refinansētām un konsolidētām kredīta lēmumiem var izdarīt dažu minūšu laikā. Tas ir iespējams, jo CommonBond pieteikumu iesniegšanas procesā nav jāiet caur skolām.

CommonBond: Papildu informācija

Pašreizējie studenti aizņem līdz skolas apmeklējuma izmaksām, bet aizdevumu maksimālais apjoms ir 110 000 USD vienā studiju gadā. Pēc apstiprināšanas aizdevuma ieņēmumi tiks izmaksāti tieši jūsu skolai. Jūs varat arī mainīt nepieciešamo finansējuma apjomu, sazinoties ar CommonBond Care Team dalībnieku. Lai refinansētu vai konsolidētu, maksimālā kredīta summa ir 220 000 ASV dolāru.

Tiklīdz jūsu aizdevums būs veikts, tas tiks izveidots ar aizdevumu apkalpošanas speciālistu, kuram jūs veicat ikmēneša maksājumus. Jums nebūs pienākums veikt maksājumus tieši CommonBond.

Lai gan refinansēšanas studentu aizdevumi var palīdzēt jums ietaupīt naudu, CommonBond brīdina skolēnus ar federālajiem aizdevumiem, lai rūpīgi apsvērt šo iespēju un tās neveiksmes, pirms velkot sprūdu. Tas ir tāpēc, ka federālie aizdevumi piedāvā noteiktus aizsardzības pasākumus, kā arī aizdevumu piedošanas programmas, piemēram, ieņēmumu atmaksas (IBR) iezīme. Ja jūs pārveidosiet savu federālo aizdevumu uz privātu aizdevumu, jūs zaudēsit šo un citu aizņēmēju aizsardzību.

CommonBond iezīmes un ieguvumi

Kopā ar to, ka šis uzņēmums var palīdzēt jums ietaupīt naudu un ātrāk atmaksāt studentu parādus, CommonBond ir vairākas iezīmes un priekšrocības, kuras ir vērts pieminēt:

Atmaksas iespējas. Ja esat students, jums ir divas atmaksas iespējas. Pirmais ir pilnīgs atmaksas plāns, kas ļauj atlikt procentu maksājumus tik ilgi, kamēr esat skolēnu uzņemts. Tad jums būs sešu mēnešu labvēlības periods pēc mācību beigšanas, lai gan procenti tiek uzkrāti atvieglojuma periodā. Otra ir pilnīga pamatsummas un procentu maksāšana, ko jūs varat maksāt katru mēnesi, pat ja jūs esat skolā.

FAFSA prasības nav. Jums nav obligāti jāaizpilda bezmaksas pieteikums par federālo studentu atbalstu, jo CommonBond nesniedz federālo studentu kredītus.

Starptautiskie aizdevumi. CommonBond piešķir starptautiskus aizdevumus Prodigy Finance, kas ir partneru vietne, bet nav filiāle. Tas ir pats niša, jo lielākā daļa banku nenodrošina starptautiskus aizdevumus.Prodigy Finance izmanto Kopienas finansējuma modeli, kurā alumni, institucionālie investori un kvalificēti privāti ieguldītāji nodrošina finansējumu aizdevumiem MBA un pēcdiploma studentiem. Kad jūsu aizdevums tiks nodots Prodigy Finance, CommonBond vairs nebūs iesaistīts procesā.

Resursu centrs. Platforma ir arī informācijas resursu centrs. Lapā Refi 101 ir vairāki raksti, kas viss izskaidros studentu kredītu nianses dažādiem parādu atmaksāšanas scenārijiem.

Referral Program. Pēc pievienošanās šai programmai jūs nopelnīsiet 200 ASV dolāru ikvienam, uz kuru atsaucas CommonBond, kurš aizņems vai refinansēs, izmantojot platformu.

Pagaidu pakaļošanās ekonomiskām grūtībām. CommonBond ļauj jums īslaicīgi atlikt parādu atmaksu noteiktā laika periodā ekonomisko grūtību dēļ. Tas ir līdzīgs tam, ko piedāvā federālajiem studentu aizdevumiem.

CommonBond cenu noteikšana

CommonBond piedāvā skolas MBA aizdevumus ar diviem aizdevuma variantiem:

 1. Fiksētas likmes aizdevums ar 10 gadu termiņu un fiksētu likmi 5,59% un APR 5,78%
 2. Fiksētas likmes aizdevums ar 15 gadu termiņu un fiksētu likmi 5,59% un APR 6,09%

Cenu noteikšana vienāda visiem aizņēmējiem neatkarīgi no kredītreitinga un kvalifikācijas. Ja jūs reģistrēsit automātiskos maksājumus, jums būs tiesības saņemt 0,25% procentu likmes samazinājumu.

Papildus procentu likmei, aizdevumi MBA ar CommonBond starpniecību arī prasa samaksu par iniciēšanas maksu, kas ir vienāda ar 2% no aizņemtā kredīta summas. Sākotnējā maksa tiks iekļauta aizdevuma summā, kas nozīmē, ka tā tiks atmaksāta aizdevuma termiņa beigās.

Salīdzinājumam, federālās valdības Direct PLUS aizdevums ietur procentu likmi 6,84% apmērā un maksājuma par izdošanu 4,3% apmērā no aizdevuma summas.

Ja jūs refinansējat vai konsolidējat esošos studentu aizdevumus, jūsu procentu likmi nosaka jūsu kredīta profils, aizdevuma termiņa ilgums un tas, vai jūsu aizdevums ir fiksēta vai mainīga likme.

Refinansēšanai un konsolidācijai CommonBond piedāvā piecas cenu iespējas (katra ir ar divām apakšizvēlnēm, kas atspoguļo atlaidi 0,25% apmērā):

 1. Piecu gadu aizdevums - Fiksēta likme ar likmēm no 3,74% līdz 5,89% vai mainīga likme, kas balstīta uz 1 mēneša LIBOR (pašlaik 0,19%) + 2,97% līdz 1 mēneša LIBOR + 4,57%, padarot pašreizējo mainīgo procentu likmi diapazonā no 3,16 % līdz 4,76%.
 2. 10 gadu aizdevumi - fiksēta likme ar likmēm no 4,74% līdz 5,99% vai mainīga likme, kas balstīta uz 1 mēneša LIBOR (pašlaik 0,19%) + 2,97% līdz 1 mēneša LIBOR + 4,60%, padarot pašreizējo mainīgo procentu likmi diapazonā no 3,16 % līdz 4,79%.
 3. 10 gadu hipotēku kredīts - Šī aizdevuma APR pašlaik svārstās no 4,14% līdz 5,64%. Pirmie piecu aizdevuma gadi ir fiksēti - no 4,44% līdz 5,89%. Pēdējie pieci gadi ir mainīgas likmes, kuru pamatā ir 1 mēneša LIBOR plus rezerve, kas svārstās no 2,97% līdz 4,60%. Ar pašreizējo 1 mēneša LIBOR likmi 0,19%, šī aizdevuma daļas procentu likme šobrīd ir no 3,16% līdz 4,79%.
 4. 15 gadu aizdevums - fiksēta likme ar likmēm no 5.09% līdz 6.24% vai mainīga likme, kas balstīta uz 1 mēneša LIBOR (pašlaik 0,19%) + 3,22% līdz 1 mēneša LIBOR + 4,70%, padarot pašreizējo mainīgo procentu likmi robežās no 3,41 % līdz 4,89%.
 5. 20 gadu aizdevums - fiksēta likme ar likmēm no 5,44% līdz 6,49% vai mainīga likme, kas balstīta uz 1 mēneša LIBOR (pašlaik 0,19%) + 3,64% pret 1 mēneša LIBOR + 4,74%, tādējādi mainīgo procentu likmju diapazons ir 3,83 % līdz 4,93%.

Mainīgo procentu likmes aizdevumiem ir procentu likmju ierobežojumi, kas mainās atkarībā no atmaksas ilguma, visbiežāk no 8,99% līdz 12,99%.

Sākotnējās maksas neattiecas uz refinansētām un konsolidācijas darbībām. Vienlaikus ir arī svarīgi atzīmēt, ka CommonBond neuzliek nekādu priekšapmaksas maksu, ja jūs izvēlaties aizdevumus no sākuma maksāt. Tas attiecas gan uz MBA aizdevumiem, gan uz refinansētām / konsolidācijām.

Kā CommonBond var jums palīdzēt

Ja jūs esat pašreizējais absolvents, CommonBond var piedāvāt ievērojami zemākas likmes un maksas nekā tas, ko jūs varat saņemt ar federālajiem studentu aizdevumiem. No refinansēšanas un konsolidācijas puses nav pieejams liels skaits aizdevēju, bet vēl mazāk tas ļaus jums refinansēt vai apvienot gan federālo, gan privāto kredītus. Tas padara CommonBond izceļas vēl vairāk.

Un CommonBond ne tikai ļaus jums refinansēt vai konsolidēt, bet arī piedāvā vairākus plānus, lai tas notiktu. Un ar lielu maksimālo aizdevuma summu 220 000 ASV dolāru apmērā, jums nevajadzētu rasties problēmām, kas saistītas ar augstskolas izmaksām vai neapmaksātu studentu aizdevuma rēķinu.

Pieņemot CommonBond MBA kredītu, jūs varat arī justies labi par to, ka arī nelabvēlīgā situācijā esošs students saņems izglītību. Un, ja jums ir grūtības veikt aizdevuma maksājumus, jūs varat izmantot priekšrocības, ko sniedz ekonomiskās grūtības pagarinājums, līdzīgi tam, kā jūs saņemat federālo studentu aizdevumu.

Ja jums ir nepieciešami aizdevumu fondi skolas absolventiem vai jums ir jācenšas atrast veidu, kā refinansēt vai konsolidēt savus pašreizējos studentu aizdevumus, dodieties uz CommonBond rūpīgu izskatu.

Komentāri Par Vietnē: