Life or Debt 2010

Pēdējo 6 mēnešu laikā esmu bijis īpaši koncentrēts uz manu parādu samaksu. Mans mērķis ir būt tikai uz manu hipotēku šoreiz nākamajā gadā. Lai gan mūsu parāds ir "labs parāds", fakts ir tas, ka mūsu iespējas ir būtiski ierobežotas. Un tieši tāpēc grāmata "Dzīvība vai parāds 2010", ko iesniedza Stacy Johnson, manās rezonācijās.

Ja jūs nezināt Stacy, viņš ir CPA un bijušais biržas mākleris. Gandrīz 20 gadus viņš ir bijis sindicēto personīgo finanšu ziņu sērijas "Naudas sarunu" producents un vadītājs. Un jūs varat atrast viņu savā personīgo finanšu vietnē, Money Talks News.

Stacy bija pietiekami labs, lai nosūtītu man bezmaksas grāmatu viņa grāmatu, kuru es nodošu lasītājam. Skatiet informāciju par piedāvājumu šī ziņojuma beigās.

Tātad, kas ir tik lieliski par Life or Debt 2010? Pirmkārt, Stacy vēršas pie naudas un parādiem bezjēdzīgā veidā. Es zināju, ka es gribētu, lai dzīvība vai parāds no pirmās ceturtdaļas 1. nodaļas sākumā: "Piešķirt valdībai naudu un varu ir tāda, kā dod pusaudžiem zēnam viskiju un automašīnas atslēgas." P. J. O'Rourke.

Vai jums jāmaksā parādi vai jāsaglabā pensijā?

Bet tas bija viņa praktiskais padoms visiem mums, kas patiešām skāra mājās. Reaģējot uz finansiālo nenoteiktību, kāda mēs esam piedzīvojuši pēdējā laikā, šeit ir norādīts Stacy padoms:

Tātad, kā mēs strādājam ar šo jauno nekustamo īpašumu? Pārtraukt ēsšanos un sākt darboties. Un manas ierosinātās darbības ir tādas pašas kā tām, kas strādāja Greatest Generation. Neuzticieties neviens - ne boss, un jo īpaši ne valdība - ar savu fizisko, finansiālo, garīgo vai emocionālo labsajūtu. Izveidojiet savu patiess prieka versiju, uzmanīgi ņemot vērā attiecības vai tās trūkumu starp materiālo īpašumu un laimi. un izveidojiet savu finansiālās brīvības versiju, dzīvojot zem jūsu līdzekļiem.

Bet otrā lieta, ko es gribētu par 2010. gada dzīvi vai parādu, ir tā, ka tā piedāvā pakāpenisku pieeju jūsu parādu risināšanai. Šajā sakarā grāmata aptver pazīstamo teritoriju. Bet tas tā notiek praktiski. Pirmkārt, Life or Debt 2010 iet pa 7 dienu naudas veida makeover veida. Šīs 1 nedēļas vērtēšanas laikā jūs veiksiet šādus uzdevumus:

Diena 1: Dators savu vidējo stundas pēcnodokļu, pēcapstrādes saistīto izdevumu algas-Tas ir lielisks uzdevums, kas parādīs jūsu darba patieso naudas vērtību. 2. diena: Inventory your possessions-Tas ir pārsteidzošs, cik daudz jucekli mēs varam uzkrāt 3. diena: Identificējiet valdījumu no 2. dienas, kad jums nav vajadzīgs - Mans saraksts arvien pieaug. 4. diena: Identificējiet 2. dienas īpašumu, kas pievieno jūsu dzīves jēgu. Tas ir tik svarīgi, lai saprastu, kas nozīmē jūsu laimi un laimi. 5. diena: Iestatiet 10% no jūsu ienākumiem debetēšanas 5. dienā, grāmata kļūst par galveno ziņojumu par parādu dzēšanu. 6. diena: Izsekojiet savus izdevumus ar izdevumu plānu, es ienīstu izsekošanas izdevumus, bet tas ir kritisks solis, lai jūsu izdevumus kontrolētu 7. diena: Sāciet likvidēt savu parādu 7. dienas pāreju uz lielāko daļu pārējās grāmatas, kas ir vērsta uz iziešanu no parādiem.

Vai jūs pārdodat ieguldījumus, lai nomaksātu kredītkaršu parādu?

Dzīvi vai parādu, nevis iet pa mērķiem, izvairoties no lielāka parāda, samazinot parādu, kas jums ir, kā ietaupīt naudu un labot savu kredītu. Šo pēdējo sadaļu par kredīta labošanu nevar pārspīlēt. Kad jūs mēģināt izkļūt no parādiem, cieta kredīta rādītājs var palīdzēt jums neizmērojami veidos. No samazinot procentu likmi esošajam parādam līdz apdrošināšanas izmaksu samazināšanai, lielisks kredīts ir kritisks.

23 rīki un padomi, kas palīdz ātri izkļūt no parādiem

Tātad, ja jūs strādājat, lai izkļūtu no parādiem, var palīdzēt 2010. gada dzīves vai parāds. Tas ir viegli lasāms ar praktisku padomu.

Tagad uz giveaway. Lai ievadītu, vienkārši atstājiet komentāru zemāk par to, kā jūs plānojat saņemt parādu. Šonedēļ es izvēlēšos uzvarētāju. Veiksmi!

Komentāri Par Vietnē: