Vai iepirkties par jaunu banku? Vai varbūt jums vienkārši ir nepieciešams papildu vienreizējās lietošanas norēķinu konts, lai jūsu budžets būtu taisnīgs? Mēs pārbaudām Chase Bank, lai uzzinātu, vai tā ir labākā vieta jūsu naudai.

Lai gan mazas bankas un krājaizdevu sabiedrības ir lieliska iespēja, neatstājiet lielos vārdus no sava saraksta. Chase Bank ir liels nosaukums šajā nozarē, un tās piedāvā saviem klientiem diezgan daudz priekšrocību.

Patiesībā pašlaik ir lielisks laiks, lai reģistrētos Chase jaunā kontā, jo pašlaik tie piedāvā lielas prēmijas jaunām čeku un / vai krājkontu īpašniekiem. Mēs uzreiz apmaksājam bonusus. Vispirms runājam par pamatiem.

Viņi ir saņēmuši visu

Viena no labākajām daļām par banku ar Chase ir tā, ka tie piedāvā burtiski visu. No pārbaudes un uzkrājumiem līdz kredītkartēm līdz hipotēkām un citiem aizdevumiem to visu atradīsiet šeit. Ja jūs vēlaties racionalizēt savas finanses, ņemot visus savus kontus, aizdevumus un kartes ar vienu un to pašu uzņēmumu, Chase ir vērts meklēt.

Lai gan tā ne vienmēr ir labākā finanšu stratēģija, jo tā maksā par iepirkšanos, jūs varat gūt labumu no tā, ka jums ir visas jūsu finanšu "lietas" ar vienu pakalpojumu sniedzēju. Bieži maksājumus ir vieglāk veikt, un jūsu vietējā banka var patiešām labi iepazīt jūs un jūsu vajadzības, ja jūs parasti apmeklējat klientus.

Bez tam, izmantojot visus finanšu pakalpojumus, kurus jūs varētu vēlēties, Chase ir pieejams arī diezgan plaši. Lai gan tas neattiecas uz visiem valsts reģioniem, tajā pašlaik darbojas vairāk nekā 5000 filiāļu ASV, kā arī desmitiem tūkstošu bankomātu. Un, ja jūs ceļojuma laikā nevarat atrast filiāli vai bankomātu pie jums, Chase piedāvā diezgan stingru tiešsaistes banku sistēmu.

Galvenie ieguvumi

Bez tam, piedāvājot visu, kā lielākajai daļai lielo banku, kādi ir citi galvenie ieguvumi, izvēloties Chase Bank? Šeit ir vissvarīgākais:

Lieliska tehnoloģija:Chase ir ieguldījis daudz laika un naudas, radot lielisku tehnoloģisko pieredzi saviem klientiem. Tās vietne ir intuitīva un viegli lietojama, un tā ir arī tā mobilā vietne. Varat izmantot savu tālruni, lai mobilo depozītu apjoms nepārsniegtu 2000 ASV dolāru dienā, kas ir lieliski, ja neesat pie ATM.

Runājot par tehnoloģiju, Chase iekļauj visus savus kontus bankā. Piemēram, kad jūs pavelciet savu mobilo kontu, jūs varat saņemt tūlītēju piekļuvi jūsu norēķinu un krājkontu atlikumiem, kā arī jūsu neatmaksātā kredītkartes bilance. Jūs varat veikt pārskaitījumus no viena konta uz citu, izmantojot naudu draugam vai ģimenes locekli, vai maksāt rēķinus no mobilā tālruņa.

Tāpat kā daudzas lielas bankas ar mobilajām lietojumprogrammām, arī Chase piedāvā mobilos brīdinājumus. Tie var palīdzēt jums palikt virs jūsu finansēm, ļaujot jums zināt, kad jūsu konta darbība ir zema vai kad jūsu paycheck nokļūst jūsu norēķinu kontā. Noderīgi rīki, lai pārliecinātos.

Labi piedāvājumi:Daudzas lielas bankas, it īpaši, pašlaik lepojas ar prēmijas vilnis. Chase ir viens no tiem. Kad reģistrējat Chase Total Checking® kontu kā jaunu klientu, jums vienkārši ir jāiemaksā 25 USD konta atvēršanā un jāuzstāda tiešais depozīts, lai saņemtu 150 dolāru bonusu, kas pievienots jūsu kontam. Atveriet jaunu Chase Savings kontā iemaksāt 10 000 dolāru 20 darba dienu laikā un saglabāt balvu 10 000 ASV dolāru apmērā 90 dienām, un jūs saņemsiet 100 ASV dolāru bonusu.

Ja esat pilnīgi jauns Chase klients un jūs atveratabi konti, jūs varat saņemt bonusus no katra, kas kvalificē jūs par $ 250 bonusu. Šeit varat iegūt informāciju par šo piedāvājumu.

Papildus prēmijām par čeku un krājkontiem, Chase piedāvā arī bonusus daudziem tā kredītkaršu kontiem. Tātad, ja jūs esat arī ceļojuma vai punktu balvu kartes tirgū, apsveriet iespēju to apvienot ar Chase. Chase Sapphire Preferred un Chase Southwest Rapid Reward kartes ir gan labas iespējas.

Brīvās opcijas:Viena lieta, lai, protams, pievērstu uzmanību banku maiņai ir maksas, ko maksā banka. Tāpat kā lielākajai daļai citu lielo banku, Chase nepiedāvā neatmaksātās procentu likmes saviem čeku un krājkontiem. Tāpēc pārliecinieties, ka ikvienu procentu, kuru jūs nopelnījat, nezaudē ikmēneša konta maksa.

Šobrīd Chase Total Checking® kontam netiek piešķirta ikmēneša maksa par pakalpojumu, ja vien katru mēnesi veicat tiešus noguldījumus, kuru kopējā summa ir 500 ASV dolāru vai lielāka, saglabājot minimālo dienas atlikumu 1500 USD vai vidējo dienas bilanci 5000 USD vai vairāk saistīts depozīts vai ieguldījumu konti.

Pirmās prasības izpilde būs diezgan vienkārša, ja jūs strādājat pilna laika un katru mēnesi automātiski pievienosit jūsu algu čeku. Taču jūs varētu arī nicināt maksas, ja jūs saglabājat savu ārkārtas fonda krājkonts vai ieguldījumu kontu, kas saistīts ar jūsu norēķinu kontu.

Chase augstākās pakāpes konta opcijas, tostarp Chase Premier Plus pārbaude un Chase Premier Platinum. Pārbauda gan peļņas procentus. Tomēr, saglabājot bez maksas šajos kontos, ir nepieciešams daudz lielāks vidējais dienas atlikums saistītajos kontos: attiecīgi $ 15,000 un $ 75,000.

Tomēr jūs varētu pretendēt uz bezmaksas Chase Premier Plus pārbaudes kontu, ja jums ir kvalifikācijas hipotēka no Chase un automātiski veiciet hipotēkas maksājumus no sava norēķinu konta.Tas ir vērts pievērsties pašreizējiem hipotekārajiem klientiem, jo ​​procentu likmju konts (kas neuzliek maksas!) Ir lieliska iespēja.

Visbeidzot, Chase piedāvā kontu speciāli vidusskolu un koledžu studentiem. Ikmēneša maksa par šo kontu pieaug līdz $ 6 mēnesī. Bet jūs varat izvairīties no maksām, izveidojot kontu ikmēneša tiešajam depozītam vai saistot to ar vecāku vai aizbildņa Chase kontu.

Atšķirībā no dažām bankām, Chase pārbaudes konti nav viennozīmīgi bezmaksas. Tomēr tas nav tik sarežģīti, ja tiek ievērotas kontu prasības attiecībā uz bezprocentu kontiem.

Kā par Chase krājkontiem? Līdzīgi kā pārbaudes iespējas, uz krājkontiem attiecas ikmēneša pakalpojumu maksa, kuru var atcelt dažādu iemeslu dēļ.

Chase Savings ™ pamatfunkcijai ir nepieciešama minimālā dienas depozīta summa 300 ASV dolāru apmērā, vismaz viena automātiska atkārtotā pārveduma summa vismaz 25 ASV dolāri no norēķinu konta vai saikne ar augstākā līmeņa pārbaudes kontu. Arī kontu īpašnieki, kas jaunāki par 18 gadiem, var saņemt bezmaksas kontu.

Tāpat kā pārbaudes kontos, augstāka līmeņa krājkontiem, kas piedāvā augstākas procentu likmes, ir stingrākas prasības, lai izvairītos no ikmēneša pakalpojuma maksas. Tas ietver vai nu 15 000 ASV dolāru minimālo dienas atlikumu, vai arī kontam ir piesaistīts augsta līmeņa pārbaudes konts.

Zemie minimumi:Tas neaizņem daudz, lai atvērtu Chase kontu. Pamata čeku kontam minimums ir tikai $ 25, lai atvērtu.

Trūkumi

Visām bankām ir trūkumi, pat tie, kuriem ir vispārīgi labie produkti un atsauksmes. Tālāk ir jāuzmanās no Chase:

Zemākas procentu likmes:Jūs bieži atradīsit, ka tiešsaistes bankas, kas racionalizē savus pakalpojumus, var piedāvāt augstākas procentu likmes. Pretēji tas ir attiecībā uz pilna servisa, ķieģeļu un javas bankām, piemēram, Chase. Kopš šī raksta, Chase krājkonts APY ir tikai 0,01%.

Reģionālais:Lai gan Chase Bank tehniski ir valsts ķēde, tā nav pieejama visur. Pirms izlemjat atvērt kontu, noteikti apskatiet banku un bankomātu pieejamību savā reģionā vai vietās, kur bieži ceļojat.

Maksa par kontu:Lai gan tuvar Lai izvairītos no konta maksas ar Chase pārbaudes un krājkontiem, jums ir jāatbilst visiem parametriem, lai to izdarītu. Citas bankas piedāvā bezmaksas čekus un krājkontus, neveicot nekādus stīpļus.

Ja jūs plānojat iet tradicionālajā maršrutā un vienkārši atveriet vienu pārbaudi un vienu krājkontu, kas, vēlams, ir saistīts, jūs, iespējams, izvairīsities no lielākās Chase konta maksas. Bet, ja vēlaties, lai jums būtu paredzēti pārbaudes vai krājkonti, lai jūsu nauda tiktu atdalīta dažādiem mērķiem, Chase, iespējams, nav jūsu labākais risinājums.

Zemo mobilo depozītu limiti:Ja esat uzņēmuma īpašnieks vai ārštata darbinieks, kurš bieži vien saņem maksājumus čeka formā un patīk mobilā depozīta ērtībai, divreiz apsveiciet par Chase. To ikdienas mobilā čeka depozīta limits ir tikai 2000 ASV dolāru, un ikmēneša limits ir tikai 5000 ASV dolāru.

Iespējams, lietotāji, kuru parastās atalgojuma summas ir ieskaitītas kontos, neradīs problēmas. Jūs varat vienkārši izmantot mobilo depozītu personīgām čekām, kuras jūs vienreiz saņemat. Bet tiem, kas nogulda vairāk pārbaudes, šis zemais limits var būt problemātiska.

Bottom Line

Chase Bank var būt laba izvēle, lai pārbaudītu un ietaupītu, jo īpaši, ja jau esat veicis vai plānojat izmantot dažu bankas citu piedāvājumu priekšrocības. Un, ja jūs meklējat banku ar spēcīgu tiešsaistes klātbūtni un intuitīvu mobilo lietotni, tas noteikti ir jāpārbauda.

Tomēr, ja jūs meklējat vispieņemamākos kontus ar vislabākajām procentu likmēm, iespējams, jums vajadzēs meklēt citur.

Chase Bank

9.5

Kontu daudzveidība

9.5 /10

  Procentu likmes

  9.0 /10

   Klientu apkalpošana

   9.5 /10

    Mobilā lietotne

    9.5 /10

     Drošība

     10.0 /10

      Plusi

      • Augstākā līmeņa kredītkartes, kontu pārbaude un prēmijas
      • Lieliskas atlīdzības programmas
      • Big Balance Transfer Savings
      • 24 stundas diennaktī klientu apkalpošana

      Cons

      • Procentu likmes par noguldījumu produktiem

      Komentāri Par Vietnē: