Saskaņā ar Harris Interaktīvs, populārākais vīriešu sportists Amerikā ir Tiger Woods, un ir vispopulārākais sieviešu sportists Serena Viljamsa. Tas man ieguva domu ... hmmmm, Amerika ir absolūti apsēsta futbols, beisbols un basketbols, bet golfs un teniss ir # 1! Kopš vidusskolas stereotips vienmēr ir bijis tas, ka nerūsnieki spēlēja golfa un tenisa spēlēs, un jocks spēlēja ar citiem sporta veidiem. Tātad, kas notiek ar šo jaunāko aptauju?

Teorija:

* Tas, kurš kontrolē vislielāko naudas summu, ir visietekmīgākais un līdz ar to vispopulārākais. Iemesls, kāpēc Tiger Woods maksā 100 miljonus ASV dolāru gads ir tāpēc, ka viņš ģenerē miljardus papildu ieņēmumos. Tā kā nerds pēc definīcijas iegūst labākas pakāpes, viņi var doties uz labāku skolu un saņemt labākas darbavietas. Tādēļ viņu iespējas palielināt naudu palielinās. Vairāk nerds spēlē golfu un tenisu, un tāpēc tērē vairāk par šiem sporta veidiem.

* Nevienam patiešām nav savas naudas augstskolā vai koledžā, tāpēc jocks vienmēr pārspēt nerds, kad runa ir par popularitāti. Tomēr pēc 10 gadiem tendence, šķiet, ir mainīga, ja vien tas nav reti jock nerd piemēram, Bill Bradley, NBAer, Rodas zinātnieks un 3-termiņu ASV senators no Ņūdžersijas!

* Seattle Mariners zvaigzne, Ichiro Suzuki ir labs jock piemērs, padarot $ 17 miljoni gadā. Bet 17 miljoni ASV dolāru, salīdzinot ar vīrieti, kas viņam maksā, Karls Nerds Paul Allens, kurš ir vērts 18 miljardu dolāru, nopelna 720 miljonus dolāru gadā procentu ienākumos un līdz ar to 2 miljonus ASV dolāru dienā. Cha-ching!

* Vai ir sakritība, ka ir tik daudz CEO golferiem? Jim Crane, Jerry Jurgensen, John Lundgren, Ed Stack, Steve Bennett, Mike Esken, David Perdue, Mayo Shattuck, Jim McNeely no Sun Microsystems, Dollar General, Intuit, EGL, Nationwide Financial, The Stanley Works, UPS, galvenais dolārs un Constellation Energy ir viss sub 10 handicap golfers. Sakritība Heck nē Vienkārši paskaties uz to bio, un jūs sapratīsit, ka visi viņi ir audzēji.

* Cilvēki, piemēram, dominējošie konkurenti, kuri spēj kontrolē savus likteņus. Lai gan mēs tiekam mācīti komandas darbus jau ļoti agrīnā vecumā, tikai tev un tavam klubam, vai arī tev un tavai raketei golfa un tenisa vietās. Neviens nevar paļauties vai vainot, kad lieta kļūst sarežģīta. Visa godība un visa neveiksme ir jūsu.

* Fiziskās saskares trūkuma dēļ pastāv mazāk ievainojumu tenisā un golfa spēlēs, un tāpēc vairāk cilvēku var spēlēt ilgāku laiku.

KAS tas viss nozīmē?

Ja jūs vēlaties palielināt savas iespējas nopelnīt naudu, būt par nerd un spēlēt golfu un tenisu, bet arī ar intīmām zināšanām par futbolu, basketbolu un beisbolu, piemēram, John Clayton no ESPN.

Džons "Stud" Clayton

John Clayton var neatbilst sportista tēlam, bet viņš nodarbina pelnīte un uzklausa miljoniem, jo ​​viņa dziļi zina par futbolu.

Tik daudz pasaules biznesa vēršas pie golfa un tenisa. Piedāvājumi tiek veikti uz 19. urbuma visu laiku. Kāds ir labāks veids, kā sazināties ar savu klientu, nevis ar skaistu vasaras dienu, uzlauzot bumbu caurumā ar alu rokā? Obligācijas tiek radītas grūtībāsun, cenšoties nogremdēt bumbu uz niecīgu caurumu 5 stundām, daudzi uzskata par neticami grūtībām! Ja tas palīdz motivēt jūs spēlēt, pētījumi liecina, ka golfa spēlētāji dzīvo vidēji 7-8 gadus ilgāk, nekā golfa spēlētāji!

Mana godalga ir tenisa līgai, par kuru esmu iespaidīgs atsāk. Viena persona ir partneris Sullivan & Cromwell, cits ir galvenās investīciju bankas rīkotājdirektors, un vēl viens ir daudzmiljonāru interneta uzņēmējs, kas dzīvo 4 Seasons starp vairākām citām vietām. Salīdziniet to atsākšanu ar saviem komandas biedriem manā basketbola līgā, un tas ir nakts un diena.

SECINĀJUMS

Tātad, kā par to cilvēki? Doties uz braukšanas joslu šajā nedēļas nogalē vai tuvākajām publiskajām tiesām un iztukšojiet dažas bumbas. Pēc tam skatīties 30 minūtes ESPN un pēc tam ļaujiet tai visiem izlietne. Jūsu popularitāte un runas punkti ar klientiem un kolēģiem pieaugs. Kad esat nokļuvis rutīnas iegūt pēc iespējas labāku.

Es to visu laiku redzu savā tenisa klubā. Šim vecākajam partnerim, iespējams, nebūs otra, kas izdosies ar spittoon pārvadātāju ārpus skolas, bet, ja jūs notiks, lai labi spēlētu tenisu, viņa giddi vēlas uzzināt tevi un skriet uz stundām. Tiesā tev abi ir vienādi! Sports ir valoda, kas apvieno cilvēkus no visiem sociālekonomiskajiem apstākļiem.

Iespējas tiek radītas, izmantojot attiecības. Spēlējiet golfa spēli un tenisu, un jums būs vairāk iespēju veicināt un paaugstināt, nekā jebkad agrāk. Ar abu sporta fantastisko ilgmūžību nekad nav par vēlu sākt!

Mērķi: 1) atzīt top 25 nosaukumus NCAA futbolā; 2) zināt, kas ir legāli pretendenti uz nacionālo čempionātu (USC, Florida, Texas, Penn State, Alabama ir tikai daži), 3) iepazīt vismaz divus cilvēkus spēlēt tenisu un izvirzīt mērķi par 3,0 vērtējumu 1 gada laikā, 4) veikt tenisa nodarbības, 5) noskatīties 30 minūšu golfa nedēļas nogalē un doties uz braukšanas diapazonu un noskaidrot, vai golfa kļūdu kodumi. 6) agri reģistrējiet savus bērnus tenisa un golfa nometnē. Paldies tētis!

Saistītais ziņojums: "Serena Viljamsa nav Nerd! Mums zel!"

Keigu

- "šķēlēšana caur naudas mistērijām"

Atjaunināts: 2012. gada 3. marts

Komentāri Par Vietnē: