Dizaina padomi un triki, kas nesabojās nomas līgumu.

Kad es neesmu darbā vai sazinoties ar draugiem, es droši vien skatos manu iecienīto televīzijas un televīzijas tīklu. Ja jūs esat kaut kas līdzīgs man, šīs izrādes iedvesmo jūs, lai jūsu apmales padarītu pievilcīgāku vai nedaudz uzlabotu savu vietu. Tātad jūs uzliekat savu apvalku un dodieties uz tuvāko mājas uzlabošanas veikalu, lai iegūtu mazliet DIY projektu.

Tikai vieta, kurā dzīvojat, ir noma, un nav tādas lietas kā Dzīvokļu Depot. Bummer

Nav gluži gatavs mājokļa iegādei, bet meklēs nelielu atjaunošanu, iznomātāja stilu? Šeit ir daži atdzesēti (un vienkārši) dekorēšanas padomi, kā 2015. gadā piešķirt jūsu telpai mini-makeover.

Mazāk ir vairāk

Ja jūsu dzīvoklis ir tikai nedaudz lielāks par jūsu koledžas kopmītnes istabu, pēdējā lieta, ko vēlaties darīt, ir pievienot vairāk mēbeļu. Tā vietā, lai iegādātos vairāk vienumu savai istabai, izlemiet, vai ir kaut kas, ko jūs varat noņemt un pārvietot uz mazāk pārpildītu vietu.

Ietveriet līknes

Visbeidzot, vieta, kur šī frāze jāpiemēro, nevis jūsu ķermeņa tips. Lielisks veids, kā dot jūsu istabai ilūziju par vairāk vietas, ir pievienot līknes. Izmēģiniet apaļo ēdamistabu vai sānu galdu. Apļveida apvidus paklājs arī piešķir jūsu telpai lielu izmēru.

Izgaismojiet savu dienu

Ziemā jūs neesat vienīgais ziemas guļvieta. Iespējams, ka jūsu vieta izskatās mazliet miegaina sezonas īsākajās, tumšākajās dienās. Iedodiet kādu saules spilgtumu, izmantojot spilgtas krāsas akcentus. Pievienojiet krāšņās spilvenus un dīvānus, pievienojot krāsainus spilvenus (domājiet par primārajiem toņiem). Izvēlieties lētas preces, ko varat mainīt sezonāli.

Akcentu ar fona attēlu

Noņemams fona attēls ir lielisks veids, kā atsvaidzināt sienas. Tas var arī būt dārgs, ja jūs to izmantojat, lai atjaunotu visas istabas sienas. Tā vietā mēģiniet papīru pievienot kā akcentējošu sienu.

Varat arī mazliet priecāties un izmantot noņemamu fonu, lai izveidotu mākslīgo logu dzīvojamā istabā vai atsvaidzinātu galveno guļamistabu guļamistabā. Vēlaties kaut ko super bailīgs? Atrodiet mirgojošus punktus, lai piešķirtu sienai polka dot ballīti.

Apkope skalā

Neuztraucieties. Tu nav jāpielāgo šai skalai. Tā vietā jūsu mēbeles ir jāsamazina. Mazas mēbeles padara telpu izskatu lielāku. Tā vietā, lai nopirktu šo lielo teātra istabu dīvānu jums un visiem saviem BFFs, izvēlieties krēslu vai mīlestības vietu. Iet ar mīkstu otomanu, nevis standarta kafijas galdiņu.

Krāsojiet to

Ja jūs nevarat krāsot sienas, krāso mēbeles. Maza krāsa jūsu dzīvojamās istabas sānu galdos vai jūsu guļamistabas galvas klājā dos jūsu vietai vairāk personības. Vēlaties izmēģināt kaut ko daudz progresīvāku? Izmantojiet auduma krāsu un izveidojiet jaunu krāsu uz krēsliem.

Noslaucīt to zem paklāja

Jums un jūsu saimniekam tieši nemaz nav tādas pašas garšas kā linolejs (patiesībā jūs esat vairāk cietkoksnes). Laiks slaucīt šo grīdu zem paklāja, burtiski. Nopirkt platību paklājs vēsā tekstūrā vai bailīgs modelis, lai padarītu vietu tieši tā, kā jums tas patīk.

Spogulis, spogulis uz sienas

Kad gaisma nokļūst spogulī, tas padara jūsu telpu izskatu lielāku, nekā tā patiešām ir. Atveriet šo mazo ieeju, pievienojot spoguli. Tas ir arī lielisks veids, kā dot sev vienu pēdējo izskatu, pirms iznāk. Kā man teica, tu esi godīgākais no tiem visiem.

Secret slapjš

Vai jums kādreiz bija negaidīti viesi telefons viņu ceļā - un viņi ir piecu minūšu attālumā? Mēstuļu pozicionēšana jūsu istabu stūros leņķī ļauj izmantot vietu aiz muguras, lai paslēptu rotaļlietas, nepabeigtus DIY projektus vai tīru veļas mazgātuve (jūs zināt, ka kaudze, kurai jūs mēdzāt salocīt pēdējās divās dienās) ir pieejama. Arī mēbeles, kam ir slepens nodalījumi vai galdi ar svārkiem, arī strādā lieliski!

Attēlu kredīti, no kreisās uz labo: Homedit, labākie mājokļi un dārzi, dzīvokļu terapija, grāmatas "Chasing Paper", "Home Base", "Top Dreamer", "Delocingles", "West Elm" un mūsu laivu nams.

Labāki mājas un dārzi Labāki mājas un dārzi

Komentāri Par Vietnē: