Vēl viens gadījums, kad NEKAD daudz naudas, faktiski atmaksājas. Ja jūsu ienākumi ir zemāki par pielāgoto bruto ienākumu (AGI) līmeni 2017. un 2018. gada fiskālajā gadā, jūsu nodokļu deklarācijā jums var būt tiesības uz pensijas ietaupījuma iemaksu kredītu (Saver's Credit).

Tas ir pareizi, tas nav atskaitījums, bet a kredīts, tikai lai ietaupītu naudu. Šeit ir ienākumu ierobežojumi kvalitātei.

Maksimālais ienākumu līmenis, lai saņemtu pensijas iemaksu kredītu 2017. gadā:

Ietaupītāja kredīta AGI (koriģētā bruto ienākuma) limits ir:

  • $ 31,000 vienam filers un precētiem indivīdiem, iesniedzot atsevišķi
  • 46,500 USD mājsaimniecību vadītājiem
  • $ 62,000 par precētiem pāriem, kas kopīgi iesniedz pieteikumu

Maksimālais ienākumu līmenis, lai 2018. gadā varētu pretendēt uz pensijas ietaupījumu iemaksu kredītu:

Ietaupītāja kredīta AGI (koriģētā bruto ienākuma) limits ir:

  • 31 500 $ vienam filerim un precētiem indivīdiem, iesniedzot atsevišķi
  • 47 250 USD mājsaimniecību vadītājiem
  • 63000 $ par precētiem pāriem, kas kopīgi iesniedz pieteikumu

Apskatiet pilnu Saver kredīta atjauninājumu šeit.

Vai es esmu tiesīgs saņemt pensijas iemaksu kredītu?

Ja jums ir zemāk par iepriekš norādītajiem ienākumu sliekšņiem, jums vienkārši ir jāiegūst piemērotas iemaksas darba devēja sponsorētajā pensijas plānā vai individuālā pensionēšanās shēmā (IRA). Ietaupītā kredīta summa, ko varat saņemt, ir atkarīga no jūsu veiktajām iemaksām un jūsu kredīta likmes (kas atkarīgs no jūsu ienākumu līmeņa).

Cik daudz ir kredītvērtējums?

Ja jums ir tiesības saņemt kredītu, jūsu kredīta likme var būt vismaz 10% vai augstāka par 50%, atkarībā no jūsu koriģētā bruto ienākuma. Jo zemāks ir jūsu ienākumi, jo augstāka ir kredīta likme.

Jūsu kredīta līmenis ir atkarīgs arī no jūsu iesniegšanas statusa. Maksimālais kredītvēsture, ko kāds varētu saņemt, ir 50% no $ 2000 iemaksas (par 1000 ASV dolāriem), bet jūsu kopējā summa var atšķirties. Lai precīzi noskaidrotu, cik daudz jūs varat izdarīt, izmantojiet IRS veidlapu 8880, kas pazīstama arī kā kredīts pensijas ietaupījumiem.

Kā es varu pieprasīt pensijas iemaksu kredītu?

Kad esat aizpildījis veidlapu 8880, ievadiet kredīta summu 1040. veidlapā (PDF) vai 10.40A veidlapā (PDF). Lai pieprasītu šo kredītu, jūs nevarat izmantot veidlapu 1040EZ. Ja jūs meklējat papildu informāciju, jūs varat arī iepazīties ar IRS publikācijas 590 3. nodaļu, Individuālie pensionēšanās noteikumi (IRA), lai iegūtu vairāk informācijas.

Vēl viena lieta - ja jūs esat pilna laika students 5 mēnešus no kalendārā gada, jums nav tiesības saņemt kredītu.

Komentāri Par Vietnē: