Cilvēki pazīst, ka esmu aizspriedis uz Rietumu krastu, kas dzīvo laika, daudzveidības, pārtikas, kultūras un nodarbinātības iespēju dēļ. Vietas, piemēram, Portland, Sietla, Losandželosa, San Jose un Sanfrancisko, tiek izpūstas, pateicoties tehnoloģiju uzplaukumam. Es dzīvoju Virdžīnijā un Ņujorkā no 1991. līdz 2001. gadam, tāpēc man ir perspektīva.

Neskatoties uz visām darba iespējām, izrādās austrumu piekrastē, Midwest, un dienvidu valstis dominē pensijas uzkrājumu līderu saskaņā ar apkopotajiem datiem, kas iegūti no Personal Capital 850,000+ lietotāju bāzi. Apskatīsim datus!

PENSIJU SUMMAS VALSTS

Tas ir pārsteidzoši, tomēr nav tik pārsteidzoši, ka Delavēras iedzīvotājiem ir vislielākais pensiju ietaupījumu apjoms. Delaware ir # 7 sarakstā visvairāk skaits miljonāru uz 1000 mājsaimniecībām pie 35. Tikmēr, Delaware ir arī viens no visvairāk nodokļu draudzīgu valstīm ar šādas priekšrocības:

  • Sociālās apdrošināšanas pabalsti netiek aplikti ar nodokļiem.
  • Nav valsts vai vietējā tirdzniecības nodokļa.
  • Mantojuma nodoklis nav pieejams.
  • Nav personiska īpašuma nodokļa.
  • Valsts ienākuma nodoklis svārstās no 2,2% līdz 6,6%.
  • Dzelzceļa pensijas pabalsti ir atbrīvoti, un nodokļu maksātājiem, kas vecāki par 60 gadiem, var neiekļaut 12 500 $ ieguldījumu un kvalificētu pensijas ienākumu.
  • Līdz 12,500 $ no vecuma sasniegšanas ir atbrīvoti nodokļi tiem, kas ir 60 gadu veci.

Connecticut, New Jersey, Maryland, un Massachusetts ir augsts nodokļu likmes, bet arī lielāks daudzums turīgāko iedzīvotāju dēļ labklājības centriem Bostonā, Vašingtonā un Ņujorkā. Aļaskas iedzīvotāji katru gadu faktiski saņem nodokļu kredītu, lai dzīvotu tur.

Lielākais pārsteigums top 10 ir Iowa pie # 6. Es esmu bijis des Moines vairākas reizes, lai redzētu galvenās investīcijas, viens no valsts lielākajiem 401k pakalpojumu sniedzējiem. Bet, kas nav Principal un pārtikas pārstrādes nozare, es neesmu pārliecināts par to, kādas citas nozares nodrošina viņiem valsts taupīšanas pensiju ietaupījumus. Jebkurš Iowans tur ir koplietot savu bagātības avotu?

Lielākais pārsteigums ir Havaju salas 46. vietā. Dzīvesvietas izmaksas Havaju salās regulāri ir trīs galvenajās vietās, kurām vajadzētu palielināt pensijas ietaupījumu. Bet varbūt tāpēc, ka Havaju salās ir augsta dzīves dārdzība, lielāka daļa pensiju ietaupījumu tiek tērēti, lai dzīvotu. Vēl viens iemesls pensiju ietaupījumiem varētu būt saistīts ar daudzgadīgām darbībām zem viena jumta. Tādēļ katrai personai / ģimenei, iespējams, nav nepieciešams ietaupīt tik daudz, cik vien iespējams atsevišķi / ģimenes locekļi.

Ņemot vērā mūsu agrākos kolonistus, kas sākās Austrumu piekrastē, ir lietderīgi, ka Austrumos, salīdzinot ar Rietumiem, ir lielāka bagātība.

Saistītie: Labākās valstis pensijai

Ielādē ...

PABALSTU IEDZĪVOTĀJI PĒC IZGLĪTĪBAS

Papildus analīzei par valsts pensiju ietaupījumiem, Personal Capital arī analizēja pensijas ietaupījumus paaudzē. Kā gaidīts, pensijas uzkrājumu apjoms visos kontu turētājos pieaugs ar vecumu.

Ikvienas paaudzes pensijas uzkrājumu summa izskatās diezgan pienācīga salīdzinājumā ar vidējiem un vidējiem rādītājiem visās amerikāņu vidū. Tāpēc rodas divi jautājumi:

  1. Vai turīgāki cilvēki ir aktīvāk pārvaldījuši savu naudu ar bezmaksas finanšu instrumentiem?
  2. Vai arī cilvēki, kas izmanto bezmaksas finanšu instrumentus un aktīvi pārvaldīs savu naudu, parasti ir bagātāki par vidējo?

Es esmu diezgan pārliecināts, ka abiem ir kāda patiesība. Ja jūs regulāri lasāt, jūs nevarat iegūt pietiekami daudz rakstu par savu bagātību pieaugumu. Kad es biju vidusskolā, es gribētu greifers šādus žurnālus šādā secībā: MONEY, Fortune, Forbes, Car & Driver, un Sports Illustrated. Es biju tik aizraujošs ar naudu, ko es nolēmu iegādāties ekonomikā, iegūt MBA, strādāt pie Wall Street un uzsākt personīgo finanšu vietni! Visas šīs darbības palīdzēja man radīt bagātību.

Ielādē ...

Īpašuma nodokļi no valsts

LIELĀKAIS IETEKME UZ PABALSTU IEDZĪVOTĀJIEM

Pēc dzimšanas vai dzīvesvietas, personīgais kapitāls uzskata, ka vislielākā ietekme uz pensiju ietaupījumiem ir saistīta ar proaktīvu plānošanu. Mēs varam ticēt tam, ko mēs gribam, taču, ja jums ir statistiski nozīmīgs datu apjoms, piemēram, viņi to dara, ir labi ņemt vērā to.

Viņi saprata, ka lietotāji, kuri izveidoti ar pensiju plānu, izmantojot pensionēšanās plānošanas kalkulators bija aptuveni par 75% augstākas pensijas atlikumu, nekā tie, kas nav apnikt. Tā ir milzīga atšķirība!

Sakarā ar to es regulāri izviršu finansiālos mērķus, uzrakstīt mērķa atjauninājumus un analizēt panākumus un neveiksmes. Manuprāt, nav šaubu par to, ka es būtu nabadzīgāks, ja man nebūtu tik daudz uzmanības pievērsta personīgajām finansēm.

Tātad, lai jūs visi, kas ir likuši analizēt pašreizējo finansiālo stāvokli, saņemt finanšu eksperta palīdzību vai noteikt konkrētus finanšu mērķus, ko jūs gaida? Get to jau jau!

Jūs varat izsekot savu neto vērtību, plānot pensionēšanos, analizēt savus ieguldījumus par pārmērīgām maksām, pārvaldīt savu naudas plūsmu un plānot pensiju bez maksas ar personīgo kapitālu. Tas viss ir bezmaksas un viegli lietojams.

Ielādē ...

Atjaunināts 2018. gadam un pēc tam.

Komentāri Par Vietnē: