Viens no lielākajiem pārsteigumiem man kā blogger bija pensijas plānu iespējas, kas pieejamas mazā uzņēmuma īpašniekam. Lai gan 401k maksimālais ieguldījums ir 17,500 ASV dolāri (no 2014. gada) un IRA ir 5500 ASV dolāri (no 2014. gada), kā neliela uzņēmuma īpašnieks, es varu nopelnīt vairāk nekā 50 000 ASV dolāru gadā. Tas gandrīz šķiet negodīgs.

Nesen es saņēmu e-pastu no lasītājiem, kas vēlējās uzzināt vairāk par viņu iespējām. Kamēr man ir pieredze ar SEP IRA, es nekādā gadījumā nav pensijas plānu eksperts. Tāpēc es uzaicināju Brian Hogan piedalīties Mīklas Roller Money Podcast.

Brian Hogan ir uzticības direktors mazo uzņēmumu pensijas produktu jomā. Tā kā viņš dzīvo un elpo šo lietu ikdienā, viņš ir ideāls cilvēks, kas dod mums augsta līmeņa pārskatu par pensionēšanās iespējām tiem, kam ir savs bizness.

Lūk, no intervijas saņemtie augsta līmeņa apmeklējumi:

  • Trīs galvenās iespējas ir SEP IRA, Individuālais 401 (k) un SIMPLE IRA. Pastāv arī noteiktu pabalstu plāni, taču mēs tos neaptverējām.
  • Uzņēmumiem, kuriem nav darbinieku, visticamāk, būs labākā izvēle ne SEP IRA, ne individuālais 401 (k). Viņi abi ļauj uzņēmuma īpašniekam vairāk ieguldīt pensijā nekā vienkārša IRA.
  • Indivīdam 401 (k) ir nepieciešams vairāk dokumentiem nekā SEP IRA, bet tas var ļaut uzņēmuma īpašniekam vairāk ietaupīt pensiju.
  • Indivīds 401 (k) var arī būt labāks par SEP IRA tiem, kas vēlas veikt backdoor Roth ieguldījumu.
  • Vienkāršā IRA var būt ideāla tiem, kas strādā ar darbiniekiem.

Robs: Robs: Brian, laipni lūdzam šovā!Brian Hogan: Paldies Robam.Robs: Robs: Priecājos, ka jūs šodien pavadāt laiku kopā ar mums. Es esmu pārliecināts, ka jūs esat diezgan aizņemts ar Fidelity. Man bija daudz jautājumu no ļaudīm par mazo uzņēmumu pensijas plāniem, tāpēc es vēlējos to segt ar jums. Es saprotu, ka tas ir tas, ko jūs darāt, tad kāpēc jūs neuzrāda mums, kas jūs esat un ko jūs darāt ar uzticību?Brian Hogan: Protams. Mans vārds ir Brian Hogan, un es esmu Fidelity Investments mazo uzņēmumu retireiting produktu direktors. Esmu atbildīgs par mūsu SEP IRA, Simple IRA un mūsu pašnodarbināto 401k, kā arī mūsu ieguldījumu tikai plānu. Patiešām, mans darbs kā projekta vadītājs ietver visu, sākot no mārketinga līdz darbībai, līdz pakalpojumu modeļiem, lai pārliecinātos, ka mūsu plāni atbilst visiem likumdošanā noteiktajiem.

Robs: Robs: Labi. Cik ilgi tu biji uzticība?

Brian Hogan: Esmu bijis ar Fidelity 16 gadus.

Robs: Robs: Vau. Labi, labi, tas ir lieliski. Kur tu atrodies?

Brian Hogan: Smithfīldā, Rodailendā.

Robs: Robs: Labi. Laba Es patiešām pavadīju vasaru Brown universitātē, tāpēc man bija bijusi sava laika daļa Providenceā.

Brian Hogan: Labi.

Robs: Robs: Jūs pieminējāt SEP IRA, vienkāršās IRA un individuālos 401s. Vai jūs arī pieminējāt kaut ko līdzīgu tikai investīciju plānam?

Brian Hogan: Jā.

Robs: Robs: Es nekad to neesmu dzirdējis. Kas tas ir?

Brian Hogan: Tas patiešām ir mūsu atbilde uz nelielu tirgu 401k. Tā kā mums nav 401k plānu mazo uzņēmumu īpašniekiem, parasti mums būs jāpasaka, ka mazajiem uzņēmumiem vajadzētu saņemt TPA (trešās puses administrators), un tad viņi var izmantot Fidelity kā ieguldījumu platformu.

Robs: Robs: Labi. Mēs atgriezīsimies pie visiem, bet to, ko es domāju, ka mēs šodien darīsim, ir jāsāk ar visvienkāršāko scenāriju un jāpievieno sarežģījumi. Kā sākumpunktu, Brian, runājam par personu, kurai ir savs bizness, bez darbiniekiem. Varbūt viņi ir profesionāli. Varbūt tas ir sāncensis, bet tiem ir šie ienākumi no viņu biznesa. Kādas ir viņu pensionēšanās plāna iespējas? Kādas ir iespējas, kas viņiem ir pieejamas, lai saglabātu pensijā?

Brian Hogan: Individuālajam īpašniekam, vienīgajai personai, tā patiešām ir SEP IRA, pašnodarbinātais 401k un vienkāršais IRA. Katram no viņiem ir savas unikālas priekšrocības. Vienkāršā IRA izskatās vairāk kā 401k plāns, bet iemaksu ierobežojumi ir mazāki nekā SEP IRA vai pašnodarbinātie 401k. Jūs ļoti reti redzat vienīgo īpašnieku, kas atvērtu vienkāršu IRA. Spēcīgākā izvēle ir labākā iespēja, ka individuālais īpašnieks būtu pašnodarbinātais 401k vai SEP IRA.

Robs: Robs: Labi.

Brian Hogan: Abi ir lielāki iemaksu ierobežojumi par 53 000 ASV dolāriem katram no tiem. Lēmums par to, kuram mazam uzņēmuma īpašniekam doties, patiešām ir saistīts ar to, cik daudz administratīvā darba viņš vēlas. Ir nedaudz vairāk administratīvā darba ar pašnodarbināto 401k. Kad aktīvi sasniedz noteiktu robežu, ir ziņojumi par 5500 ASV dolāriem. Tā kā ar SEP IRA tā patiešām ir tā - IRA. Nav sarežģītas pārbaudes vai ziņošanas, kas ir jādara.

Robs: Robs: Labi. Tātad SEP IRA un pašnodarbinātie 401k apjoms, ko kāds var dot, ir vienāds - es domāju, ka tev teica $ 53,000. Vai tas ir 2014. gadam?

Brian Hogan: Tas ir 2015. gadā.

Robs: Robs: Ak 2015. Labi. Bet jūs teicāt, ka ir nedaudz vairāk dokumentu ar 401k. Ja tas tā ir, kāpēc kāds varētu izvēlēties 401k opciju?

Brian Hogan: Priekšrocība 401k iespējai būtu klientam, kurš maksā 100 000 ASV dolāru. Viņi var maksimāli izmantot savu SEP IRA ar 25 procentu kompensāciju, kas būtu tikai 25 000 ASV dolāru. Bet, ja viņi gāja ar 401k variantu, viņi vēl var likt, ka 25 procentiem, bet tad papildus jūs varat veikt algas samazinājumu vai darbinieku ieguldījumu līdz $ 17.500. Tātad ar zemākiem ienākumiem jūs, iespējams, varēsiet kļūt par pašnodarbināto 401k nekā SEP IRA.

Robs: Robs: Labi. Tas ir labs punkts. Tātad šie iemaksu ierobežojumi - jūs minējāt $ 53,000. Piemēram, ņemiet SEP IRA. Ieguldījumu ierobežojums 2015. gadā būs 53 000 ASV dolāru jeb 25% no jūsu peļņas, atkarībā no tā, kurš ir mazāks.

Brian Hogan: Pa labi.

Robs: Robs: Labi. Tātad, ja jūs veicat $ 53,000 pusē ienākumu, jūs nevarat to visu uztvert un ievietot SEP IRA vai 401k?

Brian Hogan: Pa labi. Tas ir pareizi.

Robs: Robs: Tātad ir divas prasības. Jums ir maksimālais apjoms 53 000 ASV dolāru apmērā, bet tas nevar būt lielāks par 25 procentiem no jūsu ienākumiem. Ja kāds izvēlētos 401k iespēju, varbūt tādēļ, ka jūs tikko aprakstījāt, rodas pāris jautājumi. Pirmais ir tas, vai, ja tie ir vecāki par 50 gadiem vai vecāki, vai viņi joprojām saņem šo līdzdalības ieguldījumu arī šāda veida mazajiem uzņēmumiem?

Brian Hogan: Viņi dara.

Robs: Robs: Labi. Bet viņi to nesaņem ar SEP IRA, vai esmu pareizi par to?

Brian Hogan: Pa labi. SEP IRA nav ieņēmumu avota.

Robs: Robs: Labi. Tātad, ja jūs esat 50 vai labāki, kā man patīk teikt [smiekli] ... Ja esat 50 gadi vai vecāks, tas varētu būt vēl viens iemesls uzskatīt 401k, nevis SEP IRA?

Brian Hogan: Jā.

Robs: Robs: Mēs par to sāksim runāt nedaudz vairāk par mirkli, teiksim tikai par to. Daudziem cilvēkiem, kuriem ir pašnodarbinātie ienākumi, ir arī dienas darbs. Varbūt viņi veic daži ārštata darbs uz sāniem, bet viņi ir W2 darbinieks. Viņiem ir 401k darbā. Ja mēs pieņemam, ka viņi maksimāli izmanto savu 401k darbā, vai tas ietekmē viņu ieguldījumu ierobežojumus savai SEP IRA vai pašnodarbinātajam 401k viņu pusē biznesam?

Brian Hogan: Tas notiek. Ir viens, uz kuru mēs saucam par 402g ierobežojumu, cik daudz cilvēks var dot savu ieguldījumu. Tātad, ja viņi maksimāli izmantos savus 401k darbā, un 2015. gadā tie sāks maksāt vairāk kā 53 000 ASV dolāru, to varētu samazināt, neatkarīgi no tā, kāds ir viņu darbs pie 401 k.

Robs: Robs: ES redzu. Vai tas pats būtu ar SEP IRA?

Brian Hogan: Jā.

Robs: Robs: Man tev jāsaka, Brian. Es esmu dzirdējis šos divus dažādus veidus. Esmu dzirdējis, ka ieguldījums 401k darbā šajā gadījumā samazina 53,000 ASV dolāru limitu. Bet es arī dzirdēju no vairākiem avotiem, ka viņiem tas nav. Un es atzīmēju, ka tā arī ir bijusi paša neapmierinātība, tāpēc mēs to sagrausim. Jūs minējāt, ka ar 401k iespēju, jums ir 53000 $ limits, kas ir jūsu maksimālais limits. Bet, ja jūs nesaņemat pietiekami daudz ienākumu no pašnodarbinātā darba, jūs to nevarēsiet izdarīt, bet jūs varētu veikt darbinieku iemaksu līdz 17 500 $. Tas, ko esmu dzirdējis, ir arī tad, ja jums ir arī dienas darbs un jūs veicat 401k darbā un maksimāli no tā, tas novērstu jūsu spēju dot savu 401k darbinieku ieguldījumu jūsu biznesa pusē. Ļaujiet man vienkārši apstāties. Tas pilnīgi ir pareizi, vai ne?

Brian Hogan: Tas ir pareizi, jā. Ja jūs maksimāli izmantosiet savu 17 500 $ darbinieku iemaksu, jums nebūs iespējas veikt darbinieku ieguldījumu jūsu pašnodarbināto 401 k.

Robs: Robs: Un jums var būt pieci dažādi darbi ar pieciem dažādiem 401x un jūsu ierobežojums joprojām ir 17,500 $ kopumā?

Brian Hogan: Pareizi.

Robs: Robs: Pa labi. Tātad, vai tas ir jūsu pašnodarbinātais ienākums vai varbūt jums ir divi vai trīs darbs vai kāds cits. Kas par 25 procentiem no jūsu peļņas? Vai jūs joprojām varat ieguldīt 25 procentus no jūsu peļņas, nepārsniedzot 53 000 ASV dolāru limitu 401 k vai SEP IRA?

Brian Hogan: Jā, bet tas ir kopsavilkums. Tas pats, kā tas ir ar 401k.

Robs: Robs: ES redzu. Bet vai tie nav - es jūtu, ka es strīdos ar tevi, Brian. Un es zinu, ka esat eksperts, tāpēc lūdzu, piedodiet man. Tas man ir jurists. Es nevaru sevi palīdzēt. Protams, ir darbinieku ierobežojums, par kuru mēs runājam. Ir arī darba devēja limits - tas ir $ 53,000.

Brian Hogan: Pa labi.

Robs: Robs: Bet es tos sapratu par divām dažādām lietām. Ir darbinieku ierobežojums, kas seko jums neatkarīgi no tā, cik daudz darba jums ir. Bet, piemēram, esmu dzirdējis, ja jums ir divas pilnas slodzes darbavietas, kas ir pilnīgi neatkarīgas no vienas un otras puses, un uzņēmumiem nav kopīgas īpašumtiesības, un jūsu darba devēji vienkārši vēlas dot jums 25 procentus no jūsu ienākumiem 401k līdz $ 53,000, ka viņi to var izdarīt. Vai tas nav taisnība?

Brian Hogan: Viņi var. Bet atkal tas ir kopējais ierobežojums. Tātad, ja jums ir divi atsevišķi uzņēmumi, jūs nevarat ieguldīt vairāk kā 53 000 ASV dolāru vienā gadā.

Robs: Robs: ES redzu. Labi. Tāpēc es domāju, ka ilgi un pavisam nedaudz, ja jūs strādājat dienas darbā un jūs veicat 401k, jums noteikti ir jādara tas faktors, kad jūs noskaidrot savas iemaksas SEP IRA vai pašnodarbināto 401k?

Brian Hogan: Jā, tas ir pareizi.

Robs: Robs: Vai jūsu dienas darbs un 401k, kas jums ir, ir atkarīgs no tā, kuru izvēli izvēlējāties saviem pašnodarbinātajiem ienākumiem? Tas ir starp SEP IRA vai 401k?

Brian Hogan: Tas ir atkarīgs no daudzām lietām, piemēram, vai jūs maksimāli palielināsiet savu ieguldījumu jūsu dienas darbā? Vai jūsu darba devējs atbilst jūsu ikdienas darbam? Pēc tam, kad jūs atbildat uz abiem šiem jautājumiem, jūs saprotat, kas ir jēgpilnāk ... Vai es vēlos doties (jo trūkst labāka termina), vienkārši un vienkārši veiciet SEP IRA? Vai arī 401k pašnodarbinātā persona ir izdevīgāka tikai tādēļ, ka manā dienas darbā es neesmu sasniedzis manu 17 500 $.

Robs: Robs: Pa labi. Jūs minējāt papildu dokumentus 401k. Fidelity piedāvā SEP IRA, vai ne?

Brian Hogan: Jā.

Robs: Robs: Un Vai Fidelity piedāvā pašnodarbināto 401k? Vai viņiem tas nav?

Brian Hogan: Mēs darām, jā.

Robs: Robs: Vai maksa nav ieguldīšanas maksa, jo, protams, ir maksas par kopfondiem vai ETF, kurus jūs varētu izvēlēties ieguldīt. Bet vai ir SEP IRA vai pašnodarbināto 401k konta pārvaldības maksa?

Brian Hogan: Nē, nevienai kontam nav konta iestatīšanas maksas un ikgadējās uzturēšanas maksas.

Robs: Robs: Ā labi. Tātad izmaksas nebūtu noteicošais faktors. Vismaz, ja cilvēki izvēlas izmantot uzticību?

Brian Hogan: Pa labi. Tas ir pareizi.

Robs: Robs: Labi. Pirms mēs pārietam uz nākamo sarežģījumu slāni, jūs pieminējāt vienkāršo IRA un teicāt, ka iemaksu līmenis ir zemāks. Kādas ir tās vienkāršas IRA?

Brian Hogan: 2015. gadam tas ir 12 000 ASV dolāri.

Robs: Robs: Kāpēc kāds to izvēlētos?

Brian Hogan: Nu, no tā, ko mēs esam redzējuši, jūs atradīsiet daudz zilu apkakli mazo uzņēmumu - ainavu uzņēmumi, auto ķermeņa veikalos ... Tas parasti ir for-Vienkāršā IRA ir vairāk jēgas mazākiem uzņēmumiem ar darbiniekiem, kuri vēlas, lai viņu darbinieki būtu spējīgs dot ieguldījumu.

Robs: Robs: Patiesībā tas bija labs Segway, jo tas bija mans nākamais komplikācijas slānis. Lai gan tiešām ātri, pirms mēs nokļūt tur, vai ir Roth iespējas? Vai jūs varat atvērt Roth SEP IRA vai Roth pašnodarbināto 401k?

Brian Hogan: Roth pašnodarbinātie 401k iemaksas ir atļautas. Tomēr mēs šeit tos nepiedāvājam Fidelity. Sākotnējais Roth variants ar SEP ir vienkāršs IRA.

Robs: Robs: Labi. Man ir interesanti, kāpēc Fidelity to nepiedāvā. Vai jūs vienkārši nav redzējuši pieprasījumu pēc tā?

Brian Hogan: Administratīvais darbs ir daudz darba, lai atkal konkurētu Rotas iemaksas, un mēs to patiesībā nav redzējuši.

Robs: Robs: Labi. Interesanti. Labi, pārcelsimies uz nākamo komplikācijas līmeni, kuru jūs izvairījāt ar Simple IRA. Padomāsim par uzņēmumu, kur - varbūt tas nav liels bizness, bet viņiem ir trīs, četri, pieci vai varbūt pat 10 darbinieki. Sāksim atkal ar vienu sarakstu. Kādas ir viņu iespējas? Vai tie ir tie paši, SEP IRA, 401k un Simple IRA vai arī ir citas iespējas, kuras cilvēkiem vajadzētu ņemt vērā?

Brian Hogan: Tiešām ir trīs iespējas. SEP IRA, vienkāršais IRA un 401k plāns.

Robs: Robs: Labi. Tāpēc dodieties cauri. Ja jums ir darbinieki, tas izmaina analīzi, kas jāpārskata kādam, lai izlemtu, kas vislabāk atbilst viņu uzņēmumam?

Brian Hogan: Pirmais jautājums uzņēmuma īpašniekam ir tas, cik daudz viņi plāno atlaist, ja vēlas palielināt viņu iemaksas? Otrais jautājums ir, vai jūs vēlaties, lai jūsu darbinieki varētu piedalīties plānā? Piemēram, attiecībā uz SEP IRA, ja jums ir pieci darbinieki, un jūs nolemjat, ka 25% no savas kompensācijas būs jāaizpilda kā īpašnieks, jums arī ir jāatskaita 25% no katra darbinieka atlīdzības viņu vārdā.

Robs: Robs: Labi. Un par kuriem plāniem tas attiecas? Vai arī tas attiecas uz visām no tām?

Brian Hogan: Tā ir SEP IRA.

Robs: Robs: SEP IRA. Labi. Ar SEP IRA tos visus uzskata par darbinieku iemaksām, vai tas ir pareizi? Vai var arī darbinieki piedalīties SEP IRA?

Brian Hogan: Nē, viņi visi ir darba devēju iemaksas.

Robs: Robs: Tātad, ja jūs izveidojat SEP IRA, neatkarīgi no tā, cik procentu no jūsu ienākumiem jūs esat īpašnieks (līdz 25 procentiem), jums jāsniedz tas pats procents saviem darbiniekiem?

Brian Hogan: Tas ir pareizi.

Robs: Robs: Pirms mēs ejam uz nākamo, vai ir kādi ierobežojumi attiecībā uz to, cik stundu darbinieks strādā vai cik ilgi viņi ir strādājuši pie jums?

Brian Hogan: Jūs to varat rakstīt rakstveidā. Jūs varat izveidot savu plānu, kā jūs to redzat. Ar valdības 5305 formu nav ierobežojumu.

Robs: Robs: Labi. Es esmu dzirdējis, ka, ja, piemēram, darbinieks nav bijis tur gadu, piemēram, jums var būt plāns, kuram nav pensijas plānu vai ja viņš strādā mazāk nekā 1000 stundas. Vai tas neattiecas? Vai tas ir varbūt citāds plāns?

Brian Hogan: Tas ir vienkāršs IRA.

Robs: Robs: Labi. Godīgi. Es pietuvoju sevi. Labi. Tātad, jūs aprakstījāt SEP IRA mums, lai mēs iet uz vienkāršo IRA?

Brian Hogan: Protams. Vienkāršā IRA atkal izskatās un jūtas kā 401k plāns. Darbinieki var veikt algas samazināšanas iemaksas, darbinieku iemaksas un tad darba devējs var izvēlēties saskaņot šīs iemaksas līdz 3 procentiem no kompensācijas.

Robs: Robs: ES redzu. Vai vienkārša IRA, ko jūs redzat, ir populārākais variants cilvēkiem ar maziem uzņēmumiem?

Brian Hogan: Es neteiktu vispopulārāko.Bet es teiktu, ka tas, visticamāk, ir labākais risinājums četriem līdz pieciem darbiniekiem, es domāju, tikai tāpēc, ka tas ir publicēts. Lielākā daļa mazo uzņēmumu īpašnieku, par ko viņi ir dzirdējuši, ir 401k. Viņi nekad nav dzirdējuši par vienkāršu IRA, tādēļ, kad viņi iziet, lai meklētu pensijas plānu, viņi automātiski domā, 401k plānu,

Robs: Robs: Un kādas ir priekšrocības - man žēl. Uz priekšu.

Brian Hogan: Diemžēl daudzi mazie uzņēmumi nonāk 401k plānā, ko viņi nevar atļauties.

Robs: Robs: Paskaidrojiet to man. Kādas ir atšķirības starp Simple IRA un 401k un kāpēc mazs uzņēmums nevarētu atļauties 401k?

Brian Hogan: Par vienkāršu IRA, lielākā daļa - mēs iekasējam 350 USD maksu šeit, Fidelity. Bet tas tā ir. Tas ir vienīgais maksa, kas saistīta ar to, izņemot maksu par ieguldījumiem. Izmantojot 401k plānu, jūs maksājat daudz vairāk administratīvo maksu par testēšanu, aizdevumiem vai citām funkcijām, kuras jūs pievienojat 401k plānam, kuru jums var nebūt nepieciešams, piemēram, mazam uzņēmumam.

Robs: Robs: Labi. 401k plāns - atkal mazajiem uzņēmumiem ar darbiniekiem var būt daudz dārgāks?

Brian Hogan: Tieši Pat ar ārstu vai juristu kolekciju, kuriem ir lielāks ienākums un kuri vēlas iziet noteiktas lietas viņu pensionēšanās plānā, 401k var būt lietderīgāk, jo tas varētu būt vērts naudu, lai samaksātu par šīm papildu funkcijām. Bet, lai jūsu vidējais mamma un pop veikals ar četriem vai pieciem darbiniekiem, Simple IRA padara daudz nozīmīgāku.

Robs: Robs: Tas ir jēga. Tomēr es uzskatu, ka ar Simple IRA, es esmu pareizi, ka tas arī ierobežotu naudas summu, ko īpašnieks var atlaist pensijai?

Brian Hogan: Jā, tas ir.

Robs: Robs: Es domāju, ka jūs iepriekš teicāt, kopējais limits ir 12 000 USD? Vai tas ir pareizi?

Brian Hogan: Tas ir pareizi, jā.

Robs: Robs: Labi, labi. Es domāju, tas tā ir, tāpat kā viss, ir plusi un mīnusi. Acīmredzot maksa ir mazāka, bet jūsu ierobežojumi ir mazāk. Viens no plāniem, par kuriem mēs neesam runājuši, ir definētu pabalstu plāns. Vai tas ir kaut kas, ko uzticība piedāvā mazajiem uzņēmumiem?

Brian Hogan: Mēs vairs aktīvi nepārdodam noteiktu pabalstu plānus.

Robs: Robs: Labi, labi. Nu varbūt mēs šo jautājumu izslēgsim. Šī ir viena no lietām, kuras esmu plaši apskatījis sev, bet esmu pārāk nobijies, lai to uzvilktu, jo ir daudz vairāk prasību, jūs zināt ...

Brian Hogan: [Smiekli]

Robs: Robs: Tas nav tik vienkārši, kā vienkārši izlemt, cik daudz jūs vēlaties izņemt katru gadu. Labi, tāpēc tas bija ļoti noderīgi. Mums ir SEP IRA, pašnodarbinātais 401k un vienkāršais IRA. Kopsavilkumā, ja jūs esat viens pats, bez darbiniekiem, tas izklausās kā tas ir vai nu SEP IRA, vai arī pašnodarbinātais 401k.

Brian Hogan: Pareizi.

Robs: Pa labi. Un 401k var būt daži iemesli, īpaši, ja jūs nevēlaties, lai jūs varētu vairāk iesaistīties darbinieka pusē, kā arī, ja jūs esat 50 gadi vai vecāks, bet jums ir jāņem vērā arī jebkādas aiziešanas pensijā jūs veicat darbu, kur jūs, iespējams, esat W2 darbinieks?

Brian Hogan: Pa labi.

Robs: Robs: Tad, kad jūs sākat strādāt, tas ir, kad vienkāršais IRA sāk izskatīties nedaudz pievilcīgāks, jo tas ir vienkārši un tas nav tik dārgs kā 401k?

Brian Hogan: Pa labi.

Robs: Robs: Vai ir ierobežots darbinieku skaits, kas jums var būt, un joprojām izmanto vienkāršu IRA?

Brian Hogan: Vienkāršs IRA ierobežojums ir 100 darbinieki.

Robs: Robs: Labi. Tātad, kad jūs saņemsiet vairāk nekā 100, ko es nedomāju, ka vairs nāksies piezvanīt mazam biznesam, bet es domāju, ka jūs to visvairāk uzlūkojat 401k?

Brian Hogan: Pa labi.

Robs: Robs: Labi. Labi. Tas bija ļoti noderīgi, jo tā ir sistēma, kuru es nekad neesmu koncentrējusi. Man vienmēr ir bijusi SEP IRA, un viena no lietām, par kurām es domāju, ir pāreja uz 401k, jo es vēlos darīt to, ka Roth ir pie durvīm, un es to nevaru izdarīt ar visu šo pirms nodokļu nomaksu IRA konti. Tas var būt vēl viens faktors dažiem cilvēkiem. Bet tas ir bijis ļoti noderīgs, lai sakārtotu šo rāmi par mani un zināt, kādas ir iespējas. Es to augstu vērtēju. Vai ir kaut kas, ko mēs trūkst? Vai ir kaut kas cits, kas mums būtu jāiekļauj šajos pensionēšanās plānos, kas cilvēkiem palīdzētu pieņemt galīgo lēmumu par to, kas viņiem ir vislabākais?

Brian Hogan: Es atkal domāju, ka svarīgas daļas ir, cik lielā mērā uzņēmuma īpašnieks vēlas dot savu ieguldījumu. Vai viņi vēlas, lai viņu darbinieki varētu dot savu ieguldījumu (ja tāds ir) un kāds ir jūsu mērķis? Vai tas ir, lai maksimāli palielinātu jūsu iemaksas vai samazinātu jūsu dokumentiem? Kāds ir administratīvais slogs?

Robs: Robs: Pa labi. Par 401k, kurš veic dokumentus? Ja kāds to atver Fidelity, vai Fidelity palīdz viņiem ar šo dokumentu apstrādi, vai uzņēmuma īpašnieks iziet un saņem nodokļu grāmatvedi, lai veiktu šāda veida darbu?

Brian Hogan: Šeit Fidelity viņiem vajadzētu iziet un saņemt nodokļu grāmatvedi, lai viņi to paveiktu.

Robs: Labi. Labi. Tātad, tas būtu papildu izmaksas 401k. Ir labi to zināt. Nu Brian, klausies ... Es šodien augstu vērtēju tavu laiku un jūsu informāciju par šiem pensiju plāniem.

Brian Hogan: Nekādu problēmu. Paldies par jūsu laiku.

Komentāri Par Vietnē: