Kā norādīts nesenajā "Safe withdraw rate" rakstā, atbildot uz jautājumu "Cik man vajadzētu aiziet pensijā?" Jautājums ir ļoti svarīgs ikvienam, kurš kādu dienu vēlas aiziet pensijā.

Analītiska, uz numuriem balstīta pieeja ir vienīgais veids, kā pareizi rīkoties. Tomēr šķiet, ka lielākajai daļai cilvēku ir sava pati uzņemties to, kas šis skaitlis ir, bez jebkāda pamata patiesībā. SWR ir mazpazīstama personīgo finanšu bagātība, tāpēc lielākā daļa cilvēku tikai veido prognozes, akli pavelkot skaitļus no plūstošā gaisa, kad tie iet tālāk.

Un, ja paskatās, tas, ko jūs redzat, ir tas, ka pastāv aizraujoša saikne ar pensijas ietaupījumiem.

No vienas puses, vidējie pensiju ietaupījumi ir pārspīlēti. 54% darbinieku ASV ir mazāk nekā 25 000 ASV dolāru kopējos ietaupījumos un ieguldījumos. Cilvēki konsekventi novieto ietaupījumus vēlāk. Un tas, protams, nogalina spēju saliktām interesēm veikt savu burvību.

No otras puses, lielākā daļa cilvēku nopietni pārmērīgi piepūšas, cik daudz viņiem patiešām vajadzētu aiziet pensijā.

Tas bija acīmredzams nesenajā rakstā, kurā New York Times intervēja darba ņēmējus no visas valsts un uzdeva viņiem jautājumu, kas ir vissvarīgākais "cik daudz jums vajadzētu aiziet pensijā?". Atbildes bija:

No 32 gadus vecā gida pavadībā:

"Divdesmit miljoni dolāru. Tas ir tas, cik daudz Jūlijam Mellonam ir jādzīvo viņa gribētā dzīve. Ar šo naudu Mellons varēja nopirkt "skaistu" māju, kurā pietiekami daudz līdzekļu atstāja, lai pavadītu $ 100,000 gadā ("2017. gada dolāros") līdz dienai, kad viņš nomirst. "

No maza ādas kopšanas uzņēmuma īpašnieka:

"Divdesmit miljoni ļaus viņai nodot viņas 17 gadus veco meitu ar koledžas starpniecību," filantropijai - it īpaši sieviešu un bērnu cēloņiem - dod iespēju dibināt vēl vienu uzņēmumu un ceļot kā daļu no darba kopā ar personīgām aktivitātēm. "

No 46 gadus vecas, vienīgās māsas palikt mājās:

"Pietiekams" ir kaut kur starp 8 miljoniem dolāru un 10 miljoniem dolāru, tāpēc viņa varēja dot savai meitai "vislabāko no viss", kā to sacīja viņa: "Privātā skola, koledža, nauda augstākās pakāpē Ivy League universitātē, divās mājās, neierobežots brīvdienas. Retirement Automašīnas, gāze, pārtika, pajumte, ekstras. Es arī gribētu pārliecināties, ka mana mamma ir iestatīta uz mūžu, neuztraucoties par naudu. "

No 51 gadus veca rakstnieka un skolotāja:

"$ 65 miljoni ... Mēs gribētu ceļot lēti un netīri, ar iegremdēšanu prātā ... Mums ir pusmiljons bankā, un es pastāvīgi panikušu, ka nav pietiekami daudz"

No mediju personības un zīmola stratēģijas Ņujorkā:

"Ikmēneša stipendija no 10 000 ASV dolāriem uz visu pārējo viņas dzīvi. Viņa vēlētos saņemt vismaz 250 000 ASV dolāru lielus ienākumus pensijā, kas pārsniedz to, kas turpinātu katru gadu novērtēt. "

(Citiem vārdiem sakot, $ 370,000 gadā, bezgalīgi).

Citas respondentu atbildes bija šādas:

  • 5 miljoni ASV dolāru (61 gadus vecs)
  • 6 miljoni ASV dolāru (47 gadus vecs)
  • 10 miljoni ASV dolāru (50 gadus vecs)
  • 6 miljoni ASV dolāru (50 gadus veci)

Kas pie…

Neviens manis vairs nešaubās uz personīgo finanšu pasauli, bet šis raksts mani satricināja.

Tas man saka 2 galvenās lietas - neviena no tām nav laba:

  1. Lielākā daļa cilvēku ir pārlieku novērtējuši, cik daudz viņiem vajadzētu doties pensijā laimīgi un ērti. VAI pieprasīt pārāk daudz līdzekļu, lai pensionētu laimīgi un ērti.
  2. Lielākā daļa nekad nesaņem tuvu summai, ko viņi domā, ka viņiem ir vajadzīgs, vai nu atteikties no ietaupījuma pilnīgi vai arī darbosies krietni pēc vecuma, kas viņiem nepieciešams (un viņam būs pārāk vecs, lai saņemtu pensiju).

Ikviens iztērē dažādos līmeņos, bet nevienam nevajag iztērēt $ 370K gadā, lai būtu lielisks pensionēšanās. Un mums noteikti nav vajadzīgi 2 miljoni ASV dolāru gadā turpmākajiem 30 gadiem (pat neņemot vērā investīciju pieaugumu), lai ceļotu "lēti un netīri".

Piemēram, šajā rakstā izklāstītie principi tiek piemēroti, lai izskaidrotu drošu izņemšanas likmi.

Mana sieva ar mani pavada aptuveni 25 000 dolāru gadā. Par šo summu mēs baudīt gardu bioloģisko pārtiku un visu vīnu / alu, ko mēs varam saprātīgi patērēt, daudzkārtīgus atvaļinājumus katru gadu, jauku māju un automašīnu, 3 mājdzīvniekus, vairāk izklaides nekā mēs varam saprātīgi patērēt, nepatīkams apģērbs (es ceru) , vairāki jauki velosipēdi, 2. pakāpe utt.

Attiecībā uz nogatavojušos summu 1 miljonu ASV dolāru teorētiski mēs varam dzīvot ar 30 000 ASV dolāru gadā (un tam ir nepieciešami 5 000 USD gadā) ar ļoti konservatīvu 3% drošu izņemšanas likmi. Bezgalīgi

Pat ja dažu neparedzētu iemeslu dēļ mūsu izdevumi divkāršojās, mums vajadzēja tikai 2 miljonus ASV dolāru, lai dzīvotu ar 60 000 ASV dolāriem gadā ar tādu pašu 3% drošu izņemšanas likmi.

Bet 20 miljoni dolāru? Tas ir tas, kas jums katru gadu vajadzētu segt izdevumus 600 000 ASV dolāru apmērā.

$ 65 miljoni? $ 1,95 miljoni gadā.

Iedomājieties, cik daudz visa jūsu dzīves un darba perspektīva mainīsies, ja būtu pārliecināts, ka jums vajadzēja sasniegt šos nepieejamos skaitļus. Atšķaidīšana rada milzīgu plaisu, kuru nevar pārvarēt un kas var atstāt tevi bezcerīgas - pilnīgi iemetiet dvieli, lai ietaupītu uz pensiju. Tas varētu arī novest pie sliktiem dzīves lēmumiem. Šeit ir ļoti reālas sekas.

Paskaties - lielākā daļa no mums ir atvēlēti 40-50 + stundas nedēļā gadu desmitiem darbavietās, kurās mums nepatīk (vai pat patīk) pelnīt naudu, lai atrastu ērtu dzīvesveidu.Kāpēc pasaulē mēs neesam pavadījuši dažas minūtes, lai noskaidrotu, cik daudz mums reāli vajadzētu atļauties komfortablu dzīvesveidu, kā samazināt šo numuru un kā nokļūt līdz šim skaitlim?

Neprāts.

NYT rakstā bija viens izcils - 49 gadus vecs nekustamo īpašumu ieguldītājs un saimnieks, kurš teica, ka viņai vajadzēs 36 000 ASV dolāru gadā, lai justos droši.

"Mani neinteresē ceļošana; Mani interesē radīt paradīzi mājās, Candyland. Es joprojām braucu ar '99 Ford Escort vagonu, ko es nopirku par 3200 dolāriem skaidrā naudā 2004. gadā. Bet dažkārt tas nedēļas laikā man atrodas pie manis, un es vienkārši braucu ar savu velosipēdu. Ar nedaudz vairāk, es varētu maksāt rēķinus, piedalīties manā I.R.A. un dažiem paliek mājas uzlabojumi. "

Ir tāda persona, kas to iegūst. Un viņa ir vienīgā no aptaujātajiem, kas šķietami ir satverami un mierīgi.

Tātad ... cik daudz jūs domājat, ka jums reāli vajadzētu aiziet pensijā, un kāpēc?

Komentāri Par Vietnē: