Tas bija tāds, ka pensionēšanās bija sasniedzams redzējums gandrīz ikvienam U-S-of-A.

Retirement definīcija: sēdēt pa mājām, lasīt papīru, spēlēt kādu golfa spēli, brauciet pa pilsētu Cadillac, noķeriet vietējā ēdināšanā īpašu agrīnu putnu, skatieties kādu TV, dodieties gulēt un visu nākamajā dienā. Dažkārt sajauciet RV vai Eiropas brīvdienas, lai uzņemtu dažas fotogrāfijas, un viss bija taisnība pasaulē.

Pensionāriem bija vienkārša finansiāla formula, lai sasniegtu šo sapni:

 1. Rezultātu vecums 65.
 2. Beidz strādāt.
 3. Iegūstiet pensijas čeku, aizstājot lielāko daļu no jūsu gada ienākumiem pirms pensionēšanās.
 4. Iegūstiet sociālā nodrošinājuma pabalstus, lai aizpildītu pārējo.
 5. Paļauties uz saviem darba devēju sniegtajiem veselības aprūpes pabalstiem.
 6. Iegūstiet medicare pabalstus, lai aizpildītu pārējo.

Šīs dienas ir tikai pagājušas. Kāpēc

 1. Pensijas ir mirušas - mūsu paaudze tos nesaņems, un, ja jums ir paveicies, lai to panāktu, laba veiksme saglabā lielāko daļu no tā.
 2. Lielākā daļa individuālo investoru nespēj neveiksmīgi ieguldīt. Ar 401K noteikumiem visas cerības, ka mums ir jāstājas, ir atkarīgas no a.) Jūs kļūstat par labu, pacientu investoru, b) tirgus darbojas labi (tikai apskatīt pēdējās desmitgades minimālo peļņu, ja vēl neesat bailis).
 3. Sociālā nodrošinājuma pabalsti nesniegs to, kas viņiem jau ir bijis (sociālais nodrošinājums ir vēsturiski nomainījis 40% ienākumu). Tas ir, ja viena no mūsu politiskajām partijām vispirms veiksmīgi neveic sociālā nodrošinājuma privatizāciju, kas radītu līdzīgu ietekmi kā pensiju pārveide uz 401K, proti, radot lielāku slogu atsevišķiem ieguldītājiem, lai to iegūtu pareizi.
 4. Pabalsti par veselības aizsardzību uz laiku ir tik reti, jo pensija būs mūsu paaudzei - gandrīz neeksistē.
 5. Labāk vai sliktāk, medicare kā tas stāv, ir uzbrukums Republicans. Saskaņā ar bezpartejisku Kongresa budžeta biroju, Ryan medicīniskā aprūpe, kas groza priekšlikumu, vairāk un vairāk apgrūtina individuālus pensionārus, jo tas mudina privātpersonas pāriet uz veselības apdrošināšanu, un tas ir saistīts ar vispārējo inflāciju un medicīnisko inflāciju. Vai Ryan plāns ir vai nav, ASV ir budžeta problēma, kas veicinās to, ka vairāku gadu laikā tiek pārslogots pensionārs. Mēs nevaram izvairīties no tā.

Tradicionālā atvaļināšanās ir mirusi

Biedējoši stuff. Ja jūs nesākat uzkrāt ievērojamu ienākumu daļu (50% +), vidējo divciparu atgriešanos un paliek netaisnīgā veselībā ... pensionēšanās tradicionālā izpratnē ir tikai jums miris.

Pati sistēma tika izstrādāta, kad mēs galvenokārt bija zilā kakla sabiedrība, un mūsu ķermeņi nevarēja strādāt daudz ilgāk nekā 65 gadu vecumā. Tā kā mēs esam vairāk un vairāk virzījušies uz ekonomiku, kas balstīta uz informāciju, iespējams, mums vienkārši nav nepieciešama 65 un atmest formula . Mums var nebūt izvēles.

Jums vienkārši nebūs tādu pašu tiesību programmu, kas atgriezīsies, un privātā sektora darba devēji arī neaizmirsīs jūsu rēķinu. Labāk vai sliktāk, tas viss ir jums.

Es šeit neuzņemu politisko nostāju. Es cenšos jūs brīdināt, ka jums būs patiešām jāpievērš uzmanība, sākot no vakardienas, un nedaudz paveicies, ja vēlaties, lai mūsdienu politiskajā un ekonomiskajā situācijā būtu tradicionāla pensionēšanās.

Vai tā ir tik slikta lieta?

Jaunais pensionēšanās

Varbūt mani viedokļi mainīsies, kad es esmu vecumā. Es vienkārši nevaru iedomāties dzīvi, kas orientēta uz neko nedarīt.

Tas izklausās gatavojoties nāvei.

Kad es esmu 65, 70 un vairāk, es vēlos to izdzīvot!

Es nevaru iedomāties, ka nedarbosies zināmā mērā. Protams, 70 gadu vecumā es nevēlos, lai kaut kur vai datorā (es gandrīz teicu "spiežot papīru") 40 stundas nedēļā rūpnīcas līnijā, bet es gribētu panākt radošās intereses, veikt nozīmīgu darbu un sadarboties ar citiem.

Un, ja man ir jāņem nepilna laika darbs, lai sagrābtu daļēju veselības apdrošināšanu, tā ir tā.

Es domāju, ka tā būs mūsu paaudzes norma. Un tas var nebūt tik slikti.

Pārmaiņas mūsu attieksmē pret atvaļinājumu

Retirement ir viss par situāciju un domāšanas veidu.

Es to uzskatu par pakāpenisku vai potenciāli pat pēkšņu pāreju no sekojošās monetārās darbības uz šādiem personīgajiem mērķiem.

Citiem vārdiem sakot, sasniegt pietiekami daudz finansiālās brīvības darīt to, ko jūs vēlaties dzīvē.

Var būt daži pīķi un ielejas tādā veidā, ka jūs piespiest meklēt bezjēdzīgu darbu nepilnu darba laiku, kas piedāvā veselības apdrošināšanu vai piespiest jūs veikt pilnas slodzes darbu, lai aizstātu zaudētos pensijas ietaupījumus.

Iespējams, ka pensija jums kļūst par parādu bez maksas un pamet savu korporatīvo 9 līdz 5 gadu vecumā, strādā nepilnu slodzi Starbucks par veselības apdrošināšanu un iegūst lielāko daļu savu ienākumu no aizraujošām vairāku ienākumu plūsmām.

Vai tas izklausās tik slikti?

Jaunā pensionēšanās formula

Jūsu nobraukums var atšķirties, bet es domāju, ka jaunais pensionēšanās izskatīsies šādi:

 1. Kļūsti par parādu bez maksas.
 2. Nodrošināt intereses, kas rada ienākumus.
 3. Papildināt veselības apdrošināšanu ar ienākumiem vai nepilnas slodzes darbu ar veselības pabalstiem.
 4. Izbaudiet jaukus papildu ieguvumus no sociālā nodrošinājuma, Medicare vai citām tiesībām, bet, protams, uz viņiem nebalstās.

Paziņojiet pensionēšanās vecuma trūkumu vai "pārtrauciet darbu" no vienādojuma.

Kādus pasākumus jūs varat veikt, lai sagatavotos jaunai pensijai?

Varbūt es esmu nepareizi, bet es vienkārši neredzu, ka mūsu sabiedrība pāriet uz smagākas pabalsta tiesību sistēmu, un mūsu pašreizējā sistēma pat nav pietiekama, lai mūsu paaudze varētu realizēt tradicionālo pensionēšanos. Tā rezultātā tradicionālā pensionēšanās ir mirusi. Lai būtu gatavi un pieņemtu to:

 1. Pārtrauciet satraukumu, tas tikai izraisa bezdarbību un upura mentalitāti. Sākt darboties.
 2. Uzbrukums parādi ar atriebību. Jo ātrāk jūs varat kļūt par parādu bez maksas, jo ātrāk jūs varēsit sasniegt jauno pensionēšanos.
 3. Mēs esam dzīvojuši tāpat kā daudzi no mūsu vecākiem, kuriem ir maiga pensija un kuri saņems pilnīgas sociālās apdrošināšanas izmaksas. Mums tas jāpārtrauc. Saglabājiet savas dzīves izmaksas zemas. Apsveriet iespēju pazemināt vai pārdot savus transportlīdzekļus un nopirkt mazu māju, nevis lielāku.
 4. Saglabājiet tādu, kāds jums tāds nekad nav bijis, it īpaši ārpus jūsu vecuma kontiem. Ievietojiet ievērojamus līdzekļus jūsu norēķinu kontos, taču uzzināsiet, ka šie konti ir paredzēti tradicionālajam pensionēšanās modelim. Ja jūs agri pametīsiet, jums tiks sodīts. Jaunais pensionēšanās gadījums prasa, lai jums būtu lielāka uzkrājumu bāze ārpus pensijas kontiem, kurus jūs varat atsaukt, kad tas ir nepieciešams.
 5. Sāciet noskaidrot, kādi ir jūsu tirgojamie hobiji un radošās intereses, un sākt tos īstenot. Neatkarīgi no tā, vai jūs sasniedzat jauno pensionēšanos, jums tas būtu jāapsver.
 6. Kļūsti daudzveidīgi, lai jūs varētu būt elastīgi un recesijas pierādījums.

Vai jūs ticat, ka tradicionālā pensionēšanās ir mirusi vai nē, šīs darbības tikai uzlabos jūsu finansiālo stāvokli un brīvību īstenot savas intereses dzīvē.

Tradicionālā un jaunā pensionēšanās saruna:

 • Kura pensija - veca vai jauna - izklausās jums pievilcīgāka?
 • Vai jūs ticat, ka tradicionālā pensionēšanās sistēma ir mirusi?
 • Kāda ir jūsu jaunā pensionēšanās vīzija?
 • Kā jūs plānojat gatavoties jaunai pensijai?

Komentāri Par Vietnē: