Tā kā Baby Boomers paaudze sāk pensijas, viņiem būs jāpārceļ viņu portfeļi amatā pensijas investīcijas plānu.

Iepriekšējos gados tas nozīmēja mainīt savu aktīvu sadales modeli, vairāk koncentrējoties uz obligāciju ieguldījumiem, salīdzinot ar ieguldījumiem akcijās. Nesen gan Fidelity, gan Vanguard iepazīstināja ar pensiju investīciju iespējām, kas sniedz jums darbu, izmantojot vienu kopfondu. Šajā rakstā mēs vispirms apskatīsim, kādas investīcijas pensijas laikā vajadzētu paveikt, un pēc tam mēs pārskatīsim Fidelity's Income Replacement Funds un Vanguard Managed Payout līdzekļus.

Atjaunināt: Kopš šī raksta pirmās publicēšanas 2008. gadā, ir notikušas divas būtiskas izmaiņas. Pirmkārt, Jon Stein nodibināja Betterment, kas ir neticami vienkāršs un lēts veids, kā ieguldīt. Un otrkārt, Betterment ir izstrādājis automatizētu veidu, kā ieguldīt pensijā. Viņi katru gadu izņem nopelnīt naudu ļoti viegli. Šeit ir īss video par Betterment pieeju:

Jūs varat iepazīties ar Betterment šeit.

Retirement Income Investing Objectives

Ieguldījumiem pensionēšanās laikā ir jāatbilst vairākiem mērķiem. Pirmkārt, ieguldījumiem jārada ienākumi, lai finansētu izdevumus pensionēšanās laikā. Tas ir viens no iemesliem, kādēļ pensionāri pārorientē ieguldījumus no augšanas uzkrājumiem uz dividenžu izmaksājošām akcijām un obligācijām. Otrkārt, pensijas ieguldīšana prasa lielāku ieguldījumu ienākumu konsekvenci. Savā portfelī jūs zaudējat 25%, ja jūsu 35 gadi, neraizējoties, nav finansiāli nāvējoši. Zaudēt 25% no jūsu pensijas portfelī, kad jūsu 70 var nopietni ietekmēt jūsu zelta gadus. Visbeidzot, ieguldot pensijā, portfeļa izaugsme joprojām ir vajadzīga. Ņemot vērā vidējo paredzamo dzīves ilgumu, 65 gadu vecumā sievietes joprojām ir investīciju horizonts 20 vai vairāk gadu.

Visu šo faktoru risināšana ieguldījumu portfelī ir izaicinājums. So let's redzēt, kā Fidelity un Vanguard katrs adreses pensiju investīciju mērķus.

Uzticības ienākumu nomaiņas pensijas investīcijas

Fidelity's Income Replacement fondi iegulda Fidelity pašu kapitāla, fiksētā ienākuma un īstermiņa ieguldījumu fondu kopā. Katrs fonds ir paredzēts, lai katru gadu izmaksātu noteiktu procentuālo daļu no jūsu bilances. Atkarībā no tā, cik ilgi vēlaties, lai jūsu nauda tiktu saglabāta, jūs varat izvēlēties fondu, kas no 2016. gada līdz 2042. gadam izmaksā 100% no jūsu atlikuma. Jo ilgāks ir jūsu izvēlētais laika periods, jo mazāk jūs saņemsiet katru mēnesi. Laika gaitā katra fonda investīciju kombinācija automātiski mainīsies, lai kļūtu konservatīvāka, jo jums tuvojas Fonda termiņš.

Godīgumam ir viegli lietojams rīks, kas palīdzēs jums noteikt, kurš no fondiem jums vislabāk ir. Kā atspoguļots zemāk redzamajā ekrānā, ir divi veidi, kā izmantot Fidelity kalkulatoru. Pirmkārt, jūs varat ievadīt, cik daudz jums ir jāiegulda un cik ilgi vēlaties to ieguldīt, un kalkulators aprēķinās, cik daudz naudas jūs saņemsiet katru gadu. Otrkārt, jūs varat ievadīt, cik daudz jūs vēlaties saņemt katru gadu, un Fidelity aprēķinās, cik daudz jums ir nepieciešams ieguldīt, lai radītu šo gada ienākumu.

Izmantojot kalkulatoru, es ienācu 5000 ASV dolāru gadā ieņēmumos 20 gadus, un šeit ir rezultāti:

Ir svarīgi saprast, ka Fidelity ienākumu rezerves fondi nav gada ienākumi. No šiem pensiju ieguldījumiem nav garantēta gada ienākumi. Ja tirgus darbojas labāk nekā gaidīts, šie fondi maksās vairāk, nekā gaidīts. Ja tirgus zem rezultātiem gaidīs, gada peļņa būs mazāka.

Ienākumu nomaiņas fondu minimālais ieguldījums ir 25 000 USD. Gada izdevumu attiecība svārstās no 0,54% līdz 0,67%.

Vanguard pārvaldītie izmaksu pensijas fondi

Vangaurd's Managed Payout Retirement fondi izmanto daudz atšķirīgu un vienkāršāku pieeju. Vanguard piedāvā trīs pensijas ienākumu fondus. Pārvaldīto izmaksu pieauguma fonda fonds (VPGFX) maksimizē kapitāla pieaugumu, samazinot ikgadējās izmaksas. Vanguard Managed Outcome Izaugsmes un izplatīšanas fonds (VPGDX) sabalansē kapitāla pieaugumu un ienākumu sadali. Un pārvaldītajam izmaksu izplatīšanas fokusa fondam (VPDFX) ir lielāka izmaksa par vienu ieguldīto dolāru, un tāpēc kapitāla pieaugumam ir maz vai nav.

Vanguard pensionēšanās ienākumu kalkulators aprēķinās, cik daudz mēneša ienākumi tiks iegūti par katru no šiem līdzekļiem, pamatojoties uz ieguldīto summu. Tā kā sadalītie ikmēneša ienākumi samazinās, palielinās ieguldītā kapitāla pieaugums.

Vanguard fondiem ir nepieciešami minimālie ieguldījumi 25 000 ASV dolāru apmērā, un izmaksas ir robežās no 0,57% līdz 0,58%.

Lai gan es dodu priekšroku Vanguard fondu vienkāršībai, gan Vanguard, gan Fidility pensionēšanās ienākumu fondi piedāvā vienkāršu pieeju aiziešanai pensijā. Protams, pastāv alternatīvas, kas tiek aplūkotas Miesu veltņa sadaļā "Savstarpējo ieguldījumu fonds".

Komentāri Par Vietnē: