Ja jūs gatavojaties aiziet pensijā, jums ir nopietni nopietni jāzina par jūsu pensijas ienākumu drošību. Visu veidu domas varētu iet pa tavu galvu. "Ko darīt, ja kādam negaidītiem iemesliem man ir vajadzīgi vairāk ienākumu?" Ko darīt, ja manas investīcijas nedarīs tikpat labi kā plānots? Ko darīt, ja es dzīvoju ilgāk nekā es gaidu? Vai man vajadzētu sākt domāt par mazu uzņēmumu idejām, kad es aiziet pensijā? "Šīs ir tikai dažas no bažām, kas ir vai būs - iet caur tavu galvu. Par laimi, ir risinājumi.

Paturiet prātā, ka, ja jūs nobažījos par to, ka nākotnē būs pārāk maz naudas, jo ilgāk jūs aizkavēsit darbību, jo lielāks bažas. Katru gadu, kad jūs gaida, palielinās riski, ka jūs pilnībā izstājat no naudas. Labā ziņa ir tā, ka jūs tagad varat veikt salīdzinoši nelielas korekcijas, un viņi atmaksās lielu laiku pa līniju.

Lai veiktu šo darbību, jums vajadzīgas trīs ļoti svarīgas lietas:

1. Līdzsvars

Jūsu finansiālā stabilitāte ir funkcija, kas paredz līdzsvarot trīs lietas; ienākumi, aktīvi un izdevumi. Kad jums ir līdzsvars starp šiem trim, jums ir gatava vienmērīgi aiziet pensijā. Ja kāds no tiem ir nepatīkams, jūs meklējat nepatikšanas. Ļaujiet man pieminēt.

Pirms vairākiem gadiem es satiku vīrieti, kurš bija pelnījis vairāk nekā $ 5 miljonus un nopelnījis vairāk nekā $ 400 000 gadā. Viņam bija liels bizness un spēcīgas investīcijas. Kad mēs tikāmies, viņš jautāja man vienu vienkāršu jautājumu: Cik daudz naudas es varu aiziet pensijā?

Es teicu viņam, ka viņam vajadzīgi aptuveni 20 miljoni ASV dolāru. Pēc tam, kad viņš pats uzcēla uz krēsla, viņš jautāja, kā es nokļuvu pie šī numura. Viņš man teica agrāk, ka viņš tērē vairāk nekā 800000 $ gadā (pirms nodokļu nomaksas). Kad viņš aiziet pensijā, viņam vairs nebūs ienākumu no uzņēmējdarbības, tāpēc viņam vajadzētu kaut kā mainīt šo 800 000 dolāru. Ja viņš varētu atņemt 4% no viņa aktīviem, viņam vajadzētu 20 miljonus dolāru, lai iegūtu šo 800 000 ASV dolāru. Viņš nesaprata saistību starp aktīviem, ienākumiem un izdevumiem.

Diemžēl šī persona tērēja savus aktīvus pat pirms pensijas, tāpēc katru gadu viņš strādāja (un pārspīlēts), nozīmēja, ka viņa pensionēšanās bija vēl tālāk un tālāk. Citiem vārdiem sakot, katru gadu, kad viņš izņēma vairāk nekā 4%, viņš faktiski noslaucīja viņa kontu. Kad tas notiek, vērtības samazinās. Viņa $ 5 miljoni portfeļa bija kā kausējoša sniega bumba jūlija vidū. Drīz vien visu, ko viņš atstās, ir roku pilns ar dubļiem. Lai iegūtu ienākumu drošību, jums jāpārtrauc kausēšana. Pa labi?

Pārejiet pie otrās svarīgās pensiju ienākumu drošības sastāvdaļas.

2. Zināšanas

Lai nekad neuztraucieties par pensijas ienākumiem, jums jāzina, kādi būs jūsu ienākumi, un cik tas tev izmaksās. Ir samērā viegli izteikt savus pensijas ienākumus, taču nav tik vienkārši prognozēt savus izdevumus. Protams, lietas mainīsies. Varbūt jūs ceļosiet vairāk. Varbūt jūsu hipotēka tiks atmaksāta. Un, ja jums patiešām ir laimīgs, varbūt jūsu bērni ar tevi nedzīvo.

Tās ir visas lietas, kuras ir ļoti grūti paredzēt. Bet jums ir daudz labāk, pieliekot pūles un darot visu iespējamo, nekā ignorēt šo tēriņu jautājumu. Lieliska vieta, kur sākt, ir izsekot tēriņus un veikt korekcijas. Kad es lūdzu cilvēkiem to, ko viņi viņiem maksā, lai viņi varētu dzīvot, viņi parasti par zemu to novērtē par 30%. Izsekojiet izdevumus 12 līdz 24 mēnešus un iegūstiet vidējo. Tas būs labākais numurs, no kura jūs varat strādāt. Neņemot vērā jūsu dzīves dārdzību pensionēšanās laikā, jums nekad nebūs finansiālas garantijas. Šis ir vissvarīgākais solis, ko jūs varat veikt.

Jūs varat redzēt, ka, ja jūsu izmaksas paliks pārāk augstas, jums būs spiesti tērēt savus aktīvus. Un, kā mēs to redzējām iepriekš, tiklīdz jūs to darāt, jūsu ienākumi samazinās, jo aktīvu bāze samazinās. Grunts līnija? Izsekojiet savus izdevumus un pielāgojiet tos ienākumiem.

3. Projekts un pielāgošana

Kad jums ir laba ideja par jūsu pensijas ienākumiem un jūs esat pensijas dzīves dārdzība, jums ir kaut kas, ko varat izmantot. Protams, būs inflācija un izmaiņas. Tieši tāpēc katru gadu jums jāsāk veidot finanšu plānu. Labās ziņas ir tas, ka nav grūti izdarīt, un jūs varat to izdarīt bez maksas. (Ja jūs esat jaunieši, kad jūs aiziet pensijā, un jūsu ienākumi tikai atbilst jūsu izdevumiem, jums nāksies veikt korekcijas. Inflācija kļūs liela daļa jūsu pensijas dzīvē, un tas būs kārtībā.)

Saprast šo līdzsvaru starp ienākumiem, aktīviem un izdevumiem. Izsekojiet savus izdevumus, izstrādājiet projektus un veiciet nepieciešamās korekcijas. Tas nebūs perfekts plāns, bet, veicot šos soļus, jūs pārsniegsit 90% savu vienaudžu. Un jums ir daudz mazāk jāuztraucas par to, kad pienācis laiks, lai tirgotu jūsu rakstāmgaldu dažām lidmašīnu biļetēm, lai apmeklētu jūsu mazbērnus.

Ko jūs esat izdarījis, lai aizsargātu savus pensijas ienākumus?

Komentāri Par Vietnē: